Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-23, 20:14   #4561
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

witam nowe twarze

starym gratuluję pięknych łupów

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

nie wiecie czemu asortyment bioturm zniknął ze sklepów????
yyyyyyyy, że co? nawet nie strasz...

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Lauressowe łupy


Posłałam męża do apteki po jakieś nawilżające tabletki do gardła i wrócił z .... capitavitem hydro control
No w sumie nawilżające


Korah oba szampony o które pytasz mam w "drugim" domu, użyłam tego balsamu sylveco i na pewno dla moich włosów to zdecydowanie lepszy wybór niż ichni szampon, ta jego kremowość a właściwie bardziej zawiesistość sprawia, że coś zostaje na włosach, nie są one takie ogołocone ze wszystkiego jak po ichnim szamponie, to coś to oczywiście jakaś warstewka nawilżenia...ale dopiero ze 2 razy użyłam to nie chcę tu mu robić przesadnej reklamy
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 20:26   #4562
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
a w sumie nie miałam po czym się pocieszać. po prostu doszłam do wniosku, że co się będę męczyć i
poszlam kupić


Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
Korah oba szampony o które pytasz mam w "drugim" domu, użyłam tego balsamu sylveco i na pewno dla moich włosów to zdecydowanie lepszy wybór niż ichni szampon, ta jego kremowość a właściwie bardziej zawiesistość sprawia, że coś zostaje na włosach, nie są one takie ogołocone ze wszystkiego jak po ichnim szamponie, to coś to oczywiście jakaś warstewka nawilżenia...ale dopiero ze 2 razy użyłam to nie chcę tu mu robić przesadnej reklamy
No właśnie, szampon mi za bardzo "gołoci" włosy, są potem szorstkie i nawet po najlepszej odżywce nie do końca wracają do normy. W ogóle widzę, że balsam ma jednak lepsiejsze trochę opinie, no zobaczę, może się skuszę za jakiś czas
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 21:16   #4563
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Korah mogę Cię prosić o podlinkowanie tego kolagenu z bingo?
czy to jest to?
http://bingospa.eu/pl/p/33-TANIEJ-Ko...Fagfwwod9o4AjA
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 21:48   #4564
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
dziękuję za powitanie.
Podkład bardzo dobry, ale niestety moja cera się ostatnio zbuntowala wz z ciągłymi eksperymentami podkładowymi i z podkulonym ogonem wróciłam do Bobbi Brown SpF 15 za 1/5 ceny tamtego.
Ja śledzę wątek i szukam sklepów z przyjazną skórze ,naturalną kolorówką tu u siebie
O, to na pewno znajdziesz ich wiele i to mocno wypaśnych Zazdraszczam Ci takich możliwości Jak coś upolujesz, to wrzuć foty- poślinimy się tu wszystkie

Ktoś pytał o mocno odżywcze i gojące preparaty do suchych dłoni na zimę- znalazłam coś takiego; ta dictamelia to kreteński, endemiczny gatunek oregano http://bioeco.pl/balsamy-do-ust/3810...ictamelia.html
http://www.bioselect.gr/
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 22:03   #4565
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Wyrzucać naprawdę szkoda. Ma w miarę dobre połączenie kwasów. Jeśli chcesz się czegoś więcej dowiedzieć to mogę polecić kanał na youtube kasiaD. Dziewczyna testuje również kosmetyki naturalne.

Na krem z retinolem (typ polecanym przez dziewczyny) chciałam się skusić, ale akurat nie po drodzę było mi na iherb, aczkolwiek niedługo tam zawitam

Retin A nie taki straszny jak go malują. Większe szkody wywołał u mnie Triacneal i Glyco A. Temat nie na ten wątek, więc zamilknę, a mogłabym tak godzinami....


