mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-11, 19:23   #31
dreamnes
Raczkowanie
 
Avatar dreamnes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 401
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

też się melduję wiecie co od kilku dni czuje taki ucisk na dolną część. Taka pełna się czuję tam na dole... i codziennie po kilkanascie razy mam skurcze i wtedy czuje ze mala nagle sie nie rusza.... a po skurczu od razu noge prostuje... hmm ciekawe czy bede w tych 5ciu% kobiet co rodzą w terminie bo jak tak to zostaly mi 3tyg i 4dni do 40tyg i wkoncu przytulę tą moja kruszynke
__________________
marzenia się spełniają!

jestem szczęśliwą mamą
dreamnes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 19:23   #32
ggoraa
Zadomowienie
 
Avatar ggoraa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 1 498
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

Melduje sie na nowym watku.

Fajnie, ze ANIA miala jeszcze czas , aby go zalozyc. Wogole to trzymam mocno kciuki za jutrzejszy dzien! Mam nadzieje, ze wszystko pojdzie zgodnie z planem.

A ja zrobilam ciacho i mi nogi z d**** odpadaja od stania

Co do grobow, to u nas zawsze tradycja ( nie licze 6 lat naszej nieobecnosci)- jezdzimy do poludnia po grobach, pozniej obiad urodzinowy u tesciowej i wieczorem ponownie na groby - wtedy jest ten niesamowity nastroj. Ale jak to bedzie w tym roku to nie wiem, chcialabym jechac, ale skoro mam na 7-ego termin to roznie moze byc.

Jej...dzis sie poczulam staro.... 10 lat po slubie ...dziwne uczucie.
__________________
Flipcio..20.04.2009 ^.^
Nika.......02.11.2011 ^.^
ggoraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 19:25   #33
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

Myszeczko, co do poncza, sądzę, że może być cieńki.
Nigdy nie miałam takiej narzutki, ale uważam że w listopadzie to bardziej dla ozdoby się go nosi...
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 19:31   #34
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość

oolong
-super biusztonosze-wiesz może czy w sklepie stacjonarnym można je znaleźć?bo trochę się boję przez neta zamówic;/ bo teraz nie potrafię określić rozmiaru
nie wiem, o które biustonosze Ci chodzi, ale na pewno Lady's Place ma 2 sklepy stacjonarne w Wawie:
http://www.ladysplace.pl/contact_us....4947936bb64b78
jeden z nich to ten na stacji Metro Centrum

no i w Bradea.pl jest mozliwość zarezerwowania i umówienia się na mierzenie, gdzieś na Ursusie chyba
Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
Nie stety, rodziłam w 25tc żył 2 doby.
Ale mimo wszystko dzięuję Bogu, że trafiłam na lekarza, który poszedł po rozum do głowy i oszczęził mi wycinanie ciemniejącej macicy, wstrzymał się noc i na szczęście wszystko ustąpiło. Dzięki temu mogę być z Wami teraz na wątku

Dziewczyny, wy też odczuwacie straszne swędzenie sutek ?
Bo ja na koniec dnia nie mogę się doczekać ściągnięcia biustonosza, a jak ściągnę to jak zaczyna swędzieć .....
kurcze, biedne maleństwo
Twoja historia może stanowić pocieszenie dla naszych aniołkowych mam - że kolejna ciąża da im upragnione dziecko
co do biustonosza i sutków, to smarujesz grubo? a może masz koronkowy i Cię drapie?
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 19:32   #35
dreamnes
Raczkowanie
 
Avatar dreamnes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 401
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
Nie stety, rodziłam w 25tc żył 2 doby.
Ale mimo wszystko dzięuję Bogu, że trafiłam na lekarza, który poszedł po rozum do głowy i oszczęził mi wycinanie ciemniejącej macicy, wstrzymał się noc i na szczęście wszystko ustąpiło. Dzięki temu mogę być z Wami teraz na wątku

