Keratynowe prostowanie -część II - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-29, 11:24   #91
magdaag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Dziewczyny a skąd macie takie mocno grzejące prostownice, doradzcie jakąś, ale nie za droga, bo potrzebuje tylko do tego zabiegu
magdaag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 13:24   #92
patika098
Wtajemniczenie
 
Avatar patika098
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 014
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Dzis umyłam wlosy.. Po wysuszeniu zawsze mialam mega szope,za to teraz sa gladnie,nie pusza sie Zabieg mi sie nie udal (co pokazalam na zdjeciach) ale stan wlosow poprawil sie. Mam nadzieje ze nie jest to tylko efekt tymczasowy ;p A za jakies dwa tygodnie powtorze zabieg,moze tym razem sie uda ;/
patika098 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 16:08   #93
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Kreatynowe prostowanie -część II

Ktos pytał w poprzednim watku o keratyne QOD GOLD BRAZILIAN KERATIN

ja robiłam z 3 miesiące temu i efekt był superancki włosy miałam puszące się i wywijaski po keratynie prościutkie ale nie jak druty tylko podatne na ułożenie na szczotke suszenie zajmowało 5 min, niestety szybko mi się spłukało bo używałam zwykłych szamponów i odżywek. Teraz zrobiłam tej firmy keratyną ale MAX i już nie było tak fajnie ale dlatego, że robiłam po łebkach i niedokładnie prostowałam, brałam za grube pasma.
Mam zamiar powtorzyć zabieg ale czekam pare tygodni żeby włoski odpoczęły.
Jedyny minus tej keratyny nie można myć włosów przez 2 dni ani związywać ani brać za ucho dla mnie to była prawdziwa mordęga!!
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 16:16   #94
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

a po encanto można myć włosy od razu? dla mnie też byłoby mordęgą gdyby jednak nie
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 17:53   #95
malenka0903
Raczkowanie
 
Avatar malenka0903
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: London
Wiadomości: 83
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Hej!
Czytam Wasz wątek od dłuższego czasu dlatego zdecydowałam się wykonać zabieg metodą Global Keratin na swoich włosach.
Bałam sie na własną rękę zrobić prostowanie więc przejrzałam ogłoszenia i akurat w mieści w którym mieszkam udało się znaleźć panią która zajmuje się tym zabiegiem juz od ponad roku. Jestem bardzo zadowolona z efektu i na pewno jak włosy wrócą do stanu wyjściowego powtórze zabieg. Dodam, że jestem juz miesiąc po zabiegu i jednym farbowaniu a włoy sa nadal idealnie proste. Umieszczam zdjęcia przed i po zabiegu. Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg globalkeratin.jpg (105,5 KB, 777 załadowań)
malenka0903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 17:55   #96
Jennifer85
Zakorzenienie
 
Avatar Jennifer85
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 280
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Rewelacyjne Czy Global Keratin tez tak wali po oczach?
__________________
Zapuszczam wlosy

Jennifer85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 18:02   #97
malenka0903
Raczkowanie
 
Avatar malenka0903
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: London
Wiadomości: 83
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Jennifer85 Pokaż wiadomość
Rewelacyjne Czy Global Keratin tez tak wali po oczach?
Przepraszam, to było wykonywane kosmetykami Brazilian Keratin (:
Tak, ale efekt jest niesamowity aż do dzisiaj, czyli miesiąc po
malenka0903 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-29, 18:07   #98
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
a po encanto można myć włosy od razu? dla mnie też byłoby mordęgą gdyby jednak nie
Z tego co wyczytałam na poprzednim wątku to można

Sama się zbieram do zrobienia tego zabiegu, ale jeszcze mam wątpliwości... Póki co spadające ceny na allegro coraz to bardziej zachęcają
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 09:32   #99
dknika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 33
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Z tego co wyczytałam na poprzednim wątku to można

Sama się zbieram do zrobienia tego zabiegu, ale jeszcze mam wątpliwości... Póki co spadające ceny na allegro coraz to bardziej zachęcają
z tego co sie orientuje to nei mozna absolutnie! robilam osobscie zabieg miesiac temu i stosowalam sie do tego i wszystko mi wyszlo jak trzeba, wiec jak uwazasz, mozesz zaryzykowac
dknika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 09:38   #100
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

ja skonczylam robic zabieg kolo 20 a wlosy umylam rano. minelo 5 miesiecy a efekt wciaz jest
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 10:38   #101
Niunia1982
Przyczajenie
 
