Keratynowe prostowanie -część II - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-04, 13:17   #181
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

paulinko co ja tu widze
mialas przeciez takie piekne loki moze codzienne mycie wlosow spowodowalo ze sa oklapniete pewnie myjesz odzywka?
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 13:26   #182
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

z wątku dla zakręconych korzystałam przez ostatnie pół roku, ładne są moje włosy ale ja w nich poprostu źle wyglądam

mnie to dopiero zadziwia, że niektóre dziewczyny prostują i tak juz proste włosy albo lekko falowane
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 13:38   #183
patika098
Wtajemniczenie
 
Avatar patika098
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 014
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

xxPauluSxx, a mogłabys napisac jakie Ty masz włosy naturalne,bez ENCANTO? Mocno krecone,falowane,czy prawie proste...
patika098 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 13:47   #184
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Znam ten ból. Niby włosy cudne a jednak woli się mieć inne.
Mnie też wszyscy do okoła pytaja, dlaczego chcę trwale wyprostować moje piekne prawie-afro? A bo tak, bo takie mam widzi mi się.

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------


Oj jak ja tego nie lubię Moje włosy też są zdrowe, zadbane lśniące i co z tego jak wolę proste?
Dajcie nam żyć
To tylko prośba o poczytanie wątku a zresztą te metody pielęgnacji służą również prostym włosom...przecież nie mam zamiaru nikogo przekonywać 20 tysięcy razy do zmiany decyzji, to jego własna Sama się nad Encanto zastanawiałam w sierpniu bodajże, ale zrezygnowałam, bo strasznie mi włosy wypadały. Teraz mam krótkie a na takich mi się efekt średnio podoba jak mam być szczera (choć wyjątki zapewne się znajdą). Jest więcej plusów, jednak wystarczy jeden "dobry" minus żeby mnie do czegoś zniechęcić...to tyle ode mnie
PS: moje "kręcone" też mi się nie podobały, ale dałam im szansę i czuję się z nimi coraz lepiej, są zdrowsze i o wiele ładniejsze wg mnie.
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."

Edytowane przez DMkAnia
Czas edycji: 2011-02-04 o 13:48
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 14:46   #185
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Encanto polska Pokaż wiadomość
oto tabelka zawartości formalaldehydu w poszczególnych produktach. Encanto na tej liście nie ma, co nie znaczy, że go nie zawiera.
Opdowiadając dalej na niektóre posty Encanto i Brazilian Keratin to nie to samo. Encanto należy jako produkt do grupy Brazilian Keratin Treatment zwanych Brazylian Blowout.
Formaldehyd (źródło ciop) Substancja toksyczna lub szkodliwa, żrąca lub drażniąca (w zależności od stężenia). Ograniczone dowody działania rakotwórczego. W stężeniach powyżej 25% działa toksycznie przez drogi oddechowe, w kontakcie ze skórą i po połknięciu. Powoduje oparzenia. Może powodować uczulenie w kontakcie ze skórą.(proszę zwrócić uwage na stężenie). Jeżeli będziecie się trzymać zaleceń instrukcji nie powinno być żadnych problemów. Maseczka,wentylowane pomieszczenie, jak to się mówi chwila bólu
Co do temperatury nagrzewania się prostownicy, piszecie, że 200'C i wam się udało. Zgadza się włos włosowi nierówny. Niektórym, może się powieść zabieg przeprowadzany w takiej temperaturze innym już niestety nie. Zalecenie producenta to 230'C.

Jak to możliwe, żeby substancja toksyczna, szkodliwa,żrąca, uczulająca, prawdopodobnie rakotwórcza i powodująca oparzenia nie była szkodliwa czy niszcząca dla włosów, na które jednocześnie producent zaleca zastosowanie temp.230'C minimum kilkakrotnie??????
__________________
Klęska glodu w Rogu Afryki. Największa susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2011-02-05 o 19:43
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 14:51   #186
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Dzięki za odpowiedzi, muszę jeszcze pomyśleć nad tym farbowaniem
Cena zabiegu to 390zł. Nieco mnie przestraszyło, że jednak global keratin zawiera dwukrotnie większe stężenie formaldehydu niż encanto... no ale zobaczymy.
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 14:52   #187
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Jak to możliwe, że substancja toksyczna, szkodliwa,żrąca, uczulająca, prawdopodobnie rakotwórcza i powodująca oparzenia nie była szkodliwa czy niszcząca dla włosów, na które jednocześnie producent zaleca zastosowanie temp.230'C minimum kilkakrotnie??????
to jest niszczace ale niestety nikt o tym nie chce mowic a chwali sie wyprostowanymi wlosami w ten sposob nastepne osoby mimo zagrozenia zniszczenia wlosow robia to samo...efekt natychmiastowy jest jak wszedzie ladny tak samo po rozjasnianiu po farbowaniu po kreceniu...wlosy zaczynaja po ok 3ms odzywac i wtedy nastepuja problemy i aby im zapobiec robi sie kolejny zabieg bledne kolo...
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-04, 15:51   #188
Jennifer85
Zakorzenienie
 