Dziewczyny, wy też odczuwacie straszne swędzenie sutek ?
Bo ja na koniec dnia nie mogę się doczekać ściągnięcia biustonosza, a jak ściągnę to jak zaczyna swędzieć .....
mnie może nie swędzą ale widze w kąpieli że taka biała skórka delikatnie sie złuszcza... ale za to swędzą mnie znamiona wrrr a to niebezpieczne
__________________
marzenia się spełniają!

jestem szczęśliwą mamą
dreamnes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 19:38   #36
Ona231
Zadomowienie
 
Avatar Ona231
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 124
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

Cytat:
Napisane przez Myszeczka86 Pokaż wiadomość
Ona231 o takim ponczu myślałam
Myszeczko wygląda na grube to raczej spokojnie wystarczy, zawsze możesz sweter grubszy założyć I będzie Ci ciepło

Bahamadia współczuję

Troszkę mnie swędzą, ale wtedy smaruje grubo maścią
__________________
Okruszek już na świecie
Ona231 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 19:38   #37
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
Nie stety, rodziłam w 25tc żył 2 doby.
Ale mimo wszystko dzięuję Bogu, że trafiłam na lekarza, który poszedł po rozum do głowy i oszczęził mi wycinanie ciemniejącej macicy, wstrzymał się noc i na szczęście wszystko ustąpiło. Dzięki temu mogę być z Wami teraz na wątku

Dziewczyny, wy też odczuwacie straszne swędzenie sutek ?
Bo ja na koniec dnia nie mogę się doczekać ściągnięcia biustonosza, a jak ściągnę to jak zaczyna swędzieć .....

Strasznie mi przykro [*]
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-11, 19:44   #38
Tincia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tincia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 155
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

Cytat:
Napisane przez Ona231 Pokaż wiadomość
Tincia to mnie pocieszyłaś

Dobrze, że tylko raz w roku, chociaż tej glukozy to już na pewno nie polubię
Mnie na samą myśl mdli... no, ale co zrobić

Bahamadia_25 - tule mocno.
__________________
szczęśliwa żonka od
14 sierpnia 2010



szczęśliwa mamusia od
4 listopada 2011




Edytowane przez Tincia
Czas edycji: 2011-10-11 o 22:20
Tincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 19:44   #39
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

Cytat:
Napisane przez Ona231 Pokaż wiadomość
Myszeczko wygląda na grube to raczej spokojnie wystarczy, zawsze możesz sweter grubszy założyć I będzie Ci ciepło

Bahamadia współczuję

Troszkę mnie swędzą, ale wtedy smaruje grubo maścią
Dziękuję dziewczyny
Jestem dowodem na to, że z każdej tragedii można się dźwignąć.
Po ponad 2 latach zdecydowaliśmy się na 2gą ciążę.
Najważniejsze to się wspierać w małżeństwie, choć wiadomo łatwo nie było
To taki bardzooo okrojony skrót jakiego dostałam kopa na start od życia.

Co do sutków, niczym nie smaruje, ale wycieka mi już siara, w nocy jak przygniotłam cycka, rano obudziłam się z plamą dość pokaźnych rozmarów, a wdzień też się zdaża wyciek
Może tj przyzyną...
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 19:44   #40
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

Dziewczyny niewiem jak Wy ale Ja bym z listy więcej osób skreśliła które sie nie odzywaja wogóle albo chociaż dać je do zaginionych.



Ja już mykam DOBRANOC
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 19:47   #41
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

Cytat:
Napisane przez Myszeczka86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny niewiem jak Wy ale Ja bym z listy więcej osób skreśliła które sie nie odzywaja wogóle albo chociaż dać je do zaginionych.



Ja już mykam DOBRANOC


Oj też właśnie przeglądałam listę no i większości dziewczyn nie kojarzę

Miłej nocki.
Ja zaraz też uciekam pod szałer no i czekać będę na PRZEPIS NA ŻYCIE
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-11, 19:49   #42
rojku
Rozeznanie
 
Avatar rojku
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 905
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

