Niski facet - brak akceptacji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-09, 19:58   #1
dominika2345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 53

Niski facet - brak akceptacji


Hej dziewczyny,

Tak wiem, wątek się powtarza jednak nie udało mi się doszukać mojego problemu. Otóż mój TZ jest niskim facetem. W sumie to... bardzo niskim. Ja mam ok 160-162 cm a on jakieś 165. W zasadzie mam wrażenie, że jesteśmy równi jednak np moja mama twierdzi że TZ jest ode mnie wyższy.
No, ale do sedna. Wydaje mi się, że jego wzrost stanowi dla mnie problem. Jesteśmy ze sobą rok, teraz po raz drugi wróciły do mnie wątpliwości co do moich uczuć w stosunku do niego.
Myślę, że go kocham jednak... ciągle nie jestem pewna czy on mi się podoba fizycznie, czy mnie pociąga. Seks nie przynosi mi wiele pozytywnych emocji (negatywnych oczywiście też nie, w zasadzie jestem dość obojętna) choć bardzo chciałabym, żeby było inaczej.
TZ jest przystojnym facetem, naprawdę. Jednak ten wzrost... Na początku myślałam, że po prostu boję się opinii innych ludzi jednak nikt nigdy tego źle nie skomentował, nikt na nas krzywo nie patrzy. Chyba próbowałam usprawiedliwić samą siebie i zrzucić winę na coś innego. Miałam kryzys, płacząc powiedziałam mu, że nie wiem czy powinniśmy być razem (oczywiście nie powiedziałam mu w czym naprawdę leży problem)... ale wszystko jakoś wróciło do normy. On płakał, mówił, że mnie bardzo kocha ale on uszanuje każdą moją decyzję. Przewałkowałam temat z mamą, która powiedziała, że przesadzam - jest niskim facetem ale to nic szczególnego, nic co ubliża czy zwraca na siebie uwagę.
Mimo wszystko wciąż to we mnie siedzi. Mam obawy przed przedstawieniem go znajomym. Bardzo chciałabym tego wszystkiego nie odczuwać. Boję się spróbować to zakończyć bo wiem, że na 99% będę tęsknić i żałować decyzji. A nie chcę bawić się jego uczuciami.
Proszę, pomóżcie
dominika2345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 20:24   #2
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

Wzrost to jedyna cecha fizyczna, której człowiek w żaden sposób nie jest w stanie zmienić, więc skoro Ci się facet przez to nie podoba - a nie podoba - to bądź z nim i ze sobą szczera, i związek zakończ. Nie kręci Cię, wręcz wstydzisz się go - nie każdy musi to rozumieć, bo to jedna cecha, ale w tej sytuacji ważne, czy dla CIEBIE jest to problem. A jest. Więc nie trać jego czasu, bo też zwyczajnie szkoda chłopaka na sytuację, w której ani Cię nie pociąga, ani nie jesteś z niego dumna, a tylko przeżywasz tę rzecz i przez to nie jesteś przy nim szczęśliwa. On też by nie był gdyby się dowiedział, więc daj mu szansę znaleźć kogoś, dla kogo jego wzrost będzie zaletą albo cechą zupełnie nieistotną.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 20:26   #3
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

Nie wiem, czy Ci to w jakimkolwiek stopniu pomoże, ale w moim obrazie miłości, to jak się kogoś kocha to się nie ma podobnych dylematów.

Ukochana osoba u boku to przyjemność, a nie źródło wątpliwości.
Plus jeszcze piszesz o tym, że on właściwie Ci się nie podoba fizycznie.

Ja nie wierzę w jakieś cudowne zakochanie tutaj, jesteś z nim, bo masz faceta i mama Ci to radzi.
__________________
Twoja...

Leczę się z egoizmu.

fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 20:35   #4
dominika2345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 53
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

Tak, niestety to wszystko prawda. Jest mi z tym tak ciężko, bo wiem, że jemu bardzo zależy i jest dla mnie naprawdę dobry. Tylko, że w ten sposób wyrządzam mu chyba jeszcze większą krzywdę.

