Podraznienie, odwodnienie, odtluszczenie twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-26, 07:56   #1
Majka607
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2

Podraznienie, odwodnienie, odtluszczenie twarzy


Witam zawalilam totalnie pielegnacje. Mam 21 lat i cere tlusta. Zaczelam stosowac krem effaclar duo ktory przyniosl duze efekty w walce z tradzikiem. Po tej kuracji ladnie wyrownal mi sie koloryt twarzy, twarz nabrala zdrowego wygladu. Niestety zaczelam nadmiernie stosowac maseczki z glinki zielonej( prawie codziennie do tego pozwalalam aby zasychaly) do tego nie uzywalam po nich kremu. Pewnego dnia poczulam lekkie pieczenie polikow. Nie przejelam sie z tym bo myslalam ze poprostu od slonca czy cos i dalej robilam maseczki. Zauwazalam zmiane kolorytu z dnia na dzien na gorszy i twarz robila sie mniej atrakcyjna. Przerwalam robienie maseczek bo zaczely mnie ostro piec poliki, wyszedl rumien, twarz jest duzo bledsza i taka zaczerwieniona szczegolnie czolo i poliki. Skora zrobila sie taka chropowata na polikach wiec uzylam peelingu gruboziarnistego. Po tym skora zrobila sie gladka lecz pogorszylam sprawe. Przy pogarszaniu stanu cery rowniez Effaclar duo zaczal mnie mocno podrazniac i mysle ze ma tez duzy wplyw na podraznienie. Moja cera jest teraz bardzo reaktywna, zmienia sie czesto koloryt. Po umyciu czuje ulge lecz z uplywem dnia zaczynaja piec poliki, czasem jest lepiej bo czuje lekkie mrowienie czasem gorzej. Dodam ze twarz jest sciagnieta i wyszly zmarszczki mimiczne. Czy ktos cos poradzi na moj problem? Jak mam pielegnowac?
Majka607 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:24.