Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2012 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-13, 13:58   #61
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Melduję się i ja w nowym domku

Skończyliśmy dziś 20 tc Mam 3 kg na plusie
Ja wagi pilnuję, staram się nie objadać, jeść zdrowo, wychodzi różnie bo czasem skuszę się na jakiś grzeszek

Dziś byłam w pracy w spodniach ciążowych. Rety jakie wygodne
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 14:10   #62
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Ale macie tempo
Oczywiscie melduje sie, tytul super!

Bylam w centrum handolwym, bo chcialam kupic sobie jakis plaszczyk ciazowy albo zwykly mieszczacy brzuszysko. W H&M do wyboru jeden plaszcz (dla mnie beznadziejny) i kurtka ale nadmuchana za bardzo jak dla mnie. I nic wiecej.
Obeszlam caly pasaz i nic. Pytalam o jakies nie ciazowe plaszczyki ale dolem rozkloszowane, to nic, bo teraz podobno sezon na dopasowane plaszczyki, masakra ;/
Nie mam w czym chodzic, ja nie wiem co ja na siebie ubiore

Ale sluchajcie co sie stalo, myslalam ze zawalu dostane.
Jestem sobie w 5-10-15, ogladam spodnie dla Filipa a nagle taki mega glosny alarm jakiego nigdy nie slyszalam i Pani przez megafon mowi: Z powodu bezpieczenstwa prosze sie kierowac do wyjsc eakuacyjnych!
Kurcze, wystarszylam sie jak nic, patrze na ludzi w sklepie, kazdy zdezorientowany, kazdy patrzy na innych, no i ja mowie: cholerka trzeba spieprzac tylko pomalu....
Mysle do jasnej ciasnej gdzie jest wyjscie ewakuacyjne, jakas laska mowi ze idzie sie zorientowac o co chodzi a ja pomalutku doszlam do wyjscia, kazdy tylko patrzal po sobie i ciagle ten alarm i tekst Pani zeby sie ewakuowac. Pomyslalam ze albo ktos opanowal sklep, albo bomba albo pozar. Po wyjsciu chwilke poczekalam, bo bylam ciekawa co jest grane, okazalo sie niby ze falszywy alarm....
Ale stresa mialam niezlego

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
ooo wlaśnei apropos dentysty.. muszę mieć usuwany kamień i gin pozwolił mi na ultradźwiękowe usuwanie.. zeby bylo ciekawiej chyba sie ze swoja dentystka spotkam na porodowce
ja mialam ultradzwiekami usuwany kamien
Cytat:
Napisane przez cziqua Pokaż wiadomość
no ja juz po wizycie co prawda bez usg ale dostalam skierowanie na usg to juz bedzie 3 usg w ciązy w srode jade " wyniki badan ok wszystko w porzadku i kurka jakos coraz rzadziej mnie mdli z rana dzisiaj wcale wczoraj tez mam nadzieje ze to nic zlego.
ze to ten zbliżający się 14 tydzień.
super ze juz po i trzymam kciuki za usg
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!


Edytowane przez Aguśkaa83
Czas edycji: 2011-10-13 o 14:11
Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 14:26   #63
Roksape
Zadomowienie
 
Avatar Roksape
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: LHR ;)
Wiadomości: 1 428
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Witam
Jestem nowa także proszę o dopisanie Nie udzielałam się na wątku ale czytałam całą drugą część, także już was trochę znam

Aguśkaa83 gratuluje syna, ja też mam już chłopczyka a jutro czeka mnie kolejna wizyta i mam nadzieję, że już się dowiem kto mi tam w brzuszku rozrabia
Wcale bym się nie zdziwiła gdyby to był kolejny chłopak
__________________
27.07.2009 Maciuś
8.03.2012 Basia
9.11.2014 Oleńka
Roksape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 14:30   #64
cziqua
Zadomowienie
 
Avatar cziqua
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 371
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cytat:
Napisane przez Roksape Pokaż wiadomość
Witam
Jestem nowa także proszę o dopisanie Nie udzielałam się na wątku ale czytałam całą drugą część, także już was trochę znam

