Schudnij z Jillian Michaels - część III - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-27, 21:22   #1
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba

Schudnij z Jillian Michaels - część III


część druga


By KotVonGot

Cytat:
Krotki opis najpopularniejszych zestawow od Jillian

Programy ćwiczeniowe:


30 day shred – program cwiczen na 30 dni, skladajacy sie z 3 filmikow, kazdy filmik powinien byc cwiczony po 10 dni. Kazdy filmik trwa ok 30 minut i sklada sie z kilkuminutowej rozgrzewki, trzech ok 6 minutowych ukladow cwiczen (3 minuty silowe, 2 minuty cardio i 1 minuta miesnie brzucha) oraz cooldown. Uznany przez nas za najłatwiejszy i najodpowiedniejszy na początek dla osób które wcześniej nie ćwiczyły

Ripped in 30 – program cwiczen na 30 dni, skladajacy sie z 4 filmikow, kazdy filmik powinien byc cwiczony ok 6 dni, Jillian zaleca robienie przerw pomiedzy cyklami. Kazdy filmik trwa ok 30 minut, sklada sie z rozgrzewki, trzech ok 6 minutowych ukladow cwiczen oraz cooldown.

6 weeks 6 pack – sześciotygodniowy program ćwiczeń skupiający się głównie na mięśniach brzucha. Program składa się z 2 filmików, każdy z nich trwa ok 35 minut. Każdy filmik ćwiczymy 3 tygodnie.

Killer buns and tights – program składający się z trzech ok 40-45 minutowych filmików, skupiających się na dolnych partiach ciała. Nie ma konkretnego zalecenia, po jakim czasie należy zmienić level 1 na 2 i 2 na 3- chyba najlepiej wtedy kiedy jesteśmy na to gotowe

Killer ABS – program składający się z trzech ok 30 minutowych filmików - jak to mówi Jillian - są 3 levele: hard, harder i awful , a wszystkie skupiają się na mięśniach brzucha. Nie ma konkretnego zalecenia, po jakim czasie należy zmienić level 1 na 2 i 2 na 3 - chyba najlepiej wtedy kiedy jesteśmy na to gotowe.

Body Revolution – program na 12 tygodni, składający się z 12 workoutów (filmików z ćwiczeniami siłowymi przeplatanymi krótkim cardio) oraz 3 filmików cardio. Program jest podzielony na 3 fazy, a każda faza na dwie dwutygodniowe części, podczas których ćwiczymy jak następuje, każdego dnia po jedym filmiku:
tydzień 1: workout 1 / workout 2 / cardio 1 / workout 1 / workout 2 / cardio 1 / rest day
tydzień 2: workout 1 / workout 2 / cardio 1 / workout 1 / workout 2 / cardio 1 / rest day
tydzień 3: workout 3 / workout 4 / cardio 1 / workout 3 / workout 4 / cardio 1 / rest day
tydzień 4: workout 3 / workout 4 / cardio 1 / workout 3 / workout 4 / cardio 1 / rest day
tydzień 5: workout 5 / workout 6 / cardio 2 / workout 5 / workout 6 / cardio 2 / rest day
tydzień 6: workout 5 / workout 6 / cardio 2 / workout 5 / workout 6 / cardio 2 / rest day
tydzień 7: workout 7 / workout 8 / cardio 2 / workout 7 / workout 8 / cardio 2 / rest day
itd...
Do tego programu powstała również dieta ułożona przez Jillian.


Pojedyncze zestawy ćwiczeń:


No More Trouble Zones (NMTZ) – pojedynczy zestaw cwiczen, trwający prawie godzinę, skladajacy sie z rozgrzewki, a nastepnie z kilku setow cwiczen na wszystkie partie ciala. Cwiczymy glownie z ciezarkami, skupiajac sie na pracy miesni a nie na cardio. Nie jest to cykl filmikow, a wiec cwiczyc mozna dowolnie.

Banish Fat Boost Metabolism (BFBM) – pojedynczy zestaw cwiczen trwajacy prawie godzinę, skladajacy sie z kilku setow cwiczen bardziej skupiajacych sie na cardio ale zawiera również inne ćwiczenia. Nie jest to cykl filmikow, a wiec cwiczyc mozna dowolnie.

Yoga Meltdown – 2 pojedyncze zestawy asan jogi trwajace troszkę ponad pół godziny. Nie jest to cykl filmikow do wykonywania w jakimś określonym harmonogramie, a wiec cwiczyc mozna dowolnie.