Avatar Jennifer85
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 280
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Hhahhaaa a Wy dalej to samo...
__________________
Zapuszczam wlosy

Jennifer85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 16:03   #189
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

pewnie znow sie zacznie klotnia, kto ma racje
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 16:51   #190
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
chodzi mi o to że to juz jest drugi wątek, i niestety do tej pory nie wpisał sie jeszcze nikt z tak obszerną wiedzą na temat uwalniania formaldehyd podczas zbiegu ;/

wiem że jest on szkodliwy ze stycznością na co dzień, a czy raz na 4miechy to nie wiem
temat formaldehydu był już poruszany na wątku. A to, że NIE WIESZ czy raz na 4msc jest szkodliwy tym bardziej sprawia że warto tę kwestię poruszyć

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Jak to możliwe, że substancja toksyczna, szkodliwa,żrąca, uczulająca, prawdopodobnie rakotwórcza i powodująca oparzenia nie była szkodliwa czy niszcząca dla włosów, na które jednocześnie producent zaleca zastosowanie temp.230'C minimum kilkakrotnie??????
no właśnie

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
to jest niszczace ale niestety nikt o tym nie chce mowic a chwali sie wyprostowanymi wlosami w ten sposob nastepne osoby mimo zagrozenia zniszczenia wlosow robia to samo...efekt natychmiastowy jest jak wszedzie ladny tak samo po rozjasnianiu po farbowaniu po kreceniu...wlosy zaczynaja po ok 3ms odzywac i wtedy nastepuja problemy i aby im zapobiec robi sie kolejny zabieg bledne kolo...
zniszczenie włosów to jedno a trwałe uszkodzenia np dróg oddechowych albo skóry to drugie

zaznaczam, że w obecnej chwili moje włosy są boskie i nie widzę żadnych negatywnych skutków. Co nie znaczy, że ich nie ma lub nie będzie. Eksperci na pewno mają taką wiedzę tylko czy chcą się nią podzielić...?

ważna kwestia, nikt się nie chce kłócić ale nie udawajmy że zabieg jest bez wad
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 17:23   #191
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

nikt nie mowi, ze zabieg jest bez wad...
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-04, 18:27   #192
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
z wątku dla zakręconych korzystałam przez ostatnie pół roku, ładne są moje włosy ale ja w nich poprostu źle wyglądam

mnie to dopiero zadziwia, że niektóre dziewczyny prostują i tak juz proste włosy albo lekko falowane
Mnie również. Rozumiem, że mając proste a zarazem szopiaste- to wtedy niech sobie prostują by były mniej szopiaste. Ale miałam koleżanki, które miały w miarę proste, zdrowe włosy i niszczyły je sobie prostownicą
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 18:39   #193
xxPauluSxx
Raczkowanie
 
Avatar xxPauluSxx
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 48
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez patika098 Pokaż wiadomość
xxPauluSxx, a mogłabys napisac jakie Ty masz włosy naturalne,bez ENCANTO? Mocno krecone,falowane,czy prawie proste...

Pokazywałam przecież zdjęcia pierwsze są moje naturalne, drugie po Encanto
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Przed encanto.jpg (45,8 KB, 171 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Po encanto.jpg (32,8 KB, 176 załadowań)
__________________

xxPauluSxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 19:36   #194
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Encanto polska Pokaż wiadomość
Jak napisałem proszę zwrócić uwagę na stężenie, które wywołuje takie następstwa.To 25%.pozdrawiam
Edyta
Stężenie w Encanto to 1,7%
A jakie jest dopuszczalne w Polsce? I czy przy 23% skutki zanikają?
O ile wiem stężenie w Encanto kilkakrotnie przewyższa dopuszczalne polskie normy. W związku z tym może są jakieś badania potwierdzające,ze ten produkt jest całkowicie bezpieczny i nie spowoduje u mnie np. raka.
__________________
Klęska glodu w Rogu Afryki. Największa susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2011-02-04 o 19:42
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 01:50   #195
Olapara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Jestem chyba juz 3 tydzien po encanto. Bylam wczoraj u fryzjerki i troche wlosy skrocilam. 1-sze zdjecie wczoraj przed wizyta and 2 juz po.
btw wlosy juz sie kreca bo teraz myje normalnym szamponem z sles-em i sie schna naturalnie bez suszarki..fryzjerka na okraglej szczotce prostowala
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1290289.jpg (16,4 KB, 485 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hair cut Jan 2011.jpg (16,5 KB, 531 załadowań)