Moje nowości:
krem bioturm z bio-serwatką
krem dla mężczyzn po goleniu lavera
próbka kremu pod oczy Martiny
peeling solny do ciała Organique

Wkrótce otrzymam:
płyn do demakijażu oczu Coslys - mój hit, bardzo dobrze wpływa na kondycję rzęs
tonik Pat&Rub


Córeczce kremik się podoba, mąż jeszcze nie zdążył się ogolić
Pierwsze wrażenia kremu pod oczy sprawiają, że muszę podziękować za polecenie . Peelingu jeszcze nie testowałam. Jeśli faktycznie będzie zostawiał taką tłustą warstwę jak opisuję Korah to będę go lekko zmywała żelem pod prysznic.
Fajnie, z chęcią obejrzę i poczytam (widzę, że prowadzi też blog) .

Ten fajny kremik pod oczy to ten z awokado? Jeśli tak cieszę się, że niebawem będę mieć próbkę .

Edytowane przez sylwiusaka
Czas edycji: 2014-09-23 o 22:05
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 23:43   #4566
Patrycja Pieguska
Rozeznanie
 
Avatar Patrycja Pieguska
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 678
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
kopalnia wiedzy i jaskinia kuszenia
witaj

Fajne nowości klask i:

nie wiecie czemu asortyment bioturm zniknął ze sklepów????
Anula, a tu?
http://www.ecco-verde.pl/bioturm


Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Krykiet powiadasz, tego jeszcze nie próbowałam
no ja też niem ale skoro mamy olejek, to wiecie, że to gra zespołowa nie?


a mam jeszcze takie pytanie do Was... odnośnie kolorówki... bo swego czasu mocno naturalną miałam - dążyłam by tylko...
kłopot w tym, że niestety wiele produktów się nie sprawdziło, np. kredki do oczu się szybko rozmazują, znikają - lavera, logona...
Tusze, no panda jak się patrzy, albo prawie nie malują...

jeden jedyny miałam super z alverde - ale wiadomo, jak jest z ich dostępnością...
cienie alverde, poza wypiekanymi, beznadziejne... słabo się blendują i osypują...

nie wytrzymałam ciśnienie i poza podkładami/czy bb wróciłam do tradycji - jednak jest różnica i w jakości i trwałości...

A jak Wy sobie radzicie? Tylko naturalnie?
__________________
Kosmetyczna Wyspa
Patrycja Pieguska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 07:00   #4567
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
Korah mogę Cię prosić o podlinkowanie tego kolagenu z bingo?
czy to jest to?
http://bingospa.eu/pl/p/33-TANIEJ-Ko...Fagfwwod9o4AjA
Tak, to ten sklep

Cytat:
Napisane przez Patrycja Pieguska Pokaż wiadomość
no ja też niem ale skoro mamy olejek, to wiecie, że to gra zespołowa nie?

a mam jeszcze takie pytanie do Was... odnośnie kolorówki... bo swego czasu mocno naturalną miałam - dążyłam by tylko...
kłopot w tym, że niestety wiele produktów się nie sprawdziło, np. kredki do oczu się szybko rozmazują, znikają - lavera, logona...
Tusze, no panda jak się patrzy, albo prawie nie malują...

jeden jedyny miałam super z alverde - ale wiadomo, jak jest z ich dostępnością...
cienie alverde, poza wypiekanymi, beznadziejne... słabo się blendują i osypują...

nie wytrzymałam ciśnienie i poza podkładami/czy bb wróciłam do tradycji - jednak jest różnica i w jakości i trwałości...