Oolong jeszcze jedno pytanie: jaki obwód brałaś do tych staników? Taki jak miałaś przed ciążą, czy aktualny? Bo ja mimo, że pod cyckami nie mam tłuszczyku, to chyba żebra się rozszerzyły i mam sporo większy obwód niż "normalnie" i przez to mam zagwozdkę z wyborem rozmiaru
__________________
Anielka 6.12.2011r. Hania 20.11.2013r. i Leon w drodze...
rojku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 19:49   #43
tuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 362
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
to i ja sie melduje, odpowiadam na jeszcze z poprzedniego wątku rzeczy

całusy dla Ani, Dalii i Glam


nie, ręka mamy umyje dziecko



żadnych herbatek aptecznych oprócz koperkowej (ale dla siebie) nie pijałam ani ja ani dziecko. Zresztą koperkowa i tak się nie sprawdziła - kolki były do końca przepisowych 3mies.

butelki nie biorę, nastawiam sie na karmienie piersią, a jakby coś to mają na stanie butelki szpitalne



ale ta akcja to chyba jak pisałaś honorowe oddawanie krwi pępowinowej, czyli nie dla swego dziecka, tylko dla "ludzkości"


nie ma problemu. Jak jesteś z Wawy, to jest sklep stacjonarny, np na stacji Metro Cnetrum.

Ja kupowałam HotMilk w tym sklepie:

http://www.bradea.pl/ext/wyszukiwarka_bradea//13///
była możliwość podjechania do bardzo miłej kobietki, która go prowadzi i zmierzenie ich na miejscu po umówieniu telefonicznym

A ostatnio Panache w tym:

http://www.dopasowana.pl/product-pol...bra-5821-.html
kupiłam dokładnie ten model, tyle że ja mam w pewnym sensie łatwiej, bo mniej więcej wiem, w jakim rozmiarze będę miała piersi pełne mleka na podstawie poprzedniej ciąży i karmienia. Np teraz chodzę w tych samych biustonoszach, w których chodziłam w tamtej ciąży, więc biust idzie podobnie z wielkością.

Ten wygląda tez ładnie:
http://www.dopasowana.pl/product-pol...bra-6301-.html

Zresztą kto co woli, niektóre kobiety wolą czarne, wtedy tez można coś znaleźć.

Ze sklepów netowych jest jeszcze
ladysplace.pl
liparie.pl
no i Allegro oczywiście
i chyba coś jeszcze, ale nie pamiętam już. No i plus strony zagraniczne
Ja kupowałam tylko z przeceny, trzeba patrzeć, bo między sklepami potrafi być 2x różnica w cenie!
No i zmierzyć się dobrze.
Zresztą polecam stronę stanikomania i forum lobby biuściastych na gazeta.pl, tam jest podsekcja dla karmiących.



ech, ja zostałam wymasowana znienacka
cholerny ból
i fakt, było to koło północy, nic kompletnie nie dało, rozwarcie stanęło na 5cm, a najlepsze, że z takim rozwarciem zostałam posłana na salę na patologię, by "sobie pospać", haha, niezły tekst
za to rano przy zmianie dyżurów dostałam kolejne bonusy - przebicie pęcherza płodowego (tez bez żadnego pytania o cokolwiek) i worek oksytocynki

poród to jednak hardcorowe przeżycie


i jeszcze co do postu rudominki:
"Mi się wydaje, że jak noworodek płacze, to go trzeba przytulić do mamy i podać pierś, a nie od razu smoczek. Dostając smoka nie nauczy się prawidłowo ssać piersi, a potem będą problemy z laktacją.
No, chyba że wcale nie zamierza się podawać piersi. "