Edytowane przez Olapara
Czas edycji: 2011-02-05 o 01:54
Olapara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 13:24   #196
Niunia1982
Przyczajenie
 
Avatar Niunia1982
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 29
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

No wiec Dziewczyny wczoraj zrobilam ta nowosc i jak boga kocham zaluje spalone mam cale wlosy nie wiem dlaczego skoro wszystko robilam zgodnie z intrukcja obslugi, a dzis jestem umowiona do fryzjera za 3godz na sciecie wlosow ehhh ...
Mowi sie trudno i zyje dalej
Pozdrawiam i zdecydowanie odradzam kupienie tego specyfiku

Milego weekendu
Niunia1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 13:32   #197
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Niunia1982 Pokaż wiadomość
No wiec Dziewczyny wczoraj zrobilam ta nowosc i jak boga kocham zaluje spalone mam cale wlosy nie wiem dlaczego skoro wszystko robilam zgodnie z intrukcja obslugi, a dzis jestem umowiona do fryzjera za 3godz na sciecie wlosow ehhh ...
Mowi sie trudno i zyje dalej
Pozdrawiam i zdecydowanie odradzam kupienie tego specyfiku

Milego weekendu
pokazesz wlosy?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 15:17   #198
Cessna84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

do Niuni82: jeżeli wszystko zostało przeprowadzone zgodnie z instrukcją, nie ma możliwości, żeby włosy się "spaliły"... musiałaś wcześniej mieć mocno zniszczone włosy i po prostu oczekiwałaś dużo więcej. lub została spłukana za duża ilość odżywki. ja miałam bardzo zniszczone włosy przed zabiegiem, do tego bardzo kręcone(czyli z natury bardziej suche niż większość włosów jakie macie). kondycja włosów jednak nie straciła po zabiegu. nie ma co się zniechęcać, tylko spróbować poprosić o pomoc w wykonaniu zabiegu kogoś doświadczonego, kto nie zaszkodzi, a pomoże głowa do góry
Cessna84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 15:33   #199
perelka_np
Zadomowienie
 
Avatar perelka_np
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Czarnków City ;)
Wiadomości: 1 045
GG do perelka_np Send a message via Skype™ to perelka_np
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Cessna84 Pokaż wiadomość
do Niuni82: jeżeli wszystko zostało przeprowadzone zgodnie z instrukcją, nie ma możliwości, żeby włosy się "spaliły"... musiałaś wcześniej mieć mocno zniszczone włosy i po prostu oczekiwałaś dużo więcej. lub została spłukana za duża ilość odżywki. ja miałam bardzo zniszczone włosy przed zabiegiem, do tego bardzo kręcone(czyli z natury bardziej suche niż większość włosów jakie macie). kondycja włosów jednak nie straciła po zabiegu. nie ma co się zniechęcać, tylko spróbować poprosić o pomoc w wykonaniu zabiegu kogoś doświadczonego, kto nie zaszkodzi, a pomoże głowa do góry
Niunia82 nie robiła Encanto tylko "hair straightener + silk protein," swoją drogą na Allegro pełno jest takich ,,cicho-ciemnych" preparatów do prostowania włosów i trzeba naprawdę mieć odwagę żeby zdecydować się na wykonanie zabiegu przy ich użyciu zostając tym samym królikiem doświadczalnym.

Niunia82 strasznie ci współczuję straty włosów
__________________

Moje maleństwo 3D

Wiktorek

Następna wizyta 19.10.2012



Edytowane przez perelka_np
Czas edycji: 2011-02-05 o 15:35
perelka_np jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-05, 15:48   #200
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez perelka_np Pokaż wiadomość
Niunia82 nie robiła Encanto tylko "hair straightener + silk protein," swoją drogą na Allegro pełno jest takich ,,cicho-ciemnych" preparatów do prostowania włosów i trzeba naprawdę mieć odwagę żeby zdecydować się na wykonanie zabiegu przy ich użyciu zostając tym samym królikiem doświadczalnym.