Witamy na naszym wątku
__________________

Filip Jan


16.04.2012
godzina 16:30
najszczęśliwszy dzień w moim życiu
narodziny syna Filipa!!!

cziqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 14:30   #65
evvcia_
Wtajemniczenie
 
Avatar evvcia_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 074
GG do evvcia_
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Oooo... Jest i kolejna część jestem i ja

Cytat:
Napisane przez kumkura Pokaż wiadomość
Melduję się w nowym wątku. Własnie zjadłam 4 cukierki czekoladowe, mniamiA wagą się tak nie zamartwiajcie dziewczyny Ja w pierwszej ciąży przytyłam jakieś 20kilo, a już ze 3 miesiące po porodzie ważyłam tyle co przed ciążą. Przecież teraz zdrowie naszych dzieci jest najważniejsze, a nie dylemat czy przytyję 10 czy 20 kilo..Wiadomo, że lepiej czuła bym się nie tyjąc w ogóle, ale to po prostu niemożliwe Dieta będzie PO porodzie
Ja też tak myślę, oczywiście chciałabym przytyć jak najmniej, ale nie ograniczam się jeśli mam na coś ochotę lub czuję głód to poprostu jem tyle ile potrzebuję. Na razie od początku ciąży przytyłam ok. 4 kg i od dwóch tygodni mniej więcej ta waga się trzyma.

Cytat:
Napisane przez desia888 Pokaż wiadomość
To napewno wkraczanie w II trymestr
Ja czuje sie juz tez z kazdym dniem lepiej, mam tydzien 13+2, czyli jestemw tygodniu 14
Ja też tak myślę przejście w II trymestr i nowe dolegliwości, ale już chyba mniej uporczywe u mnie na przykład senność w dzień okropna
A teraz muszę zmykać na uczelnię... Człowiek dziennie studiuje, a w tym roku to tam chodzę głównie wieczory spędzać buuu... A jutro prosto ze szkoły na autobus, 5 godzin i z TŻtem
__________________


Razem, 19.12.04
Zaręczona, 1.01.11
Córeczka Laura, ur. 22.03.12
Będziemy ślubować 31.08.13



evvcia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 14:33   #66
agabi
Rozeznanie
 
Avatar agabi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 682
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cytat:
Napisane przez Roksape Pokaż wiadomość
Witam
Jestem nowa także proszę o dopisanie Nie udzielałam się na wątku ale czytałam całą drugą część, także już was trochę znam

Aguśkaa83 gratuluje syna, ja też mam już chłopczyka a jutro czeka mnie kolejna wizyta i mam nadzieję, że już się dowiem kto mi tam w brzuszku rozrabia
Wcale bym się nie zdziwiła gdyby to był kolejny chłopak
witaj
agabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 14:37   #67
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cytat:
Napisane przez Roksape Pokaż wiadomość
Witam
Jestem nowa także proszę o dopisanie Nie udzielałam się na wątku ale czytałam całą drugą część, także już was trochę znam

Aguśkaa83 gratuluje syna, ja też mam już chłopczyka a jutro czeka mnie kolejna wizyta i mam nadzieję, że już się dowiem kto mi tam w brzuszku rozrabia
Wcale bym się nie zdziwiła gdyby to był kolejny chłopak
witaj a chcialabys dziewczynke czy wolisz drugiego synka?
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!

Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-13, 14:52   #68
MoniaHan
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaHan
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 481
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Roksape czesc
Aguska no to moglas sie wystraszyc tego alarmu. ja wczoraj tez sie wystraszylam, nie alarmu ale wlasnej glupoty i sklerozy. mialam wczoraj polowanie, skonczylam ok 18 wieczorkiem, i ok 20 przypomnialam sobie ze musze sprawdzic drzwi w tym duzym gregorianskim domu- ktory jest obok chatki w ktorej mieszkamy i w ktorej organizujemy polowania. i otworzylam swoje frontowe drzwi a ze padalo wiec wystartowalam jak rakieta biegiem aby sprawdzic drzwi w duzym domu (mam od moich drzwi do drzwi w duzym domu moze 10metrow) i tak po 5metrach sie opamietalam..ze co ja kurna robie dlaczego tak szybko bieglam....przeciez w ciazy jestem!!! sie wystraszylam, poglaskalam brzucholek i wrocilam juz normalnym chodem na swoja kanape. zawsze biegalam w ciemnosci jak musialam przejsc gdzies, bo zawsze mi sie wydaje ze ktos mnie obserwuje
__________________
Hania 14.03.2012