A jak Wy sobie radzicie? Tylko naturalnie?
Na naukę nigdy nie jest za późno, a jaka motywacja. Krykiet chyba jest popularny w UK? Bo u nas to nawet by nie było gdzie

Ja z kolorówką naturalną i nienaturalną też za bardzo nie szaleję, bo ogólnie nie kupuję jej dużo, zużywam bardzo powoli. Z tuszy wypróbuj sobie Gosh Wonder Volume (zielona zakrętka), ma bardzo dobry skład, chociaż nie wiem jak teraz, ale chyba nic się nie zmieniło w tej kwestii, wzmacnia rzęsy, mniej wypadają. Jeśli lubisz wąskie i silikonowe szczoteczki, to ten tusz daje radę, pięknie rozczesuje, dobrze się trzyma, nie uczula, pod koniec dnia może być malutka podkówka wokół zewnętrznych kącików, ale nie zawsze. Ja mam patent taki, że po nałożeniu podkładu, korektora mocno go przypudrowuję i wtedy żadne kredki i tusze się nie odbijają.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-24, 07:28   #4568
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;48260505]O, to na pewno znajdziesz ich wiele i to mocno wypaśnych Zazdraszczam Ci takich możliwości Jak coś upolujesz, to wrzuć foty- poślinimy się tu wszystkie

Ktoś pytał o mocno odżywcze i gojące preparaty do suchych dłoni na zimę- znalazłam coś takiego; ta dictamelia to kreteński, endemiczny gatunek oregano http://bioeco.pl/balsamy-do-ust/3810...ictamelia.html
http://www.bioselect.gr/[/QUOTE]



Pochwalę się napewno ))

---------- Dopisano o 08:28 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Patrycja Pieguska Pokaż wiadomość
Anula, a tu?
http://www.ecco-verde.pl/bioturm




no ja też niem ale skoro mamy olejek, to wiecie, że to gra zespołowa nie?


a mam jeszcze takie pytanie do Was... odnośnie kolorówki... bo swego czasu mocno naturalną miałam - dążyłam by tylko...
kłopot w tym, że niestety wiele produktów się nie sprawdziło, np. kredki do oczu się szybko rozmazują, znikają - lavera, logona...
Tusze, no panda jak się patrzy, albo prawie nie malują...

jeden jedyny miałam super z alverde - ale wiadomo, jak jest z ich dostępnością...
cienie alverde, poza wypiekanymi, beznadziejne... słabo się blendują i osypują...

nie wytrzymałam ciśnienie i poza podkładami/czy bb wróciłam do tradycji - jednak jest różnica i w jakości i trwałości...

A jak Wy sobie radzicie? Tylko naturalnie?
Mi kuzynka ukręciła tusz ale zasechł na amen)
Minerały bardzo mnie wysuszają...
Będzę próbować z pielęgnacją.
Idzie do mnie pierwsza maseczka naturalna z rekomendacji Susabe )


Korah Ja mogę trochę kolorówki oddać niestety ja kupuje na potęgę , za to zużywam wolno
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-09-24 o 07:31
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 07:54   #4569
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Patrycja Pieguska Pokaż wiadomość
a mam jeszcze takie pytanie do Was... odnośnie kolorówki... bo swego czasu mocno naturalną miałam - dążyłam by tylko...
kłopot w tym, że niestety wiele produktów się nie sprawdziło, np. kredki do oczu się szybko rozmazują, znikają - lavera, logona...
Tusze, no panda jak się patrzy, albo prawie nie malują...

jeden jedyny miałam super z alverde - ale wiadomo, jak jest z ich dostępnością...
cienie alverde, poza wypiekanymi, beznadziejne... słabo się blendują i osypują...

nie wytrzymałam ciśnienie i poza podkładami/czy bb wróciłam do tradycji - jednak jest różnica i w jakości i trwałości...

A jak Wy sobie radzicie? Tylko naturalnie?
Całkowicie naturalnej nie używam, ale nie maluję się codziennie, a też moja kosmetyczka bóg wie jak wielka nie jest: tusz do rzęs, cień / kredka do brwi, kredka do oczu, pomadka, błyszczyk. Z czego zwykle używam samego tuszu. Póki co mam praktycznie pustą kosmetyczkę, poza błyszczykiem Pat&Rub. Także kupuję tusz (http://www.iherb.com/E-L-F-Cosmetics...oz-6-5-g/53943), kredkę do oczu (http://www.iherb.com/E-L-F-Cosmetics...oz-2-7-g/53858), cienie do brwi (http://www.iherb.com/E-L-F-Cosmetics...oz-3-5-g/53178 ; nie ma wersji Dark, także choć na spróbowanie wezmę jaśniejszy) z E.L.F. oraz balsam koloryzujący Crazy Rumors (http://www.iherb.com/Crazy-Rumors-Hi...oz-2-5-g/28169).

