Krótki Sex. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-25, 17:35   #1
coca1n3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Thumbs down

Krótki Sex.


Siema, jestem nowym użytkownikiem , z góry przepraszam za to jeśli umieszczam ten temat w złym miejscu.
Chodzi ogólnie o to co w temacie. Mam 16 lat. Jestem chłopakiem. Z moją dziewczyną jestem ponad rok. Pierwszy raz robiliśmy to dawno , od tamtego czasu było parę już stosunków , nie wiele , aczkolwiek zaszła dziwna sytuacja.
Pierwsze dwa stosunki , były takie jak należy , długie i w ogóle . Ale tak mniej wiecej za 3 - 4 razem . Nastąpiło u mnie kropelkowanie.. Nie przejąłem się tym zbytnio , bo poczytałem o tym ,że to nic poważnego i tak dalej. Głownym problemem tutaj jest to , że od tamtego czasu moje stosunki są coraz krótsze. O co może chodzić ? Czy to chodzi o regularność ? Czy może o te kropelkowanie .?
coca1n3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 18:32   #2
wiktoriablack
Raczkowanie
 
Avatar wiktoriablack
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 266
Dot.: Krótki Sex.

Zapytaj się ginekologa;p
wiktoriablack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 18:39   #3
bober111
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 876
Dot.: Krótki Sex.

Co to jest kropelkowanie?
bober111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 20:19   #4
Skierka001
Rozeznanie
 
Avatar Skierka001
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 686
Dot.: Krótki Sex.

Chyba nie chodzi o kropelkowanie, bo mają raczej wszyscy mężczyźni...
Kropelkowanie - Wyciek nasienia męskiego przed orgazmem. Nasienie wykropelkowane zawiera bardzo małą ilość plemników (...) Wydzielina ta ma za zadanie zalkalizować kwaśny (szkodliwy dla plemników) odczyn moczu w cewce moczowej, a także uczynić ją bardziej śliską, a więc stworzyć dogodne warunki dla spodziewanego wytrysku nasienia

(fragment ze strony biomedical)
Skierka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 20:50   #5
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: Krótki Sex.

Cytat:
Napisane przez coca1n3 Pokaż wiadomość
Siema, jestem nowym użytkownikiem , z góry przepraszam za to jeśli umieszczam ten temat w złym miejscu.
Chodzi ogólnie o to co w temacie. Mam 16 lat. Jestem chłopakiem. Z moją dziewczyną jestem ponad rok. Pierwszy raz robiliśmy to dawno , od tamtego czasu było parę już stosunków , nie wiele , aczkolwiek zaszła dziwna sytuacja.
Pierwsze dwa stosunki , były takie jak należy , długie i w ogóle . Ale tak mniej wiecej za 3 - 4 razem . Nastąpiło u mnie kropelkowanie.. Nie przejąłem się tym zbytnio , bo poczytałem o tym ,że to nic poważnego i tak dalej. Głownym problemem tutaj jest to , że od tamtego czasu moje stosunki są coraz krótsze. O co może chodzić ? Czy to chodzi o regularność ? Czy może o te kropelkowanie .?
Wiesz, mnie bardziej od tego kropelkowania(bo ono jest normalne),zainteresowało; "pierwszy raz robiliśmy to dawno" chłopczyku Ty masz 16lat(to ile miałeś lat jak był ten pierwszy raz 14?) nie uważasz,że za wcześnie na rozpoczęcie życia seksualnego?Kończysz szybko bo jesteś silnie podniecony,nie panujesz nad popędem,a także wiąże się to z pewnymi czynnikami psychologicznymi.stres,ni epokój,strach przed przyłapaniem,nieświadomie dążysz do jak najszybszego zakończenia zbliżenia. U młodych mężczyzn stosunkowi może towarzyszyć poczucie winy,myśli,że robi coś złego, doradziła bym Ci wizytę u seksuologa,bo problemy z wytryskiem to nie przelewki.Mam nadzieję ,że się zabezpieczacie,bo wiesz,że w preejakulacie są plemniki.
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 21:11   #6
Arakiel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 557
Dot.: Krótki Sex.

