Czy ładny chłopak równa się pusty w środku ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-01, 04:02   #1
danny1107
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 142

Czy ładny chłopak równa się pusty w środku ?


Witam!

Edytowane przez danny1107
Czas edycji: 2013-09-12 o 23:45
danny1107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 07:03   #2
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czy ładny chłopak równa się pusty w środku ?

Hej, Hmmm jak ja nie lubię, jak ludzie "pakują wszystkich do jednego worka". Oceniają po wyglądzie i mówią " ona/on jest na pewno pusty"
bo to blondynka, albo fajny facet.. owszem zdarza się że blondynki sa głupie albo że przystojny to tylko ładne opakowanie że tak się wyrażę.. Niestety nic nie da się z tym zrobić ludzie zawsze będą tak oceniać, zawsze się ktoś znajdzie kto tak pomyśli.. Wiem że czujesz się źle.. mnie też czasem dyskryminują.. " oo idzie mamuśka z czerwonymi włosami- pewnie jakaś emo czy coś i ćpunka, małoletnia matka.. " a ja mam 24 lata i jestem po ślubie.. ale niektórzy widzą tylko wygląd i oceniają po nim.. to głupie.. ja się nauczyłam olewać sprawę a niech se myślą co chcą.. ale jakby gadali o mnie i ja bym otym wiedziała- to bym im wygarnęła co myślę o sprawie.. i ty też tak powinieneś zrobić..powiedz im co myślisz i się już nie przejmuj, znajdzie się ktoś kto cię zrozumie na pewno!
Pozdrawiam
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 08:06   #3
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Czy ładny chłopak równa się pusty w środku ?

Eeee, nie. Powierzchowność jest pewnym darem losu, ale ważniejsze dary masz w sobie. Pewnie, że znam takich, co są piękni i puści jak komora maszyny losującej przed zwolnieniem blokady. Ale takich spotyka się i wśród brzydkich. Ja do tej pory więcej spotkałam brzydkich i głupich.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 08:11   #4
imy
Zadomowienie
 
Avatar imy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: małopolska/ Łódź
Wiadomości: 1 491
Dot.: Czy ładny chłopak równa się pusty w środku ?

Odpowiadając na pytanie z tytułu wątku- nie. Tak samo brzydki= bogate wnętrze. Każdy jest inny nie należy oceniać po wyglądzie
__________________
http://kurmanuel.blogspot.com
blog kulinarny- zapraszam
Koktajl awokado
Zupa krem z dyni
Kurczak curry z ananasem i kukurydzą












imy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 08:42   #5
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Czy ładny chłopak równa się pusty w środku ?

Cytat:
Napisane przez danny1107 Pokaż wiadomość
Witam! To już mój chyba trzeci wątek związany z moimi problemami (najpierw sytuacja w domu, potem dziewczyna z netu) ale piszę, bo potrzebuję opini, a nie mam z kim pogadać. Może wątek wyda się Wam głupi i beznadziejny. Jak tak, to z góry przepraszam. Zacznę od tego, że nie zamierzam się tutaj niczym chwalić. Chcę poprostu opisać coś, co jest dla mnie problemem. Proszę tego źle nie odebrać, bo nie jestem żadnym narcyzem ani typkiem, który musi się dowartościować w internecie. Mój problem polega na tym, że jestem postrzegany przez pryzmat swojego wyglądu. Jestem uważany za bardzo ładnego (tak jak mówiłem nie chwalę się, chcę tylko nakreślić sytuację). Gdy próbuję rozmawiać z dziewczynami na różne tematy, jak np zainteresowania, sport, polityka itp, to spotykam się z odpowiedzią typu "Ty nie filozofuj tyle, tylko się uśmiechaj ładnie". Dziewczyny nie dają mi szansy, żebym mógł pokazać im swój charakter. Każda moja pierwsza randka kończy się propozycją seksu ze strony dziewczyny. Z jedną dziewczyną byłem kilka miesięcy w związku, po czym w czasie kłótni przed zerwaniem usłyszałem od niej, że była ze mną tylko po to, żeby wzbudzić zazdrość w koleżankach że spotyka się z największym ciachem w szkole. Poczułem się potraktowany jak zabawka na pokaz. Przeczytałem kiedyś na facebooku rozmowę dwóch dziewczyn ze szkoły o mnie, które twierdziły (choć znają mnie tylko z widzenia), że z pewnością jestem zarozumiały i pusty, bo tacy właśnie są przystojni faceci. Po pierwsze to sam o sobie myślę, że jestem przeciętny, a po drugie chciałbym, żeby dziewczyna zakochała się we mnie dlatego, że odpowiadałby jej mój charakter, mój sposób bycia, a nie tylko dlatego, że jestem (ponoć) ładny. Chciałbym, żeby dziewczyny doceniały mnie również za moje wnętrze. Napewno nie jestem jakiś nadzwyczaj inteligentny, ale nie jestem też żadnym chamem ani prostakiem. Uważam, że jestem dobrze wychowany i że mam coś w głowie
i chciałbym by to zauważono. Panuje stereotyp, że jak chłopak jest fajny to musi być egoistycznym lalusiem, który nie szanuje kobiet i za przeproszeniem zalicza każdą pokolei. Przynajmniej tak myślą ludzie
w moim środowisku. Dlatego też, taka opinia panuje o mnie, choć nigdy nie dałem powodów by w ten sposób o mnie myślano. Piszę to wszystko dlatego, że potrzebuję się wygadać, a nie mam komu. Jak próbowałem o tym rozmawiać z kumplami to mnie wyśmiali i powiedzieli - cytuję - " Jak Ci same chcą dać to bierz, a nie narzekasz." Dobra, pewnie inni faceci korzystali by z tego, że dziewczyny same proponują łóżko, ale dla mnie to problem. Proszę o jakieś opinie co o tym myślicie ?