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

Jakby była trochę tańsza naturalna kolorówka o przyzwoitym dla mnie składzie i dostępności to bym się na nią skusiła
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 08:25   #4570
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość

yyyyyyyy, że co? nawet nie strasz...
no na szczęście Pati mnie ukierunkowała na ecoverde, ale było kilka sklepów, gdzie zawsze był a ostatnio mieli same braki i się zmartwiłam
Cytat:
Napisane przez Patrycja Pieguska Pokaż wiadomość
Anula, a tu?
http://www.ecco-verde.pl/bioturm




no ja też niem ale skoro mamy olejek, to wiecie, że to gra zespołowa nie?


a mam jeszcze takie pytanie do Was... odnośnie kolorówki... bo swego czasu mocno naturalną miałam - dążyłam by tylko...
kłopot w tym, że niestety wiele produktów się nie sprawdziło, np. kredki do oczu się szybko rozmazują, znikają - lavera, logona...
Tusze, no panda jak się patrzy, albo prawie nie malują...

jeden jedyny miałam super z alverde - ale wiadomo, jak jest z ich dostępnością...
cienie alverde, poza wypiekanymi, beznadziejne... słabo się blendują i osypują...

nie wytrzymałam ciśnienie i poza podkładami/czy bb wróciłam do tradycji - jednak jest różnica i w jakości i trwałości...

A jak Wy sobie radzicie? Tylko naturalnie?
dzięki Kochana zapomniałam o ecoverde
co do kolorówki - tusze to słaba strony naturalnego makijażu.
hauschka, so'bio, 100% pure mają najlepsze moim zdaniem mascary naturalne.
kredek nie używam.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2014-09-24 o 11:13
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 10:19   #4571
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Patrycja Pieguska Pokaż wiadomość


a mam jeszcze takie pytanie do Was... odnośnie kolorówki... bo swego czasu mocno naturalną miałam - dążyłam by tylko...
kłopot w tym, że niestety wiele produktów się nie sprawdziło, np. kredki do oczu się szybko rozmazują, znikają - lavera, logona...
Tusze, no panda jak się patrzy, albo prawie nie malują...

jeden jedyny miałam super z alverde - ale wiadomo, jak jest z ich dostępnością...
cienie alverde, poza wypiekanymi, beznadziejne... słabo się blendują i osypują...

nie wytrzymałam ciśnienie i poza podkładami/czy bb wróciłam do tradycji - jednak jest różnica i w jakości i trwałości...

A jak Wy sobie radzicie? Tylko naturalnie?
Ja jestem bardzo zadowolona z cieni Alverde, tych matowych, bo tylko takie lubię; wypiekane też mam, ale one są właśnie trochę perłowe, więc rzadko używam
Zainteresowałaś mnie maskarą Alverde- naprawdę taka dobra?? Gdzie się zaopatrujesz?
Ja mam do przetestowania w weekend jeszcze jeden tusz naturalny (100% Pure) i jak się nie sprawdzi, to chyba dam sobie spokój
No i jeszcze nie miałam Physician's Formula z iherba- podobno też niezły, ale ja mam taką budowę oka, że właśnie często panda gwarantowana Na szczęście w odwodzie zawsze jest Gosh zielony i on się u mnie sprawdza
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-24, 10:58   #4572
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Szkoda, że praktycznie wszystkie naturalne tusze są z woskiem pszczelim
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 12:12   #4573
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Szkoda, że praktycznie wszystkie naturalne tusze są z woskiem pszczelim
Jesteś na niego uczulona? Jeśli tak, to rzeczywiście kicha...

edit. Chyba mnie zaćmiło
Chodziło mi oczywiście o kolorówkę Alterry, bo u nas w Rossie jeszcze niedostępna, a Alverde można przecież dostać na all
Miał ktoś tusz Alterry??

