Facet i kumple - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-26, 23:38   #1
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Angry

Facet i kumple


Mój TŻ i ja mamy wspólnych kumpli, których poznalismy oddzielnie i to dzięki nim sie wogóle spotkalismy. Są to bardzo sympatyczni ludzie i naprawdę nie mam nic przeciwko nim. Maja oni taki zwyczaj, że niemalze codziennie o 21 spotykaja się wszyscy w pizzerii na ursynowie. Mnie to nudzi osobiscie, bo ciagle gadaja o tym samym (o grach i samochodach). W sumie też nie rozumiem jak można dzień w dzień przesiadywać w tym samym miejscu jakby sie domu nie miało. TŻ czesto tez tam chodzi, co tydzień tez gra z nimi w fabularne gry rpg. Ostatnio jeden z naszych kolegów codziennie wysyła mu smsa "będziesz w pizzerii?" nawet jesli dzień wcześniej grali, a jesczze dzień wczesniej TŻ był w pizzerii. Szlag mnie trafia, bo ja mu wcale nie zabraniam spotkań z nimi, ale nie rozumiem jak można tak codziennie pisać!! Moim zdaniem to jest troche nietaktowne. Wiem, że kolega nie chce źle, bo jest naprawdę przesympatycznym człowiekiem, ale mimo wszystko te smsy mnie drażnią strasznie. Szczególnie, że czasami TŻ stwierdza, że w takim razie wyjdzie ode mnie troszkę wcześniej żeby zdążyć jeszcze do chłopaków (ta pizzeria jest niedaleko jego bloku).

I tak jest teraz prawie codziennie. Dzisiaj było tak samo. Napisałam potem na gg TŻ żeby powiedział koledze o tych smsach i poprosił go żeby nie przysyłał ich tak codziennie, ale on odpowiedział, że to on je dostaje, wiec nie rozumie czemu mnie tak denerwują. i na tym rozmowa sie skończyła. Mój drugi kolega też nie widzi w tym nic złego. A ja nie moge spędzić jednego wieczora sam na sam z TŻ bez tego smsa: "czy przyjdziesz do pizzerii"?

Nie powinnam sie wtrącać, bo rzeczywiscie nie do mnie sa te smsy, ale jednak wyprowadzaja mnie one z równowagi. Kolega powinien dać sobie spokój chyba, nie mozna tak codziennie do ludzi pisać. Przeciez jak sie widzieli dwa dni pod rzad to chyba już wystarczy! Wiem, ze TŻ nie mieszka ze mna i nie moge mu kazac w domu siedzieć czy cos. Ma prawo spędzać wolny czas jak chce... ale w takim razie co zorbić żeby to sie skończyło? Czy wy tez macie problem z kumplami TŻ?
Czy to ja jestem nienormalna czy jak?
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-26, 23:55   #2
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Cool Dot.: Facet i kumple

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
ale w takim razie co zorbić żeby to sie skończyło? Czy wy tez macie problem z kumplami TŻ?
Czy to ja jestem nienormalna czy jak?
a ja nie bardzo rozumiem dlaczego doszukujesz sie winy w tym, ze Twoj chlopak spedza kazdy wieczor z kumplami, nie w nim samym, tylko w kumplach wlasnie.. przeciez nikt go nie zmusza zeby tam chodzil (?)
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 00:00   #3
sitc
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 902
Dot.: Facet i kumple

No ja takiego problemu nie mam, ale napewno denerwowało by mnie to nie mniej. Na Twoim miejscu, poprostu powiedziałabym TŻ że nie życze sobie żeby codziennie spotykał się z kolegami i koniec. Gdyby się buntował, obraziłabym się śmiertelnie, zrobiła karczemnął awanturę, nie miała ochoty spotykać się z nim przez kilka dni i jestem pewna, że by się na to zgodził.
A co do smsów, niech wyłącza komórkę jak jesteście razem, to nikt wam nie będzie przeszkadzał.
sitc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 00:01   #4
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Facet i kumple

Nie... to, że on sie z nimi spotyka to ja rozumiem, bo ze mna tez sie spotyka. Problem w tym, że jak juz się spotyka ze mna to kolega i tak pisze smsa czy on zjawi sie w pizzerii. Pisze tak codziennie! Jak dla mnie to lekka przesada. Gdyby do mnie jakaś jedna osoba pisała codziennie czy sie z nia spotkam, to miałabym o niej niezbyt dobre mniemanie. przecież trzeba mieć jakis szacunek dla czyjegoś życia. To nie jest tak, że TŻ zawsze wychodzi ode mnie wczesniej jak dostanie tego smsa. Robi tak czasami i wtedy mi jest przykro.

