Ćwiczymy z Cassey! Pilates :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-17, 12:33   #1
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461

Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)


Nie widziałam nigdzie wątku o Cassey Ho - instruktorce pilatesu, która umieszcza swoje filmiki na youtubie.
Ma ona dwa kanały.
Jeden, na którym umieszcza ćwiczenia - http://www.youtube.com/user/blogilates
oraz drugi, na którym odpowiada na pytania zamieszczane przez użytkownikow, mówi o diecie itp. -> http://www.youtube.com/user/BlogilatesTV

Cassey jest mega pozytywną osobą, która czasem potrafi naprawdę dać w kość. Jej filmiki zazwyczaj skupiają się na jakiejś części ciała i pomagają rzeźbić sylwetkę (choć też udostępniła kilka tzw "full body workout" oraz "cardio workout" )
Czy któraś z was ćwiczy razem z Cassey? Jakie są wasze ulubione filmiki?
Ja na razie uwielbiam te filmiki


i przy nich najczęściej ćwiczę, jednak na jej profilu jest ich tak dużo, że pewnie niedługo mój wybór się zmieni (na przykład dzisiejszy "Pippa's Butt Workout! czuję, że będę miała kolejnego z ulubieńców! )
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 20:13   #2
czmiel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 193
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

ja właśnie wczoraj ją odkryłam i ćwiczyłam, ale głównie nogi
bikini legs dwie części i jeszcze jakiś filmik na nogi również ; d
bardzo mi się spodobało, dziś też lecę zrobić
__________________

czmiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 13:48   #3
Allly
Raczkowanie
 
Avatar Allly
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 94
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

Powiem Ci, że nigdy jeszcze nie próbowałam, ale dziś chyba się za to zabiorę , bo ogólnie szukam czegoś fajnego do ćwiczenia- mój plan to "odzyskać utraconą kondycję i piękną sylwetkę "

Callitus Fajny avek
Allly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 22:13   #4
martiit
Rozeznanie
 
Avatar martiit
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 552
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

Oo całkiem, całkiem te ćwiczenia. Trzeba wypróbować. Ale laska nawija i nawija. Niezła podzielność uwagi
__________________

martiit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 22:21   #5
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

Cytat:
Napisane przez Allly Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że nigdy jeszcze nie próbowałam, ale dziś chyba się za to zabiorę , bo ogólnie szukam czegoś fajnego do ćwiczenia- mój plan to "odzyskać utraconą kondycję i piękną sylwetkę "

Callitus Fajny avek
Cassey zdecydowanie w tym Ci pomoże, bo właśnie taki cel mają te ćwiczenia - wyszczuplenie i ogólne poprawienie wyglądu sylwetki. Ja mam jeszcze sporo tłuszczyku do zrzucenia, więc u mnie nie widac tak bardzo efektów, ale zapomniałam całkowicie, co to cellulit (wstyd się przyznac, że miałam go w wieku 18 lat, no ale zaniedbałam się )

Ach, ja i Tom ładnie dziękujemy

Cytat:
Napisane przez martiit Pokaż wiadomość
Oo całkiem, całkiem te ćwiczenia. Trzeba wypróbować. Ale laska nawija i nawija. Niezła podzielność uwagi
Ona sprawia, że to wszystko wydaje się taaaaaaaaaakie łatwe, a czasem po prostu wykrzykuję do monitora niezłą wiązankę, aż się dziwię, że znam takie słowa
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 23:48   #6
Urquinaona
Raczkowanie
 
Avatar Urquinaona
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 357
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

odkryłam ją jakiś czas temu i nadal nie mogę się do niej przekonać. Kilka ćwiczeń lubię (z Muffin top meltdown oraz z tego: http://www.youtube.com/watch?v=93e5R...ure=plpp_video), ale większości nie jestem w stanie wykonać, po prostu są dla mnie za trudne, a sama instruktorka jest tak wkurzająco sprawna, silna i zgrabna...