Link do I części przygód z Jillian: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336613
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 22:02   #2
agila negra
Zadomowienie
 
Avatar agila negra
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 765
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Hej Melduję się w nowym wątku.

Jest 23.00, nie ma przebacz, czas na shreda
__________________
podpis zaktualizuję, jak moja waga przestanie mnie zawstydzać
agila negra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 23:36   #3
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Jestem

To odpowiem jeszcze do Yourbody: ja też lubię takie 30 minutowe programy dzieci dłużej niż 30 minut jeszcze mi nie wytrzymują , co chwila coś chcą nawet jak im bajkę włączam, więc 30 minut to jest max

Nic sensownego nie znalazłam. W domu mam płytę "Hollywódzki trening brzucha z Jeanette Jenkins" - baardzo fajne i tylko 12 minut

Ale powiem szczerze, że po Melb po 4 dniach miałam bardziej widoczne efekty nawet zdjęcia robiłam i było widać różnicę, szczególnie w nogach, a teraz nie
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 06:18   #4
Seducer
Zadomowienie
 
Avatar Seducer
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 212
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez agila negra Pokaż wiadomość
Hej Melduję się w nowym wątku.

Jest 23.00, nie ma przebacz, czas na shreda
Zazdroszczę, że możesz nawet o takiej h ćwiczyć. U mnie odpada już po 20, bo mieszkanie i sąsiedzi się czepiają.. :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://sailwithmex.blogspot.com/ <--- śniadaniuję, gotuję, oceniam i rozważam
http://eattrainbehealthy.blogspot.com/ <--- blog fit!
Seducer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 07:04   #5
delightful_
Zadomowienie
 
Avatar delightful_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 1 096
GG do delightful_
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Seducer Pokaż wiadomość
Zazdroszczę, że możesz nawet o takiej h ćwiczyć. U mnie odpada już po 20, bo mieszkanie i sąsiedzi się czepiają.. :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mam ten sam problem
Melduję się w nowym wątku
__________________
180, 107->60 completed
walka o piękne włosy
ćwiczę !
delightful_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 07:26   #6
anulaaaa88
Przyczajenie
 
Avatar anulaaaa88
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 9
Red face Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Hey

I ja sie przylacze!
Pytanie odnosnie tych cwiczen. Ktory bedzie najskuteczniejszy?

Pozdrowienia
anulaaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 08:08   #7
Psotka87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 325
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Ja też mieszkam w bloku, ale nikt się nie czepia
I też lubię Jillian za 30 minut, tyle zawsze jestem w stanie znaleźć (ale dopiero jak dzieci śpią wieczorem, nie ma zmiłuj).
__________________
07.2013-07.2014: 93kg --> 74kg/180cm

Zrobione: 30d Shred, Ripped in 30, 6w6p, Insanity!, Killer Abs
Psotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-28, 08:21   #8
patelenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Poznań/Bydgoszcz
Wiadomości: 32
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

witajcie w kolejnej części

U mnie czasem trudno znaleźć to 30 minut (mimo, że nie mam dzieci - dziewczyny jak Wy to robicie??), dlatego shred i ew. 10minut Tiffany to optymalny trening dla mnie i wcale nie dlatego, że jestem zmęczona i bez kondycji nienie! nic a nic
patelenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 08:23   #9
Seducer
Zadomowienie
 
Avatar Seducer
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 212
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Psotka87 Pokaż wiadomość
Ja też mieszkam w bloku, ale nikt się nie czepia
I też lubię Jillian za 30 minut, tyle zawsze jestem w stanie znaleźć (ale dopiero jak dzieci śpią wieczorem, nie ma zmiłuj).
Fajnie tak, ja muszę sie często nieźle spieszyć, żeby poćwiczyć

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://sailwithmex.blogspot.com/ <--- śniadaniuję, gotuję, oceniam i rozważam
http://eattrainbehealthy.blogspot.com/ <--- blog fit!
Seducer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 08:35   #10
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Ja cwicze jak młodsza śpi, a starszy ogląda bajkę 30-40 minut zawsze da radę
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 08:48   #11
patelenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Poznań/Bydgoszcz
Wiadomości: 32
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Seducer Pokaż wiadomość
Fajnie tak, ja muszę sie często nieźle spieszyć, żeby poćwiczyć
a nie możesz się dogadać z sąsiadami, że prosiłabyś (współczuję, że musisz się prosić, ale może to byłby sposób?) o wyrozumiałość - że potrzebujesz godzinę dziennie? zawsze możesz powiedzieć, że ci rehabilitant kazał ćwiczyć codziennie
patelenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-28, 09:02   #12
Seducer
Zadomowienie
 