http://www.suwaczek.pl/cache/99ac688358.png

Edytowane przez MoniaHan
Czas edycji: 2011-10-13 o 14:53
MoniaHan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 15:01   #69
negila
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 796
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Melduję się i ja w nowym wątku Myślałam że załapię się jeszcze w starym ale nieeee

cały czas jeszcze męczy mnie kręgosłup i to że nie mogę się ruszać ale z każdym dniem troszkę lepiej. Jak nic trzeba wziąć się za siebie

nabyłam swoje pierwsze spodnie ciążowe- tylko takie trochę inne niż te z gumą na przodzie. Moje są zapinane po bokach na guziczki. I po ich założeniu widać mały brzuszek bo w moich zwykłych nie a to przecież końcówka 19 tyg a ja się jeszcze w nie mieszczę

zdjęcia na @ superanckie sesja zimowa i wasze brzusie także
jak tylko dorwę aparat to wrzucę coś od siebie a co

wracam dalej nadrabiać
__________________

negila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 15:07   #70
Roksape
Zadomowienie
 
Avatar Roksape
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: LHR ;)
Wiadomości: 1 428
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cytat:
Napisane przez Aguśkaa83 Pokaż wiadomość
witaj a chcialabys dziewczynke czy wolisz drugiego synka?
Szczerze mówiąc to chciała bym mięc dziewczynkę tak do pary, ale od pewnego momentu (wymyślając żeńskie i męskie imiona) to ciągle wymyślam te męskie i coś mi się wydaję, że będzie dwóch diabełków
Zamęczą mnie jeśli tak
__________________
27.07.2009 Maciuś
8.03.2012 Basia
9.11.2014 Oleńka
Roksape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 15:10   #71
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Jak wam 13 mija hihi u mnie masakra no moze nie do konca.

DZis rano godzine stalam pod przedszkolem bo bylo zamkniete bo pani co miala otwierac rano zachorowala i druga po godzinie dopiero dojechala , potem z jezorem na brodzie na zajecia a po powrocie do domu w skrzynce lezy list ze spoldzielni z ........ propozycja obejzenia mieszkania.
Mloty maja taki haos ze nie wiedza ze tu znalezlismy i sprawa juz w toku jest tylko kolejna propozycje nam przyslali . Jutro albo w poniedzialek musze wszystko odkrecac AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa

Pozytywne jest tylko to ze zadowolona jestem z wizyty u lekarza bo zajal sie slicznie nami i w koncu mam wypelniony MKP( ksiazeczke przebiegu ciazy) jak nalezy. Zrobil tez USG i na 99% bezdziemy miec dziewczynke . Nie napalam sie za 10 dni mam 3D zobaczymy czy sie potwierdzi ale fajnie by bylo
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-13, 15:20   #72
lena_mi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 187
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cytat:
Napisane przez agabi Pokaż wiadomość
listonosz właśnie przyniósł mi legginsy zmierzyłam -są bardzooo fajne i faktycznie cieplusie jakby któraś z Was była zainteresowana- http://moda.allegro.pl/getry-leginsy...840805350.html
Ja mam podobne! Fajniutkie są i cieplutkie, mam nadzieję, że w zimę się sprawdzą

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Aguśkaa83 Pokaż wiadomość
Ale macie tempo
Oczywiscie melduje sie, tytul super!