Avatar Niunia1982
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 29
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Witam
Wczoraj kupilam nowosc do prostowania wlosow firmy keune o nazwie "hair straightener + silk protein," na tlumaczenie wychodzi prostownica do wlosow plus proteiny jedwabiu . W opakowaniu sa dwie tubki jedna z preparatem do prostowania a druga z balsamem utrwalajacym. Czytajac ulotke robi sie podobnie jak brazilian keratin czy encanto W przyszlym tygodniu napewno wykonam zabieg i zdam relacje. Dodam ze bylo to dostepne w sklepie i nawet nie duzo kosztowalo
Pozdrawiam i Milej Niedzieli
Niunia1982 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-30, 10:52   #102
magdaag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez magdaag Pokaż wiadomość
Dziewczyny a skąd macie takie mocno grzejące prostownice, doradzcie jakąś, ale nie za droga, bo potrzebuje tylko do tego zabiegu

Haloooo, czy ktoś mi odpowie???!!!
magdaag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 10:56   #103
kotekmlotek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 12
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Witam wszystkie włosomaniaczki!
Mam pytanie odnośnie keratynowego prostowania włosów od karku. Otóż mam dość podatne na kręcenie i puszące się*włoski, ale na codzień samo prostowanie od karku wystarcza. Problemem są tylko krótkie włoski przy samej twarzy, które wiją się we wszelkie strony. Co roku z utęsknieniem czekam, aż kolejne kręciołkowate pasemko dorośnie do takiej długości, by móc je założyć za ucho.
I teraz moje pytanie: czy ma sens zrobienie zabiegu tak, jak zrobiła to Anwen, ale dodatkowo wyprostowanie tych małych kręconych pasemek przy buzi? Jeśli też macie takie - jak sobie z nimi poradziłyście?
Pozdrowienia i uściski!
K.
kotekmlotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 11:16   #104
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez magdaag Pokaż wiadomość
Haloooo, czy ktoś mi odpowie???!!!
ja mam taka do 230st ze sklepu internetowego, poszukaj na allegro!
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 11:16   #105
Niunia1982
Przyczajenie
 
Avatar Niunia1982
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 29
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

magdaag kiedys jak czytalam dziewczyny pisaly ze kupuja na allegro prostownice ktore nagrzewaja sie do 230st, ja osobiscie mam remingtona prostownice ktora jest super i napewno wytrzyma dlugie lata. ona kosztuje w polsce ok 100zl ale szczerze warto dac takie pieniadze. Niestety tylko tyle moge Ci pomoc
Pozdrawiam
Niunia1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 12:57   #106
pscoua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 206
Dot.: Kreatynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Ktos pytał w poprzednim watku o keratyne QOD GOLD BRAZILIAN KERATIN

ja robiłam z 3 miesiące temu i efekt był superancki włosy miałam puszące się i wywijaski po keratynie prościutkie ale nie jak druty tylko podatne na ułożenie na szczotke suszenie zajmowało 5 min, niestety szybko mi się spłukało bo używałam zwykłych szamponów i odżywek. Teraz zrobiłam tej firmy keratyną ale MAX i już nie było tak fajnie ale dlatego, że robiłam po łebkach i niedokładnie prostowałam, brałam za grube pasma.
Mam zamiar powtorzyć zabieg ale czekam pare tygodni żeby włoski odpoczęły.
Jedyny minus tej keratyny nie można myć włosów przez 2 dni ani związywać ani brać za ucho dla mnie to była prawdziwa mordęga!!
ja tez jestem po QOD Goldzie, ale miałam keratynę od razu spłukaną w salonie?
pscoua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 13:27   #107
patika098
Wtajemniczenie
 
Avatar patika098
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 014
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Głupie pytanie ale :czy Encanto i Brazilian Keratin to to samo?
patika098 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 13:44   #108
xxPauluSxx
Raczkowanie
 
Avatar xxPauluSxx
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 48
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez patika098 Pokaż wiadomość
Głupie pytanie ale :czy Encanto i Brazilian Keratin to to samo?
Encanto i Brazilian Keratin to to samo
__________________

xxPauluSxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 13:53   #109
patika098
Wtajemniczenie
 
Avatar patika098
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 014
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Dziekuje
patika098 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-30, 14:41   #110
norway
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 128
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

jestem tydzien po encanto i wiem juz, ze nie bede powtarzała zabiegu. chyba jednak lubię moje loki kupię sobię za to porządną prostownicę i będę szaleć raz na jakiś czas. na pewno regularnie będę prostować grzywkę, wygląda o niebo lepiej i nie martwię się o deszcz cyz fryzurę 'spod czapki'. w prostych mi ładnie, ale uznaję to za etap przejsciowy (musiałam ściąć bardzo krotko włosy po chorobie i wyglądałam po prostu jak wygnieciona owca).
użylam tez wczoraj pierwszy raz odzywki typu wax i jestem super zachwycona, jeszcze nie widzialam zeby moje wlosy tak odbijaly swiatlo i byly tak miekkie.