A nie pomyślałeś, że może po prostu celujesz nie w te kobiety co trzeba? Bo z Twojej wypowiedzi wynika, że ładne kobiety są puste, wnioskując po Twoich doświadczeniach. A tak też nie jest. Zmień target i zobaczysz, że nikt nie bedzie oceniał Cię po wyglądzie - tylko celuj w mądrzejsze sztuki.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 10:31   #6
pierniczek_
Rozeznanie
 
Avatar pierniczek_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 911
Dot.: Czy ładny chłopak równa się pusty w środku ?

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
A nie pomyślałeś, że może po prostu celujesz nie w te kobiety co trzeba? Bo z Twojej wypowiedzi wynika, że ładne kobiety są puste, wnioskując po Twoich doświadczeniach. A tak też nie jest. Zmień target i zobaczysz, że nikt nie bedzie oceniał Cię po wyglądzie - tylko celuj w mądrzejsze sztuki.

Zmiana towarzystwa dobrze Ci zrobi. Ile masz lat?
pierniczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 10:47   #7
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Czy ładny chłopak równa się pusty w środku ?

Skąd się biorą takie stereotypy? Podobnie jak ładna/ zrobiona = głupia. Ładny chłopak = gej.

Myślę, że jest to w Twoim przypadku kwestia wieku, etapu życia, czy też, co najbardziej prawdopodobne - środowiska. Jeśli tego ostatniego - zmień.
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-01, 10:48   #8
poshh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 096
Dot.: Czy ładny chłopak równa się pusty w środku ?