A mnie wkurza własnie to pisanie smsów. Ja nigdy jak sie spotykam z koleżanką czy kolegą, nie piszę następnego dnia smsa "czy sie dzisiaj spotkamy?". Moim zdaniem to niekulturalne. Ktos poświęcił mi czas dzisiaj i na pewno na jutro ma juz inne plany. Poza tym jak mozna sie spotykać codziennie w tym samym miejscu i rozmawiać dokładnie o tym samym?

Od razu zaznaczam, że ja nie jestem zła na TŻ jak idzie grać w swoje gry, czy idzie sie spotkać z chłopakami jak my robimy sobie wolne od siebie. Nigdy mu tego nie zabraniałam. A teraz jak wyraziłam swoja niecheć to juz mnie zbombardował niemalże tym, że ja zaraz mu zabronie się z nimi spotykać. A ja bym chciała żeby zwrócił koledze uwagę żeby nie wysyłał tych smsów. Po prostu jak mamy wspólny wieczór i przychodzi ten sms to mnie trzęsie ze złości i psuje mi sie humor, bo nie mogę zrouzmiec jak można tak człowieka bombardować takimi propozycjami codziennie.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 01:23   #5
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Facet i kumple

Hmmm ...zauwazyłam że ostatnio zakładasz wiele wątków związanych z TŻ
Wydaje mi się czy jakiś zły okres macie A odnośnie spotkań z kumplami to faceci chyba tak mają, lubia takie spotkania w męskim gronie. A może koledzy twojego TŻ uważają że poświęca ci ostatnio za dużo czasu i że tracą z nim kontakt?Może sama zacznij częściej spotykać się z kumpelami
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 01:35   #6
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Facet i kumple

hmmm... nie sądzę żebysmy sie za często widywali. Widzimy sie mniej wiecej 4 razy w tygodniu i czasami on u mnie zostaje na noc. A z kumplami widzi sie mniej więcej tyle samo czasu co ze mna. Tzn. zawsze jak nie widzi się się ze mną to widzi sie z nimi. Ja spotykam sie z różnymi znajomymi, nie narzekam na brak atrakcji, spotkania z koleżankami też urzadzam, na imprezy chodzę częściej niż TŻ. Zreszta jak koledzy mogą myśleć, że on mi poświęca za dużo czasu skoro do niego piszą po tym jak dwa dni spędził z nimi. Moim zdaniem to nia fair.

A ostatnio z TŻ jest całkiem dobrze. mieliśmy poważny kryzys dwa miesiace temu i wtedy z nim zerwałam, ale teraz jest o niebo lepiej. I chyba nie zakładałam jakiegos wątku na jego temat ostatnio? Przynajmniej sobie nie przypominam...

Mi w tej sytuacji najbardziej chodzi o to jak rozwiazać problem tych smsów. Nie chce by kolega poczuł sie dotkniety, bo on pisze te smsy, dlatego że lubi mojego TŻ i po prostu chce żeby przyszedł pogadać, bo to zawsze fajnie. Tylko dlaczego on pisze codziennie?? Jak przekonać TŻ, że ja wcale nie chce mu ograniczyc spotkań z kolegami tylko chcę żeby sie te smsy skończyły. Przecież jak oni są tam codziennie to on moze tam wpasć zawsze, a raz na jakis czas można wysłać smsa jak jest jakieś ważniejsze spotkanie i trzeba cos obgadać.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 05:48   #7
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Facet i kumple

ja rozumiem Shemreolin, wydaje mi sie że chłopak lekko przesadza. wiadomo że spotykać z kolegami się może a nawet powinien ale dzień w dzień to moim zdaniem już zbyt wiele. Shemreolin może powiedz mu że nic nie masz do jego kumpli ale chciałabyś spędzać czasami weczory z nim...
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-27, 06:20   #8
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Facet i kumple

