Moje okropne włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-03, 18:58   #1
paulazet
Przyczajenie
 
Avatar paulazet
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5

Moje okropne włosy


Witam,
mam ogromny problem z włosami i chciałabym się Was poradzić co mam robić.
A więc - mam długie (mniej więcej do wcięcia w talii), grube blond włosy które strasznie mi się puszą (mam grzywkę). Włosy są bardzo zniszczone od codziennego prostowania i wiązania gumką. Końcówki przesuszone i porozdwajane, włosy ogólnie "połamane". W rozpuszczonych włosach nigdy nie chodzę bo miałabym za dużo roboty z ich układaniem. Trochę wigloci i z włosów robi się siano. Nie wiem co mam z nimi zrobić, wiem że strasznie je męczę ale bez wyprostowania poprostu nie wyjdę z domu.. Mam już dość!
Nie wiem czy jakieś preparaty wygładzające dałyby radę. Niestety raczej nie Myślałam o tym żeby ściąć je na krótko (zdjęcie fryzur dam w załączniku), tylko boję się że przy takich włosach brzydko by mi się puszyły i sterczały na wszystkie strony, a wtedy już by nie było odwrotu - codzienne układanie.
Aha, i mam jeszcze dosyć okrągłą twarz i nie wiem czy taka fryzura by mi pasowała, w razie odzewu oczywiście mogę dać swoje zdjęcie!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ADeyn_GL_19jul11_rex_b_592x888.jpg (48,8 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 600full-agyness-deyn.jpg (37,3 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury-krotkie-143.jpg (17,8 KB, 19 załadowań)
paulazet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 22:47   #2
paulazet
Przyczajenie
 
Avatar paulazet
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: Moje okropne włosy

Hej, i co, żadna z Was nie ma dla mnie żadnej rady?
paulazet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 07:32   #3
behemotkot
Rozeznanie
 
Avatar behemotkot
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: punkt w przestrzeni
Wiadomości: 930
Dot.: Moje okropne włosy

No to poprosimy to zdjęcie. Bez zdjęcia to raczej nikt nie pomoże.
__________________
"...bo ona ona różne ma imiona
jedni wołają ją miłość inni zgaga pieprzona
bo ona ona imiona różne ma
jedni wołają ją szczęście niepojęte
inni pani na K."

Początki bloga
http://okiembehemotkota.blogspot.com

Moje amatorskie fotki:
http://kasita.flog.pl/
behemotkot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 08:09   #4
maja8210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 58
Dot.: Moje okropne włosy

Dadaj fotke na pewno pomożemy
maja8210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 09:05   #5
Kisame
Zakorzenienie
 
Avatar Kisame
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3 741
Dot.: Moje okropne włosy

tak tak, bez fotki nic nie zdziałamy
__________________
3.06.2010

Jeśli coś kochasz, puść to wolno
-jeśli wróci, jest Twoje,
-jeśli nie, nigdy Twoim nie było.
Paulo Coelho


UBRANIA I KOSMETYKI!!!

Kisame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 11:05   #6
hallow
Przyczajenie
 
Avatar hallow
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 8
Exclamation Dot.: Moje okropne włosy

nie ścinaj ich na aż tak krótko, będziesz żałować jak większość dziewczyn ścinających włosy ! na pewno zetnij końcówki u fryzjera, ponieważ muszą to być dobrze naostrzone nożyczki w przeciwnym razie włosy od razu zaczną proces rozwarstwiania, używaj gumki beż metalowej części, włosy wplątują się w nią niszczą się łamią i wyrywają. Jeśli chodzi o puszące się włosy, mam ten sam problem. Po umyciu włosów szczególnie na końcówki nałóż jedwab, są też specjalne odżywki do puszących się włosów, wypróbuj. Następną kwestią jest dobra odżywka która chodź trochę naprawi Ci włoski, i oczywiście maski do włosów, taka jest cena naprawy ich, niestety sama przez to przechodziłam. :-( Byłam uzależniona od prostownicy, codziennie nawet po kilka razy molestowałam brutalnie nią włosy, odstaw ją ! nie używaj jej, włosy spinaj! zwłaszcza teraz gdy robi się ciepło jest tyle pięknych upięć
używaj też odżywek bez spłukiwania, ułatwią rozczesywanie włosów, a! włosy rozczesuj tylko gdy są suche, mokre są bardziej narażone na uszkodzenia mechaniczne. Powodzenia
__________________
"Żeby mieć piękne oczy, szukaj dobra w oczach innych, żeby mieć piękne usta wypowiadaj piękne słowa.."
hallow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 11:13   #7
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Moje okropne włosy

Nie obcinaj wlosow na az tak krotko - zbyt duza roznica i za duzy szok to moze byc! Wlsy zetnij np. do polowy ramion. Takie krotkie co zdjecie wstawilas, to niestety tez bedziesz musiala prostowac skoro Twoje wlosy maja tendencje do puszenia sie. Moze trwala, ktora prostuje wlosy? Moja kolezanka sobie zrobila - bardzo ladnie to wygladalo!

Zetnij te wlosy do polowy ramion - pocieniuj (skoro sa grube) - zacznij wiazac przez miesiac na koczka u gory, zeby odpoczely od prostownicy, przy czym zastosuj jakas dobra kuracje nawilzajaca, a pozniej prostuj, ale moze radziej i w przerwach wiaz, rob warkocz - sposobow na fryzury jest cala masa
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:16.