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość


yyyyyyyy, że co? nawet nie strasz...
Bioturm był zawsze w dużym wyborze na Greenline http://greenline-sklep.pl/q/?producers[15]=15

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-09-24 o 11:40
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 12:14   #4574
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;48265847]Jesteś na niego uczulona? Jeśli tak, to rzeczywiście kicha...
[/QUOTE]

Uczulona nie, ale unikam. Póki co znalazłam tusz BWT na iherbie, ale za 15$. Także póki co skuszę się na E.L.F za 3$
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 12:35   #4575
Patrycja Pieguska
Rozeznanie
 
Avatar Patrycja Pieguska
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 678
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

cześć dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Tak, to ten sklep

Na naukę nigdy nie jest za późno, a jaka motywacja. Krykiet chyba jest popularny w UK? Bo u nas to nawet by nie było gdzie

Ja z kolorówką naturalną i nienaturalną też za bardzo nie szaleję, bo ogólnie nie kupuję jej dużo, zużywam bardzo powoli. Z tuszy wypróbuj sobie Gosh Wonder Volume (zielona zakrętka), ma bardzo dobry skład, chociaż nie wiem jak teraz, ale chyba nic się nie zmieniło w tej kwestii, wzmacnia rzęsy, mniej wypadają. Jeśli lubisz wąskie i silikonowe szczoteczki, to ten tusz daje radę, pięknie rozczesuje, dobrze się trzyma, nie uczula, pod koniec dnia może być malutka podkówka wokół zewnętrznych kącików, ale nie zawsze. Ja mam patent taki, że po nałożeniu podkładu, korektora mocno go przypudrowuję i wtedy żadne kredki i tusze się nie odbijają.
hah no jest, dlatego te oleje tu wszędzie dostępne

gosh - czy to 2?
https://www.facebook.com/GoshCosmeti...type=1&fref=nf

przy okazji, możemy wygrać
tak czy siak, kiedyś po niego sięgnę...

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Pochwalę się napewno ))

Mi kuzynka ukręciła tusz ale zasechł na amen)
Minerały bardzo mnie wysuszają...
Będzę próbować z pielęgnacją.
Idzie do mnie pierwsza maseczka naturalna z rekomendacji Susabe )
Korah Ja mogę trochę kolorówki oddać niestety ja kupuje na potęgę , za to zużywam wolno
hah, a używałaś?
swoją drogę nie zrobiłabym chyba tuszu, a przynajmniej nie wiem czy miałabym odwagę go nosić:P

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Całkowicie naturalnej nie używam, ale nie maluję się codziennie, a też moja kosmetyczka bóg wie jak wielka nie jest: tusz do rzęs, cień / kredka do brwi, kredka do oczu, pomadka, błyszczyk. Z czego zwykle używam samego tuszu. Póki co mam praktycznie pustą kosmetyczkę, poza błyszczykiem Pat&Rub. Także kupuję tusz (http://www.iherb.com/E-L-F-Cosmetics...oz-6-5-g/53943), kredkę do oczu (http://www.iherb.com/E-L-F-Cosmetics...oz-2-7-g/53858), cienie do brwi (http://www.iherb.com/E-L-F-Cosmetics...oz-3-5-g/53178 ; nie ma wersji Dark, także choć na spróbowanie wezmę jaśniejszy) z E.L.F. oraz balsam koloryzujący Crazy Rumors (http://www.iherb.com/Crazy-Rumors-Hi...oz-2-5-g/28169).