Niunia82 strasznie ci współczuję straty włosów

to mogła napisać czym robiła a teraz dziewczyny błędnie będą odczytywały jej posta ;/
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 16:06   #201
perelka_np
Zadomowienie
 
Avatar perelka_np
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Czarnków City ;)
Wiadomości: 1 045
GG do perelka_np Send a message via Skype™ to perelka_np
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
to mogła napisać czym robiła a teraz dziewczyny błędnie będą odczytywały jej posta ;/
Przecież napisała dwie albo trzy strony wcześniej
__________________

Moje maleństwo 3D

Wiktorek

Następna wizyta 19.10.2012


perelka_np jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 16:16   #202
aja23
Rozeznanie
 
Avatar aja23
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 996
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
to mogła napisać czym robiła a teraz dziewczyny błędnie będą odczytywały jej posta ;/


Cytat:
Napisane przez perelka_np Pokaż wiadomość
Przecież napisała dwie albo trzy strony wcześniej
Ale nie wszyscy pamiętają,albo nie kojarzą kto co pisze 2-3 strony wcześniej Ja mimo, że czytam wątek regularnie też myślałam, że to chodzi o Encanto i się zdziwiłam, że spaliło komuś włosy
aja23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 16:20   #203
perelka_np
Zadomowienie
 
Avatar perelka_np
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Czarnków City ;)
Wiadomości: 1 045
GG do perelka_np Send a message via Skype™ to perelka_np
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez aja23 Pokaż wiadomość




Ale nie wszyscy pamiętają,albo nie kojarzą kto co pisze 2-3 strony wcześniej Ja mimo, że czytam wątek regularnie też myślałam, że to chodzi o Encanto i się zdziwiłam, że spaliło komuś włosy
To słabą pamięć macie ja pamiętałam
__________________

Moje maleństwo 3D

Wiktorek

Następna wizyta 19.10.2012


perelka_np jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 16:24   #204
aja23
Rozeznanie
 
Avatar aja23
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 996
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
to jest niszczace ale niestety nikt o tym nie chce mowic a chwali sie wyprostowanymi wlosami w ten sposob nastepne osoby mimo zagrozenia zniszczenia wlosow robia to samo...efekt natychmiastowy jest jak wszedzie ladny tak samo po rozjasnianiu po farbowaniu po kreceniu...wlosy zaczynaja po ok 3ms odzywac i wtedy nastepuja problemy i aby im zapobiec robi sie kolejny zabieg bledne kolo...
Że Ci się nie znudzi to nigdy Jakie błędne koło? Dziewczyny ciągle piszą, że włosy są w dobrym stanie, żadnego zniszczenia nie widać po zmyciu keratyny A zabieg kolejny robi się nie po to, aby "ukryć odzywające się po 3 miesiącach zniszczone zabiegiem włosy" tylko najnormalniej keratyna zmywa się i włosy zaczynają się kręcić i powracają do stanu sprzed prostowania .
Ja mam nawet włosy w lepszym stanie teraz po zmyciu keratyny niż przed prostowaniem bo dbałam o nie przez ten okres, a wcześniej to różnie to bywało

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Cytat:
Napisane przez perelka_np Pokaż wiadomość
To słabą pamięć macie ja pamiętałam
No to gratuluje Może mam słabą pamięć, a może zbyt dużo na głowie, żeby zapamiętać wszystkie posty na wizażu sprzed kilku stron
aja23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 18:46   #205
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

aja23 nie obchodzi mnie czy ktos bedzie lysy wyrazam swoje zdanie i reszta mnie nie interesi..dla mnie ten zabieg jest niszczycielski i kropka jedzenie czekolady tez smakuje a niekoniecznie wychodzi na zdrowie warto o tym pamietac ze nie kazdemu moze sluzyc
mysle ze za kilka lat wyjdzie prawda
czekolada i lody tez pieknie wygladaja
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 19:05   #206
aja23
Rozeznanie
 
Avatar aja23
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 996
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
aja23 nie obchodzi mnie czy ktos bedzie lysy wyrazam swoje zdanie i reszta mnie nie interesi..dla mnie ten zabieg jest niszczycielski i kropka jedzenie czekolady tez smakuje a niekoniecznie wychodzi na zdrowie warto o tym pamietac ze nie kazdemu moze sluzyc
mysle ze za kilka lat wyjdzie prawda
czekolada i lody tez pieknie wygladaja
Czekolada niezdrowa A co znów szkodliwego zawiera czekolada? Lody też? O matko! Za ile czasu mam się martwić o zdrowie?! A jem czekolady bardzo dużo od dziecka, nie zauważyłam żadnych niepokojących objawów ani wyników badań
Pierwszy lepszy link wyszukany z google o właściwościach czekolady http://www.filizankasmakow.pl/index....uszy&Itemid=81 i o lodach https://polki.pl/odzywianie_artykul,10009664.html