Avatar Seducer
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 212
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez patelenka Pokaż wiadomość
a nie możesz się dogadać z sąsiadami, że prosiłabyś (współczuję, że musisz się prosić, ale może to byłby sposób?) o wyrozumiałość - że potrzebujesz godzinę dziennie? zawsze możesz powiedzieć, że ci rehabilitant kazał ćwiczyć codziennie
Niestety moi rodzice już im powiedzieli co i jak, bo tez im to moje skakanie nie pasuje..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://sailwithmex.blogspot.com/ <--- śniadaniuję, gotuję, oceniam i rozważam
http://eattrainbehealthy.blogspot.com/ <--- blog fit!
Seducer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 09:18   #13
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

W ogóle, to się witam
Bo tak jakoś wpadam bez żadnego dzień dobry
ćwiczę od miesiąca i właśnie myślę nad 6 weeks 6 pack, a potem Shreda. Do tej pory ćwiczyłam różne zestawy różnych trenerek wybiórczo
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 09:41   #14
agila negra
Zadomowienie
 
Avatar agila negra
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 765
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Ja mam gruby dywan wiec sąsiedzi nie słyszą. Nie lubię tak późno ćwiczyć, ale miałam wyrzuty sumienia ^^.
Dopiero wstalam idę coś zjeść a potem poćwiczyć
__________________
podpis zaktualizuję, jak moja waga przestanie mnie zawstydzać
agila negra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 09:48   #15
Seducer
Zadomowienie
 
Avatar Seducer
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 212
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez agila negra Pokaż wiadomość
Ja mam gruby dywan wiec sąsiedzi nie słyszą. Nie lubię tak późno ćwiczyć, ale miałam wyrzuty sumienia ^^.
Dopiero wstalam idę coś zjeść a potem poćwiczyć
Ej.. to jest myśl! Może jakby mi rodzice zaufundowali dywan.. bo tak to mam mate, która sie ślizga i niektorych ćwiczeń nie da się na niej robić ;p
O bierz się za ćwiczenia kochana,bierz!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://sailwithmex.blogspot.com/ <--- śniadaniuję, gotuję, oceniam i rozważam
http://eattrainbehealthy.blogspot.com/ <--- blog fit!
Seducer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 10:01   #16
Lanni
Raczkowanie
 
Avatar Lanni
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 53
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Witam wszystkie panie Jestem nowa i mam nadzieję, że można się przyłączyć? Co prawda moją przygodę z Jillian zaczęłam już jakiś czas temu, jestem w połowie Shreda (dziś 6 dzień lvl2), ale co potem? Który trening polecacie?
Lanni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 10:02   #17
viki1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Witajcie ponownie,
W lutym zaczęłam przygodę z Jillian, ale dane mi było ćwiczyć tylko tydzień... Okazało się, że będę mamusią i raczej niewskazany był shred...i inne jillian. Miałam zacząć 3 tygodnie temu, ale mały miał zapalenie płuc i leżeliśmy w szpitalu. Teraz już doszłam do siebie po 2-tygodniowym "spa" w publicznym szpitalu i jestem gotowa na wyzwanie Dodam, że z moją kondycją jest baaaardzo źle... wejście po schodach na półpiętro kończy się zadyszką. W ciąży przytyłam 20kg, ale w ciągu pierwszych 2 tyg spadło 14 (nagromadziłam dużo wody), więc do stanu sprzed pozostało 6kg, ale bardziej chodzi mi o kondycję, bo jej brak mnie przeraża.
Jak na razie mały nie ma stałych pór snu i aktywności, więc shred będzie odpowiedni, bo raczej te 30 minut uda się wygospodarować.
Jak na razie kończę, bo już słyszę,że się budzi.
Trzymajcie kciuki
viki1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 10:22   #18
agila negra
Zadomowienie
 
Avatar agila negra
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 765
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Lanni, ja po shredzie planuję ripped Ale ja się kompletnie nie znam Wyczytałam, że jest jakby trudniejszy, więc takiego wyboru dokonałam

Viki, powodzenia Trzymam kciuki za powrót do formy
__________________
podpis zaktualizuję, jak moja waga przestanie mnie zawstydzać
agila negra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 10:24   #19
Lanni
Raczkowanie
 