Jeśli spotkania knajpiane są dla niego nową świecka tradycją - to trudno Ci będzie z tym walczyć. Ale: po pierwsze - o sms'ach porozmawiałabym przede wszystkim z ich nadawcą - czyli z kolegą - piszesz, że jesteście w dobrych układach. Nie wyskakiwałabym jednak od razu z tekstem, że to brak kultury - spróbowałabym łopatologicznie: że codziennie, że Twój TŻ się czuje zobowiązany, że nie poświęca Ci tyle czasu ile potrzebujesz i że Wasze spotkania zawsze są ograniczone porą ich nasiadówek.
Z drugiej strony - porozmawiałabym z TŻ, acz absolutnie nie w tonie awantury, jak sugeowała sitc, bo to jest żaden sposób na rozmowę z facetem. Powiedziałabym, że chciałabym, żeby poświęcał mi więcej czasu, że jest potrzebny, że ja chcę z nim ten czas spędzać. Jednocześnie pomyślałabym o jakimś kinie, festynie, imprezie - rozrywce miłej dla obojga, a nie obciążonej obecnością jego kumpli. Z drugiej strony ubi tu Caius, ibi ego Caia - wiem, że takie spotkania moga być dla Ciebie nużące, ale jeśli Ci na facecie zależy - to od czasu do czasu powinnaś się poświęcić i pójść z nim - może on miałby ochotę żebyś przy nim była??

życzę Ci, żebyś szybko i mądrze rozwiązała ten problem.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 07:44   #9
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Dot.: Facet i kumple

Agatko ,widzę że ciągle masz nowe i coraz to inne problemy zwiazane z TŻ...sama nad tym powinnaś się zastanowić..Przecież sama go nie zmienisz, nie zmienisz w nim tego co Ci sie niepodoba czy tego czego in sam nie chce zmienić..Jemu wisi a Ty sie rzucasz we wszystkie strony,denerwujesz i cierpisz i naprawiasz! Zrozum nie tędy droga..powtórzę Ci zdanie mojego kumpa po raz kolejny :" Wymagaj od faceta.Facet który kocha zrobi wszystko!!". A Ty szukasz winy wszędzie :w sobie,kumplach,mamie itp tylko nie widzisz jaki ON jest naprawdę..Przecież to jak on postępuje...hmmm..

Co do codziennych sms-ów ( dziwne,dziwne...) i jego wyjść z kumplami ...nie możecie tam iść razem?? Dlaczego on Ci tego nie proponuje?Moj tak robi i nalega..nooo chyba że mają męski "ochlaJ"
Ja na Twpoim miejscu nic bym nie mówiła tylko tak "z partyzanta" czyli znienacka i niespodziewanie zjawiła się w tej Pizzerii...co on tam robi, z kim..........

Wybacz że tak szczerze..ale lubię Cię i mi Cię żal
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 08:49   #10
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Facet i kumple

Myślę, że Twój TŻ powinien chyba z kumplami jakiś grafik ustalić w jakie dni tygodnia będzie się z nimi spotykał. Pisałaś, że widzisz się z nim około 4 razy w tygodniu, więc powiedz mu, że w te dni ma być do Twojej dyspozycji, a w pozostałe niech robi co chce. Niech powie kumplom, "słuchajcie jutro spotykam się z Agatą i do pizzeri nie przyjde, ale wpadne pojutrze", przecież to żaden kłopot. A o tych smsach, to powinnaś napisać do kolegi, np/ "słuchaj stary jutro się widze z TŻ..i mam prośbe, nie wysłaj mu smsa czy przyjdzie do was, bo ja chce go na wyłączność przez ten wieczór. ok? Pozdrawiam"
Ps. czy kumple Twojego TŻ mają dziewczyny? Bo jeśli nie, to chyba trudno będzie im zrozumieć, że popełniają nietakt.
Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 08:53   #11
strangelove
Raczkowanie
 