Cytat:
Napisane przez danny1107 Pokaż wiadomość
Witam! To już mój chyba trzeci wątek związany z moimi problemami (najpierw sytuacja w domu, potem dziewczyna z netu) ale piszę, bo potrzebuję opini, a nie mam z kim pogadać. Może wątek wyda się Wam głupi i beznadziejny. Jak tak, to z góry przepraszam. Zacznę od tego, że nie zamierzam się tutaj niczym chwalić. Chcę poprostu opisać coś, co jest dla mnie problemem. Proszę tego źle nie odebrać, bo nie jestem żadnym narcyzem ani typkiem, który musi się dowartościować w internecie. Mój problem polega na tym, że jestem postrzegany przez pryzmat swojego wyglądu. Jestem uważany za bardzo ładnego (tak jak mówiłem nie chwalę się, chcę tylko nakreślić sytuację). Gdy próbuję rozmawiać z dziewczynami na różne tematy, jak np zainteresowania, sport, polityka itp, to spotykam się z odpowiedzią typu "Ty nie filozofuj tyle, tylko się uśmiechaj ładnie". Dziewczyny nie dają mi szansy, żebym mógł pokazać im swój charakter. Każda moja pierwsza randka kończy się propozycją seksu ze strony dziewczyny. Z jedną dziewczyną byłem kilka miesięcy w związku, po czym w czasie kłótni przed zerwaniem usłyszałem od niej, że była ze mną tylko po to, żeby wzbudzić zazdrość w koleżankach że spotyka się z największym ciachem w szkole. Poczułem się potraktowany jak zabawka na pokaz. Przeczytałem kiedyś na facebooku rozmowę dwóch dziewczyn ze szkoły o mnie, które twierdziły (choć znają mnie tylko z widzenia), że z pewnością jestem zarozumiały i pusty, bo tacy właśnie są przystojni faceci. Po pierwsze to sam o sobie myślę, że jestem przeciętny, a po drugie chciałbym, żeby dziewczyna zakochała się we mnie dlatego, że odpowiadałby jej mój charakter, mój sposób bycia, a nie tylko dlatego, że jestem (ponoć) ładny. Chciałbym, żeby dziewczyny doceniały mnie również za moje wnętrze. Napewno nie jestem jakiś nadzwyczaj inteligentny, ale nie jestem też żadnym chamem ani prostakiem. Uważam, że jestem dobrze wychowany i że mam coś w głowie
i chciałbym by to zauważono. Panuje stereotyp, że jak chłopak jest fajny to musi być egoistycznym lalusiem, który nie szanuje kobiet i za przeproszeniem zalicza każdą pokolei. Przynajmniej tak myślą ludzie
w moim środowisku. Dlatego też, taka opinia panuje o mnie, choć nigdy nie dałem powodów by w ten sposób o mnie myślano. Piszę to wszystko dlatego, że potrzebuję się wygadać, a nie mam komu. Jak próbowałem o tym rozmawiać z kumplami to mnie wyśmiali i powiedzieli - cytuję - " Jak Ci same chcą dać to bierz, a nie narzekasz." Dobra, pewnie inni faceci korzystali by z tego, że dziewczyny same proponują łóżko, ale dla mnie to problem. Proszę o jakieś opinie co o tym myślicie ?

Dziewczyny, które w ten sposób Cię generalizują- i już wiesz, których nie wybierać, bo do najinteligentniejszych jak widać nie należą.
poshh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 11:10   #9
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Czy ładny chłopak równa się pusty w środku? Nie. Czy chudy oznacza że nic nie je? Nie. Stereotyp to sie zwie.

Sent from my SK17i using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 14:25   #10
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Czy ładny chłopak równa się pusty w środku ?

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Czy ładny chłopak równa się pusty w środku? Nie. Czy chudy oznacza że nic nie je? Nie. Stereotyp to sie zwie.

Sent from my SK17i using Tapatalk
no ale pusty musi się równać chudy, przeca jak pusty, to wiadomo, że nie je
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...

Edytowane przez la'Mbria
Czas edycji: 2012-12-01 o 14:30
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 16:07   #11
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Czy ładny chłopak równa się pusty w środku ?

oh jaki Ty jesteś biedny, dziewczyny same Ci wskakują do łóżka, a Ty musisz je wołami z niego wyciągać, ojeej.

tia, jasne.

mam 3 kumpli, którzy wyglądają wręcz jak modele z okładek (w takim stylu http://static.fashionnow.pl/upload/a...012-01/ech.jpg), i są naprawdę fajnymi gośćmi.
być może z Tobą jest coś nie tak, ale zwalasz to na wygląd, bo tak najłatwiej. Albo masz 15 lat i jesteś zupełnie niedojrzały.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-01, 16:14   #12
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Czy ładny chłopak równa się pusty w środku ?

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
oh jaki Ty jesteś biedny, dziewczyny same Ci wskakują do łóżka, a Ty musisz je wołami z niego wyciągać, ojeej.

tia, jasne.

mam 3 kumpli, którzy wyglądają wręcz jak modele z okładek (w takim stylu http://static.fashionnow.pl/upload/a...012-01/ech.jpg), i są naprawdę fajnymi gośćmi.
być może z Tobą jest coś nie tak, ale zwalasz to na wygląd, bo tak najłatwiej. Albo masz 15 lat i jesteś zupełnie niedojrzały.
Pan ze zdjecia jest brzydki
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 16:17   #13
pierniczek_
Rozeznanie
 
Avatar pierniczek_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 911
Dot.: Czy ładny chłopak równa się pusty w środku ?

