Keratynowe prostowanie -część II - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-26, 21:22   #61
patika098
Wtajemniczenie
 
Avatar patika098
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 014
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Na 100% encanto,ale dostalam je (z ebay) bez instrukcji wiec uzylam instrukcji która byla na poczatku na forum. A wiec:
-umyłam 2 razy wlosy specjalnym szamponem,na wilgotne wlosy nalozylam keratyne,mysle ze dobra ilosc,coprawda nie kapalo z wlosow ale byly w zupelnosci nia pokryte.
-Po 15 min wysuszylam wlosy i wyprostowalam kazde pasemko odpowiednia temp i odpowiednia ilosc(6 czasami7).
-Po 30min umylam wlosy,na wilgotne nalozylam odzywke,po15 min zmylam polowe,ale bardziej mniej niz wiecej,wysuszylam i wyprostowalam . I efekt widzicie.
Jeszcze odp na pytanie czy wlosy sa po umyciu: Nie,nie sa po umyciu.A w nocy uwazalam ze by nic sie nie zgniatalo
I dziekuje za link na ta keratynke
patika098 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 21:37   #62
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

buuuuu
wszystko jak trzeba raczej. jak mamy sie doszukiwac to moze odzywki za mało?

a moze za jakies 2tyg powtórz lepiej wyjdzie. nie wiem ;/
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 21:46   #63
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
buuuuu
wszystko jak trzeba raczej. jak mamy sie doszukiwac to moze odzywki za mało?

a moze za jakies 2tyg powtórz lepiej wyjdzie. nie wiem ;/
patika098 wspominała też wcześniej, że nie wstrząsnęła buteleczek przed zabiegiem, więc pewnie to jest główną przyczyną

Ale i tak ciężko mi uwierzyć, że po przejechaniu (nawet bez encanto) tyle razy prostownicą w takiej temperaturze następnego dnia włosy tak wyglądają
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 08:30   #64
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

patika089 a do jakiej temperatury nagrzewa się Twoja prostownica?
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 09:38   #65
patika098
Wtajemniczenie
 
Avatar patika098
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 014
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Mam prostownice remington nagrzewa sie do 220 stopni. Wogole jak prostowalam wlosy to az sie "kopcilo"...
Zrobie zabieg jeszcze raz za 2 tygodnie,tym razem wstrzasne butelkami i naloze tego wszystkiego duzo wiecej,nawe jakbym miala uzyc wszystkiego
Po wszystkim wkleje zdjecia,zobaczymy...
Myslalam ze bede miala takie sliczne wlosy jak sa wasze.


Ps. dlaczego na stronie mazidla jest opisana keratyna i sa komentarze ze pomaga ona w skrecie wlosow? Chcialam sobie ja zamowic ale teraz nie wiem...
patika098 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 11:26   #66
nadisko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 13
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

witam wizażanki
Czytając o tym zabiegu też już się szczerze mówiąc skusiłam i zestawik już czeka na użycie... w internecie faktycznie jest wiele nieciekawych opinii ale dla tych pozytywnych efektów...zaryzykuję mam nadzieję, że niedługo będę mogła się tu podzielić z Wami samymi pozytywnymi wrażeniami
tylko jeszcze mam małe pytanko dla znawczyń składów, czy ta odżywka nada się do pielęgnacji? Skład:
Aqua, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behentrimonium Chloride, Cetyl Esters, Cyclopentasiloxane, Simmondsia Chinensis, Tocopheryl Acetate, Malic Acid, Dimethiconol, Polyquaternium-7, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, Sodium Citrate, Glycine, Parfum.
nadisko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 13:57   #67
aja23
Rozeznanie
 
Avatar aja23
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 996
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez patika098 Pokaż wiadomość
Dołanczam zdjęcia,zabieg robiony wczoraj,zdjecia dzisiaj...


A wiecie gdzie mozna kupic czysta keratyne która dodaje sie do odzywek? Znalazlam na all ale to nie jest czysta keratyna tylko jakies inne skladniki pod taka nazwa...
Cytat:
Napisane przez patika098 Pokaż wiadomość
Na 100% encanto,ale dostalam je (z ebay) bez instrukcji wiec uzylam instrukcji która byla na poczatku na forum. A wiec:
-umyłam 2 razy wlosy specjalnym szamponem,na wilgotne wlosy nalozylam keratyne,mysle ze dobra ilosc,coprawda nie kapalo z wlosow ale byly w zupelnosci nia pokryte.
-Po 15 min wysuszylam wlosy i wyprostowalam kazde pasemko odpowiednia temp i odpowiednia ilosc(6 czasami7).
-Po 30min umylam wlosy,na wilgotne nalozylam odzywke,po15 min zmylam polowe,ale bardziej mniej niz wiecej,wysuszylam i wyprostowalam . I efekt widzicie.
Jeszcze odp na pytanie czy wlosy sa po umyciu: Nie,nie sa po umyciu.A w nocy uwazalam ze by nic sie nie zgniatalo
I dziekuje za link na ta keratynke
Nie wierze, że po tylu razach przejechania prostownicą w 220 stopniach masz loki, nawet jakby zamiast Encanto woda była to od samego prostowania, skoro jeszcze nie myłaś, powinny być proste
Chyba, że odkryłaś jakieś nowe Encanto, które kręci włosy
aja23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-27, 14:05   #68
patika098
Wtajemniczenie
 