Avatar Lanni
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 53
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Szczerze podziwiam młode mamy, które potrafią wygospodarować chociaż 30 minut dziennie na ćwiczenia. Życzę powodzenia z całego serducha

agila negra właśnie zauważyłam, że dziewczyny po shredzie wybierają ripped, więc chyba też tak zrobię. co prawda nie ćwiczę tylko z Jillian, a wiem, że ripped jest dłuższy ale...dam radę

Edytowane przez Lanni
Czas edycji: 2013-11-28 o 10:27
Lanni jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-28, 10:40   #20
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Seducer Pokaż wiadomość
Ej.. to jest myśl! Może jakby mi rodzice zaufundowali dywan.. bo tak to mam mate, która sie ślizga i niektorych ćwiczeń nie da się na niej robić ;p
O bierz się za ćwiczenia kochana,bierz!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Też o tym myślę, bo się ślizgam na panelach i macie

Cytat:
Napisane przez viki1984 Pokaż wiadomość
Witajcie ponownie,
W lutym zaczęłam przygodę z Jillian, ale dane mi było ćwiczyć tylko tydzień... Okazało się, że będę mamusią i raczej niewskazany był shred...i inne jillian. Miałam zacząć 3 tygodnie temu, ale mały miał zapalenie płuc i leżeliśmy w szpitalu. Teraz już doszłam do siebie po 2-tygodniowym "spa" w publicznym szpitalu i jestem gotowa na wyzwanie Dodam, że z moją kondycją jest baaaardzo źle... wejście po schodach na półpiętro kończy się zadyszką. W ciąży przytyłam 20kg, ale w ciągu pierwszych 2 tyg spadło 14 (nagromadziłam dużo wody), więc do stanu sprzed pozostało 6kg, ale bardziej chodzi mi o kondycję, bo jej brak mnie przeraża.
Jak na razie mały nie ma stałych pór snu i aktywności, więc shred będzie odpowiedni, bo raczej te 30 minut uda się wygospodarować.
Jak na razie kończę, bo już słyszę,że się budzi.
Trzymajcie kciuki



Zrobiłam Shreda
I teraz powiedzcie mi, bo od poniedziałku chcę robić 1 program, bo teraz zbyt chaotycznie robię. Lepiej najpierw Shred czy 6 pack? Chcę jeden i drugi, tylko nie wiem, od którego zacząć. Mięśnie brzucha mam już trochę wzmocnione, bo robię minutówki (8-minute, z Mel B) i tiffboczki.
No i drugie pytanie, jak zacznę np. shred, to jak biegam 2 razy w tygodniu i nie dam rady tego dnia już ćwiczyć, to jest ok? Bo biegać nie chcę przestawać, więc bym robiła:
PN - 1 dzień
WT - 2 dzień
ŚR - bieg
CZW - 3 dzień
itd.
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 10:55   #21
Lanni
Raczkowanie
 
Avatar Lanni
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 53
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Pewnie, że jak najbardziej okej. Ja też robię Shreda jakieś 20 dni, mimo że jestem dziś na 6 dniu 2 lvl, najważniejsze to robić cokolwiek, a efekty przyjdą. Ach no i jestem zwolenniczką robienia min. 1 dnia wolnego w tygodniu, ale to już zrobisz jak uważasz
Lanni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 11:00   #22
mavro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 90
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

A ja Wam powiem, że sam shred jest dla mnie niewystarczajacy i od wczoraj dołączyłam jeszcze Ripped in 30 (czasowo wychodzi jakoś po 30min). Widzę wizualnie efekty po Jill i jestem mocno zmotywowana, żeby ciągnąć dwa programy na raz. Dzisiaj shred lvl2 5/10 i już zaliczony na dziś ripped 2/30.

Również dołączam się do wyrazów uznania na młodych mam - jesteście WIELKIE!

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Dokładnie tak, Jill w Ripped sama mówi, że ma być jeden dzień wolnego w tygodniu, także przy Twoich treningach uważam, że jest to jak najbardziej wskazane
mavro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 11:04   #23
Seducer
Zadomowienie
 
Avatar Seducer
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 212
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez mavro Pokaż wiadomość
A ja Wam powiem, że sam shred jest dla mnie niewystarczajacy i od wczoraj dołączyłam jeszcze Ripped in 30 (czasowo wychodzi jakoś po 30min). Widzę wizualnie efekty po Jill i jestem mocno zmotywowana, żeby ciągnąć dwa programy na raz. Dzisiaj shred lvl2 5/10 i już zaliczony na dziś ripped 2/30.

Również dołączam się do wyrazów uznania na młodych mam - jesteście WIELKIE!

