Czego to objawy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-01, 19:46   #1
Authentic
Raczkowanie
 
Avatar Authentic
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 290

Czego to objawy?


Cześć Dziewczyny. Mam pytanko... Okres spóźnia mi się prawie dwa tygodnie. Nie bolą mnie piersi, nie są powiększone, ani w żaden inny sposób zmienione, nie wymiotuję, nie siusiam co godzinę, ani nie jestem jakoś wielce senna, ale za to pobolewa mnie od czasu do czasu jajnik i czuję jakby ktoś czasem wduszał mi palec w brzuch (takie wiercenie) na linii pępka i to dosyć intensywne. Pobolewają mnie również okolice pachwin. Zrobiłam jeden test dwa dni po spodziewanej @ i wyszedł negatywny, a kilka dni później zrobiłam drugi, który z początku wyglądał na negatywny, a po ok. 15- 20 minutach pojawiła się druga kreska. Czy możliwe jest, że są to objawy czegoś innego niż ciąża? Np. jakiś mięśniak, polip, czy torbiel? Zazwyczaj miałam regularne @ co 29-30 dni. Miał ktoś podobne objawy?
Authentic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 20:02   #2
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Czego to objawy?

dwie kreski to na 99% ciąża

macica może się rozpulchniać i pobolewać, na bóle więzadłowe trochę za wcześnie, w jajniku jest ciało żółte, może pobolewać

gratulacje, mamuśka, leć do gina
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 20:09   #3
Authentic
Raczkowanie
 
Avatar Authentic
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 290
Dot.: Czego to objawy?

Wizyta jutro Ale jestem już tak zniecierpliwiona... Musiałam zapytać :P
Authentic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 07:50   #4
agatka661
Zakorzenienie
 
Avatar agatka661
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 5 168
GG do agatka661
Dot.: Czego to objawy?

mnie na poczatkyu tylko tez dziwnie brzuch bolal i 1 test byl rowniez negatywny ;]
dgi zrobilam po 2 tyg, druga kreska byla slaba- ten sam dzien wizyta u ginekologa- koniec 6 tygodnia !
takze gon do ginekologa i zrob jeszcze test jutro z samego rana moze
agatka661 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 10:23   #5
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Czego to objawy?

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
dwie kreski to na 99% ciąża

macica może się rozpulchniać i pobolewać, na bóle więzadłowe trochę za wcześnie, w jajniku jest ciało żółte, może pobolewać

gratulacje, mamuśka, leć do gina
Po 15-20 minutach wynik testu jest nie ważny, więc nie nakręcaj autorke.

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Authentic Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny. Mam pytanko... Okres spóźnia mi się prawie dwa tygodnie. Nie bolą mnie piersi, nie są powiększone, ani w żaden inny sposób zmienione, nie wymiotuję, nie siusiam co godzinę, ani nie jestem jakoś wielce senna, ale za to pobolewa mnie od czasu do czasu jajnik i czuję jakby ktoś czasem wduszał mi palec w brzuch (takie wiercenie) na linii pępka i to dosyć intensywne. Pobolewają mnie również okolice pachwin. Zrobiłam jeden test dwa dni po spodziewanej @ i wyszedł negatywny, a kilka dni później zrobiłam drugi, który z początku wyglądał na negatywny, a po ok. 15- 20 minutach pojawiła się druga kreska. Czy możliwe jest, że są to objawy czegoś innego niż ciąża? Np. jakiś mięśniak, polip, czy torbiel? Zazwyczaj miałam regularne @ co 29-30 dni. Miał ktoś podobne objawy?
Chyba wyraźnie pisze kiedy odczytywać wynik na teście, po tylu minutach po których sprawdziłaś jest już nieważny.
Nie sądze by to byla ciąża....
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 10:55   #6
Authentic
Raczkowanie
 
Avatar Authentic
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 290
Dot.: Czego to objawy?