a teraz pytanie: obawiam się trochę o stan moich końcówek (nie ze względu na encanto, tylko złe cieniowanie włosów, które zresztą sama sobie tak obcięłam), co prawda tylko raz rozdwoily mi sie koncowki i bylo to po naprawde katowaniu. no i teraz pytanie - myję włosy babydreamem, polecicie cos na koncowki, co by się zmywało? jest jakis jedwab bez silikonow?

aa i w ogole moge uzywac waxu codziennie? na opakowaniu jest napisane 3-5 dni, ale kocham ten efekt
__________________
norway jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 16:19   #111
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Niunia1982 Pokaż wiadomość
Witam
Wczoraj kupilam nowosc do prostowania wlosow firmy keune o nazwie "hair straightener + silk protein," na tlumaczenie wychodzi prostownica do wlosow plus proteiny jedwabiu . W opakowaniu sa dwie tubki jedna z preparatem do prostowania a druga z balsamem utrwalajacym. Czytajac ulotke robi sie podobnie jak brazilian keratin czy encanto W przyszlym tygodniu napewno wykonam zabieg i zdam relacje. Dodam ze bylo to dostepne w sklepie i nawet nie duzo kosztowalo
Pozdrawiam i Milej Niedzieli

ciekawy specyfik, koniecznie daj znac jak sie sprawdził i mile widziane zdjecia

pewnie w Polsce czegoś takiego nie ma, bo widze że ty Dublin?
a wklaiłabys skład?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 18:36   #112
patika098
Wtajemniczenie
 
Avatar patika098
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 014
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

[QUOTE=norway;24727199]j
użylam tez wczoraj pierwszy raz odzywki typu wax i jestem super zachwycona, jeszcze nie widzialam zeby moje wlosy tak odbijaly swiatlo i byly tak miekkie.

A mozna wiedziec którego dokładnie wax'u uzywasz? I czy mozna go uzywac rowniez po tym zabiegu? Bo ja w czwartek robie ponownie zabieg i chce sie juz "zaopatrzyc"
patika098 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 19:12   #113
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Ktos pytał w poprzednim watku o keratyne QOD GOLD BRAZILIAN KERATIN

ja robiłam z 3 miesiące temu i efekt był superancki włosy miałam puszące się i wywijaski po keratynie prościutkie ale nie jak druty tylko podatne na ułożenie na szczotke suszenie zajmowało 5 min, niestety szybko mi się spłukało bo używałam zwykłych szamponów i odżywek. Teraz zrobiłam tej firmy keratyną ale MAX i już nie było tak fajnie ale dlatego, że robiłam po łebkach i niedokładnie prostowałam, brałam za grube pasma.
Mam zamiar powtorzyć zabieg ale czekam pare tygodni żeby włoski odpoczęły.
Jedyny minus tej keratyny nie można myć włosów przez 2 dni ani związywać ani brać za ucho dla mnie to była prawdziwa mordęga!!
Bardzo dziękuje za info
Nie doczytałam w opisie na ebayu, że nie można myć tyle czasu włosów a powiedz, proszę czy tak samo podczas zabiegu szczypią oczy, ta wersja podobno nie zawiera formaldehydu?
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 19:25   #114
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Niunia1982 Pokaż wiadomość
Witam
Wczoraj kupilam nowosc do prostowania wlosow firmy keune o nazwie "hair straightener + silk protein," na tlumaczenie wychodzi prostownica do wlosow plus proteiny jedwabiu . W opakowaniu sa dwie tubki jedna z preparatem do prostowania a druga z balsamem utrwalajacym. Czytajac ulotke robi sie podobnie jak brazilian keratin czy encanto W przyszlym tygodniu napewno wykonam zabieg i zdam relacje. Dodam ze bylo to dostepne w sklepie i nawet nie duzo kosztowalo
Pozdrawiam i Milej Niedzieli
Koniecznie zdaj relację. Ile kosztuje?
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 23:22   #115
norway
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 128
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez patika098;

A mozna wiedziec którego dokładnie wax'u uzywasz? I czy mozna go uzywac rowniez po tym zabiegu? Bo ja w czwartek robie ponownie zabieg i chce sie juz "zaopatrzyc"
mam biovax do wlosow suchych i zniszczonych, ale sa rozne. mozna go uzywac, bo nie zawiera silikonow nastepnym razem kupie sobie do wlosow blond.
__________________