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

Jakby była trochę tańsza naturalna kolorówka o przyzwoitym dla mnie składzie i dostępności to bym się na nią skusiła
moja niby też.. wszystko pojedynczo - max podwójnie, ale i tak mi się wydaje sporo...
więc właśnie, ceny takie, jak często dobre jakościowo tradycyjne kosmetyki kolorowe...
i jak nie mam wątpliwości do składu to często ta jakość i trwałość kuleje

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
no na szczęście Pati mnie ukierunkowała na ecoverde, ale było kilka sklepów, gdzie zawsze był a ostatnio mieli same braki i się zmartwiłam

dzięki Kochana zapomniałam o ecoverde
co do kolorówki - tusze to słaba strony naturalnego makijażu.
hauschka, so'bio, 100% pure mają najlepsze moim zdaniem mascary naturalne.
kredek nie używam.
:radość
zaglądam tu regularnie, bardzo lubię ten sklep... za to marki bioturm nie znam,, dopiero wczoraj u Łucji przeczytałam o szamponie - na pewno się skuszę

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;48264552]Ja jestem bardzo zadowolona z cieni Alverde, tych matowych, bo tylko takie lubię; wypiekane też mam, ale one są właśnie trochę perłowe, więc rzadko używam
Zainteresowałaś mnie maskarą Alverde- naprawdę taka dobra?? Gdzie się zaopatrujesz?
Ja mam do przetestowania w weekend jeszcze jeden tusz naturalny (100% Pure) i jak się nie sprawdzi, to chyba dam sobie spokój
No i jeszcze nie miałam Physician's Formula z iherba- podobno też niezły, ale ja mam taką budowę oka, że właśnie często panda gwarantowana Na szczęście w odwodzie zawsze jest Gosh zielony i on się u mnie sprawdza [/QUOTE]

też byłam z nich zadowolona, ale jak mi wpadła w rękę paletka sigmy to nie mogłam wyjść z podziwu, że wcześniej pewnych rzeczy nie widziałam

z tuszy, które miałam Alverde świetny, co ciekawe wcale nie był czarny, tylko miał kolor oberżyny... ten:
http://www.dm.de/linkableblob/de_hom...=1346829375000

3 od lewej
najgorsze, że go już nie widzę w sklepie

a o 100% pure właśnie pierwszy raz czytałam u Anuli... no i tu potem... to daj znać, jak Tobie przypasuje...

Physician's Formula mam kilka produktów (te ich cudne opakowania) w tym tusz...
ale szczerze mówiąc raz użyłam, bo jak po czasie od nałożenia spojrzałam w lustro, nie wiedziałam, co mi się stało, wszystko dookoła oczu czarne normalnie
ale, że już nie pamiętam szczegółów to wrócę do niego, potestuję i dam znać
za to róż od nich jest genialny -ten z serduchami

aha... a co do alverde, miałam szczęście poznać blogerkę, która mi przesłała mnóstwo cudeniek...
ale też raz byłam osobiście w dm
- polecam, zwłaszcza, jak mieszkacie w poznaniu (stąd bilet ok 80 zł w jedną stronę)...
bodajże z gdańska jedzie ten pociąg do berlina przez także bydgoszcz, poznań i frankfurt nad odrą - najbliżej i tu wysiadłyśmy...
dm i rossman - nie są daleko od dworca + można zrobić sobie wycieczkę po mieście - ładnie tam jest...


przepraszam, że tak długaśnie wyszło
__________________
Kosmetyczna Wyspa

Edytowane przez Patrycja Pieguska
Czas edycji: 2014-09-24 o 14:47
Patrycja Pieguska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 06:30   #4576
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Ale cudo wygrzebałam. Masło mango bioturm
I jaka fajna cena za 200 ml 34,90. Jest tez wanilia, roza, kokos, moringa, granat.