Znacie to?
http://www.youtube.com/watch?v=Ebc11...ure=plpp_video
Świetny zestaw na biodra
__________________
Kosmetyki (The Body Shop, pędzle Hakuro, Catrice, L'oreal, Biochemia Urody, Pharmaceris)
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post45779882

Książki, filmy, Chodakowska:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post45780161
Urquinaona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 07:55   #7
aneta852
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

Ćwiczenia zapowiadają się ciekawie. Będę musiała w najbliższym czasie je wypróbować.
__________________
Dieta kapuściana - jadłospis, zasady diety.
aneta852 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-20, 19:58   #8
fitinyourarms
Przyczajenie
 
Avatar fitinyourarms
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

Ja z nią ćwiczę od kilku miesięcy i efekty są baaardzo duże szczególnie, jeśli chodzi o ramiona i pośladki uwielbiam jej sposób bycia.
fitinyourarms jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 20:32   #9
martiit
Rozeznanie
 
Avatar martiit
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 552
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

Dziewczyny zgłaszam, że zrobiłam: http://www.youtube.com/watch?v=93e5R...ure=plpp_video
Powiem Wam, że męczy nieziemsko, mimo że ona tam więcej się nagada i jakieś 3-4 min z czasu całkowitego uciekają Ale pozytywnie jak dla mnie, fajna osoba i jakaś odmiana
__________________

martiit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 20:01   #10
Black Cashmere
Zadomowienie
 
Avatar Black Cashmere
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

Dzięki za to, że mogłam odkryć ją dzięki Wam!
Uwielbiam pilates i mogłabym ćwiczyć godzinami Od jutra wypróbuję jej zestawy

Dzięki wielkie!
__________________
I was made for loving you, M.
lipiec 2010


Rower 10,5/1000 km
8min ABS 1/100
Pośladki+Uda 1/100
Black Cashmere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 20:13   #11
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

Cytat:
Napisane przez Urquinaona Pokaż wiadomość
odkryłam ją jakiś czas temu i nadal nie mogę się do niej przekonać. Kilka ćwiczeń lubię (z Muffin top meltdown oraz z tego: http://www.youtube.com/watch?v=93e5R...ure=plpp_video), ale większości nie jestem w stanie wykonać, po prostu są dla mnie za trudne, a sama instruktorka jest tak wkurzająco sprawna, silna i zgrabna...

Znacie to?
http://www.youtube.com/watch?v=Ebc11...ure=plpp_video
Świetny zestaw na biodra
Ona jest instruktorką, więc powinna to wszystko wykonywać z latwością
Warto zobaczyć jej pierwsze filmiki i porównać z teraźniejszymi, zdecydowanie widać różnicę! Ma smuklejsze nogi, szczuplejszą twarz i brzuch tez jakoś ładniejszy - a i tak wiele oddałabym za figurę na tych filmikach
Dla mnie te ćwiczenia też są trudne, szczególnie jakieś wymachy nogami, gdy są w górze, ciężko utrzymać mi ich pion, no ale przecież nie od razu Rzym (czy cudowne ciało ) zbudowano, prawda?

Cytat:
Napisane przez aneta852 Pokaż wiadomość
Ćwiczenia zapowiadają się ciekawie. Będę musiała w najbliższym czasie je wypróbować.
Probuj, warto!
Cytat:
Napisane przez fitinyourarms Pokaż wiadomość
Ja z nią ćwiczę od kilku miesięcy i efekty są baaardzo duże szczególnie, jeśli chodzi o ramiona i pośladki uwielbiam jej sposób bycia.
Ja chciałabym zrobić coś z nogami, moje łydki to mój ogromny kompleks, są bardzo umięśnione i chciałabym zejść trochę z wymiarów Jest tak pozytywna, na przyklad filmiki z serii "Invade London" i ten jej brytyjski akcent Na początku wydaje się być nieco sztuczna, ale potem zdecydowanie łatwiej się do niej przekonać