Cytat:
Napisane przez millenka80 Pokaż wiadomość
Wiesz, mnie bardziej od tego kropelkowania(bo ono jest normalne),zainteresowało; "pierwszy raz robiliśmy to dawno" chłopczyku Ty masz 16lat(to ile miałeś lat jak był ten pierwszy raz 14?) nie uważasz,że za wcześnie na rozpoczęcie życia seksualnego?Kończysz szybko bo jesteś silnie podniecony,nie panujesz nad popędem,a także wiąże się to z pewnymi czynnikami psychologicznymi.stres,ni epokój,strach przed przyłapaniem,nieświadomie dążysz do jak najszybszego zakończenia zbliżenia. U młodych mężczyzn stosunkowi może towarzyszyć poczucie winy,myśli,że robi coś złego, doradziła bym Ci wizytę u seksuologa,bo problemy z wytryskiem to nie przelewki.Mam nadzieję ,że się zabezpieczacie,bo wiesz,że w preejakulacie są plemniki.
Jak bym w tym wieku przeczytał twojego posta to już bym nie zadupczył do końca życia
Arakiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 21:38   #7
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: Krótki Sex.

Cytat:
Napisane przez Arakiel Pokaż wiadomość
Jak bym w tym wieku przeczytał twojego posta to już bym nie zadupczył do końca życia
Mam nadzieję,że w tym wieku się grzecznie w szkole uczyłeś,i temat preejakulatu i wczesnego wytrysku był dla Ciebie mało istotny, tabu
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-25, 21:45   #8
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Krótki Sex.

co jak co, ale nie ma nic gorszego niż gdy dla młodego człowieka seks jest tematem tabu...

skoro rzadko się kochacie, to prawdopodobnie tu leży problem. Gdy z TŻtem kochaliśmy się bardzo często (więcej siły i czasu ) to nasze stosunki były dłuższe niż teraz. Ot, kwestia rozładowania seksualnego. Ale zawsze można zrobić to drugi raz.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 21:51   #9
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: Krótki Sex.

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
co jak co, ale nie ma nic gorszego niż gdy dla młodego człowieka seks jest tematem tabu...

skoro rzadko się kochacie, to prawdopodobnie tu leży problem. Gdy z TŻtem kochaliśmy się bardzo często (więcej siły i czasu ) to nasze stosunki były dłuższe niż teraz. Ot, kwestia rozładowania seksualnego. Ale zawsze można zrobić to drugi raz.
Seks ogólnie nie powinien być tematem tabu,ale po co w wieku 16 lat skupiać się na przedwczesnym wytrysku czy kropelkowaniu.Nie uważasz,że jest na to czas?
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 22:03   #10
Arakiel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 557
Dot.: Krótki Sex.

Cytat:
Napisane przez millenka80 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję,że w tym wieku się grzecznie w szkole uczyłeś,i temat preejakulatu i wczesnego wytrysku był dla Ciebie mało istotny, tabu
Pewnie że tak ,jedynym mym problemem był dylemat ,połknie czy nie ,ot takie młodzieńcze fanaberie
Arakiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 22:04   #11
wiktoriablack
Raczkowanie
 
Avatar wiktoriablack
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 266
Dot.: Krótki Sex.

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
skoro rzadko się kochacie, to prawdopodobnie tu leży problem. Gdy z TŻtem kochaliśmy się bardzo często (więcej siły i czasu ) to nasze stosunki były dłuższe niż teraz. Ot, kwestia rozładowania seksualnego. Ale zawsze można zrobić to drugi raz.
podobno nie używany narząd zanika
wiktoriablack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-25, 22:11   #12
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: Krótki Sex.