Czemu dopiero za kilka lat ma wyjść prawda skoro to tak szkodzi? Wcześ niej pisałaś, że po 3 miesiącach już powinno widać problem Za kilka lat to już stare włosy wypadną i na ich miejsce nowe wyrosną
aja23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 19:27   #207
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez aja23 Pokaż wiadomość
Czekolada niezdrowa A co znów szkodliwego zawiera czekolada? Lody też? O matko! Za ile czasu mam się martwić o zdrowie?! A jem czekolady bardzo dużo od dziecka, nie zauważyłam żadnych niepokojących objawów ani wyników badań
Pierwszy lepszy link wyszukany z google o właściwościach czekolady http://www.filizankasmakow.pl/index....uszy&Itemid=81 i o lodach https://polki.pl/odzywianie_artykul,10009664.html

Czemu dopiero za kilka lat ma wyjść prawda skoro to tak szkodzi? Wcześ niej pisałaś, że po 3 miesiącach już powinno widać problem Za kilka lat to już stare włosy wypadną i na ich miejsce nowe wyrosną
smacznego i na zdrowie
a wlosy czasem nie odrastaja
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 19:28   #208
Jennifer85
Zakorzenienie
 
Avatar Jennifer85
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 280
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

caskada To dziewczyny moga Cie teraz atakowac za to, ze rozjasniasz wlosy... Bo to niszczy wlosy

Co do keratyny, ja mialam robic ale sie rozmyslilam bo moje wlosy sa latwe do ulozenia Jak chce to mam proste a jak nie to sa krecone
__________________
Zapuszczam wlosy

Jennifer85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 19:37   #209
aja23
Rozeznanie
 
Avatar aja23
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 996
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
smacznego i na zdrowie
a wlosy czasem nie odrastaja
Kończ waść ....

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Jennifer85 Pokaż wiadomość
caskada To dziewczyny moga Cie teraz atakowac za to, ze rozjasniasz wlosy... Bo to niszczy wlosy

Co do keratyny, ja mialam robic ale sie rozmyslilam bo moje wlosy sa latwe do ulozenia Jak chce to mam proste a jak nie to sa krecone
Zazdroszczę takich włosów
aja23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 20:38   #210
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez perelka_np Pokaż wiadomość
To słabą pamięć macie ja pamiętałam
widocznie mamy lepsze co innego....

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
aja23 nie obchodzi mnie czy ktos bedzie lysy wyrazam swoje zdanie i reszta mnie nie interesi..dla mnie ten zabieg jest niszczycielski i kropka jedzenie czekolady tez smakuje a niekoniecznie wychodzi na zdrowie warto o tym pamietac ze nie kazdemu moze sluzyc
mysle ze za kilka lat wyjdzie prawda
czekolada i lody tez pieknie wygladaja
mi czekolada czy lody sie nie podobaja z wygladu, ale za to super smakuja!!

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez aja23 Pokaż wiadomość




Ale nie wszyscy pamiętają,albo nie kojarzą kto co pisze 2-3 strony wcześniej Ja mimo, że czytam wątek regularnie też myślałam, że to chodzi o Encanto i się zdziwiłam, że spaliło komuś włosy

swieta racja ;]

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Cytat:
Napisane przez aja23 Pokaż wiadomość
Czekolada niezdrowa A co znów szkodliwego zawiera czekolada? Lody też? O matko! Za ile czasu mam się martwić o zdrowie?! A jem czekolady bardzo dużo od dziecka, nie zauważyłam żadnych niepokojących objawów ani wyników badań
Pierwszy lepszy link wyszukany z google o właściwościach czekolady http://www.filizankasmakow.pl/index....uszy&Itemid=81 i o lodach https://polki.pl/odzywianie_artykul,10009664.html

Czemu dopiero za kilka lat ma wyjść prawda skoro to tak szkodzi? Wcześ niej pisałaś, że po 3 miesiącach już powinno widać problem Za kilka lat to już stare włosy wypadną i na ich miejsce nowe wyrosną

na storosc ktoś bedzie miał raka i stwierdzi ze to wina encanto a nie ze po prostu tak sie stało
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:55.