O 14:00 wszystko się wyjaśni Wyjątkowo wolno płynie dzisiaj czas...
Authentic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 11:22   #7
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Czego to objawy?

Cytat:
Napisane przez Karinio Pokaż wiadomość
Po 15-20 minutach wynik testu jest nie ważny, więc nie nakręcaj autorke.

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------


Chyba wyraźnie pisze kiedy odczytywać wynik na teście, po tylu minutach po których sprawdziłaś jest już nieważny.
Nie sądze by to byla ciąża....
spoko, mój test dodatni jest wciąż dodatni po 7miesiącach od jego zrobienia
po drugie, może ona pierwszy raz sprawdziła za wcześnie lub w zbyt słabym świetle - moje też początkowo wyglądały na ujemne, gdy były zrobione wcześnie, dopiero jak sie dokładnie przyjrzałam, to była b blada kreska

niemniej moim zdaniem jest ciąża, zresztą gin się wypowie po swoim badaniu, ew zleci b-HCG
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-02, 12:19   #8
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Czego to objawy?

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
spoko, mój test dodatni jest wciąż dodatni po 7miesiącach od jego zrobienia
po drugie, może ona pierwszy raz sprawdziła za wcześnie lub w zbyt słabym świetle - moje też początkowo wyglądały na ujemne, gdy były zrobione wcześnie, dopiero jak sie dokładnie przyjrzałam, to była b blada kreska

niemniej moim zdaniem jest ciąża, zresztą gin się wypowie po swoim badaniu, ew zleci b-HCG
Bo wynik najczęściej jak się zmienia to z negatywnego na pozytywny, właśnie dlatego nie wolno sprawdzać testu sporo po określonym czasie.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 12:23   #9
MMONIKA9
Wtajemniczenie
 
Avatar MMONIKA9
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
Dot.: Czego to objawy?

możliwe ze to ciąża mój pierwszy test dzien po spodziewanej miesiączce wyszedł negatywny kolejny po 4 dniach wyszła druga bardzo bledziusienka kreseczka po 9min też mi mówiono że wynik nie ważny bo po tym czasie jest błędny wynik a co się okazało po kilku dniach?? ... ze kolejny test wyszedł już wyraźniejszy z 2 kreskami i to szybciej więc jak jest druga kreska jest szansa ze to ciąża lekarz pewnei zleci badanie bety hcg bo moze być za wcześnie na usg lub będzie kazał się zgłosić za 2 tyg.
__________________
"SYNECZEK" MAJKEL 23.12.2011 4,5kg 60cm
MMONIKA9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 12:24   #10
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Czego to objawy?

przy bardzo wczesnej ciąży dopiero beta może dać odpowiedź
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 12:26   #11
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Czego to objawy?

Cytat:
Napisane przez MMONIKA9 Pokaż wiadomość
możliwe ze to ciąża mój pierwszy test dzien po spodziewanej miesiączce wyszedł negatywny kolejny po 4 dniach wyszła druga bardzo bledziusienka kreseczka po 9min też mi mówiono że wynik nie ważny bo po tym czasie jest błędny wynik a co się okazało po kilku dniach?? ... ze kolejny test wyszedł już wyraźniejszy z 2 kreskami i to szybciej więc jak jest druga kreska jest szansa ze to ciąża lekarz pewnei zleci badanie bety hcg bo moze być za wcześnie na usg lub będzie kazał się zgłosić za 2 tyg.
Nie "jest błędny", ale prawdopodobieństwo błeu się zwiększyło. A jak się robi test to chce się mieć jak największe prawdopodobieństwo, c'nie?
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-02, 13:33   #12
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Czego to objawy?

trzymam kciuki za Authentic
__________________


Edytowane przez dygotka8
Czas edycji: 2011-11-05 o 06:12
dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 15:49   #13
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Czego to objawy?

odpowiedz na to pytanie da beta. tez uwazam ze patrzenie na test po uplywie okreslonego czasu nie ma sensiu, bo czesto sie zdarza ze przeklamuje wynik.
co do pozytywnego wyniku, to na moim pierwszym tescie od 2 lat sa dwie kreski
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 16:04   #14
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Czego to objawy?