Cytat:
Napisane przez Arakiel Pokaż wiadomość
Pewnie że tak ,jedynym mym problemem był dylemat ,połknie czy nie ,ot takie młodzieńcze fanaberie
Dobrze,że nie, czy się zakrztusi

Cytat:
Napisane przez wiktoriablack Pokaż wiadomość
podobno nie używany narząd zanika
Skąd te wiadomości
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 22:35   #13
wiktoriablack
Raczkowanie
 
Avatar wiktoriablack
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 266
Dot.: Krótki Sex.

Cytat:
Napisane przez millenka80 Pokaż wiadomość
Skąd te wiadomości
Proces ewolucji po prostu
wiktoriablack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 22:49   #14
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: Krótki Sex.

Cytat:
Napisane przez wiktoriablack Pokaż wiadomość
Proces ewolucji po prostu
Drogą ewolucji może co najwyżej druga pochwa czy penis urosnąć
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 22:58   #15
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Krótki Sex.

Cytat:
Napisane przez millenka80 Pokaż wiadomość
Seks ogólnie nie powinien być tematem tabu,ale po co w wieku 16 lat skupiać się na przedwczesnym wytrysku czy kropelkowaniu.Nie uważasz,że jest na to czas?
of kors, po 30ce
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 23:26   #16
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: Krótki Sex.

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
of kors, po 30ce
Nie wiem co cię tak cieszy,sex w wieku 16 lat jest gwałtem nie seksem.Seks to nie zabawka dla dzieci w wieku 16lat.Ciekawa jestem,czy byś była zadowolona jak Twój syn,czy córka mieliby takie problemy w wieku 16lat-wątpię.Dlatego trzeba dorosnąć,chociaż ja w Twoim wieku(19)miałam inne poglądy.Ale cóż każdy jest inny.

edit.;dobra,może przesadziłam z tym gwałtem,ale to dlatego,że zniesmacza mnie sex uprawiany przez dzieci i nie uważam,że jestem konserwatywna,ale ludzie mamy całe życie przed sobą,tak ciężko poczekać do pełnoletności.

Edytowane przez millenka80
Czas edycji: 2012-01-26 o 05:57 Powód: dopisanie
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 23:44   #17
bober111
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 876
Dot.: Krótki Sex.

Ale pomyśl jeśli faceci będą wcześniej zaczynać np. z tymi łatwymi top bedzie dla nich jakaś forma treningu i potem jak trafią na jakąś na której im zależy to z racji doświadczenie będą pewniejsi siebie i kobieta będzie miała więcej przyjemności. Same korzyści. Lepsze to niż walenie przed kompem.
bober111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 23:53   #18
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Krótki Sex.

Cytat:
Napisane przez millenka80 Pokaż wiadomość
Nie wiem co cię tak cieszy,sex w wieku 16 lat jest gwałtem nie seksem.Seks to nie zabawka dla dzieci w wieku 16lat.Ciekawa jestem,czy byś była zadowolona jak Twój syn,czy córka mieliby takie problemy w wieku 16lat-wątpię.Dlatego trzeba dorosnąć,chociaż ja w Twoim wieku(19)miałam inne poglądy.Ale cóż każdy jest inny.
Oj niekoniecznie bardzo uogólniasz. Niektórzy stwierdzają 16 lat-ok. I co że Ty im powiesz że nie są gotowi to niczego nie zmieni. Niech się dobrze zabezpieczą i już. Gorzej gdyby to bylo 14 lat..
Cytat:
Napisane przez bober111 Pokaż wiadomość
Ale pomyśl jeśli faceci będą wcześniej zaczynać np. z tymi łatwymi top bedzie dla nich jakaś forma treningu i potem jak trafią na jakąś na której im zależy to z racji doświadczenie będą pewniejsi siebie i kobieta będzie miała więcej przyjemności. Same korzyści. Lepsze to niż walenie przed kompem.
proponowałabym takie wstępne przygotowanie od 2 klasy podstawówki, poziomy oczywiście byłyby zróżnicowane ze względu na rozmiar penisa bober
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 00:02   #19
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: Krótki Sex.