Sklep http://greenline-sklep.pl ma wszystko prawie z bioturm
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2014-09-25 o 06:37
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 07:18   #4577
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Ale cudo wygrzebałam. Masło mango bioturm
I jaka fajna cena za 200 ml 34,90. Jest tez wanilia, roza, kokos, moringa, granat.

Sklep http://greenline-sklep.pl ma wszystko prawie z bioturm
Czaję się na te masła od bardzo dawna, ale czytałam, że długo się wchłania...
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 08:46   #4578
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Czaję się na te masła od bardzo dawna, ale czytałam, że długo się wchłania...
Poczekam, aż ty kupisz i wstawisz recenzję, żebym czasem nie była stratna



Testowałam wczoraj miętowy dezodorant w kremie bioaroma. Ale cudo. Pachnie obłędnie mięta. Jest gładziutki. Nie ma żadnych grudek itp. Jeśli się sprawdzi latem, to będzie ideał dezodorant
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 09:33   #4579
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Poczekam, aż ty kupisz i wstawisz recenzję, żebym czasem nie była stratna



Testowałam wczoraj miętowy dezodorant w kremie bioaroma. Ale cudo. Pachnie obłędnie mięta. Jest gładziutki. Nie ma żadnych grudek itp. Jeśli się sprawdzi latem, to będzie ideał dezodorant
no ja własnie się im opieram dzięki info o długim wchłanianiu i tłustej warstwie na skórze
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-25, 10:08   #4580
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
no ja własnie się im opieram dzięki info o długim wchłanianiu i tłustej warstwie na skórze
To będziemy mu się opierać razem

Jeszcze kupię tylko kilka drobiazgów i idę na odwyk, tym razem mówię bardzo serio
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 10:18   #4581
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Patrycjo a ja używała. I nawet w nim wyszłam , nic mi się z nim nie działo) niestety problem jest z przechowywaniem. Dostałam od kuzynki 2 buteleczki jedna wyschła na amen.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 11:26   #4582
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Dojechło mydełko od handmade soap by ilona.
Mam mydlo arganowe z glinką czerwoną palmarosa, ylang ylang, lawenda oraz gratis mam mydlo arganowe z glinka biala paczula, pomarancz, gozdzik
Wygladaja cudnie
pani ilona wie jak rozpieszczac klientki
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 14:46   #4583
Patrycja Pieguska
Rozeznanie
 
Avatar Patrycja Pieguska
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 678
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

hej hej


Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Poczekam, aż ty kupisz i wstawisz recenzję, żebym czasem nie była stratna




Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Patrycjo a ja używała. I nawet w nim wyszłam , nic mi się z nim nie działo) niestety problem jest z przechowywaniem. Dostałam od kuzynki 2 buteleczki jedna wyschła na amen.
zapewne, jakby ktoś mi zrobił to bym też używała...
mnie, by po prostu nie wyszedł

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
To będziemy mu się opierać razem

Jeszcze kupię tylko kilka drobiazgów i idę na odwyk, tym razem mówię bardzo serio
też tego potrzebuję


---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Dojechło mydełko od handmade soap by ilona.
Mam mydlo arganowe z glinką czerwoną palmarosa, ylang ylang, lawenda oraz gratis mam mydlo arganowe z glinka biala paczula, pomarancz, gozdzik
Wygladaja cudnie
pani ilona wie jak rozpieszczac klientki

__________________
Kosmetyczna Wyspa
Patrycja Pieguska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 18:43   #4584
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Nowe promocje: Bio-Beauty -20% na wszystko do 29.09
Natura24- mydełko Dudu-Osun 25 g gratis do zam. pow. 100zł

I małe kuszenie http://mydlarnia-hebe.pl/index.php?i...roller=product
http://mydlarnia-hebe.pl/index.php?i...roller=product
http://mydlarnia-hebe.pl/index.php?i...roller=product

edit. zapomniałam podać kod do Bio-Beauty: Di0lAjT6

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-09-25 o 19:15
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 18:50   #4585
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;48287496]Nowe promocje: Bio-Beauty -20% na wszystko do 29.09
Natura24- mydełko Dudu-Osun 25 g gratis do zam. pow.
100zł