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
odpowiedz na to pytanie da beta. tez uwazam ze patrzenie na test po uplywie okreslonego czasu nie ma sensiu, bo czesto sie zdarza ze przeklamuje wynik.
co do pozytywnego wyniku, to na moim pierwszym tescie od 2 lat sa dwie kreski
ja ten sprzed dwóch lat już wyrzuciłam - z czasem przestaje wyglądać ciekawie
mam tylko bieżący, który pewnie tez wyląduje w koszu

trzymasz tak na zawsze na pamiątkę, dla córeczki? ja mam synka, pewnie się nie obrazi, że wyrzuciłam teraz tez synek w drodze
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 17:07   #15
agatka661
Zakorzenienie
 
Avatar agatka661
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 5 168
GG do agatka661
Dot.: Czego to objawy?

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
ja ten sprzed dwóch lat już wyrzuciłam - z czasem przestaje wyglądać ciekawie
mam tylko bieżący, który pewnie tez wyląduje w koszu

trzymasz tak na zawsze na pamiątkę, dla córeczki? ja mam synka, pewnie się nie obrazi, że wyrzuciłam teraz tez synek w drodze
ja dopiero 4 ty miesiac jestem w ciazy, test lezy ponad 2 mce, tez nie wyrzucilam go trzymam, mam nadzieje, ze bedzie widac te 2 kreseczki zawsze i bedzie na pamiatke
agatka661 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 20:28   #16
madzialena-lublin
Rozeznanie
 
Avatar madzialena-lublin
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin i okolice
Wiadomości: 975
Dot.: Czego to objawy?

No i co? No i jak po wizycie?

U mnie też żadnych objawów ciąży nie było, tylko przez kilka dni straaaasznie bolał mnie brzuch jak na @ Ale to tak mocno, ze się w nocy budziłam i brałam tabletki. Nawet testu nie zrobiłam bo nie wierzyłam że to może być ciąża, no bo kto słyszał o takich objawach Tylko mąż mówił że może jestem w ciąży i żebym poszła do lekarza. No i poszłam, okazało się, że jakiś 6 tydz był
__________________
Kamilka
madzialena-lublin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 20:29   #17
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Czego to objawy?

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
ja ten sprzed dwóch lat już wyrzuciłam - z czasem przestaje wyglądać ciekawie
mam tylko bieżący, który pewnie tez wyląduje w koszu

trzymasz tak na zawsze na pamiątkę, dla córeczki? ja mam synka, pewnie się nie obrazi, że wyrzuciłam teraz tez synek w drodze
trzymam i dla niej i dla siebie dla mnie ma to niesamowita wartosc sentymentalna, moze tez dlatego ze raczej nie mam w planie drugiego bobasa
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 21:35   #18
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Czego to objawy?

Cytat:
Napisane przez agatka661 Pokaż wiadomość
ja dopiero 4 ty miesiac jestem w ciazy, test lezy ponad 2 mce, tez nie wyrzucilam go trzymam, mam nadzieje, ze bedzie widac te 2 kreseczki zawsze i bedzie na pamiatke
widać, widać je, tylko tak jakby tło nie jest już takie białe, tylko trochę różowieje i żółknie (co najmniej 2 lata widać, jak dłużej, to nie wiem, bo wyrzuciłam )
też jestem sentymentalna i trzymam mnóstwo rupieci w domu, ale postanowiłam się ograniczać, a że mam osobniki płci męskiej, to pewnie nie będą się szczególnie dopytywać o takie pamiątki, przy dziewczynce zastanowiłabym się, może prowadziłabym jakieś dzienniczki ciąży, a potem okresu niemowlęcego/wczesnodziecięcego. Kobiety lubią takie rzeczy.
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 11:35   #19
agatka661
Zakorzenienie
 
Avatar agatka661
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 5 168
GG do agatka661
Dot.: Czego to objawy?

wlasnie ja tez sie zastanawialam nad dziennikiem ciazy i pierwszych paru mcy zycia dziecka
Ale nie znalazlam jeszcze odpowiedniej ksiazki/dziennika

Edytowane przez agatka661
Czas edycji: 2011-11-03 o 11:37
agatka661 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-05, 08:30   #20
Authentic
Raczkowanie
 
Avatar Authentic
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 290
Dot.: Czego to objawy?