zgadzam się z Tobą - mój synek był wymagający, bywały okresy, że po pół godzinie od końca karmienia znów chciał piersi. Nie ma rady, dawałam mu, tym bardziej, że było lato i pewnie po prostu chciało mu się pić. Moim zdaniem trudno dawać smoczek, gdy dziecko chce jeść. Jak same chcecie jeść, to żujecie widelec? Smoczek może przeciwdziałać nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt, ale z tego co się orientuję, to wg najnowszych zaleceń wprowadza go się dopiero ok 6tyg życia, by nie zakłócać naturalnego odruchu ssania.
Przytulenie i bliskość matki, to inne zalety karmienia piersią, chociaż tulić też można dziecko siorbiące z butelki. U mnie odstawienie piersi poszło dość gładko z obu stron, ale wiem, że czasem z tym też są problemy, zarówno ze strony dziecka, jak i matki.
Zgadzam się ze wszytskim co jest powyżej napisane, poza Panią w Bradea. W ogóle z Bradea miałam przeżycia. Kupiłam na jakimś grouponie zniżkę na biustonosze Gossard, zamówiłam dwa, okazało się, że złe rozmiary, później znowu to samo, a później jeden mi przysłały prawidłowy, a drugiego nie było na stanie. I miałam czekać, aż się pojawi. Wszystko bardzo ładnie i miło załatwione. W końcu dały mi jakiś nowy kupon, który będę mogła sobie zrealizować w dowolnym czasie na dowolny biustonosz. No i teraz mi się przydał pojechałam na te Jelonki i wybrałam sobie taki: http://bradea.pl/biustonosze/biuston...tmilk_radiance , jest bezfiszbinowy. Ale Pani miła nie była

Dygotka Sklep stacjonarny Dopasowanej znajduje się na początku ul. Waszyngtona, przed przecznicą z Kinową. Dobrze dopasowują rozmiary, choć czasem zbyt ciasny obwód dają, ale to sama będziesz czuła.

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
to i ja witam w nowej części
nadal nie mam torby do szpitala i nie mam pomysłu jaka ma być

oolong
-super biusztonosze-wiesz może czy w sklepie stacjonarnym można je znaleźć?bo trochę się boję przez neta zamówic;/ bo teraz nie potrafię określić rozmiaru

ponczo mi też by się przydało,ale ciepłe i jakieś fajne
Też bym chciało ponczo, ale nie mam kaski i wyglądam teraz jak gwałciciel trochę - znaczy w ulubionej kurtce nie dopinam się na brzuchu


Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
Nie stety, rodziłam w 25tc żył 2 doby.
Ale mimo wszystko dzięuję Bogu, że trafiłam na lekarza, który poszedł po rozum do głowy i oszczęził mi wycinanie ciemniejącej macicy, wstrzymał się noc i na szczęście wszystko ustąpiło. Dzięki temu mogę być z Wami teraz na wątku

Matko, Bahamadia dobrze, że potrafisz już teraz spokojnie o tym pisać. Cieszę się, że lekarz okazał się rozsądny i nie zrobił Ci krzywdy.


Dziewczyny, wy też odczuwacie straszne swędzenie sutek ?
Bo ja na koniec dnia nie mogę się doczekać ściągnięcia biustonosza, a jak ściągnę to jak zaczyna swędzieć .....
Też tak mamy :/

Boże Dziewczyny, jak ja się ciesze, że mam wielkie wsparcie w moim tacie. Inaczej w obecnej sytuacji było by już ze mną krucho. Jak przeczytałam, że któraś z Was jedzie na grób ojca, to aż mi łzy w oczach stanęły.

Edytowane przez tuszka
Czas edycji: 2011-10-12 o 08:26
tuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 19:51   #44
Ona231
Zadomowienie
 
Avatar Ona231
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 124
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

Cytat:
Napisane przez Tincia Pokaż wiadomość
Mnie na samą myśl mdli... no, ale co zrobić
Dokładnie jak mus to mus, jakoś radę damy

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny
Jestem dowodem na to, że z każdej tragedii można się dźwignąć.
Po ponad 2 latach zdecydowaliśmy się na 2gą ciążę.
Najważniejsze to się wspierać w małżeństwie, choć wiadomo łatwo nie było
To taki bardzooo okrojony skrót jakiego dostałam kopa na start od życia.

Co do sutków, niczym nie smaruje, ale wycieka mi już siara, w nocy jak przygniotłam cycka, rano obudziłam się z plamą dość pokaźnych rozmarów, a wdzień też się zdaża wyciek
Może tj przyzyną...
Bahamadia co nas nie zabije to nas wzmocni. Ale na pewno łatwo Wam nie było
Ale najważniejsze, ze teraz wszystko jest w porządku
Mnie nic nie leci, ale to skóra też się trochę rozszerza, może to też być przyczyną.