Co ja mam w głowie? Brakuje mi odwagi, żeby zmierzyć się z samotnością.
dominika2345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 20:44   #5
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

Nie raz i nie dwa pewnie gdzieś tam wyczytałaś czy usłyszałaś, że "wygląd nieważny", "charakter się liczy", "widzi się tylko sercem", itp, ale to są bzdury. W relacji romantycznej liczy się i to, i to. Odczuwanie jedynie fizycznego pożądania nie jest miłością i lubienie kogoś, bo "jest fajnie no i jest dla mnie dobry, fajny facet z charakterem" miłością też nie jest. Twoje wątpliwości biorą się z tego, że facet zwyczajnie Cię nie kręci i nie ma w tym niczego strasznego. Straszne jest to, że ciągniesz ten związek. Zupełnie bezsensownie i siłą rozpędu.
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 20:45   #6
ladycat55
Przyczajenie
 
Avatar ladycat55
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 11
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

Też tak kiedyś miała coś mi się nie podobało w facecie i tak samo nasze intymne życie nie sprawiało mi przyjemność , w końcu doszłam do wniosku że tyle jest fajnych mężczyzna na tej ziemi że na pewno trafi się ten który będzie mnie pociągał ...
krótko mówiąc jeśli tobie coś nie pasuję "jego wzrost" nie ma co się na siłę męczyć jak by facetowi coś nie pasowało w kobiecie on by się na pewno nie zastanawiał
ladycat55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 21:01   #7
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 763
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

Cytat:
Napisane przez ladycat55 Pokaż wiadomość
Też tak kiedyś miała coś mi się nie podobało w facecie i tak samo nasze intymne życie nie sprawiało mi przyjemność , w końcu doszłam do wniosku że tyle jest fajnych mężczyzna na tej ziemi że na pewno trafi się ten który będzie mnie pociągał ...
krótko mówiąc jeśli tobie coś nie pasuję "jego wzrost" nie ma co się na siłę męczyć jak by facetowi coś nie pasowało w kobiecie on by się na pewno nie zastanawiał
No jasne, nie zastanawiamy się. W końcu jest tyle fajnych kobiet na Ziemi, że na pewno trafi się taka która będzie nas pociągać.
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-09, 21:09   #8
aidam11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 160
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

Cytat:
Napisane przez trzyrazypiec Pokaż wiadomość
Nie raz i nie dwa pewnie gdzieś tam wyczytałaś czy usłyszałaś, że "wygląd nieważny", "charakter się liczy", "widzi się tylko sercem", itp, ale to są bzdury.
Wyczytać i osłuchać to się może o miłości. Tylko problem z tym kochaniem jest taki że, po pierwsze, nie każdemu się to w życiu zdarza, po drugie, jeśli już jest to raz, dwa razy w życiu, po trzecie - jeszcze się musi druga strona czuć w ten sam sposób.

Jeśli ktoś pisze głupoty - to chyba ty.
aidam11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 21:12   #9
Donatella_Rosa
Zadomowienie
 
Avatar Donatella_Rosa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 531
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

Nie ma innego wyjścia niż rozstanie. On Ci się bardziej nie spodoba, będziesz się męczyć, on prędzej czy później coś wyczuje, wpadnie w kompleksy albo zacznie szukać akceptacji gdzieś indziej.
Daj sobie szanse znaleźć kogoś kto Ci się będzie podobał i będzie Cię pociągał, a chłopakowi daj szanse znaleźć dziewczynę która będzie go w pełni akceptować.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
Donatella_Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 21:24   #10
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

Nie nadrabiam. Pisze od siebie.
Co Ty za bzdury wypisujesz kobieto? Milosc zalezy od wzrostu? A moze za chwile bedzie zalezala od zarostu?
Owszem sa pewne preferencje fizyczne odnosnie osoby plci przeciwnej ( tez wole wyzszych) ale na pewno brak danej cechy nie stanie na drodze prawdziwej milosci.
Oczywiscie ze wazne jest tez pozadanie ale na pewno zdarza sie raz na jakis czas komus totalne zauroczenie mimo kompletnie innych preferencji fizycznych- Tobie wyraznie sie nie zdarzylo.
Podsumowujac - moim zdaniem nie kochasz go skoro tak dreczy Cie jego wzrost.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ




Edytowane przez Magiusa
Czas edycji: 2016-10-09 o 21:28
Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 21:26   #11
dominika2345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 53
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

Zależy mi ale nie ma między nami chemii. Tzn ja jej nie widzę, nie czuję.
Totalnie nie wiem co czuję i czego chcę.
dominika2345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-09, 21:27   #12
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

Dostałaś od życia ważne info dotyczące związków - wygląd jest dla ciebie ważny i nie podobają ci się niscy faceci. A już z pewnością ten facet. Nie ciągnij tego dalej.
I na przyszłość wybieraj tych atrakcyjnych fizycznie dla ciebie.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 21:32   #13
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

Cytat:
Napisane przez aidam11 Pokaż wiadomość
Wyczytać i osłuchać to się może o miłości. Tylko problem z tym kochaniem jest taki że, po pierwsze, nie każdemu się to w życiu zdarza, po drugie, jeśli już jest to raz, dwa razy w życiu, po trzecie - jeszcze się musi druga strona czuć w ten sam sposób.

Jeśli ktoś pisze głupoty - to chyba ty.
Nie rozumiem jak to, co pogrubiłam, ma się do mojego posta. Wyjaśni ktoś?

Edytowane przez trzyrazypiec
Czas edycji: 2016-10-09 o 21:34
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 21:40   #14
dominika2345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 53
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

Macie rację, gdzieś w podświadomości wiem, że powinnam to zakończyć i dać nam obojgu szansę na szczęście, na które zasługujemy.
Po prostu potwornie boję się, że będę tego bardzo żałować. To jest tak naprawdę mój pierwszy tak poważny związek, wcześniej byłam tylko w przelotnych relacjach i zazwyczaj to nie ja je kończyłam.
Brakuje mi pewności siebie aby pozytywnie patrzeć w przyszłość.
dominika2345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 21:55   #15
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

Cytat:
Napisane przez dominika2345 Pokaż wiadomość
Macie rację, gdzieś w podświadomości wiem, że powinnam to zakończyć i dać nam obojgu szansę na szczęście, na które zasługujemy.
Po prostu potwornie boję się, że będę tego bardzo żałować. To jest tak naprawdę mój pierwszy tak poważny związek, wcześniej byłam tylko w przelotnych relacjach i zazwyczaj to nie ja je kończyłam.
Brakuje mi pewności siebie aby pozytywnie patrzeć w przyszłość.
To znaczy, nazwijmy rzeczy po imieniu, po prostu nie chcesz być sama? Dlatego chcesz to ciągnąć? Mogę dać głowę, że gdybyś teraz miała już kogoś "w zanadrzu", to byś nie miała wątpliwości. Tak jest? Pomyśl, czy tak jest i zastanów się, jak to z boku wygląda.

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Ala znając życie nie zerwiesz. Dopóty, dopóki nie spotkasz kogoś, kto Cię zauroczy.
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 21:57   #16
dominika2345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 53
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

Cytat:
Napisane przez trzyrazypiec Pokaż wiadomość
To znaczy, nazwijmy rzeczy po imieniu, po prostu nie chcesz być sama? Dlatego chcesz to ciągnąć? Mogę dać głowę, że gdybyś teraz miała już kogoś "w zanadrzu", to byś nie miała wątpliwości. Tak jest? Pomyśl, czy tak jest i zastanów się, jak to z boku wygląda.
Tak, w dużej mierze tak jest - nie chcę być sama. Nie wiem co by było gdybym miała kogoś w zanadrzu. Nie mam i boję się tęsknoty za TZ. I, że jednak będę żałować. Bo co, jeśli to ON, tylko potrzebuję czasu?
dominika2345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 22:28   #17
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

Czytając Twoje dalsze wypowiedzi, widzę, że po prostu go nie kochasz i jego wzrost tak naprawdę nie ma tutaj aż tak dużego znaczenia. Daj i jemu i sobie szanse na znalezienie kogoś, kto w pełni doceni drugą osobę. W takim stanie - zawieszenia, przedłużasz agonię. Z perspektywy czasu poczujesz ulgę i będziesz się samej sobie dziwić, że tak długo utrzymywałaś ten układ przy życiu.
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 22:39   #18
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