Avatar patika098
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 014
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Wiem jak wygląda Encanto i na 100% sie nie pomylilam,
patika098 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 16:07   #69
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

http://allegro.pl/trwale-prostowanie...429690422.html

czy ktos to stosowal???
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 16:38   #70
loosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

dziewczyny,

czy któraś z was ma moze instrukcje do Encanto po polsku? zamowilam zestaw z ebay'a jednak instrukcji nie otrzymałam. bardzo prosze o pomoc i podesłanie instrukcji na maila loo-ska@wp.pl

z gory dziekuje!
loosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 18:36   #71
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez patika098 Pokaż wiadomość
Na 100% encanto,ale dostalam je (z ebay) bez instrukcji wiec uzylam instrukcji która byla na poczatku na forum. A wiec:
-umyłam 2 razy wlosy specjalnym szamponem,na wilgotne wlosy nalozylam keratyne,mysle ze dobra ilosc,coprawda nie kapalo z wlosow ale byly w zupelnosci nia pokryte.
-Po 15 min wysuszylam wlosy i wyprostowalam kazde pasemko odpowiednia temp i odpowiednia ilosc(6 czasami7).
-Po 30min umylam wlosy,na wilgotne nalozylam odzywke,po15 min zmylam polowe,ale bardziej mniej niz wiecej,wysuszylam i wyprostowalam . I efekt widzicie.
Jeszcze odp na pytanie czy wlosy sa po umyciu: Nie,nie sa po umyciu.A w nocy uwazalam ze by nic sie nie zgniatalo
I dziekuje za link na ta keratynke

A dlaczego uważasz,że ten zabieg zniszczył Ci włoski? Masz jakieś objawy?

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxcarolxxx Pokaż wiadomość
O widzisz... Może coś w tym jest

Przeczytałam Twój wpis w poprzednim wątku, gdzie napisałaś,że potraktowałaś włosy 12% wodą i nie masz ich zniszczonych.
Nie obraź się. Taka woda działa masakrycznie wysuszająco. Wg mnie nie istnieją włosy niezniszczone po wodzie 12%. Sądzę nawet,że są to zniszczenia nadające się jedynie do ścięcia bez możliwości odbudowy i regeneracji.Chyba mamy jakieś inne wyobrażenie na temat zdrowych włosów.
Bez urazy.
__________________
Klęska glodu w Rogu Afryki. Największa susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-27, 18:47   #72
patika098
Wtajemniczenie
 
Avatar patika098
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 014
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Na razie nie widze zadnych objawow zniszczenia,wrecz przeciwnie-mimo ze nie sa proste sa miekkie i nie pusza sie,ale to pewnie przez to ze wygladzone sa prostownica. Zobacze w jakim stanie beda po umyciu...Az sie boje...
patika098 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 18:50   #73
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez patika098 Pokaż wiadomość
Na razie nie widze zadnych objawow zniszczenia,wrecz przeciwnie-mimo ze nie sa proste sa miekkie i nie pusza sie,ale to pewnie przez to ze wygladzone sa prostownica. Zobacze w jakim stanie beda po umyciu...Az sie boje...

Napisałaś wcześniej w p.47, że "tylko zniszczyłas sobie włosy" dlatego spytałam.
Zastanawiam sie nad zrobieniem tego zabiegu ale dla mnie jest ważny nie tylko wygląd, ale również zdrowie włosów. Choć ten formaldehyd działa odstraszająco.
__________________
Klęska glodu w Rogu Afryki. Największa susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2011-01-27 o 18:53
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 19:06   #74
magdaag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Jaką prostownicą prostowałyście? Tzn nagrzaną do ilu stopni? Mam remingtona, niestety nagrzewa sie tylko do 200, może ktoś doradzi jakąś nie za drogą prostownice żeby grzała te 250