Bylam w centrum handolwym, bo chcialam kupic sobie jakis plaszczyk ciazowy albo zwykly mieszczacy brzuszysko. W H&M do wyboru jeden plaszcz (dla mnie beznadziejny) i kurtka ale nadmuchana za bardzo jak dla mnie. I nic wiecej.
Obeszlam caly pasaz i nic. Pytalam o jakies nie ciazowe plaszczyki ale dolem rozkloszowane, to nic, bo teraz podobno sezon na dopasowane plaszczyki, masakra ;/
Nie mam w czym chodzic, ja nie wiem co ja na siebie ubiore

Ale sluchajcie co sie stalo, myslalam ze zawalu dostane.
Jestem sobie w 5-10-15, ogladam spodnie dla Filipa a nagle taki mega glosny alarm jakiego nigdy nie slyszalam i Pani przez megafon mowi: Z powodu bezpieczenstwa prosze sie kierowac do wyjsc eakuacyjnych!
Kurcze, wystarszylam sie jak nic, patrze na ludzi w sklepie, kazdy zdezorientowany, kazdy patrzy na innych, no i ja mowie: cholerka trzeba spieprzac tylko pomalu....
Mysle do jasnej ciasnej gdzie jest wyjscie ewakuacyjne, jakas laska mowi ze idzie sie zorientowac o co chodzi a ja pomalutku doszlam do wyjscia, kazdy tylko patrzal po sobie i ciagle ten alarm i tekst Pani zeby sie ewakuowac. Pomyslalam ze albo ktos opanowal sklep, albo bomba albo pozar. Po wyjsciu chwilke poczekalam, bo bylam ciekawa co jest grane, okazalo sie niby ze falszywy alarm....
Ale stresa mialam niezlego


ja mialam ultradzwiekami usuwany kamien

super ze juz po i trzymam kciuki za usg
Hhihi, miałam dokładnie taką samą przygodę w Złotych Tarasach ze dwa lata temu - pierwsza moja wizyta tam skończyła się alarmem i ewakuacją

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Roksape Pokaż wiadomość
Witam
Jestem nowa także proszę o dopisanie Nie udzielałam się na wątku ale czytałam całą drugą część, także już was trochę znam

Aguśkaa83 gratuluje syna, ja też mam już chłopczyka a jutro czeka mnie kolejna wizyta i mam nadzieję, że już się dowiem kto mi tam w brzuszku rozrabia
Wcale bym się nie zdziwiła gdyby to był kolejny chłopak
Witaj Roksape
__________________
lena_mi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 15:25   #73
Roksape
Zadomowienie
 
Avatar Roksape
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: LHR ;)
Wiadomości: 1 428
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cytat:
Napisane przez Aguśkaa83 Pokaż wiadomość
witaj a chcialabys dziewczynke czy wolisz drugiego synka?
Chciała bym dziewczynke do pary ale od pewnego czasu nachodza mnie coś myśli o chłopczyku, w poprzedniej ciąży tak miałam i wyszło na moje. Trudno będzie dwóch chłopaków to zamęczą mamusie hehe
__________________
27.07.2009 Maciuś
8.03.2012 Basia
9.11.2014 Oleńka
Roksape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 15:34   #74
ewelajna25
Zadomowienie
 
Avatar ewelajna25
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: To stąd, to stamtąd, a czasem jeszcze skąd indziej;-)
Wiadomości: 1 200
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Melduję się na nowym wątku! Niezłe macie tempo, kobietki, ale przynajmniej przyjemnie się czyta zaległości!

Aguśka, a ten płaszcz w H&M to pewnei czarny był i dołem rozklosozwany?? Bo taki tu widziałm w tutejszym H&M, nawet mierzyłam, ale niestety workowaty a drogi jak nie wiem...Na szczęście w płaszcz zimowy się mieszczę póki co, a w płasczyk jesienny niestety, nie...Za ciasno mi w biuście i brzuszku, więc muszę także szukać czegoś nowego...

Dziś u nas na obiadek rosół, wczoraj plany zmieniłam-była rybka z kaszą i surówką...Ostatnio wziął mnie apetyt na rybkę Dziś zjadłąm w pracy kanapkę z białym serem-specjalnie przygotowywałam sobie w domku z rana,na razowym chlebku, żeby zdrowo jeść(ostanio niestety moja dieta była raczej niezdrowa)...I właśnie jadłąm kanapkę i się dziwę, co ma taki dziwny smak????Jednak miałąm katar i zwaliłam na to...W domu powąchałam biały ser, który rano był ok, i odrzuciło mnie, okropnie śmierdział!!!! Prawie zaliczyłam spotkanie z porcelaną, a co dziwne, termin ważności jest do 20.10, więc nie wiem, czemu się zepsuł. Martwię się, czy mogło zaszkodzić to dzidzi???