Cytat:
Napisane przez martiit Pokaż wiadomość
Dziewczyny zgłaszam, że zrobiłam: http://www.youtube.com/watch?v=93e5R...ure=plpp_video
Powiem Wam, że męczy nieziemsko, mimo że ona tam więcej się nagada i jakieś 3-4 min z czasu całkowitego uciekają Ale pozytywnie jak dla mnie, fajna osoba i jakaś odmiana
Męczy przecholernie, ale to akurat lubię. Na przykład dzisiejsze ćwiczenia

też mnie nieźle zmęczyly, a to przecież tylko jakieś 4 minuty

Cytat:
Napisane przez Black Cashmere Pokaż wiadomość
Dzięki za to, że mogłam odkryć ją dzięki Wam!
Uwielbiam pilates i mogłabym ćwiczyć godzinami Od jutra wypróbuję jej zestawy

Dzięki wielkie!
Nie ma za co! Miłych ćwiczeń
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-25, 15:01   #12
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

Super ćwiczenia - napewno nie jedne wypróbuje tylko jak będę u chłopaka - bo niestety w domu mam tak wolny internet, że wszystko się wiesza i nie mam możliwości aby dokładnie wykonać te ćwiczenia.
Fajnie jednak, że wstawiłaś linki to na pewno je odszukam.
Będę miała jakieś urozmaicenie poza siłownią
Bo już Pump It Up mi się znudził
Pozdrawiam
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 20:37   #13
Hazaja
Raczkowanie
 
Avatar Hazaja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 256
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

Również ją niedawno odkryłam i ćwiczę już z 2 tygodnie, niektóre ćwiczenia wykańczają, ale mnie jej sposób bycia nie przeszkadza, a motywuje
Już sobie rozpisałam plan ćwiczeń na przyszły tydzień, cały z jej zestawów - czuję, że już się wciągnęłam
__________________
http://hazajka.blogspot.com/ <- Hazaja w blogosferze.
Hazaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 00:31   #14
xAimee86x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 45
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

Też zaczełam ćwiczyc z Cassey. Długo szukałam jakiegoś fajnego treningu a Blogilates znalazlam przez LivestrongWoman. Polecam również ToneItUp Pamiętajcie dziewczyny, że sam pilates nie pomoże w walce z kilogramami, trzeba dodać cardio Na LivestrongWomen Cassie prowadzi Pilates Bootcamp dla początkujących i ćwiczenia są łatwe.

Edytowane przez xAimee86x
Czas edycji: 2012-08-29 o 00:44
xAimee86x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 07:46   #15
akot80
Zadomowienie
 
Avatar akot80
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: gdzieś pod stolicą ;)
Wiadomości: 1 793
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

Witam. I ja spróbowałam jakiś czas temu pilates z Casey i wymiękłam. Przerzuciłam się na łatwiejszy, ale już jest dla mnie za łatwy, więc chyba wrócę do Casey.
__________________
Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Normalnie nowa dieta cud! "Nie jedz nic i licz na cud, że przeżyjesz!" A nie, przepraszam... zjadłaś jogurt.


"Niech pożywienie będzie Twoim lekarstwem..."
akot80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 09:06   #16
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

Wstawi ktoś linka do jej ćwiczeń na ramiona i pośladki
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 09:29   #17
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

Na jej stronie blogilates.com wchodzisz w zakładkę 'workout videos', potem 'POP Pilates' i masz ćwiczenia na poszczególne partie ciała

Cieszę się, że podobają wam się ćwiczenia Cardio to wiadomo, ale ja uwielbiam biegać i nie mam z tym większego problemu
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 08:43   #18
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

Dzięki, fajne ćwiczonka
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 22:52   #19
monika1379
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 303
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

Uwielbiam ja i Tone It Up! Niestety, nie jestem w stanie powiedziec czegokolwiek o efektach, za krotko z nimi cwicze. Ale wszystkie te dziewczyny sa swietne!