Aha i czy szampon i dżywka Pantene Pro-V zawierają silikony, sole czy cokolwiek czego sie nie powinno stosowac po tym zabiegu?
Podaje skład:
aqua, cyclopentasiloxane, dimethicone, stearamidopropyl, dimethylamine, cetyl alkohol, quaternium-18, benzyl alcohol, stearyl alcohol, peg-2m, cetearyl alcohol, panthenyl ethyl ether, dmdm hydantoin, parfum, hydroxyethylcellulose, glyceryl stearate, oleyl alcohol, edta, citric acid, polysorbate 60, hexyl cinnamal, lysine hcl, histidine, linalool, limonene, citronellol, alpha-isomethyl ionone, hydroxyisohexyl 3-cyclohexene, carboxaldehyde, geraniol, benzyl benzoate

Edytowane przez magdaag
Czas edycji: 2011-01-27 o 19:30
magdaag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 20:17   #75
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez magdaag Pokaż wiadomość
Jaką prostownicą prostowałyście? Tzn nagrzaną do ilu stopni? Mam remingtona, niestety nagrzewa sie tylko do 200, może ktoś doradzi jakąś nie za drogą prostownice żeby grzała te 250


Aha i czy szampon i dżywka Pantene Pro-V zawierają silikony, sole czy cokolwiek czego sie nie powinno stosowac po tym zabiegu?
Podaje skład:
aqua, cyclopentasiloxane, dimethicone, stearamidopropyl, dimethylamine, cetyl alkohol, quaternium-18, benzyl alcohol, stearyl alcohol, peg-2m, cetearyl alcohol, panthenyl ethyl ether, dmdm hydantoin, parfum, hydroxyethylcellulose, glyceryl stearate, oleyl alcohol, edta, citric acid, polysorbate 60, hexyl cinnamal, lysine hcl, histidine, linalool, limonene, citronellol, alpha-isomethyl ionone, hydroxyisohexyl 3-cyclohexene, carboxaldehyde, geraniol, benzyl benzoate

Tak zawierają sylikony.
Wystarczy użyć wyszukiwarki, bo mi sie zdaje, ze owy kosmetyk był omawiany.
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 07:37   #76
pscoua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 206
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez hebabek Pokaż wiadomość
Mimo różnych opinii skusiłam sie na global keratin w salonie,zastanawiałam się nad encanto lecz bałam sie oparów o których sporo pisałyście.Przy global keratin nie dusi ,nie szczypią oczy jedynie jest "zadyma"czyli jest siwo podczas prostowania.Jestem 2 tygodnie po zabiegu i jak na razie prostownicy w ręku nie miałam i wystarczy suszarka.Zobaczymy jak długo sie efekt utrzyma mam nadzieję że min 3 m-ce.Za cały zabieg zapłaciłam 350 zł na włosy dośc cienkie za ramiona,więc jeszcze znośnie zwłaszcza że w cenie było podcięcie końcówek. wątek będę śledzić i napiszę kiedy efekt prostych włosów będzie się tracił.
ja musiałam przeczekać zabieg z zamkniętymi oczami. a moj fryzjer (dosc znany w krakowie) juz ten zabieg wycofal.
pscoua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 08:00   #77
loosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

dziekuje bardzo dziewczyny za instrukcje! dzisiaj zaczynam całą operację
loosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 08:45   #78
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

A ja mam pytanie z innej beczki
Zabieg ostatnio robiłam pod koniec sierpnia i narazie nie robie, może dopiero na wiosnę, bo wlosy zaczeły mi wypadać (nie chce pisać że to przez encanto, bo pewności nie mam, było przesilenie wiosenne).
Zostało mi jeszcze na 2 zabiegi, moje pytanie czy można byłoby używać tej odżywki jako odżywki raz na jakis czas poza zabiegiem?
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 08:52   #79
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

dziewczyny w trakcie zabiegu suszycie włosy na szczotce?
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-28, 09:37   #80
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
dziewczyny w trakcie zabiegu suszycie włosy na szczotce?
Ja suszyłam bez I wyszło
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 11:02   #81
patika098
Wtajemniczenie
 
Avatar patika098
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 014
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Napisałaś wcześniej w p.47, że "tylko zniszczyłas sobie włosy" dlatego spytałam.
Zastanawiam sie nad zrobieniem tego zabiegu ale dla mnie jest ważny nie tylko wygląd, ale również zdrowie włosów. Choć ten formaldehyd działa odstraszająco.
No wiec na razie wygladaja na zdrowe,napisalam tak bo po takim prostowaniu mysle ze beda zniszczone. Dzisiaj umyje wlosy i jak wyszusze to napisze w jakim sa stanie
patika098 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 11:13   #82
perelka_np
Zadomowienie
 