Też ucieka miłego wieczorku życzę
__________________
Okruszek już na świecie

Edytowane przez Ona231
Czas edycji: 2011-10-11 o 20:01
Ona231 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 20:02   #45
joamic1
Zadomowienie
 
Avatar joamic1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 294
GG do joamic1
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

I ja witam
__________________
9 miesięcy z OliV


Chciałabym, żeby była szczęśliwa, by każdego dnia mogła być dumna, że jest człowiekiem i nasza córką, by jak teraz dawała mi siłę do życia.nasze Małe Szczęście -chwyciło za serce raz na całe życie

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87upjyht4ic7jm.png
joamic1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 20:05   #46
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

Cytat:
Napisane przez rojku Pokaż wiadomość
Oolong jeszcze jedno pytanie: jaki obwód brałaś do tych staników? Taki jak miałaś przed ciążą, czy aktualny? Bo ja mimo, że pod cyckami nie mam tłuszczyku, to chyba żebra się rozszerzyły i mam sporo większy obwód niż "normalnie" i przez to mam zagwozdkę z wyborem rozmiaru
hm, ale wiesz ogólnie jak się dobiera obwód i miseczkę stanika - szczególnie tu mówię o brytyjskiej rozmiarówce?
że musisz zaniżyc zmierzony b.ciasno pod biustem obwód, a miseczke dobrać mierząc obwód luźno zwisających piersi?

zanim zaszłam w ciążę z synkiem, to nosiłam pod biustem 75 (ja mam szeroka klatkę piersiową), w ciąży najpierw obwód 80, pod koniec 85 (rozszerzone żebra), na okres karmienia kupiłam obwody 80 i 85 z hotmilka, ale szczególnie ten 85 okazał się sporo za luźny mimo zapinania na najciaśniejszą z 6 (!!!!) haftek. W tej ciąży dokupiłam to Panache z linka w obwodzie 75, udało mi się w nie zapiąć jeszcze z 3tyg temu na najluźniejszą haftkę na duży ścisk, ale miseczki były luźne, więc przypuszczam, że na sam okres po porodzie wezmę do szpitala na pewno któryś z Hotmilków, a Panache będzie służył mi super, jak już żebra wrócą na miejsce.
Trudno komuś doradzić, jaki ma kupić rozmiar, bo to jest strasznie zmienne, u każdej kobiety inaczej
Może spróbuj podjechać do tych stacjonarnych i się poradzić. Tuszka pisała, że w dopasowanej też można stacjonarnie kupić, więc masz co najmniej 3 różne sklepy do wyboru
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 20:15   #47
janeczka7891
Zadomowienie
 
Avatar janeczka7891
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 298
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

i ja się melduję w nowej części

Bahamadia współczuję ale co nas nie zabije to nas wzmocni jak tu wcześniej dziewczyny pisały Buziaki
janeczka7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 20:15   #48
joamic1
Zadomowienie
 
Avatar joamic1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 294
GG do joamic1
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

Ale moja niunia czadu daje rozpycha się na wszystkie strony już ponad godzinę
__________________
9 miesięcy z OliV


Chciałabym, żeby była szczęśliwa, by każdego dnia mogła być dumna, że jest człowiekiem i nasza córką, by jak teraz dawała mi siłę do życia.nasze Małe Szczęście -chwyciło za serce raz na całe życie

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87upjyht4ic7jm.png
joamic1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 20:16   #49
ela3010
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 094
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

Myszka ja mam dwa poncza, białe i taki brudny róż, świetnie się na razie sprawdzają, pod spód ciepły sweter, na wierzch ponczo, super sprawa.

Bahamadia przytulam Cię mocniutko, życie dało wam popalić, grunt że dałaś radę się podnieść.

Idę lulać.
ela3010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-11, 20:36   #50
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

Cytat:
Napisane przez Myszeczka86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny niewiem jak Wy ale Ja bym z listy więcej osób skreśliła które sie nie odzywaja wogóle albo chociaż dać je do zaginionych.