PRZEPRASZAM, za tak karygodny blad, nie wiem jakim cudem zrobilam takiego byka.
__________________
eat clean & train dirty

Edytowane przez monika1379
Czas edycji: 2012-09-03 o 13:59 Powód: byczek ortograficzny
monika1379 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-28, 16:47   #20
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

Podbijam, bo to aż przykre, że Mel B ma swój (całkiem spory) wątek, a Cassey nie

Co prawda ćwiczę z Cassey kilka razy w tygodniu, ale jutro będę UMIERAĆ
Miley's ABS + clinch that waist + wings + flatter my abs + gangnam style i na sam koniec Glad You Came jest killerem! Moje łydki wołają o pomoc
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 17:09   #21
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

Cassey jak dla mnie jest najfajniejsza z tych wszystkich fitnessek ale jakoś mi z nią nie po drodze Moim zdaniem ma rewelacyjne ciało
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 17:12   #22
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość
Cassey jak dla mnie jest najfajniejsza z tych wszystkich fitnessek ale jakoś mi z nią nie po drodze Moim zdaniem ma rewelacyjne ciało
Po początkowej irytacji i pewnej niechęci, gdy jej słuchałam, przerodziło się to w miłość najczystszej postaci Ciężko jest wstać o 5 (tak wstaje w ciągu tygodnia ), ruszyć tyłek na te pół godziny i ćwiczyć. Ale jak zacznie gadać, to od razu mam więcej energii

Szkoda, no ale nie każdy musi ją lubić

Zobacz jej filmiki z samych początków Wtedy była szczupła, ale widać, jak przez te 3 (w sumie 4 ) lata się wyrobiła
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 14:20   #23
fairytale
Raczkowanie
 
Avatar fairytale
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 488
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

Uwielbiam pilates Chodze do roznych klubow, i na zajecia typu "oddychaj, skup sie, zrelaksuj" i na takie, gdzie instruktorka krzyczy "jeszcze dwa, jeszcze jeden!", a sala odpowiada jękiem. Ostatnio nie mam jednak za wiele czasu i pomyslalam, ze moze warto spróbować poćwiczyćw domu...

Bardzo dziękuję za podrzucenie tych filmików, na pewno zapoznam sie z Cassey, może nawet już dziś wieczorem. Potrzebuję lekkiej motywacji do ćwiczeń, bo najgorzej jest zacząć - potem już się nie poddaję, a na koniec jestem mega zadowolona.

A wogóle, podziwiam Cię za to wstawanie o 5. I ćwiczenie. Czasem udawało mi się wstawać o takiej porze, ale nic chyba nei zmusiłoby mnie wtedy do cwiczen.
fairytale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 15:04   #24
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

W załączniku kalendarz na listopad, do tego jeszcze http://www.youtube.com/user/bellsbeauty/videos?view=1 playlista z kolejnymi dniami, jakby komuś nie chciało się szukać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nov-2012-calendar.jpg (321,6 KB, 160 załadowań)
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.

Edytowane przez Callitus
Czas edycji: 2012-11-02 o 15:09
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 16:10   #25
kiczia
Raczkowanie
 
Avatar kiczia
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 66
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

Odkopują wątek, bo właśnie chciałam założyć taki sam Uwielbiam Cassey, moje największe odkrycie youtuba:d Rzeczywiście jej maniera mówienia na początku trochę mnie irytowała, ale irytacja zmieniła się w uwielbienie, jest mega optymistyczna, pełna entuzjazmu i to naprawdę potrafi zmotywować do wysiłku Ćwiczenia są naprawdę fajne i dają efekty, chociaż ja nie ćwiczę wg kalendarza, bo nie miałabym na to czasu. Układam sobie za to własne "programy" Na jej blogu pojawiają się też czasem zdrowe i szybkie przepisy, dlatego fajnie jest dopisać się do listy mailingowej
__________________
przeciąg trzaska złudzeniami...
kiczia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 18:15   #26
martiit
Rozeznanie
 
Avatar martiit
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 552
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