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
oh jaki Ty jesteś biedny, dziewczyny same Ci wskakują do łóżka, a Ty musisz je wołami z niego wyciągać, ojeej.

tia, jasne.

mam 3 kumpli, którzy wyglądają wręcz jak modele z okładek (w takim stylu http://static.fashionnow.pl/upload/a...012-01/ech.jpg), i są naprawdę fajnymi gośćmi.
być może z Tobą jest coś nie tak, ale zwalasz to na wygląd, bo tak najłatwiej. Albo masz 15 lat i jesteś zupełnie niedojrzały.
Chyba nie przeczytałaś albo nie zrozumiałaś pierwszego posta.
pierniczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 16:29   #14
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Czy ładny chłopak równa się pusty w środku ?

Cytat:
Napisane przez pierniczek_ Pokaż wiadomość
Chyba nie przeczytałaś albo nie zrozumiałaś pierwszego posta.
tak sobie na oślep wklejam odpowiedzi do różnych wątków, wiesz
oczywiście że przeczytałam i odpowiedzi są dwie: albo chłopak obcuje z towarzystwem gimnazjalistów, albo z jego charakterem jest coś nie tak. O ile ktoś na pierwszy rzut oka mógłby go zaklasyfikować do zakładki ''ładny-pusty'' (czyli-pozory mylą, ocenienie książki po okładce, no typowe), o tyle zazwyczaj przy bliższym poznaniu zmienia się zdanie. I jakoś nie uwierzę, że gdyby był naprawdę spoko gościem, to wszyscy i tak rzucaliby tekstami w stylu ''Ty się nie odzywaj, wystarczy że się uśmiechasz".
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 18:48   #15
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Czy ładny chłopak równa się pusty w środku ?

Biedaku ja bym się takim zaopiekowała ;p "bez skojarzeń"!!
Naprawdę współczuję Ci,że tak o Tobie uważają..chociaż ja sama unikam przystojnych facetów,bo uważam dokładnie to co Twoje znajome- że może to być osoba, która myśli za prosto jak dla mnie.

Rada?
Ja bym na Twoim miejscu szukała osób które ZAUWAŻĄ ,że jesteś kimś więcej niż tylko przystojnym facetem.
I nie zrażaj się.
Mądra dziewczyna wywabi Cię z tłumu,a reszta-nie doceni. I trzeba spokojnie iść drogą
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 20:44   #16
japanesepanda
Przyczajenie
 
Avatar japanesepanda
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 28
Dot.: Czy ładny chłopak równa się pusty w środku ?

ufasz też stereotypom "blondynka - głupia", "ruda - fałszywa"? jak można wierzyć stereotypom? jeju.. nie, ładny chłopak nie musi być pusty. w niektórych przypadkach tak jest, ale to dlatego, że z tego ich poczucia piękności, za przeproszeniem, w dupach im się poprzewracało. mój TŻ jest przystojny, inne na niego lecą (ach, ta zazdrość), więc na wygląd raczej nie narzeka. a pusty nie jest, zdecydowanie nie. ^^
__________________
When you walk, trough the storm,
Hold your head up high,
And don't be afraid of the dark..

kocham tak mocno. ♥
japanesepanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 22:57   #17
eweelinaa91
Zadomowienie
 
Avatar eweelinaa91
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 419
Dot.: Czy ładny chłopak równa się pusty w środku ?

Celuj wyżej - jak nie masz o czym rozmawiać z dziewczyną to po prostu ją sobie odpuść i szukaj dalej. Nie wiem gdzie tu problem, nie wierzę, że wszystkie równo chcą Ci się oddać na pierwszym spotkaniu.
eweelinaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 22:58   #18
newelka
Raczkowanie
 
Avatar newelka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 187
Dot.: Czy ładny chłopak równa się pusty w środku ?

Jaaacie, to teraz ja wiem dlaczego zdarzało mi się w życiu zwrócić na siebie uwagę takich facetów o których nigdy nie pomyślałabym nawet w kategorii "może być mój". Fajni widocznie faktycznie nieczęsto spotykają laski które się przy nich nie jąkają i które nie spoglądają ciągle słodko acz wymownie głęboko w oczka.