Cytat:
Napisane przez bober111 Pokaż wiadomość
Ale pomyśl jeśli faceci będą wcześniej zaczynać np. z tymi łatwymi top bedzie dla nich jakaś forma treningu i potem jak trafią na jakąś na której im zależy to z racji doświadczenie będą pewniejsi siebie i kobieta będzie miała więcej przyjemności. Same korzyści. Lepsze to niż walenie przed kompem.
Nie Bober trening to by Ci się przydał,ale innego organu(nie mogę dosadnie bo cenzura).

---------- Dopisano o 01:02 ---------- Poprzedni post napisano o 00:57 ----------

Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość
Oj niekoniecznie bardzo uogólniasz. Niektórzy stwierdzają 16 lat-ok. I co że Ty im powiesz że nie są gotowi to niczego nie zmieni. Niech się dobrze zabezpieczą i już. Gorzej gdyby to bylo 14 lat..
ok to jest Twoje zdanie.Zastanawia mnie po co 16latkowi sex,hmm ,że niby taki dorosły,to za pracę niech się weźmie.
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-26, 01:46   #20
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Krótki Sex.

Cytat:
Napisane przez millenka80 Pokaż wiadomość
Nie wiem co cię tak cieszy,sex w wieku 16 lat jest gwałtem nie seksem.Seks to nie zabawka dla dzieci w wieku 16lat.Ciekawa jestem,czy byś była zadowolona jak Twój syn,czy córka mieliby takie problemy w wieku 16lat-wątpię.Dlatego trzeba dorosnąć,chociaż ja w Twoim wieku(19)miałam inne poglądy.Ale cóż każdy jest inny.
Dlaczego zachowujesz się jak zakonnica czy moja 70 letnia babcia? Seks w wieku 16 lat jest gwałtem nie, gwałt to coś wbrew woli, napad, przymuszenie (może by tak wikipedia i definicja tego słowa...?). Polskie prawo pozwala na bezkarny seks po ukończeniu 15 roku życia.

Nie chodzi o to, że każdy jest inny, tylko o to, że czasy się zmieniają, co niekoniecznie jest dobre. Nie pochwalam tego, ale who cares...Ich sprawa, proste Seks jest wszędzie, to nie tabu jak 5-10lat temu... I nie da się nic z tym zrobić, nie pozamykacie wszystkich nastolatków w klatkach, nikt im nie będzie wkładał do tych klatek autek czy lalek, bo to akurat są "dobre zabawki", a seks to jest coś złego. Może będą żałować ze tak wczesnie rozpoczeli wspolzycie, a moze nie, bo nastolatkowie tez potrafia myslec racjonalnie, tez sa dojrzali.

A poza tym chłopak o coś zapytal, więc nie wygłaszajcie swoich morałów i wywodów, bo to i tak g. da Czasami lepiej siedzieć cicho, niech palce odpoczną
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 03:41   #21
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: Krótki Sex.

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Dlaczego zachowujesz się jak zakonnica czy moja 70 letnia babcia? Seks w wieku 16 lat jest gwałtem nie, gwałt to coś wbrew woli, napad, przymuszenie (może by tak wikipedia i definicja tego słowa...?). Polskie prawo pozwala na bezkarny seks po ukończeniu 15 roku życia.

Nie chodzi o to, że każdy jest inny, tylko o to, że czasy się zmieniają, co niekoniecznie jest dobre. Nie pochwalam tego, ale who cares...Ich sprawa, proste Seks jest wszędzie, to nie tabu jak 5-10lat temu... I nie da się nic z tym zrobić, nie pozamykacie wszystkich nastolatków w klatkach, nikt im nie będzie wkładał do tych klatek autek czy lalek, bo to akurat są "dobre zabawki", a seks to jest coś złego. Może będą żałować ze tak wczesnie rozpoczeli wspolzycie, a moze nie, bo nastolatkowie tez potrafia myslec racjonalnie, tez sa dojrzali.