Ja już mykam DOBRANOC
Wiesz, jak dla mnie to liste zaginionych mozna juz calkiem usunac, te dziewczyny, co mialy sie odezwac zrobily to. Chociaz bedzie miejsce na liste rozpakowanych, bo Ania chyba zapomniala sobie dwoch postow zarezerwowac.

Ja mam dosc gruba pelerynke, mam nadzieje, ze starczy dzisiaj musialam przyszyc jakis guzik od spodu, bo sie zaczela za bardzo na brzuchu rozlazic
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 20:41   #51
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

Cytat:
Napisane przez muffinka90 Pokaż wiadomość
Wiesz, jak dla mnie to liste zaginionych mozna juz calkiem usunac, te dziewczyny, co mialy sie odezwac zrobily to. Chociaz bedzie miejsce na liste rozpakowanych, bo Ania chyba zapomniala sobie dwoch postow zarezerwowac.

Ja mam dosc gruba pelerynke, mam nadzieje, ze starczy dzisiaj musialam przyszyc jakis guzik od spodu, bo sie zaczela za bardzo na brzuchu rozlazic

No, ale co dziewczyny, jesteśmy na tym wątku do końca co do jednej która się rozpakuje i dopiero przechodzimy na odchowalnię ... ?
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 20:46   #52
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

Oolong-stoktrotnie dziękuję za linka i inf do centrum podjadę,na ursus to juz za daleko się tłuc pociągiem...
ja mam niestety za ścisły stanik więc po domu chodze bez...
Tuszka-dziękuję
__________________


Edytowane przez dygotka8
Czas edycji: 2011-10-11 o 20:48
dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 20:53   #53
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

Bahamandia przykra i trudna sprawa, najwazniejsze ze przeszliscie przez to razem i wam sie udalo i teraz juz tak niewiele dzieli was zeby zobaczyc upragniona kruszynke!
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 20:57   #54
rojku
Rozeznanie
 
Avatar rojku
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 905
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
hm, ale wiesz ogólnie jak się dobiera obwód i miseczkę stanika - szczególnie tu mówię o brytyjskiej rozmiarówce?
że musisz zaniżyc zmierzony b.ciasno pod biustem obwód, a miseczke dobrać mierząc obwód luźno zwisających piersi?

zanim zaszłam w ciążę z synkiem, to nosiłam pod biustem 75 (ja mam szeroka klatkę piersiową), w ciąży najpierw obwód 80, pod koniec 85 (rozszerzone żebra), na okres karmienia kupiłam obwody 80 i 85 z hotmilka, ale szczególnie ten 85 okazał się sporo za luźny mimo zapinania na najciaśniejszą z 6 (!!!!) haftek. W tej ciąży dokupiłam to Panache z linka w obwodzie 75, udało mi się w nie zapiąć jeszcze z 3tyg temu na najluźniejszą haftkę na duży ścisk, ale miseczki były luźne, więc przypuszczam, że na sam okres po porodzie wezmę do szpitala na pewno któryś z Hotmilków, a Panache będzie służył mi super, jak już żebra wrócą na miejsce.
Trudno komuś doradzić, jaki ma kupić rozmiar, bo to jest strasznie zmienne, u każdej kobiety inaczej
Może spróbuj podjechać do tych stacjonarnych i się poradzić. Tuszka pisała, że w dopasowanej też można stacjonarnie kupić, więc masz co najmniej 3 różne sklepy do wyboru
No niestety jestem z małopolskiego więc troszkę daleko do Wawy. Przed ciążą nosiłam Michalaki i do tej pory się wciskam w 75G, bo nic mi nie trzyma moich sysków jak te staniki. W ciąży kupiłam sobie jeden Panache 80G i obwód i miska za duże odrobine w nim są, więc podejrzewam, że muszę się tym sugerować. Tylko właśnie sie zastanawiałam, czy po porodzie to się choć troszkę wraca do normalnego obwodu.

Wielkie dzięki za porady
__________________
Anielka 6.12.2011r. Hania 20.11.2013r. i Leon w drodze...
rojku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 20:58   #55
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
Bahamandia przykra i trudna sprawa, najwazniejsze ze przeszliscie przez to razem i wam sie udalo i teraz juz tak niewiele dzieli was zeby zobaczyc upragniona kruszynke!