Cytat:
Napisane przez madzialena-lublin Pokaż wiadomość
No i co? No i jak po wizycie?

U mnie też żadnych objawów ciąży nie było, tylko przez kilka dni straaaasznie bolał mnie brzuch jak na @ Ale to tak mocno, ze się w nocy budziłam i brałam tabletki. Nawet testu nie zrobiłam bo nie wierzyłam że to może być ciąża, no bo kto słyszał o takich objawach Tylko mąż mówił że może jestem w ciąży i żebym poszła do lekarza. No i poszłam, okazało się, że jakiś 6 tydz był
Byłam u ginekologa i... jestem w kropce!
Zrobił mi USG i stwierdził, że to prawdopodobnie baaardzo wczesna ciąża, bo może 2-3 tydzień Coś tam dojrzał w lewym jajniku i stwierdził "prawdopodobnie zaszła pani w ciążę z lewego jajnika". Ucieszyłam się i to bardzo, tylko nie wiem jak to możliwe, ze to dopiero 2-3 tydzień. @ spóźnia mi się już ponad 2 tygodnie, a najgorsze jest to, że zrobiłam wczoraj test (negatywny) i dzisiaj rano drugi i też wyszedł mi negatywny! A gdy na wizycie zapytałam wprost lekarza, czy podejrzewa, ze to rzeczywiście może być ciąża, to stwierdził "taaak! jak najbardziej!". Zapisał mi Duphaston i Femibion Natal 1
Do tego zlecił badanie krwi TSH, IgG i IgW. W poniedziałek muszę odebrać wyniki, ale zaskoczona jestem, że nie zlecił na b- hCG
Zapłaciłam ponad 100 zł i nadal nic nie wiem
Często czuję kłucie w lewym jajniku (od czasu do czasu) i takie dziwne jakby rozciąganie skóry podbrzusza.
A najgorsze jest to, ze moi rodzice wpadli w szał przygotowań do wesela i zamówili już salę A przeciez nawet jeśli to ciąża, to do któregoś tygodnia może dojść do samoistnego poronienia. Jestem jednym, wielkim kłębkiem nerwów
Authentic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 08:52   #21
Messuah
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 893
Dot.: Czego to objawy?

Ja na Twoim miejscu poszlabym zrobic najpierw hcg i poczekala na wynik a dopiero pozniej bym poszla na badania ktore zlecil lekarz (po co robic te badania skoro nie ma pewnosci i mysle ze lekarz tez jej nie ma) a tak po hcg bedzie wszystko jasne wynik bedziesz miala w ten sam dzien
Messuah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 09:12   #22
Authentic
Raczkowanie
 
Avatar Authentic
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 290
Dot.: Czego to objawy?

A wiesz może jaki jest koszt tego badania? Tak mniej więcej.
Zlecone przez lekarza badania krwi mam już za sobą, także teraz czekam tylko na wyniki.
Kolejną wizytę wyznaczył mi dopiero na 21 Listopada, ale telefonicznie mam mu przekazać wyniki. Czy on może coś odczytać z badania tarczycy?

Edytowane przez Authentic
Czas edycji: 2011-11-05 o 09:13
Authentic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 09:29   #23
Messuah
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 893
Dot.: Czego to objawy?

ja robilam hcg za 21 zl i wynik mialam w ten sam dzien

watpie zeby z innych wynikow badan potwierdzil ciaze

moim zdaniem lekarz powinien od razu zrobic hcg przeciez to badanie daje pewnosc, jak ja bylam u gina to hcg bylo podstawa (wtedy poszlam za wczesnie do gina i nic nie widzial na usg i kazal zrobic koniecznie hcg)
Messuah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 09:42   #24
Authentic
Raczkowanie
 
Avatar Authentic
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 290
Dot.: Czego to objawy?

