Psychologia. Co dalej?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-09, 09:51   #1
margot003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 78

Psychologia. Co dalej??


Witam wszystkich,
w ostatnim czasie zaczęłam intensywnie zastanawiać się nad możliwościami i perspektywami zawodowymi dla osób, które skończyły psychologię, a konkretnie psychologię społeczną... sama studiuję ten kierunek i myślę nad tym, w czym zacząć się specjalizować, jaką niszę sobie znaleźć, jakie są perspektywy w społecznej..?
Wizażanki napiszcie proszę jak potoczyła się wasza kariera po skończeniu studiów (a może już w trakcie), w jakich branżach teraz pracujecie; czy jesteście zadowolone z tego co robicie;, czy pracujecie w mieście gdzie studiowałyście, czy też przeniosłyście się w inne miejsce w Polsce/zagranicę; co dały Wam/w czym pomogły studia, to czego się na nich nauczyłyście w miejscu pracy..?
Oczywiście nie proszę Was o podawanie konkretnych nazw, firm itp., chciałabym tylko jakoś ogarnąć w głowie te informacje i wątpliwości oraz syndrom niewiedzy, który mnie ostatnio dopadł, stąd też te rozważania o przyszłej karierze i wyborze specjalizacji.
Szczególnie interesuje mnie opinia psychologów społecznych, ale klinicyści oraz wyspecjalizowani w innych dziedzinach są również mile widziani
Zapraszam do dyskusji
margot003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 10:42   #2
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Psychologia. Co dalej??

jest caly watek zbiorczy o tych studiach. radze tam zapytac.
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 13:29   #3
ennostiel
Zakorzenienie
 
Avatar ennostiel
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie
Wiadomości: 7 913
Dot.: Psychologia. Co dalej??

Ja co prawda dopiero kończe te studia, ale ja poszłam w stronę nieco biznesową i już pracuję - w agencji doradztwa personalnego, prowadząc poszukiwania i wspierając proces rekrutacji. Ciekawa branża

Mogłabyś też rozważyć zostanie na uczelni, prowadzenie zajęć, robienie jakichś interesujących badań społecznych. W końcu Zimbardo czy Czapiński też od czegoś zaczynali
__________________
"Could you see, I could break?
Did you notice all my mistakes?
There were times I could feel you read my mind"



Ślub
ennostiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 20:47   #4
margot003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 78
Dot.: Psychologia. Co dalej??

ennostiel- jak się dostałaś do tej pracy, jeśli mogę spytać? miałaś jakieś osiągnięcia naukowe czy coś takiego? bo ja próbowałam szukać pracy/stażu w firmach mniej lub bardziej związanych z branżą, ale wszędzie przeszkodą był brak doświadczenia :/
Pracujesz na cały etat? Jak radzisz sobie w łączeniu pracy ze studiami? na którym jesteś roku? No i czy to, czego uczymy się na studiach na coś się tam przydaje i rzeczywiście można wykorzystać to w praktyce, czy raczej wszystkiego nauczyłaś się w firmie, na szkoleniach itp.?
Przepraszam za taki natłok pytań, nad wieloma aspektami się zastanawiam, mam nadzieję, że odpowiesz w miarę chęci i możliwości

edit: praca naukowa, na uczelni nieszczególnie mnie interesuje
margot003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:27.