Cytat:
Napisane przez kiczia Pokaż wiadomość
Odkopują wątek, bo właśnie chciałam założyć taki sam Uwielbiam Cassey, moje największe odkrycie youtuba:d Rzeczywiście jej maniera mówienia na początku trochę mnie irytowała, ale irytacja zmieniła się w uwielbienie, jest mega optymistyczna, pełna entuzjazmu i to naprawdę potrafi zmotywować do wysiłku Ćwiczenia są naprawdę fajne i dają efekty, chociaż ja nie ćwiczę wg kalendarza, bo nie miałabym na to czasu. Układam sobie za to własne "programy" Na jej blogu pojawiają się też czasem zdrowe i szybkie przepisy, dlatego fajnie jest dopisać się do listy mailingowej
Popieram! Z yt ściągnęłam masę jej ćwiczeń i naprawdę bardzo, bardzo fajne
__________________

martiit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 11:06   #27
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

Hejo, jest tu jeszcze ktoś?
Kilka dni temu zrobiłam pierwszy zestaw z Cassey (Lean Legs for Short Halloween Skirts Routine), i dopiero zauważyłam jak wiele ona ma tych zestawów wiedziałam, że wątek musi istnieć, mam nadzieję, że trochę ożyje Jestem ciekawa innych zestawów, i zaraz zamierzam czegoś spróbować. Kurcze, ona ma tyle tych filmików, że w życiu nie nabiorę rutyny, bo codziennie będę robić coś nowego (zanim znajdę co mi najbardziej odpowiada minie chyba miesiąc ). Zabieram się więc za trening z Cassey i mam nadzieję, że mi się spodoba i wytrzymam jak najwięcej.

A tak swoją drogą, czy jest tu ktoś kto ma już duże doświadczenie z jej ćwiczeniami? Na niektórych wątkach w pierwszym poście są wymienione i opisane z grubsza treningi danej trenerki, fajne by to było i tutaj
__________________

Edytowane przez ridja devojka
Czas edycji: 2013-02-14 o 11:07
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 11:30   #28
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Hejo, jest tu jeszcze ktoś?
Kilka dni temu zrobiłam pierwszy zestaw z Cassey (Lean Legs for Short Halloween Skirts Routine), i dopiero zauważyłam jak wiele ona ma tych zestawów wiedziałam, że wątek musi istnieć, mam nadzieję, że trochę ożyje Jestem ciekawa innych zestawów, i zaraz zamierzam czegoś spróbować. Kurcze, ona ma tyle tych filmików, że w życiu nie nabiorę rutyny, bo codziennie będę robić coś nowego (zanim znajdę co mi najbardziej odpowiada minie chyba miesiąc ). Zabieram się więc za trening z Cassey i mam nadzieję, że mi się spodoba i wytrzymam jak najwięcej.

A tak swoją drogą, czy jest tu ktoś kto ma już duże doświadczenie z jej ćwiczeniami? Na niektórych wątkach w pierwszym poście są wymienione i opisane z grubsza treningi danej trenerki, fajne by to było i tutaj
Spróbuj może korzystać z jej kalendarzy? Musisz zapisać się do newslettera, aby je ściągnąć, Ćwiczenia rozplanowane są na 6 dni, 5 z jej filmikami, 6 na bieżni/epileptyku (? tak to się chyba nazywa ). Warto sprawdzić, szczególnie gdy masz problemy z rozplanowaniem treningów
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 12:09   #29
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Spróbuj może korzystać z jej kalendarzy? Musisz zapisać się do newslettera, aby je ściągnąć, Ćwiczenia rozplanowane są na 6 dni, 5 z jej filmikami, 6 na bieżni/epileptyku (? tak to się chyba nazywa ). Warto sprawdzić, szczególnie gdy masz problemy z rozplanowaniem treningów
Nie mam bieżni, a ćwiczenia łącze jeszcze z treningami Mel B i Tiffany Rothe i Tone It Up! Lubię sobie urozmaicać, nie chcę zamykać się w gotowym planie, zwłaszcza, że Cassey jest dość ciężka, będę ją sobie dawkować
Właśnie zrobiłam jej Fabulous Flat Abs for Beginners i powiem szczerze, że były nie aż takie beginners
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 13:39   #30
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

Hej, ja mam zajawkę od miesiąca na Cassey Ta dziewczyna jest tak pozytywna i jej ćwiczenia dają niezłego kopa. Aż chce się z nią ćwiczyć
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-04 10:14:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:30.