I małe kuszenie http://mydlarnia-hebe.pl/index.php?i...roller=product
http://mydlarnia-hebe.pl/index.php?i...roller=product
http://mydlarnia-hebe.pl/index.php?i...roller=product[/QUOTE]
ciekawe ile osób już zeżarło takie mydło
apetycznie wyglądają!!!!!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 19:28   #4586
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ciekawe ile osób już zeżarło takie mydło
apetycznie wyglądają!!!!!
Jeśli ktoś lubi wcinać standardowe mydła to przy takich mógłby poczuć się całkowicie usprawiedliwiony
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 21:12   #4587
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Dziewczyny polecicie jakiś krem pod oczy dla prawie 30-latki, nieperfumowany jakoś mocno, na dzień (by nie był za tłusty), do 50 zł?

Teraz miałam Joik, lekki krem z masłem mango i olejem arganowym. Odpowiadał mi, ale chciałam teraz zużyć opakowanie innego.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 21:23   #4588
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;48290044]Dziewczyny polecicie jakiś krem pod oczy dla prawie 30-latki, nieperfumowany jakoś mocno, na dzień (by nie był za tłusty), do 50 zł?

Teraz miałam Joik, lekki krem z masłem mango i olejem arganowym. Odpowiadał mi, ale chciałam teraz zużyć opakowanie innego.[/QUOTE]

Ava, z serii Eco linea
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 21:45   #4589
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Dotarła Dwufazowa pielęgnacja różana AMB, którą wygrałam u Beeets. Wszystko jest cudne, dostałam sporo próbek i to większość takich, które zawsze chciałam wypróbować. Przesyłkę przygotował sklep natural-beauty.pl . Nigdy tam nic nie kupowałam, ale wszystko zapowiada się genialnie, dawno tak nie zacierałam rączek z powodu próbek, nie mówiąc już o nagrodzie głównej
Na pewno wkleję fotki i bardzo chętnie podzielę się dwufazówką w formie odlewki, bo to świetny kosmetyk, kto reflektuje i kocha zapach róż, ostatecznie znosi, to zgłaszać mi się!

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Dojechło mydełko od handmade soap by ilona.
Mam mydlo arganowe z glinką czerwoną palmarosa, ylang ylang, lawenda oraz gratis mam mydlo arganowe z glinka biala paczula, pomarancz, gozdzik
Wygladaja cudnie
pani ilona wie jak rozpieszczac klientki


Cytat:
Napisane przez Patrycja Pieguska Pokaż wiadomość
gosh - czy to 2?
https://www.facebook.com/GoshCosmeti...type=1&fref=nf

przy okazji, możemy wygrać
tak czy siak, kiedyś po niego sięgnę...

Physician's Formula mam kilka produktów...
Tak, to on

A masz może jakiś rozświetlacz prasowany PF Szukam teraz jakiegoś i nie wiem w co uderzać...
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 07:15   #4590
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;48290044]Dziewczyny polecicie jakiś krem pod oczy dla prawie 30-latki, nieperfumowany jakoś mocno, na dzień (by nie był za tłusty), do 50 zł?

Teraz miałam Joik, lekki krem z masłem mango i olejem arganowym. Odpowiadał mi, ale chciałam teraz zużyć opakowanie innego.[/QUOTE]
lekki brzozowy sylveco, serum do twarzy babci agafii - są dla różnych przedziałów wiekowych.

---------- Dopisano o 08:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:09 ----------

Na blogu Limonki jest kod rabatowy do pata:

Kod brzmi: EkoBlog i upoważnia do dodatkowego rabatu -15% na wszystkie kosmetyki oraz zestawy znajdujące się na stronie www.patandrub.pl

Kod będzie ważny od 20 września do 5 października 2014.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-18 18:55:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:45.