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Dokładnie tak, Jill w Ripped sama mówi, że ma być jeden dzień wolnego w tygodniu, także przy Twoich treningach uważam, że jest to jak najbardziej wskazane
Za te 2programy jednocześnie podziwiam, ale zgadzam się, że shred sam jest niewystarczający, jeśli ktoś dłużej ćwiczył już też dorzucam do niego jakieś cardio i koniecznie coś na brzuch, także wychodzi 45-60 minut, chyba jest okej

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://sailwithmex.blogspot.com/ <--- śniadaniuję, gotuję, oceniam i rozważam
http://eattrainbehealthy.blogspot.com/ <--- blog fit!
Seducer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 11:17   #24
Psotka87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 325
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Lanni, Ripped nie jest dłuższy, jest taki sam.

Hehe, dla mnie to odstresowanie po całym dniu z dzieciakami, nie ma czego podziwiać moja młoda w ogóle śpi po 30 minut, a synka tak długo też bajką nie zajmę, więc zostaje wieczór. W ciągu dnia czasem uda się wcisnąć 10 minut
__________________
07.2013-07.2014: 93kg --> 74kg/180cm

Zrobione: 30d Shred, Ripped in 30, 6w6p, Insanity!, Killer Abs
Psotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 11:29   #25
Lanni
Raczkowanie
 
Avatar Lanni
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 53
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Naprawdę? Byłam pewna, że trwa 35 min. W takim razie na pewno po shredzie zacznę ripped. Nic łączyć nie zamierzam, bo ćwiczę jeszcze z XHIT, jak dla mnie wystarczająco. No i za kilka dni wracam w końcu na pływalnię <3 Ależ jest co, bo mało która mama (jak i ogólnie mało kto) widzi w aktywności fizycznej sposób na odstresowanie, wolą zasiąść przed telewizorem

Edytowane przez Lanni
Czas edycji: 2013-11-28 o 11:30
Lanni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 11:41   #26
anulaaaa88
Przyczajenie
 
Avatar anulaaaa88
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 9
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Dziewczyny skad macie te programy Jillian? Ja szukalam w necie ale ripped nie ma wszystkich filmikow? sciagnelyscie czy kupione plytki?

Ja tez robilam shred ale dla mnie za lekki. Pozniej robilam killer abs na przemiennie z innymi filmikami.

Dzisiaj podejmuje sie wyzwania Killer abs
anulaaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 11:57   #27
agila negra
Zadomowienie
 
Avatar agila negra
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 765
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Ja zrobiłam właśnie 3 lvl shreda 5/10, ale tak beznadziejnie mi poszło, że masakra... Nie chciało mi się, nudziło mnie to okropnie i błagałam, żeby się skończyło. Chyba muszę odpocząć i przez 1-2 dni poćwiczyć coś innego zamiast shreda.
__________________
podpis zaktualizuję, jak moja waga przestanie mnie zawstydzać
agila negra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 12:29   #28
mavro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 90
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez anulaaaa88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny skad macie te programy Jillian? Ja szukalam w necie ale ripped nie ma wszystkich filmikow? sciagnelyscie czy kupione plytki?

Ja tez robilam shred ale dla mnie za lekki. Pozniej robilam killer abs na przemiennie z innymi filmikami.

Dzisiaj podejmuje sie wyzwania Killer abs
Wszystko ściągane z torrentów np: thepiratebay.sx

Trzymam kciuki!
mavro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 12:41   #29
busch
Rozeznanie
 
Avatar busch
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 697
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez anulaaaa88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny skad macie te programy Jillian? Ja szukalam w necie ale ripped nie ma wszystkich filmikow? sciagnelyscie czy kupione plytki?

Ja tez robilam shred ale dla mnie za lekki. Pozniej robilam killer abs na przemiennie z innymi filmikami.

Dzisiaj podejmuje sie wyzwania Killer abs
A jest jakiś sposób na kupienie jej programów w Polsce? Bardzo polubiłam Jillian po filmikach i chcę ją wspomóc finansowo, skoro mi pomaga w ćwiczeniu
busch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 13:22   #30
mavro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 90
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez busch Pokaż wiadomość
A jest jakiś sposób na kupienie jej programów w Polsce? Bardzo polubiłam Jillian po filmikach i chcę ją wspomóc finansowo, skoro mi pomaga w ćwiczeniu
Na allegro widziałam, że są jej płyty, wydaje się, że oryginalne, musisz zerknąć. A jak nie, to pewnie amazon , czy ebay

Edytowane przez mavro
Czas edycji: 2013-11-28 o 13:24
mavro jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-14 17:36:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:39.