Danny, życzyć tylko Tobie żebyś się nie dał zdegenerować przez taki stereotyp i takie a nie inne oczekiwania względem Ciebie. Wrednymi pannami się nie przejmuj, gości od "podawanych na talerzu" zlewaj ("głodnemu chleb na myśli"). Podchodź życzliwie do ludzi, udzielaj się jakoś w szkole, w końcu ludzie zauważą w Tobie coś więcej niż wygląd. Cierpliwości, cierpliwości, cierpliwości.

Z drugiej strony - z dwojga złego, 1) będąc brzydkim udowodnić wszystkim że jest się cool a 2) będąc ładnym udowodnić że się NIE jest kretynem - stanowczo wolałabym opcję numer dwa.
__________________
"Pozwól, aby twoje pożywienie było twoim lekiem, a twój lek pożywieniem" (Hipokrates)
W zdrowym ciele zdrowy duch!



Edytowane przez newelka
Czas edycji: 2012-12-01 o 23:01
newelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 00:59   #19
patrzacwniebo
Rozeznanie
 
Avatar patrzacwniebo
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 651
Dot.: Czy ładny chłopak równa się pusty w środku ?

Ja podobno wyglądam dobrze ale spotykam różnych ludzi, jedni doceniają mój charakter i to jaka jestem a inni patrzą tylko na wygląd i liczą na jedno... Nie ma reguły. Dlatego aż mi sie wierzyć nie chce, że masz aż takiego pecha. Ale nawet jeśli no to nie trać nadziei, na świecie są też normalni ludzie, którzy docenią Cie całego

No dobra, przyznam, że spotkałam wielu przystojnych, zakochanych w sobie typków Tylko, że jeśli masz poukładane w głowie, to rozsądna osoba powinna jednak szybko to zauważyć.
__________________
Alles met mate...maar bier met vaten!
patrzacwniebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-02, 01:41   #20
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Czy ładny chłopak równa się pusty w środku ?

A ja odpowiem: tak, z założeniem tym bym się częściowo zgodziła. Wygląd powoduje, że rozleniwiasz się. Wszystko ci łatwiej przychodzi. Może więc nastąpić takie coś, że mniejszy masz bodziec do myślenia, że tak powiem. Do dumania, wysiłku umysłowego. A większy do korzystania z życia.
I tak, ludzie tak to mogą odbierać. Dokładnie tak, jak masz z tym do czynienia.
Dowody masz w mediach. Jak jest jakiś co piękniejszy poseł czy posłanka, to gada się nie o jego/jej kompetencjach, tylko o urodzie. Trochę wody w rzece musi upłynąć, zanim poważniej się go zacznie traktować (chociaż ta droga dla facetów jest do pokonania krótsza).
Piękny aktor też dłużej musi popracować na miano świetnego. Taki np. Brad Pitt, który w moim mniemaniu jest rewelacyjnym aktorem (rola w Siedem) nadal jest przez wiele osób postrzegany jako taki sobie, a powodem jest oczywiście uroda.
Ale z drugiej strony: Arystoteles był przystojnym mężczyzną, a był przecież jednym z tych najmądrzejszych ludzi w historii ludzkości w ogóle.
Zgadzam się zresztą też z powyższymi postami: brzydki to dla odmiany też wcale nie oznacza, że mądry byłoby to stanowczą przesadą.

W każdym razie: jak wyskoczysz nieco poza środowisko w którym się myśli o imprezach głównie, to i innych ludzi spotkasz.

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2012-12-02 o 01:59
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 13:03   #21
Figlak
Zadomowienie
 
Avatar Figlak
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Czy ładny chłopak równa się pusty w środku ?