Avatar strangelove
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 98
Dot.: Facet i kumple

Ciekawy artykuł jest na portalu Gazety. Co prawda jest pod kątem wakacji ale myślę, że warto przeczytać.

http://kobieta.gazeta.pl/poradnik-do...1,2839322.html
strangelove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-27, 09:04   #12
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Facet i kumple

Cytat:
Napisane przez Nutka
Facet który kocha zrobi wszystko!!". A Ty szukasz winy wszędzie :w sobie,kumplach,mamie itp tylko nie widzisz jaki ON jest naprawdę..Przecież to jak on postępuje...hmmm..
popieram w 100%
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 09:09   #13
connie
Zadomowienie
 
Avatar connie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: Facet i kumple

Hej
Ja nie za bardzo widze problem... Tzn. rozumiem, ze denerwuja Cie te sms'y i to, ze wychodzi od Ciebie szybciej, bo "jeszcze kupmle". Na te sms'y jest chyba jednak prosta rada: Twoj TZ dostaje takiego sms'a i odpisuje, ze dzisiaj nie przyjdzie, ale zyczy im smacznego. Odpowiedz zajmuje Mu jakies 3 minuty i macie reszte wieczoru dla siebie, a kumpel wie co i jak ...
connie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 09:12   #14
strangelove
Raczkowanie
 
Avatar strangelove
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 98
Dot.: Facet i kumple

[QUOTE=Nutka" Wymagaj od faceta.Facet który kocha zrobi wszystko!!". A Ty szukasz winy wszędzie :w sobie,kumplach,mamie itp tylko nie widzisz jaki ON jest naprawdę..Przecież to jak on postępuje...hmmm..:[/QUOTE]
A co jesli jej facet powie: "Kobieta która kocha zrobi wszystko"?
Każdy kij ma dwa końce.
strangelove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 09:16   #15
justyskaa
BAN stały
 
Avatar justyskaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 740
Dot.: Facet i kumple

jeśli chodzi o kumpli, to faceci chyba zawsze mają o swoich dobre zdanie, choćby byli najgorsi. Mi też się to nie podoba, choć z moim TZ jesteśmy juz po ślubie, ale jakoś nie udaje mi się zmienić zdania na temat jego kumpli, on też jest nieugięty, jednak męska przyjaźń to męska przyjaźń
justyskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 09:16   #16
blo
Raczkowanie
 
Avatar blo
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 274
Dot.: Facet i kumple

Co nie zrobisz juz na tym etapie będziesz sie pogrążać , on nie będzie rozumiał Twoich pretensji, a jak pogadasz z kolega , może sie to obrucic przeciw niej bo zależy jak pojmie to przyjaciel ,ale raczej dobrze mu w tym układzie i odwróci kota ogonem aby nie stracić kumpla. Ale naprawde tu nie ma żadnej winy kolegi sms to nic takiego, to chodzi o wybory Twojego chłopaka, w jego mniemaniu nic złego nie robi siedzi z kolegami rozmawia o grach i samochodach a Ty się czepiasz.


Moj meżczyzna też gra w gierke RPG , musisz wiedziec że na to potrzeba bardzo dużo czasu, ludzie patrzący z boku są zniesmaczenie,jak można tylko w to grać , bo tego nie rozumieją, nie chodzi tu o uzależnienie tylko o to że tego rodzaju gra jest tak zbudowana że wymaga od gracza całkowitej uwagi i żeby coś osiągnąć wiele czasu, poza tym jest często zespołowa, więc czasami strategia jest omawiana kilka godzin a sama koncowa akcja trwa kilka minut. Jak moj męzczyzna zaczął w to grać ciagle narastał we mnie bunt , obrażałam się szantażowałam nosa wsadzałam na długie godziny w wizaż ;-)
a pożniej sama z nim pogrywałam i gram czasami nadal . A na nudne posiedzenia również chadzam jak są poza knajpa to czasami i usne ;-D Musicie organizować sobie wspólny czas, może jakieś ogladanie filmów, czasami może umów się z nim na późniejszą godzine i nie wyjdzie tak wcześnie. Pokombinuj coś oby bez wyrzutów, bo to do niczego dobrego nie doprowadzi, w życiu nie ma nic pewnego i trzeba ciągle wiele starań z obydwu stron, aby to ciągle trwało i było dobrze.
blo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 09:20   #17
justyskaa
BAN stały
 