A co do tytułu wątku-bardzo dobrze trafiony! Dużo tu piszemy o naszych kulinarnych zachciankach i wzajemnei robimy sobie apetyt na smaczne kąski...haha
ewelajna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 15:35   #75
MegMakeUp
Rozeznanie
 
Avatar MegMakeUp
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Olecko
Wiadomości: 683
GG do MegMakeUp
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Melduję się na wątku

Witaj Roksape.

Jutro mam usg i już nie mogę się doczekać,a jeszcze dzisiaj zgadałam się z koleżanką i jutro pójdę oglądać wózeczek X-landera ;D Miałabym już z głowy szukanie mimo,że do kwietnia jeszcze daleko

Powinnam napisać już dwie prace do szkoły i mam zaliczenie za dwa tygodnie,a tak bardzo nie mogę się zmobilizować,żeby zajrzeć do książe, że aż mnie to przeraża. ;p
MegMakeUp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 15:48   #76
aania_20
Zakorzenienie
 
Avatar aania_20
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 494
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cześć dziewczyny
mam do was prośbę - studiuję, piszę pracę do której zbieramy ankiety na temat kwasu foliowego. Ankiety są anonimowe. Czy mogłybyście mi pomóc i poświęcić chwilę na jej wypełnienie?
http://www. ankietka. pl/ankieta/56440/ankieta-dotyczaca-spozycia-kwasu-foliowego.html
(należy usunąć spacje). Z góry bardzo dziękuję.
__________________
"...Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze... "

aania_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 15:53   #77
desia888
Wtajemniczenie
 
Avatar desia888
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 2 649
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cytat:
Napisane przez Roksape Pokaż wiadomość
Witam
Jestem nowa także proszę o dopisanie Nie udzielałam się na wątku ale czytałam całą drugą część, także już was trochę znam

Aguśkaa83 gratuluje syna, ja też mam już chłopczyka a jutro czeka mnie kolejna wizyta i mam nadzieję, że już się dowiem kto mi tam w brzuszku rozrabia
Wcale bym się nie zdziwiła gdyby to był kolejny chłopak
Witam wsrod nas!
Ja tez marze o dziewczynce
__________________
Adas 23.08.2005


Viki 28.04.2012
desia888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 15:57   #78
ivonka7
Rozeznanie
 
Avatar ivonka7
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 519
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
oo a słuchajcie a płeć kiedy wywiadujecie ??
bo moja znajoma dowiedziała siew 20 tygodniu a wczoraj jedna pani w poczekalni mówiła,że idzie sie już dowiedzieć a miała 13 tydzień
Jeśli są na forum jakieś niecierpliwce dotyczące poznania płci dziecka i mają trochę wolnych $ to zawsze można kupić któryś z testów na płeć dziecka. Wykrywa stężenie hormonów w moczu. Np. coś takiego: http://www.plecdzieckatest.pl/
Wiem że moja siostra w USA dowiedziała się o płci na podstawie badania krwi.
Jak ja się doczekałam to wy też się doczekacie na tą wiadomość
ivonka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 16:00   #79
desia888
Wtajemniczenie
 
Avatar desia888
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 2 649
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
mam do was prośbę - studiuję, piszę pracę do której zbieramy ankiety na temat kwasu foliowego. Ankiety są anonimowe. Czy mogłybyście mi pomóc i poświęcić chwilę na jej wypełnienie?
http://www. ankietka. pl/ankieta/56440/ankieta-dotyczaca-spozycia-kwasu-foliowego.html
(należy usunąć spacje). Z góry bardzo dziękuję.