Dlatego tak nie mogę się doczekać, ale to chyba każda z nas ma

Dziękuję za wszystkie słowa, uciekam na Przepis na życie

Buźka dziewczyny, do jutra
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 21:25   #56
basiula19
Zadomowienie
 
Avatar basiula19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

Witam sie dopiero

my dziś od rana w trasie jestem padnięta kupiłam te rajtuzki w bierdonie fajniutkie są takie ciepłe ale mam pytanko jaki rozmiar kupiłyście bo ja buszowałam w dwóch biedronkach i znalazłam najmniejsze 68/74 bodajże.......
__________________
23.10.2010 Razem na Zawsze

10.11.2011 Mikołajek już jest z nami
basiula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 22:53   #57
ggoraa
Zadomowienie
 
Avatar ggoraa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 1 498
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

Ale zimno mi cos sie zrobilo- jak nigdy. Dobrze, ze wlaczyli dzis grzejniki...idzie zmiana pogody pewnie dlatego mnie tak cos lamie- albo co gorze- przeziebienie

Moja osmiorniczka wpycha mi nozke pod lewe zebra, chyba na siedzaco bede spac hehe.

ok no to do jutra mamusie! Moze dzien przywita nas dobra wiaodmoscia o Ani
__________________
Flipcio..20.04.2009 ^.^
Nika.......02.11.2011 ^.^
ggoraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 23:28   #58
czarnaoak
Przyczajenie
 
Avatar czarnaoak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

Hej dziewczyny, jestem i ja
Nie mam ostatnio sily na nic, za dnia bym spala, w nocy spac nie moge
3mam kciuki za wszystkie mamusie
__________________
czarnaoak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 06:42   #59
Aniolina
Rozeznanie
 
Avatar Aniolina
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 885
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
ale ta akcja to chyba jak pisałaś honorowe oddawanie krwi pępowinowej, czyli nie dla swego dziecka, tylko dla "ludzkości"
tak, ja mowie o oddawaniu dla ludzkosci, nie planuje wykupowac uslugi dla dziecka, wiec bardzo mi sie pomysl publicznego oddawania podoba.

ania trzymam kciuki za wasz wspolny szybki powrot do domu

ggora wszytskiego najlepszego z okazji 10 rocznicy slubu

ktoras z dziewczyn ma dzis urodziny, niestety nie pamietam ktora Wszystkiego najlepszego.

Ja wczoraj wieczorem mialam taki moment, ze mnie bolal brzuch jak na okres, na szczescie szybko minelo, ale potem w nocy to samo, obudzilam sie z bolem. Wzielam no-spe i magnez i przeszlo, ale troszke sie martwie, bo to jeszcze ponad miesiac. Mam nadzieje, ze to jednorazowe wydarzenia, bo wizyta dopiero za tydzien, a nie chce jechac do szpitala. W nocy jak lezalam gto myslalam, jak wiele mam jeszcze nie gotowe, ale i tak sie nie pakuje, zeby nie zapeszyc.
Aniolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 07:34   #60
mol_aa
Zadomowienie
 
Avatar mol_aa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 128
Dot.: mamusie listopad/grudzień 2011 cz.6



Wczoraj juz nie dalam rady odpisac, cos mi sie komp wieszal, przyjechal tz z pracy, rozkrecil, wyciagnal klaczek kurzu i teraz dziala jak rakieta

Darusiaa wracajac do materacyku, to polozna mowila o kazdym i tym zwyklym i tym lepszym. Golym okiem roznicy nie widac, ale moze to zle wplynac na kregoslup u drugiej dzidzi i moze miec pozniej krzywy

Bahamadia bardzo mi przykro z powodu Waszego synka, to wydarzenie musialo niesamowicie umocnic Wasze malzenstwo

Aniolina mi wieczorem twardnial brzuch prawie non stop, wzielam nospe, pomoglo na chwile, a w nocy tez mialam dwa razy taka sytuacje. Troche sie wysttraszylam, ale na szczescie sie uspokoilo
mol_aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:39.