Avatar justyskaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 740
Dot.: Facet i kumple

Cytat:
Napisane przez Camilla
Myślę, że Twój TŻ powinien chyba z kumplami jakiś grafik ustalić w jakie dni tygodnia będzie się z nimi spotykał. Pisałaś, że widzisz się z nim około 4 razy w tygodniu, więc powiedz mu, że w te dni ma być do Twojej dyspozycji, a w pozostałe niech robi co chce. Niech powie kumplom, "słuchajcie jutro spotykam się z Agatą i do pizzeri nie przyjde, ale wpadne pojutrze", przecież to żaden kłopot. A o tych smsach, to powinnaś napisać do kolegi, np/ "słuchaj stary jutro się widze z TŻ..i mam prośbe, nie wysłaj mu smsa czy przyjdzie do was, bo ja chce go na wyłączność przez ten wieczór. ok? Pozdrawiam"
Ps. czy kumple Twojego TŻ mają dziewczyny? Bo jeśli nie, to chyba trudno będzie im zrozumieć, że popełniają nietakt.
Podpisuję się dwiema rękami pod tym co napisała Kamila. Nic dodac nic ujać
justyskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 09:23   #18
stowka
Rozeznanie
 
Avatar stowka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: HH/Stargard
Wiadomości: 753
GG do stowka
Dot.: Facet i kumple

Pogadaj z tym kumplem od smsow.Ze swoim TZ tez .Popros go tak jak napisala juz sitc,niech wylacza komorke.Jesli faktycznie wasi kumple sa singlami to przejawia to o ich zazdrosci o ciebie.Poprostu ich kumpel nie ma juz calego wolnego czasu dla nich.Dokladnie tak samo bylo u mnie.ale ja poprostu raz poszlam z moim TZ na ich spotkanie i obwiescilam wszem i wobec,ze on jest teraz takze i moj,wiec czy chca czy nie musza to zaakceptowac i dzielic sie nim ze mna .No i od tej pory zadziej sie z nim spotykali,a jesli juz to zapraszali NAS.Pozniej wyjechalismy i sie skonczylo. Teraz jestesmy w Polsce raz na miesiac przewaznie piatek,sobota,niedziela.W iec TZ rusza na podboj klubow z kumplami, a ja ze swoimi kumpelami. Czasamy sie spotkamy w jakims klubie,to robimy sobie jaja,ze niby sie nie znamy i zaczynamy ze soba flirtowac .
stowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 09:24   #19
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Facet i kumple

Yyyy... Ja Cię trochę Shemreolin nie rozumiem... Hmmm trochę?? Bardzo! Ja nie widzę w ogóle problemu. Piszesz, że z TŻ spotykacie się wystarczająco często, że rozumiesz, że on chce spotykać się z kumplami, że mu tego nie zabraniasz... A za chwilę co? Piszesz dokładnie odwrotnie. Skoro tak wszystko jest ok to dlaczego czepiasz się głupich smsów? Problem nie tkwi w nich, bo... no zresztą nie trzeba się bardzo wczytać, żeby wiedzieć, że denerwują Cię nie smsy tylko to, że jak TŻ je dostaje to rzuca wszystko i leci do kumpli. O tym powinnaś porozmawiać z nim, a nie z jego kumplami. Bo tak naprawdę- oni mają prawo pisać do niego kiedy i o której chcą. I nie rozumiem fragmentu o tym, że nie powinno się spotykać ze znajomymi dwa dni pod rząd. Niby czemu? Ja tak robię i żyję, i świetnie się bawię. I nie uważam tego za szczyt nietaktu jeśli do kogoś napiszę smsa czy się spotkamy, choćbyśmy widzieli się raz, dwa czy sześć razy pod rząd. Po to są smsy, żeby na nie odpisywać- i jeśli ktoś nie ma ochoty to napisze "nie, dziękuję, innym razem..."
Chyba podświadomie boisz się, że on woli ich od Ciebie ("rozmowy o ******łach są ważniejsze od ciekawego wieczoru ze mną? Ja zaplanowałam czas dla niego a on mnie zostawia samą?").
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-27, 09:31   #20
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Facet i kumple