Chyba rzeczywiście zacznę sama działać, bo ta niepewność mnie zabije. Nawet jeśli nie jestem w ciąży, to psychiką blokuję sobie @
A lekarz... chyba nie taki kompetentny jak go opisywali
Authentic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 11:16   #25
Messuah
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 893
Dot.: Czego to objawy?

dla mnie to dziwny lekarz a jak poszlam do gina i nic nie bylo na usg widac to nawet nie wzial ode mnie pieniedzy a bylam prywtanie tylko kazal zrobic hcg
Messuah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 12:37   #26
amilcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amilcia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 297
Dot.: Czego to objawy?

Cytat:
Napisane przez Authentic Pokaż wiadomość
A wiesz może jaki jest koszt tego badania? Tak mniej więcej.
Zlecone przez lekarza badania krwi mam już za sobą, także teraz czekam tylko na wyniki.
Kolejną wizytę wyznaczył mi dopiero na 21 Listopada, ale telefonicznie mam mu przekazać wyniki. Czy on może coś odczytać z badania tarczycy?
- ja za bete płaciłam 35 zł i najlepiej powtórzyć ją za dwa dni wtedy wiadomo, że ciąża sie dobrze rozwija.
Może lekarz nie zlecił Ci tego badania, bo przepisał duphaston - lek na podtrzymanie ciąży więc wynik nic nie zmieni. Pokaże tylko w którym tygodniu jesteś i czy ciąża się rozwija prawidłowo.
Ja byłam po poronieniu i kiedy znów zaszłam w ciażę to w 4 tygodniu (czyli 2 tygodnie od zapłodnienia) u gin widać było tylko malutki pęchęrzyk - brałam luteine (polski odpowiednik duphastonu) i gin powiedziała że hcg jest niepotrzebne bo robimy wszystko co możemy a ciąże już potwierdziła widząc ten pęchęrzyk.
Jeśli się martwisz to oczywiście zrób tą betę - będziesz spokojniejsza.
Trzymam kciuki za pozytywny rozwój wydarzeń.
__________________
"Kiedy pomnażają się cierpienia, pomnaża się też siła do ich zniesienia."

Amelka - 07.12.2006
Aniołek - 30.11.2010
Daria - 29.01. 2012

Edytowane przez amilcia
Czas edycji: 2011-11-05 o 12:38
amilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 13:00   #27
Authentic
Raczkowanie
 
Avatar Authentic
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 290
Dot.: Czego to objawy?

Baaardzo dziękuję za wszystkie miłe słowa W poniedziałek jadę na badanie. Oby wszystko było ok, bo mimo iż z zaskoczenia, to jestem przeszczęśliwa na samą myśl, że mogę zostać mamą
Authentic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 09:07   #28
agatka661
Zakorzenienie
 
Avatar agatka661
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 5 168
GG do agatka661
Dot.: Czego to objawy?

trzymamy kciuki;]
agatka661 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 16:26   #29
Authentic
Raczkowanie
 
Avatar Authentic
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 290
Dot.: Czego to objawy?

W czwartek wyniki hCG Chyba jedne z trudniejszych dni przede mną... Czekanie, czekanie, czekanie.... Może lepiej przespać te niespełna 2 dni?
Authentic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 13:41   #30
Messuah
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 893
Dot.: Czego to objawy?

Cytat:
Napisane przez Authentic Pokaż wiadomość
W czwartek wyniki hCG Chyba jedne z trudniejszych dni przede mną... Czekanie, czekanie, czekanie.... Może lepiej przespać te niespełna 2 dni?
I jak tam hcg ?
Messuah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:50.