Wypelnione
__________________
Adas 23.08.2005


Viki 28.04.2012
desia888 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-13, 16:29   #80
88natka
Zadomowienie
 
Avatar 88natka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Belfast
Wiadomości: 1 591
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

czesc dziewczyny i ja sie melduje na nowym watku czytam Was caly czas ale nie mialam czasu zeby cos napisac
88natka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 16:36   #81
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cytat:
Napisane przez desia888 Pokaż wiadomość


A z jaka waga i wzrostem startowalas?
72,5 kg przy 165 cm wzrostu.
Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
no ja mialam 6 pazdzienrika robione usg i pani dr mi mowi ze noo ona nic nie chce sugerowac ale wg niej bedzie chlopak .. ciekawie
w tak wczesnym stadium ciazy mozna okreslic plec po ulozeniu niektorych organow - ale nie wiem jakich. Mojej szefowej lekarka w 13 tygodniu powiedziala ze bedzie dziewczynka, no i byla - szkoda tylko ze u niej tak sie to skonczylo ... wiec jak lekarka podejrzewa chlopaka to mozliwe a nawet bardzo ze chlopak bedzie
Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
dziewczyny robilyscie pappa ??
Ja robilam - samo usg bez pappa nie ma takiej wykrywalnosci - tylko razem maja 95 % wykrywalnosci wad genetycznych
Cytat:
Napisane przez Roksape Pokaż wiadomość
Witam
Jestem nowa także proszę o dopisanie Nie udzielałam się na wątku ale czytałam całą drugą część, także już was trochę znam

Aguśkaa83 gratuluje syna, ja też mam już chłopczyka a jutro czeka mnie kolejna wizyta i mam nadzieję, że już się dowiem kto mi tam w brzuszku rozrabia
Wcale bym się nie zdziwiła gdyby to był kolejny chłopak
witaj a ktory to juz tydzien u Ciebie?
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 16:49   #82
mag_99
Rozeznanie
 
Avatar mag_99
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 871
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

łooooooooo ale mi brzuch skacze niby taki mały jeszcze jest - wszyscy dają mi tak góra 3 miesiąc, mimo że to 19+6 tc, a tu takie kopniaki - no ale zjadłam 2 kostki czekolady i mały zaczął szaleć

wszystkim oczekującym - już wkrótce się dowiecie co nosicie pod serduchem

a co do wczesnej wykrywalności płci - ja się dowiedziałam w 14 tc, ale tak jak już ktoś pisał raczej było to na zasadzie "wygląda to na faceta"
__________________
Filipek - 4.03.2012 godz. 16.00

a ja rosnę i rosnę
mag_99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 17:01   #83
Roksape
Zadomowienie
 
Avatar Roksape
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: LHR ;)
Wiadomości: 1 428
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
witaj a ktory to juz tydzien u Ciebie?
No u mnie to juz 17+2 tc jeśli dobrze liczę a najdokładniej to jutro zobaczę na świeżym USG bo z rana mam wizytę
__________________
27.07.2009 Maciuś
8.03.2012 Basia
9.11.2014 Oleńka
Roksape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 17:06   #84
Roksape
Zadomowienie
 
Avatar Roksape
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: LHR ;)
Wiadomości: 1 428
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
witaj a ktory to juz tydzien u Ciebie?
U mnie to już chyba 17+2 tc a dokładnie powiem jutro, bo rano mam wizytę a moja doktorka zawsze sama liczy jakos się ciągle gubię w tym liczeniu
__________________
27.07.2009 Maciuś
8.03.2012 Basia
9.11.2014 Oleńka
Roksape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 17:11   #85
MoniaHan
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaHan
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 481
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

o nie!!!! wiecie co zrobil moj stukniety pies?mamy silownie w takim odnowionych stajniach...ktore sa puste i teraz nie ma tam koni, w jednym pomieszceniu mamy swoja silownie i trzymamy tam troche rzeczy mojej siostry ciotecznej, ktora od czasu do czasu przyjezdza do pracy do UK, a moj kochany piesek nie wiem jakim cudem dal rade otworzyc drzwi do silowni - nie jest to zwykla klamka i wyciagnal na podworko jej rzeczy, porozrzucal po calym ogrodzie i na dodatek rozszarpal reklamowke z witaminami, lekami itd. ....nie wiem ile ich zjadl przy okazji....dzisiaj 13
__________________
Hania 14.03.2012


http://www.suwaczek.pl/cache/99ac688358.png
MoniaHan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 17:17   #86
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Monia, niedobry pies, oj niedobry.