Cytat:
Napisane przez connie
Hej
Ja nie za bardzo widze problem... Tzn. rozumiem, ze denerwuja Cie te sms'y i to, ze wychodzi od Ciebie szybciej, bo "jeszcze kupmle". Na te sms'y jest chyba jednak prosta rada: Twoj TZ dostaje takiego sms'a i odpisuje, ze dzisiaj nie przyjdzie, ale zyczy im smacznego. Odpowiedz zajmuje Mu jakies 3 minuty i macie reszte wieczoru dla siebie, a kumpel wie co i jak ...
Connie problem w tym że jej chłopak nie chce wysłać takiego smsa...on chce się spotykać z kumplami i nie widzi problemu w tym że robi to codziennie
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 09:40   #21
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Facet i kumple

Moze nie wykaze sie zrozumieniem Twojego problemu- ale nie mozna przesadzac- w koncu jesli nie mieszkacie razem- to facet ma prawo (tak jak i ty) do spedzania wieczoru w rozny sposob.Oczywiscie z poszanowaniem Twojej osoby( czyli wypady na randki odpadaja
Czesto slysze od znajomych plci brzydkiej , ze ich towarzyszki zycia zbytnio nerwowo reaguja na ich samotne wypady( a prawda jest taka , ze mimo Twojej nawet najwiekszej kontroli on i tak zrobi co zechce) Ponadto dlaczego nie wybierasz sie z nim na spotkania z kolegami? Ja czasami tak robie ( chociaz rzadko, bo troszke nudno jest ile mozna o autach, pracy?
A co do smsow- to mam kolezanki i kolegow z ktorymi widuje sie srednio 3 razy w tygodniu- czasami prosto po pracy- wiec nieraz nie spedzam z nim wieczoru, przychodze dopiero jak spi slodkoPisze do nich smsy kiedy jestem z nim- umawiajac sie na nastepny dzien.Pisanie smsow wydaje mi sie mniejszym zlem- niz rozmowa przez telefon przez parenascie minut. Mysle, ze jesli aspekt smsow Cie denerwuje- to co bedzie jak zamieszkacie razem i zobaczysz z czasem ile ma zlych nawykow?
On raczej woli czekac na mnie grzecznie w domku- ale meskie wypady tez mu sie zdarzaja..Teraz co weekend ma jakis wieczor kawalerski (wcale mnie to nie cieszy..chociaz jak ma sie cos stac to predzej czy pozniej tak bedziepodstawa jest zaufanie.
Ale czasami oboje rezygnujemy z naszych samotnych wypadow na rzecz wspolnych.I nie ma najmniejszego problemu ze zmiana jego badz moich planow.Wszystko to kwestia komunikacji.
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 09:41   #22
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Cool Dot.: Facet i kumple

Cytat:
Napisane przez sylwia18
Connie problem w tym że jej chłopak nie chce wysłać takiego smsa...on chce się spotykać z kumplami i nie widzi problemu w tym że robi to codziennie
no wlasnie.. on nie chce wyslac, chce sie spotkac, nie widzi w tym problemu.. wiec to chyba trzeba sie zastanowic nad facetem (chyba nie pierwszy juz raz ?) , a nie nad jego kumplami


Marigold zgadzam sie z Toba w 100%
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 11:19   #23
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Facet i kumple

