Swap ŁÓDŹ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-10, 18:34   #1
MistrzyniKontrastu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 008
GG do MistrzyniKontrastu Send a message via Skype™ to MistrzyniKontrastu

Swap ŁÓDŹ


Witam.
Mam nadzieję, że dobry dział.
Wybiera się ktoś może na SWAP do Manufaktury w najbliższą sobotę?


Cytat:
Muzeum Fabryki zaprasza na kwietniowy FashioSWAP, czyli wymianę szafy.

Najbliższe spotkanie odbędzie się sobotę, 14 kwietnia b.r., o godzinie 11:00, na górnej sali Muzeum Fabryki.

Będziemy kontynuować wiosenną wymianę garderoby. Doradzimy, jak odświeżyć po zimie swój wizerunek i co założyć w cieplejsze dni.

Zachęcamy do przynoszenia zarówno strojów, jak i dodatków. Impreza swapowa jest znakomitą okazją, aby odświeżyć swoją garderobę, znajdując coś w zamian dla siebie. Wśród przyniesionych ubrań można znaleźć prawdziwe perełki.

Ważna informacja!
Na najbliższym spotkaniu będziemy kontynuować zbiórkę ubranek dla małych dzieci do Domu Samotnej Matki w Łodzi. Nie zbieramy zabawek! Potrzebne są ubranka, nosidełka, chusty, środki higieny oraz odzież dla mam. Zachęcamy do ich przynoszenia!

Spotkania „wymiany szafy'' odbywają się w ramach „Fabryki po godzinach” - nowo powstałej przestrzeni dla działań edukacyjnych, artystycznych i kulturalnych w Muzeum Fabryki.

Zachęcamy do śledzenia na bieżąco informacji o wydarzeniach w Muzeum Fabryki na stronie: www.muzeumfabryki.pl oraz na profilach Muzeum i „Fabryki po godzinach” na Facebook'u.
MistrzyniKontrastu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 14:51   #2
monikapiasecka
Przyczajenie
 
Avatar monikapiasecka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3
Dot.: Swap ŁÓDŹ

Tak, chodzę na swapy regularnie. Dzięki temu pozbyłam się odzieży zalegającej mi w szafie i nabyłam kilka perełek
Najbliższe odbędą sie 12.01.2013r. i 2.02.2013r. o godzinie 11.00.
monikapiasecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:50.