Avatar perelka_np
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Czarnków City ;)
Wiadomości: 1 045
GG do perelka_np Send a message via Skype™ to perelka_np
Dot.: Kreatynowe prostowanie -część II

sub
__________________

Moje maleństwo 3D

Wiktorek

Następna wizyta 19.10.2012


perelka_np jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 13:02   #83
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Kreatynowe prostowanie -część II

ponownie zdjecia wizazanki na portalu okf- no chyba ze sama je tam wstawila http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura959358.htm
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 14:21   #84
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Kreatynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ponownie zdjecia wizazanki na portalu okf- no chyba ze sama je tam wstawila http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura959358.htm
dla mnie to wogole dwie rozne osoby ta co ma krecone wlosy ma jasniejsza skore a ta w prostych to jakas hinduska czy co bo one maja taka karnacje i takie wlosy a nie zadna mulatka
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 14:29   #85
kaskaj24
Rozeznanie
 
Avatar kaskaj24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Nad Morzem
Wiadomości: 730
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Aha rozumiem. Wlosy beda oblepione silikonami przez co moga szybko sie przetluszczac, beda oklapniete.
Dzięki za odpowiedź

Cytat:
Napisane przez dknika Pokaż wiadomość
jakie to dokladnie odzywki z tej isany ?
Ja mam tą z olejejem z babasu różową
__________________
  • OSZCZĘDZAM!!!!!!
  • APARATKA OD 4-10-2011
  • DBAM O WŁOSY 20.11- 48CM
  • UCZĘ SIĘ GOTOWAĆ
  • PRZYSZŁA PANI KOSMETOLOG
kaskaj24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 21:07   #86
asqll
Raczkowanie
 
Avatar asqll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 131
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez garfieldek Pokaż wiadomość
nie stosowalam ale zdecydowanie odradzam
to preparat do trwalego chemicznego prostowania a nie do prostowania keratynowego. mocno uszkadza włos. tego typu preparaty to to samo co preparaty do trwałej ondulacji, a nic chyba bardziej nie niszczy włosów.
asqll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 21:35   #87
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez patika098 Pokaż wiadomość
No wiec na razie wygladaja na zdrowe,napisalam tak bo po takim prostowaniu mysle ze beda zniszczone. Dzisiaj umyje wlosy i jak wyszusze to napisze w jakim sa stanie
Napisz koniecznie.
__________________
Klęska glodu w Rogu Afryki. Największa susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 21:37   #88
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez asqll Pokaż wiadomość
nie stosowalam ale zdecydowanie odradzam
to preparat do trwalego chemicznego prostowania a nie do prostowania keratynowego. mocno uszkadza włos. tego typu preparaty to to samo co preparaty do trwałej ondulacji, a nic chyba bardziej nie niszczy włosów.
a jest w ogole na rynku produkt do stalego prostowania wlosow, ktory nie niszczy ich/ jest bezpieczny itd?

ja jestem mega zadowolona z prostowania keratynowego, ale martwi mnie ten skladnik..... a dokladnie jego szkodliwosc
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 01:22   #89
Olapara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: Kreatynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ponownie zdjecia wizazanki na portalu okf- no chyba ze sama je tam wstawila http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura959358.htm
ARGGHH!! przepraszam ale to nie ja..ta dziewczyna mi zdjecie ukradla!..napisze do niej by zdjecie usunela

---------- Dopisano o 02:22 ---------- Poprzedni post napisano o 02:17 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
dla mnie to wogole dwie rozne osoby ta co ma krecone wlosy ma jasniejsza skore a ta w prostych to jakas hinduska czy co bo one maja taka karnacje i takie wlosy a nie zadna mulatka
juz nie mam sily naprawde..dlaczego mialabym sklamac???nic nie sprzedaje,reklamy nikomu nie robie wiec po co???? kolor sciany taki sam,nawet stroj tez na 2 zdjeciach..kolor skory zalezy od swiatla i fleszu(a w ogole 'na zywo' jestem jeszcze ciemniejsza!)
Olapara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 10:55   #90
pscoua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 206
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez garfieldek Pokaż wiadomość
a jest w ogole na rynku produkt do stalego prostowania wlosow, ktory nie niszczy ich/ jest bezpieczny itd?

ja jestem mega zadowolona z prostowania keratynowego, ale martwi mnie ten skladnik..... a dokladnie jego szkodliwosc
ja przetestowalam Globala ( w maju ) - nie bylam zadowolona, a przed swietami mialam keratyne brazylijska QOD i jestem bardzo zadowolona; tak jak 1 zabieg byl bardzo drazniacy tak ten drugi w ogole i efekt po 7tygodniach bez zmian.
pscoua jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:34.