Cytat:
Napisane przez Nutka
Co do codziennych sms-ów ( dziwne,dziwne...) i jego wyjść z kumplami ...nie możecie tam iść razem?? Dlaczego on Ci tego nie proponuje?Moj tak robi i nalega..nooo chyba że mają męski "ochlaJ"
Ja na Twpoim miejscu nic bym nie mówiła tylko tak "z partyzanta" czyli znienacka i niespodziewanie zjawiła się w tej Pizzerii...co on tam robi, z kim..........
Ja byłam wielokrotnie na tych spotkaniach, bo ci kumple sa tez moimi kumplami. Znam ich od 14 roku życia i kolegę, ktry wysyła smsy znam dłużej niż zna go TŻ. Nie martwie sie o to co oni tam robia, bo dokładnie wiem co... pija piwo i gadaja o samochodach albo o tym jak im sie grało na ostatniej sesji. Ja tam chodzę bardzo rzadko, bo te spotkania są koszmarnie nudne dla mnie. Pojawiam sie tam raz na 2 tygodnie. Kiedys nawet zwróziłam im uwagę, ż eja też jestem i może bysmy porozmawiali o czymś innym, bo ja nie chcę tak cały czas siedziec i słuchać o tych samochodach i nie miec nic do powiedzenia. Dlatego wolę jak on sie spotyka z nimi sam.

Jeszcze raz podkreślam, że TŻ teraz zachowuje sie całkiem przyzwoicie i między nami jest o wiele lepiej. Tępię różne jego zachowania i widzę, ze on powoli zaczyna jakos sie zachowywać. Nie jest problemem kogos zostawić... problemem jest życ z tym kimś i ja to próbuje robić.

Kilka faktów:
1. TŻ chodzi na te spotkania wtedy kiedy my uzgadniamy, że się nie widzimy
2. Spotykamy się 4-5 razy w tygodniu i on średnio raz na tydzień u mnie zostaje na noc
3. Pozostały czas spędza z kumplami lub w domu
4. Kumple spotykają się dzień w dzień w tym samym miejscu
5. Kumpel dzień w dzień wysyła smsa
6. Nie wiem jak powiedzieć TŻ, że mnie to denerwuje i jednocześnie nie wyjsć na wredna babę, która sie czepia kolegów
7. Koledzy są wszyscy zajeci i maja swoje dziewczyny
8. TŻ odpisuje, ze nie bedzie na spotkaniu
9. Ja gralam w rpg swojego czasu bardzo duzo i wiem na czym to polega bo to tez bylo moje hobby przez wiele lat
10. Nie jestem i nie byłam nigdy zazdrosna o jego kumpli!
11. TŻ bardzo rzadko wychodzi ode mnie wczesniej zeby jesczez do nich wpaść. To się zdarzyło może za 3-4 razy, wiec nie demonizujmy.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 11:26   #24
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Facet i kumple

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
1. TŻ chodzi na te spotkania wtedy kiedy my uzgadniamy, że się nie widzimy
no to już inna bajka...to może podczas następnego "uzgadniania"powiedz mu że masz ochotę zobaczyć się z nim jeszcze raz spróbuj zrobic to tak żeby nie zorientował się że o kolegów chodzi...po prostu tęsknisz za nim i chcesz go np. dzisiaj mieć w domu bo oszalejesz (możesz mu to powiedzieć w jakiś zabawny sposób)powodzenia
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 11:37   #25
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Facet i kumple

Dobra... to w świetle przedstawionych wyżej faktów- Shemreolin, GDZIE TY MASZ PROBLEM?? Napisz mi to w jednym zdaniu, bo nie rozumiem- problem jest w tym, że on tam chodzi czy że kolega mu pisze smsy?? Bo jeśli to drugie to wybacz- PRZESADZASZ! I w zasadzie co Ci do tego?? Jak chce to będzie tam chodził- czy Ty chciałabyś żeby on w ten sposób wpływał na Twoje życie?? Bo ja bym nie chciała...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 11:39   #26
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Facet i kumple

ok dziewczyny rozmawiałam z Shemreolin i sprawa wyglada inaczej niż się nam zdawałoa mianowicie: jedynym problemem jest to że kolega przysyła dzień w dzień smsy do TŻ z prośbą o spotkanie a sam TŻ jest tym podirytowany bo kiedy spotyka się z Shemreolin to nie ma zamiaru latać do kumpli. więc jedyny problem to natarczywość kolegi który zrozumieć nie potrafi że chłopak Shemreolin też chcę spędzić z nią trochę czasu...
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 11:42   #27
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Facet i kumple