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość

mam 3 kumpli, którzy wyglądają wręcz jak modele z okładek (w takim stylu http://static.fashionnow.pl/upload/a...012-01/ech.jpg), i są naprawdę fajnymi gośćmi.
być może z Tobą jest coś nie tak, ale zwalasz to na wygląd, bo tak najłatwiej. Albo masz 15 lat i jesteś zupełnie niedojrzały.
Podziel się chociaż jednym

A odnośnie wątku to nigdy o facecie nie pomyślałam, ze jak przystojny to pusty czy tam głupi, z resztą o kobiecie tez nie. Mam mnóstwo ślicznych koleżanek, które są jednocześnie bardzo inteligentne i mądre.
Inna sprawa, ze często puste laski lecą na ładnych kolesi, bo chca np tylko się z nimi przespać itp. niestety jest tez tak, ze przystojny chłopak onieśmiela dziewczyny, te które mają jakieś tam kompleksy na dodatek mogą sobie pomyśleć, ze i tak on na nie nie zwróci uwagi, więc odpuszczają jeszcze zanim cokolwiek by się mogło zacząć.
Figlak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 00:23   #22
danny1107
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 142
Dot.: Czy ładny chłopak równa się pusty w środku ?

Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
W każdym razie: jak wyskoczysz nieco poza środowisko w którym się myśli o imprezach głównie, to i innych ludzi spotkasz.
Otóż to.

Edytowane przez danny1107
Czas edycji: 2013-09-12 o 23:45
danny1107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 08:55   #23
Figlak
Zadomowienie
 
Avatar Figlak
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Czy ładny chłopak równa się pusty w środku ?

Cytat:
Napisane przez danny1107 Pokaż wiadomość


Ta wypowiedź w moim przypadku trafia w sedno. Jestem nieśmiały i w zasadzie nigdy nie zdarza mi się pierwszemu zagadać do dziewczyny. A dziewczyny które zagadują do mnie liczą na przespanie się. Pewnie jest też tak, że te bardziej nieśmiałe myślą, że ja nie zwróciłbym na nie uwagi. A prawda taka, że nieraz podoba mi się jakaś dziewczyna która że tak powiem stoi z boku, widzę, że zerka na mnie i widać po niej, że nie jest pustą lalką, ale ja nie mam odwagi do niej zagadać
Widzisz i tutaj masz problem, bo zamiast postarać się o "coś " wartościowego" to idziesz na łatwizne i lecisz na "byle co" co się tylko tobą zainteresuje.
Figlak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 10:00   #24
alekziz
Zakorzenienie
 
Avatar alekziz
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 37 553
Dot.: Czy ładny chłopak równa się pusty w środku ?

Co do pytania w tytule, powiem tak.. mój tż jest przystojny, podoba się płci przeciwnej, ale jest na prawdę ułożonym i mającym coś w głowie facetem, który ma różne cele w życiu i chcę dojść do czegoś, niż jak niektórzy tylko chyem do pierwszej lepszej dziurki

Chociaż przyznam, że zanim byłam z nim, byłam przekonana że jest pustym, zadufanym, bawiącym się dziewczynami dupkiem nie wiem czemu tak myślałam... może dlatego, że ta świadomość, że tak się podoba innym powoduje że, to wykorzystuje i też z jego pewności siebie, którą można dostrzec na pierwszy rzut oka ... a wzieło to się stąd, że spotykałam na swojej drodze właśnie tylko takich typów ale poznałam go i widać pomyliłam się zależy od osoby bo znam facetów którzy nie grzeszą urodą a są właśnie puści a co do tych przystojnych - na prawdę istnieją faceci dla których się liczy więcej, niż tylko ich super wygląd

Edytowane przez alekziz
Czas edycji: 2012-12-03 o 10:06
alekziz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 10:56   #25
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: Czy ładny chłopak równa się pusty w środku ?

Jesteś facetem, a nie umiesz zapytac wprost tych osób z jakiego powodu Cię tak źle traktują? Może problem lezy w wyglądzie, a one oceniaja po pozorach nie znając drugiej strony, ale może tez leżeć zupełnie gdzie indziej. Może sprawiasz wrażenie kogoś zadufanego w sobie, kto zrobil cos nie tak a nawet o tym nie wiesz. Nie znaczy to, że taki jesteś, ale obcy ludzie czasem odbieraja nasze zachowanie inaczej niż jest w naszych intencjach. Zapytaj i się dowiesz, czy naprawdę chodzi tylko o wygląd Jest to dość prawdopodobne, bo ładne dziewczyny tez faceci oceniają z gory jako puste, lub głupiutkie słodkie idiotki. I tak się czasem zdarza. Oceniac po pozorach jest najprosciej, bo przecież po co poznawać drugą osobę, jak sie od razu wszystko wie;p
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:11.