A poza tym chłopak o coś zapytal, więc nie wygłaszajcie swoich morałów i wywodów, bo to i tak g. da Czasami lepiej siedzieć cicho, niech palce odpoczną
Dziewczyno ja wyrażam własne zdanie,zakonnice to Ty zostaw w spokoju.Dla mnie min. to jest 18 lat osoba jest pełnoletnia i ponosi wszystkie konsekwencje.Twoje podejście prowadzi do jednego, że Twoje dzieci będą uprawiały seks w wieku 12 lat.Sex w rękach dzieci może być czymś złym,jaką Ty widzisz dojrzałość u 16-latka(bez pomocy rodziców nic nie może zrobić)?To jest forum,mogę tu wyrażać swoje zdanie.I "siedzieć cicho" to możesz mówić...,ale na pewno nie do mnie,właśnie widać Twoją kulturę osobistą i wyniesione wartości z domu rodzinnego.Oczywiście rodzice mają się cieszyć,że ich dzieci w wieku 16 i mniej uprawiają sex,przecież się zabezpieczają-żenada.Nikt tu nie prawi morałów i wywodów tylko wyraża własne zdanie.A, i moim palcom ja mówię kiedy maja odpocząć.Dziewczyno kultura,kultura i jeszcze raz kultura.P.s. 5 czy 10lat temu sex nie był tabu,ja tu nie zabraniam uprawiania seksu,ale uważam za niesmaczne,aby dzieci go uprawiały.Aha to ,że osoba do ukończenia 18-tego roku życia jest dzieckiem to mam nadzieję,że wiesz.
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 07:11   #22
edzina
Raczkowanie
 
Avatar edzina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 164
Dot.: Krótki Sex.

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Polskie prawo pozwala na bezkarny seks po ukończeniu 15 roku życia.
Polskie prawo uznaje też za pełnoletnią osobę, która ukończy 18lat. Nie może pracować, ale seksić tak? A potem dzieci z czego są utrzymywane? Wydaje Ci się, że w wieku 16 lat mają tak dużą wiedzę, że spokojnie mogą zaczynać??
Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Seks jest wszędzie, to nie tabu jak 5-10lat temu...
A kto mówi, że to tabu? To, że jest wszędzie, to nie znaczy, że są mądrzejsi. Wystarczy poczytać wątek o ciążach... Po co im taki ciągły stres? Nie lepiej dochodzić do tego stopniowo, zapoznać się z własnym ciałem, fizjologią, zabezpieczeniami, a nie od razu pakować się do łóżka? Często zresztą przypadkowego.. Bo takie czasy..
Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
I nie da się nic z tym zrobić, nie pozamykacie wszystkich nastolatków w klatkach, nikt im nie będzie wkładał do tych klatek autek czy lalek, bo to akurat są "dobre zabawki", a seks to jest coś złego.
Ale nie można im mówić, że robią dobrze, bo nie robią. Nie są w stanie samodzielnie żyć. I to wystarczy, żeby zastanowić się zanim się wpakuje komuś do łóżka. Tak, seks to jest coś złego w sytuacji, kiedy ludzie nie są do tego przygotowani, bo potem są tragedie. I dziwne pytania..
Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Czasami lepiej siedzieć cicho, niech palce odpoczną
Weź to sobie do serca..
edzina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 08:38   #23
wiewiora1986
Raczkowanie
 
Avatar wiewiora1986
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Z łóżka
Wiadomości: 334
GG do wiewiora1986
Dot.: Krótki Sex.

Też uważam, że krótki stosunek jest wynikiem tego, że szybko chcesz osiągnać spełnienie, rozładowac napięcie.

A co do dyskusji, które wywiązała się odnoscie sexu 16-latków. No cóż też uważam, że to stanowczo za wcześnie. Zauważylam po sobie, że z wiekiem zmienia mi się podejście do tych sraw. Co prawda mając 16 lat nie myślałam o rozpoczęciu współżycia, ale nie widziałam nic złego w tym, że równolatkowie są gotowi do tego kroku. Teraz mając 10 lat więcej i patrząc na moją kuzynkę, która ma 18 lat, po prostu nie wyobrażam sobie jak ten dzieciuch może zabawiać się ze swoim chłopakiem
__________________
Jedynie dwie rzeczy czynią nas szczęśliwymi: wiara i miłość.
wiewiora1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 09:11   #24
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Krótki Sex.