Cytat:
Napisane przez sylwia18
a sam TŻ jest tym podirytowany bo kiedy spotyka się z Shemreolin to nie ma zamiaru latać do kumpli. więc jedyny problem to natarczywość kolegi który zrozumieć nie potrafi że chłopak Shemreolin też chcę spędzić z nią trochę czasu...
Aa... no to zwracam honor To jest bardzo istotny wątek, ale uważam, że w takim wypadku to nie problem Agaty tylko jej chłopaka, chyba że sam nie umie rozwiązywać swoich spraw.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 11:48   #28
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Facet i kumple

Cytat:
Napisane przez justyskaa
jeśli chodzi o kumpli, to faceci chyba zawsze mają o swoich dobre zdanie, choćby byli najgorsi. Mi też się to nie podoba, choć z moim TZ jesteśmy juz po ślubie, ale jakoś nie udaje mi się zmienić zdania na temat jego kumpli, on też jest nieugięty, jednak męska przyjaźń to męska przyjaźń
To sie nazywa solidarnosc plemnikow
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 12:00   #29
szczesciarka
Raczkowanie
 
Avatar szczesciarka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 254
Dot.: Facet i kumple

Przepraszam jeśli się powtorze ale przeczytałam pierwsze odpowiedzi.
Też miałam takie sytuacje z chłopakiem ,że przyjeżdzał do mnie ok.18 o 20 dostawał smsa od kolegi i od razu mówił do mnie ,że musi jechać .Wiem ,że to bardzo irytujące .Ja powiedziałam swojemu niech się umawia z kolegami lub załatwia sprawy w dzień a od godziny 17 ma być tylko mój . Od tamtej pory wyłącza telefon.Poza tym sama zrobiłam mu taki numer ,że niedość że przyjechałam do niego o 19 to powiedziałam ,że o 20 umówiłam się z koleżankami .Bardzo się wtedy zdenerwował bo "myślał" ,że spędzi ze mną cały wieczór.Następnego dnia odbyła się rozmowa jak on się czuje w momencie gdy ja chcę pobyć z koleżankami nie uprzedzając go o tym.Wtedy zrozumiał i od tamtego czasu nie mam takich problemów.Jak się chce spotkać kolega z moim chłopakiem to musi czekać do następnego dnia a jak coś pilnego to albo przyjeżdża do mnie i rozmawiają chwile lub ja jadę z chłopakiem na to spotkanie (oczywiście jeśli mam ochotę) .Powodzenia w rozwiązaniu tego problemu .
szczesciarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 12:04   #30
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Facet i kumple

Cytat:
Napisane przez Marigold19
Dobra... to w świetle przedstawionych wyżej faktów- Shemreolin, GDZIE TY MASZ PROBLEM?? Napisz mi to w jednym zdaniu, bo nie rozumiem- problem jest w tym, że on tam chodzi czy że kolega mu pisze smsy?? Bo jeśli to drugie to wybacz- PRZESADZASZ! I w zasadzie co Ci do tego?? Jak chce to będzie tam chodził- czy Ty chciałabyś żeby on w ten sposób wpływał na Twoje życie?? Bo ja bym nie chciała...
Problem polega na tym, że kolega wysyła smsy dzień w dzień, nie szanując, że ktos ma również inne rzeczy na głwoie oprócz spotkań w pizzerii. TŻ nie chce z nim rozmawiać na ten temat, mimo że jego tez troche irytują te smsy. Ja mam sie do tego nie wtrącać, bo to on je dostaje a nie ja. Tylko, że mnie po prostu denerwuje to, że ktos nie ma szacunku dla naszej prywatności i nie moze sobie darować żeby nie wysłać tego smsa. Siedzimy sobie z TŻ i jest romantycznie i miło i nagle słyszę tego smsa i wiem, że to znowu kolega pyta czy on chce isć do pizzerii.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:44.