Zmarszczki po nocy:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-06, 00:23   #1
baby_s
Przyczajenie
 
Avatar baby_s
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 19

Zmarszczki po nocy:(


Witam!
Każdego ranka budzę się ze zmarszczkami pod oczami, które są wynikiem spania na boku. Śpię tak od zawsze, jednak gdy skóra była młodsza sama chyba potrafiła się "wyprasować" zanim zdąrzyłam to zauważyć. Chciałabym się dowiedzieć czy jest jakaś skuteczna metoda by temu zapobiec. (o spaniu na plecach raczej nie ma mowy, ponieważ moje kochanie uwielbia zasypiać wtulony w mój karczek i za nic w świecie nie daje się przekonać do innej pozycji). Robię sobie delikatne masaże po przebudzeniu, które je troszkę prasują. Od kilu miesięcy zaczęłam używać łagodnych kremów pod oczy, ale widzę, że są mi wierne jak cholera-budzą się razem ze mną!

Może Wy również macie z nimi problem i znacie na nie jakieś sposoby.
Podzielicie się?
baby_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 11:17   #2
blo
Raczkowanie
 
Avatar blo
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 274
Dot.: Zmarszczki po nocy:(

Witaj
Nie ma wieku w profilu, ale skoro jest mąż to już domyslam sie że jest to wiek ,kiedy mozna sięgnać po mocniejsze kremiki, a nawet w tym przypadku wskazane. Z drugiej strony to może byc spowodowane nie koniecznie wiekiem, stawiałabym na zbyt mała ilość wody w diecie jeżeli problem sie pojawił nagle i nie stopniowo przybywało tych zmarszczek.
Pozdrawiam
blo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 23:57   #3
baby_s
Przyczajenie
 
Avatar baby_s
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 19
Dot.: Zmarszczki po nocy:(

Mam24l, a problem ze zmarszczkami pojawił się ok. 4miesiące temu.
Co do ilości płynów możesz mieć rację, ponieważ napewno nie wypijam 2l dziennie, tak jak zalecają. Ostatnio jednak udało mi się w siebie tyle wlać i budziłam się spuchnięta jak bania.
A co do kremów pod oczka, to mam wielki problem z ich dobraniem. Może jak narazie nie zużyłam ich zbyt wiele, ale każdy z nich okazywał się porażką.
Po jakimś czasie od nałożenia zaczynało pojawiać się uczucie ściagnania, skóry było jakby za mało dokładnie w zewnętrznych kacikach i pod oczami. Mimo wielokrotnego nakładania kremu w ciągu dnia, uczucie napięcia nie mijało.
Na chwilę obecną kupiłam sobie zwykły krem nivea i jak narazie okazał się najlepszym z wypróbowanych, mimo że nie spłyca zmarszczek to przynajmiej nie mam po nim napiętej skóry.
Może masz jakąś propozycję co do kremu?(tylko żeby nie kosztowała majątek)

pozdowionka Bogusia
baby_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-07, 00:20   #4
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Zmarszczki po nocy:(

Byc moze to brak nawilzenia?Bo wiek naprawde mlodyPoszukaj na KWC recenzjii najlepszych maseczek,kremow nawilzajacych(nie musza byc drogie czasami tanie sa tez skuteczne) i zwieksz nawilzanie twarzy.
Ja mialam tajka zmarszccke na czole zlikwidowalam je uzywajac Frownies(takie specjalne plasterki do zakladania na noc) i uzywalam duzo maseczek nawilzajacych,teraz chce sie uporac z jedna mimiczna z lewej strony policzka ktora zawsze mi sie odgniata po nocy, nawilzanie naprawde duzo daje,moze mialas nieodpowiednio dobrany krem,to sie zdarza ,tzreba sie duzo naszukac zanim trafi sie na idealny.
Ja ze swojej strony polecam maseczke nivea z vitamina c i miraculum maseczka odmladzajaca szybki efekt-sa swietne widac efekt po krotkim czasie.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-07, 09:01   #5
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Zmarszczki po nocy:(

dziewczyny maja racje, to brak wody. Staraj sie pić jej wiecej. Ja cały czas sie za to zabieram, ale jakoś nie mogę się przemóc, jak chce mi sie pić to łapię za kawe, a to największy błąd

rano jak się budzę to na całym ciele mam odciski i rózne wzorki, a pod oczami ti nie "zmarszczki" tylko wory, ale to juz genetycznie po mamie

ehhh trzeba zaczać pic dużo wody...
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 21:02   #6
baby_s
Przyczajenie
 
Avatar baby_s
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 19
Dot.: Zmarszczki po nocy:(

Dziękuję Wam dziewuszki za porady. Będę starała się pić jak najwięcej wody, choć sama nie wiem czy uda mi się zmobilizować i pić ją regularnie i to jeszcze w takich ilościach, brrrr....
baby_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 11:46   #7
blo
Raczkowanie
 
Avatar blo
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 274
Dot.: Zmarszczki po nocy:(

przyszła mi jeszcze na myśl taka opaska żelowa a noc...moze poszukasz takich informacji..
pozdrawiam
blo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-11, 22:57   #8
baby_s
Przyczajenie
 
Avatar baby_s
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 19
Dot.: Zmarszczki po nocy:(

Czy takie plasterki jak stosowałaś na czółko można używaż również pod oczka?(wiesz, delikatniejsza skóra, itd...)
baby_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 23:45   #9
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Zmarszczki po nocy:(

Cytat:
Napisane przez baby_s
Czy takie plasterki jak stosowałaś na czółko można używaż również pod oczka?(wiesz, delikatniejsza skóra, itd...)

wiem ze mozna je stosowac w kacikach oczu(na zdjeciu zaznaczone kolkiem)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:10.