Wiesz co jestes zwyczajnie egoistka. Bo inaczej tego nazwac sie nie da. Nie kochasz go ale On Ciebie tak i wolisz bys z nim i dawac mu nadzieje, angazowac go niz uczciwie postawic sprawe bo boisz sie kilku lat a moze tylko miesiecy bycia samej.
Dobrze Ci radze zakoncz to. Po pierwsze karma wraca i kiedys Ktos moze tak samo zrobic w stosunku do Ciebie. Po drugie bycie samym jest bardzo cenne, pomaga w pelni siebie zrozumiec i ulatwia tworzenie przyszlych oczekiwan w stosunku do innych i siebie.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 22:40   #19
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

Wzrost naprawdę jest takim problemem? Jest masę par, które mają podobny wzrost. I nie jest to żadna ujma. A ten facet jest wręcz trochę wyższy. A są i pary gdzie facet jest niższy od kobiety.

Także moim zdaniem wzrost jest tylko wymówka. Facet po prostu Ci nie odpowiada. Jak już ktoś napisał, jak się kocha to wzrost nie będzie przeszkodą... zwłaszcza, że tutaj nie ma jakiejś kolosalnej różnicy między wami. Ja rozumiem, że ktoś może wolec wysokich facetów albo bardziej blondynow albo np latynosow... Ale jeśli ktoś lubi blondynow a się zakocha w brunecie, to kolor włosów nie jest przeszkodą, bo miłość to miłość.
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-09, 23:05   #20
dominika2345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 53
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

Staram się zrozumieć te negatywne słowa jednak z boku jest łatwiej ocenić, ale część z Was mogła być w podobnej sytuacji. To nie jest kolega, któremu powiem wszystko i po mnie spłynie. To bardzo ważna dla mnie relacja, co do której ciężko jest mi zachować zimną krew. To nie jest czarno-białe niestety...
dominika2345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 23:12   #21
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

Cytat:
Napisane przez dominika2345 Pokaż wiadomość
Staram się zrozumieć te negatywne słowa jednak z boku jest łatwiej ocenić, ale część z Was mogła być w podobnej sytuacji. To nie jest kolega, któremu powiem wszystko i po mnie spłynie. To bardzo ważna dla mnie relacja, co do której ciężko jest mi zachować zimną krew. To nie jest czarno-białe niestety...
Serio chcesz się potencjalnie do końca życia wstydzić przedstawiać go znajomym? Pomyśl jakbyś się czuła, gdyby ktoś ważny dla Ciebie czuł się zażenowany jakaś Twoją cechą, na którą nie masz wpływu. Jest naprawdę mnóstwo dziewczyn, którym te centrymetry nie zrobią żadnej różnicy i nie będą się przez to męczyć. Mówisz, że ten facet jest dla Ciebie ważny, zrób mu tą przysługę i daj mu żyć.
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 23:16   #22
dominika2345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 53
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Serio chcesz się potencjalnie do końca życia wstydzić przedstawiać go znajomym? Pomyśl jakbyś się czuła, gdyby ktoś ważny dla Ciebie czuł się zażenowany jakaś Twoją cechą, na którą nie masz wpływu. Jest naprawdę mnóstwo dziewczyn, którym te centrymetry nie zrobią żadnej różnicy i nie będą się przez to męczyć. Mówisz, że ten facet jest dla Ciebie ważny, zrób mu tą przysługę i daj mu żyć.
Zrobiłam.
dominika2345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 07:57   #23
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

Jeśli faktycznie ma 165cm to jest po prostu niskorosły (poniżej normy populacyjnej).
Ja bym się tylko obawiała czy dziecko będzie też niższe i wymagać leczenia. Ciebie nie interesuje jego zdrowie tylko to co ludzie pomysla... Przykre. Po roku nie wiesz czy go kochasz i czy cie pociaga, ale seks jest :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 08:19   #24
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

Cytat:
Napisane przez dominika2345 Pokaż wiadomość
Ja mam ok 160-162 cm a on jakieś 165. W zasadzie mam wrażenie, że jesteśmy równi jednak np moja mama twierdzi że TZ jest ode mnie wyższy.
Logiczne