Cytat:
Napisane przez edzina Pokaż wiadomość
Polskie prawo uznaje też za pełnoletnią osobę, która ukończy 18lat. Nie może pracować, ale seksić tak? A potem dzieci z czego są utrzymywane? Wydaje Ci się, że w wieku 16 lat mają tak dużą wiedzę, że spokojnie mogą zaczynać??

A kto mówi, że to tabu? To, że jest wszędzie, to nie znaczy, że są mądrzejsi. Wystarczy poczytać wątek o ciążach... Po co im taki ciągły stres? Nie lepiej dochodzić do tego stopniowo, zapoznać się z własnym ciałem, fizjologią, zabezpieczeniami, a nie od razu pakować się do łóżka? Często zresztą przypadkowego.. Bo takie czasy..

Ale nie można im mówić, że robią dobrze, bo nie robią. Nie są w stanie samodzielnie żyć. I to wystarczy, żeby zastanowić się zanim się wpakuje komuś do łóżka. Tak, seks to jest coś złego w sytuacji, kiedy ludzie nie są do tego przygotowani, bo potem są tragedie. I dziwne pytania..

Weź to sobie do serca..
Nigdzie nie napisałam, że to jest dobre czytajcie ze zrozumieniem. Napisałam wyraźnie, że tego nie pochwalam, to jest ich sprawa. Każdy to robi na własną odpowiedzialność, a nie każdy seks kończy się ciążą, bo tak od razu zakładacie. Takie wywody są na prawdę bez sensu bo nie zmienią niczego.
Aaa i co do tego, że moje dzieci będą to robić w wieku 12 lat... No nie bardzo, bo mój partner nie może mieć dzieci więc...
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 11:07   #25
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Krótki Sex.

No a myśle też że to dlatego ze się bardzo podniecasz i szybko dochodzisz.
Pozatym fakt faktem im czesciej to robicie tym dluzsze są stosunki.

Dla mnie to nie jest Temat Tabu i myśle że w dzisiejszych czasach jest mało ludzi ,ktorzy o tym się wstydzą czy boją mówić.

Co do Waszego Wieku.. brak mi słów...
Obyście nie mieli "niespodzianki" lepiej niech Twoja dziewczyna idzie do ginekologa
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 11:09   #26
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: Krótki Sex.

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Nigdzie nie napisałam, że to jest dobre czytajcie ze zrozumieniem. Napisałam wyraźnie, że tego nie pochwalam, to jest ich sprawa. Każdy to robi na własną odpowiedzialność, a nie każdy seks kończy się ciążą, bo tak od razu zakładacie. Takie wywody są na prawdę bez sensu bo nie zmienią niczego.
Aaa i co do tego, że moje dzieci będą to robić w wieku 12 lat... No nie bardzo, bo mój partner nie może mieć dzieci więc...
Mało tego,że wykazujesz brak kultury,to jeszcze obrażasz,że czytać nie umiemy-tylko Ty taka wszystko rozumiejąca...Dla Ciebie 16 latek robi to na własną odpowiedzialność,jasne... jest niepełnoletni i wszystko co zrobi konsekwencje ponoszą rodzice.Nikt tu niczego nie zakłada tylko wyraża opinię.A co do dzieci, teraz nie masz,a w życiu jest różnie.Szczerze-podejście to Ty masz z kosmosu"mój partner nie może mieć dzieci więc..."
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 11:23   #27
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Krótki Sex.