Ja dziś jestem w kiepskiej formie. Czuję się zmęczona i wyprana z jakiejkolwiek życiowej energii. A w nocy i tak pewnie spania nie będzie. Mama śmiała się ze mnie, że jestem nie tyle co blada, ale nawet zielona na twarzy Ale czuję się dobrze na szczęście...
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 17:22   #87
desia888
Wtajemniczenie
 
Avatar desia888
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 2 649
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cytat:
Napisane przez MoniaHan Pokaż wiadomość
o nie!!!! wiecie co zrobil moj stukniety pies?mamy silownie w takim odnowionych stajniach...ktore sa puste i teraz nie ma tam koni, w jednym pomieszceniu mamy swoja silownie i trzymamy tam troche rzeczy mojej siostry ciotecznej, ktora od czasu do czasu przyjezdza do pracy do UK, a moj kochany piesek nie wiem jakim cudem dal rade otworzyc drzwi do silowni - nie jest to zwykla klamka i wyciagnal na podworko jej rzeczy, porozrzucal po calym ogrodzie i na dodatek rozszarpal reklamowke z witaminami, lekami itd. ....nie wiem ile ich zjadl przy okazji....dzisiaj 13
Ale lobuz z niego!
Byle by mu nic nie bylo tzn po lekach, ale dziwne byloby gdyby pies z wlasnej woli lekarstwa polykal!

Karolca , martwisz mnie
__________________
Adas 23.08.2005


Viki 28.04.2012
desia888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 17:25   #88
julliczka
Rozeznanie
 
Avatar julliczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 550
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Ale piesek narozrabiał..

Wcinam pomidorówkę (po wczorajszym rosołku) i jestem w trakcie kończenia sałatki warzywnej.
Nie wiem czemu, ale dziś czuję się jak wypluta
__________________


nasza kruszynka już z nami
julliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 17:27   #89
MoniaHan
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaHan
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 481
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cytat:
Napisane przez desia888 Pokaż wiadomość
Ale lobuz z niego!
Byle by mu nic nie bylo tzn po lekach, ale dziwne byloby gdyby pies z wlasnej woli lekarstwa polykal!

Karolca , martwisz mnie
wlasnie Karolca wracaj szybko do formy

desia to jest labrador...wiesz jak my mu dawalismy antybiotyki jak mial chora lapke? jadl tabletke z reki i na dodatek chcial wiecej czekal i robil sztuczki zeby dostac wiecej

ja tez sie czuje dzisiaj padnieta;(
jutro przylatuje do nas Tz kumpel na weekend, ja juz swoja dzialke zrobilam, upralam posciel i posprzatalam w kuchni, pozostale 4 pokoje i lazienka i zakupy to juz robota Tzskoro jada do Cambridge w sobote ogladac skosnookie studentki to ja sprzatac nie mam zamiaru..i na dodatek mam zostac z psem w domu...no tak po jaka cholere im ciezarna
__________________
Hania 14.03.2012


http://www.suwaczek.pl/cache/99ac688358.png

Edytowane przez MoniaHan
Czas edycji: 2011-10-13 o 17:33
MoniaHan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 17:30   #90
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cytat:
Napisane przez desia888 Pokaż wiadomość
Karolca , martwisz mnie
Czemu?
Czuję się po prostu senna a jak się tak czuję, to jestem naprawdę blada

Cytat:
Napisane przez julliczka Pokaż wiadomość
Ale piesek narozrabiał..

Wcinam pomidorówkę (po wczorajszym rosołku) i jestem w trakcie kończenia sałatki warzywnej.
Nie wiem czemu, ale dziś czuję się jak wypluta
Sałatka warzywna... od kilku dni spotykam się z mamą aby narobić zapasów i ciągle obie zapominamy
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.