Przeszkadza Ci w nim coś czego on nie jest w stanie zmienić. Męczysz się a i jemu będzie łyso jak dowie się z czym masz problem. Wahasz się czy go kochasz=nie kochasz go (moim zdaniem).
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 08:21   #25
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

poprostu go zostaw bo zachowujesz się karygodnie siedząc z nim z braku laku
jak ty byś się czuła gdyby twój facet wstydził się ciebie pokazać znajomym i siedział z tobą tylko dlatego że nikogo innego narazie nie spotkał?
tak twój chłopak jest niski nie kochasz go i to są fakty
więc rozstan się z nim i przestań zawracać głowę sobie jemu i mamie ;-)

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2016-10-10 o 10:14
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 08:49   #26
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

Cytat:
Napisane przez dominika2345 Pokaż wiadomość
Staram się zrozumieć te negatywne słowa jednak z boku jest łatwiej ocenić, ale część z Was mogła być w podobnej sytuacji. To nie jest kolega, któremu powiem wszystko i po mnie spłynie. To bardzo ważna dla mnie relacja, co do której ciężko jest mi zachować zimną krew. To nie jest czarno-białe niestety...
My co prawda oboje jesteśmy wyżsi od Was, ale różnica pomiędzy nami wciąż wynosi 5-6cm. I obiektywnie doskonale wiem, że TŻ nie należy do wysokich facetów, mógłby być wyższy, nie musiałabym rezygnować ze szpilek itp, ale macham na to ręką, bo go kocham i jest dla mnie mega przystojny. A skoro Tobie przeszkadza tak prozaiczna rzecz jak wzrost Twojego TŻ to znaczy, że po prostu nie kochasz go, nie pociąga Cię on i to się raczej nie zmieni... Daj mu spokój, chociaż szkoda mi faceta.. Pewnie wpędzisz go w kompleksy.
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 09:39   #27
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;66209641]My co prawda oboje jesteśmy wyżsi od Was, ale różnica pomiędzy nami wciąż wynosi 5-6cm. I obiektywnie doskonale wiem, że TŻ nie należy do wysokich facetów, mógłby być wyższy, nie musiałabym rezygnować ze szpilek itp, ale macham na to ręką, bo go kocham i jest dla mnie mega przystojny. A skoro Tobie przeszkadza tak prozaiczna rzecz jak wzrost Twojego TŻ to znaczy, że po prostu nie kochasz go, nie pociąga Cię on i to się raczej nie zmieni... Daj mu spokój, chociaż szkoda mi faceta.. Pewnie wpędzisz go w kompleksy.[/QUOTE]Do kompleksów spokojnie wystarczy to stwierdzenie. Ciekawe, jaka by była reakcja na "mogłabyś mieć większe cycki". I ciekawe, co się kryje za "itp.".
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 09:50   #28
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

Nie wiem czemu założyłaś, że mu to powiedziałam. Znaczy w sumie wiem czemu tak założyłaś, ale nie będę drążyć tego tematu.

Itp - mógłby całować mnie w czubek głowy. Albo mi tam napluć. Ukontentowana jesteś taką odpowiedzią?

Edytowane przez 7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Czas edycji: 2016-10-10 o 09:52
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 10:13   #29
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;66212451]Nie wiem czemu założyłaś, że mu to powiedziałam. Znaczy w sumie wiem czemu tak założyłaś, ale nie będę drążyć tego tematu.[/QUOTE]Nie założyłam. A nie, jeżeli tylko tak myślisz i piszesz to na forum to spoko.
[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;66212451]Itp - mógłby całować mnie w czubek głowy. Albo mi tam napluć. Ukontentowana jesteś taką odpowiedzią?[/QUOTE]Tak.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 10:16   #30
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

wymyśl jakiś sensowny powód dlaczego z nim zrywasz np nie kocham cie i nie ma sensu tego ciągnąć zamiast zwalić winę na jego wzrost bo może go to wpedzić w niepotrzebne kompleksy

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2016-10-10 o 10:50
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-13 18:16:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:12.