Edytowane przez norway
Czas edycji: 2011-01-30 o 23:25
norway jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 23:41   #116
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuje za info
Nie doczytałam w opisie na ebayu, że nie można myć tyle czasu włosów a powiedz, proszę czy tak samo podczas zabiegu szczypią oczy, ta wersja podobno nie zawiera formaldehydu?
Szczypia szczypia szczególnie przy suszeniu i przy prostowaniu tych pasm wkoło twarzy aż czuć jak smrodek paruje i podrażnia
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 07:52   #117
pscoua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 206
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuje za info
Nie doczytałam w opisie na ebayu, że nie można myć tyle czasu włosów a powiedz, proszę czy tak samo podczas zabiegu szczypią oczy, ta wersja podobno nie zawiera formaldehydu?
Zupelnie nic nie czuc, nic nie drazni, wrecz przeciwnie ladnie pachnie ;-)
( mam porownanie z globalem ); co wiecej zauwazylam, ze po kilku myciach stan wlosow mi sie jeszcze poprawial, tzn. wlosy robily sie miekksze i zaczely bardziej blyszczec
pozdrawiam
pscoua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 09:20   #118
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

ja uzywam tego waxu

włosy sa super mięciutkie po nim, myję włosy szamponami brawy ziołowymi i po nich ni w zab sie rozczesac a ten wax nie musze uzywac jako maseczki, wystarczy ze nałoze na włosy wmasuje i spłucze i mogę rekami włosy rozczesywwac zawiera keratynę i skrzyp, bez silikonow )

http://www.wax-sklep.pl/virtuemart.h...pop=0&vmcchk=1
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 10:41   #119
asqll
Raczkowanie
 
Avatar asqll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 131
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Niunia1982 Pokaż wiadomość
Witam
Wczoraj kupilam nowosc do prostowania wlosow firmy keune o nazwie "hair straightener + silk protein," na tlumaczenie wychodzi prostownica do wlosow plus proteiny jedwabiu . W opakowaniu sa dwie tubki jedna z preparatem do prostowania a druga z balsamem utrwalajacym. Czytajac ulotke robi sie podobnie jak brazilian keratin czy encanto W przyszlym tygodniu napewno wykonam zabieg i zdam relacje. Dodam ze bylo to dostepne w sklepie i nawet nie duzo kosztowalo
Pozdrawiam i Milej Niedzieli
oj z tego co piszesz wyglada to na preparaty do chemicznego prostowania włosów. nie szkoda ci włosów?
asqll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-31, 12:41   #120
Niunia1982
Przyczajenie
 
Avatar Niunia1982
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 29
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Witam po Weekendzie
Sklad preparatu Hair Straightener: aqua, cocamide MEA, thioglycolic acid, ethanolamine, ceteareth-6, polysorbate 80, cetearyl alcohol, parfum, polyquaternium-22, cocodimonium hydroxypropyl hydrozyled keratin, trisodium HEDTA, ascorbic acid, hydrolyzed silk, linalool, alpha-isomethyl lonone, citronellol, coumarin, geraniol.
Sklad balsamu Fixing Balm: aqua, sodium bromate, cetearyl alkohol, urea, phosphotic acid, sodium hydroxide, sodium cetearyl sulfate, sodium lauryl sulfate, parfum, EDTA
Do tego dokupilam jeszcze szampon sklad: aqua, propylene glycol, sorbitol, polyquaternium-11, methyl, gluceth-10, PEG-12 dimethicone, polyquaternium-10, amodimethicone, hydroxyethylcellulose, PEG-40 hydrogenated castor oil, parfum, lactic acid, panthenol, sodium hydroxide, benzophenone-4, chitosan, vaccinum myrtillus/bilberry extract, saccharum officinarum/sugar cane extract, cetrimonium chloride, trideceth-12, benzyl alkohol, citrus aurantium dulcis/orange extract, citrus medica limonum/lemon extract, acer saccharinum/sugar maple extract, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone, geraniol, limonene, hexyt cinnamal, linalool, hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde, citronellol.
karmazynka99 tak jestem z Dublina, mysle ze w PL w sklepach fryzjerskich napewno mozna dostac ten specyfik.
iwona200 za specyfik zaplacilam 30euro, za szampon dodatkowy zaplacilam 10euro, w miare dobra cena
asqll nie wiem czy jest to do chemicznego prostowania wlosow i mam nadzieje ze sie dowiem bo podalam caly sklad specyfiku, mimo wszystko zobacze i sprawdze a po ostatnich dwoch latach kombinacji z wlosami mysle ze nic zlego moim wlosom sie nie stanie, z drugiej strony w kazdej chwili dostane keratyne z PL od kolezanki
A zdjecia napewno dodam mysle ze w srode juz bede miala zrobione bo w srode kolezanka ma wolne
Prosze nie zlinczujcie mnie jesli to jest chemiczne prostowanie....
Pozdrawiam

P.S. Kilka dni temu dodalam post z skladem szmponu i odzywki jesli mozecie przejrzyjcie ten sklad i dajcie znac czy jest odpowiedni
Niunia1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:48.