Cytat:
Napisane przez millenka80 Pokaż wiadomość
Mało tego,że wykazujesz brak kultury,to jeszcze obrażasz,że czytać nie umiemy-tylko Ty taka wszystko rozumiejąca...Dla Ciebie 16 latek robi to na własną odpowiedzialność,jasne... jest niepełnoletni i wszystko co zrobi konsekwencje ponoszą rodzice.Nikt tu niczego nie zakłada tylko wyraża opinię.A co do dzieci, teraz nie masz,a w życiu jest różnie.Szczerze-podejście to Ty masz z kosmosu"mój partner nie może mieć dzieci więc..."
Nie obraziłam się ;> Już się nie odzywam, bo jedno piszę, Ty myślisz drugie. Sama napisałaś, że to jest forum i wyraża się swoje zdanie, więc po kiego dalej to ciągniesz i mnie cytujesz? (pytanie retoryczne, nie odpisuj już proszę). Ja mam swoje zdanie, Ty masz swoje, szanujemy je nawzajem, amen.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 11:33   #28
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: Krótki Sex.

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Nie obraziłam się ;> Już się nie odzywam, bo jedno piszę, Ty myślisz drugie. Sama napisałaś, że to jest forum i wyraża się swoje zdanie, więc po kiego dalej to ciągniesz i mnie cytujesz? (pytanie retoryczne, nie odpisuj już proszę). Ja mam swoje zdanie, Ty masz swoje, szanujemy je nawzajem, amen.
Ok skoro prosisz nie odpiszę nic.
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 11:55   #29
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Krótki Sex.

Cytat:
Ty widzisz dojrzałość u 16-latka(bez pomocy rodziców nic nie może zrobić)?
Co to znaczy, ze bez pomocy rodzicow nic nie moze zrobic? Geez, ile ja rzeczy robilam majac lat 16

Cytat:
dobra,może przesadziłam z tym gwałtem,ale to dlatego,że zniesmacza mnie sex uprawiany przez dzieci i nie uważam,że jestem konserwatywna,ale ludzie mamy całe życie przed sobą,tak ciężko poczekać do pełnoletności.
Co zmienia magiczna granica lat 18? Sa ludzie, ktorzy majac lat 16 wcale a wcale nie sa dziecmi i sa bardziej dojrzali niz niejeden 20latek.
A jesli chodzi o ciaze - prawda jest taka, ze nawet przy wpadce w wieku 18-19 lat i tak najczesciej obowiazek utrzymania spada na rodzicow, jesli chca umozliwic swojemu dziecku skonczenie edukacji.

I mowie, skoro mamy cale zycie przed soba to zawsze mozna czekac do 30tki W koncu najlepszy czas na rozpoczecie wspolzycia to samodzielnosc finansowa.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 13:02   #30
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: Krótki Sex.

Co to znaczy, ze bez pomocy rodzicow nic nie moze zrobic? Geez, ile ja rzeczy robilam majac lat 16
Masz się czym chwalić.Ciekawe czy Twoja mama byłaby z Ciebie dumna


Co zmienia magiczna granica lat 18? Sa ludzie, ktorzy majac lat 16 wcale a wcale nie sa dziecmi i sa bardziej dojrzali niz niejeden 20latek.
A jesli chodzi o ciaze - prawda jest taka, ze nawet przy wpadce w wieku 18-19 lat i tak najczesciej obowiazek utrzymania spada na rodzicow, jesli chca umozliwic swojemu dziecku skonczenie edukacji.
Dziewczyno 16 latkowi odbiera się prawa rodzicielski,18 latkowi nie.Dobrze zauważyłaś JEŚLI CHCĄ,ponieważ nauka w szkole jest obowiązkowa do 18 roku życia,a ostatecznie jak się będziesz uczyć dziennie to rodzic może Ci najwyżej do 26 roku płacić alimenty.
I mowie, skoro mamy cale zycie przed soba to zawsze mozna czekac do 30tki W koncu najlepszy czas na rozpoczecie wspolzycia to samodzielnosc finansowa.
Następna co się cieszy,tylko ciekawe z czego.O mnie to Ty możesz mieć nawet 5 TŻ-ÓW.Twoje życie Twoja sprawa jak to mówią"jak se pościelisz,tak się wyśpisz"
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:42.