Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-23, 10:33   #571
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Buczuś - pytałaś o moją wagę - ponad 2.5 kg ! i zaczynam to widzieć ! Spodnie luźniejsze

Tak się zastanawiam, po kiego ja mam sie smarowac cos2 na brodzie skoro nie mam tam plam, a najbardziej potem tak sie łuszczę ?Chyba to bez sensu ? Ew. raz w tygodniu ,ale co drugi dzień , jak resztę twarzy ?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 10:47   #572
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Dziewczyny a co powiecie na to ? Dostałam próbkę filtra ARCELMED i przetestuję go na sobie.Konsystencja na pierwszy rzut oka świetna.Może to jest to czego szukamy ? I podobno jest to filt kompatybilny (nie wiem czy dobrze napisałam to słowo )
Jak zrobic link do strony na której jest ten filtr ???
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 10:47   #573
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Buczuś - pytałaś o moją wagę - ponad 2.5 kg ! i zaczynam to widzieć ! Spodnie luźniejsze

Tak się zastanawiam, po kiego ja mam sie smarowac cos2 na brodzie skoro nie mam tam plam, a najbardziej potem tak sie łuszczę ?Chyba to bez sensu ? Ew. raz w tygodniu ,ale co drugi dzień , jak resztę twarzy ?
to swietnie:jupi :
ja tez nie bede brody cosmelanic.Koniec!!! !!!!Nie bede sie wyglupiac nie z broda
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 10:48   #574
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Ja też na brodzie plam nie mam Jednak jest tam u mnie ochydna strefa T, więc ją na maxa złuszczam gadzinę ... niech się regeneruje cholera jedna

Meg wytnij adres z góry strony i wklej do posta

Jeszcze na temat regeneracji skóry, prześcigamy się się w kolejnych kremach, specyfikach, a słyszalam, że wystarczy zrobić sobie mezoterapię i jest cacy ... chyba o tym pomyślę, po cosmelanie oczywiście i ciapnę na okolicę oczu, szyi i cholernego dekoltu
__________________


Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-10-23 o 10:52 Powód: mezoterapia
dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 10:53   #575
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Ja też na brodzie plam nie mam Jednak jest tam u mnie ochydna strefa T, więc ją na maxa złuszczam gadzinę ... niech się regeneruje cholera jedna

Meg wytnij adres z góry strony i wklej do posta

Jeszcze na temat regeneracji skóry, prześcigamy się się w kolejnych kremach, specyfikach, a słyszalam, że wystarczy zrobić sobie mezoterapię i jest cacy ... chyba o tym pomyślę, po cosmelanie oczywiście i ciapnę na okolicę oczu, szyi i cholernego dekoltu
ja tez dotąd złuszczałam, ale teraz to juz chyba nie mam po co. Ostatnio myslałam, żem śliczna, wracam do domu a tu frędzle mam wokól ust i na brodzie.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 10:56   #576
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
ja tez dotąd złuszczałam, ale teraz to juz chyba nie mam po co. Ostatnio myslałam, żem śliczna, wracam do domu a tu frędzle mam wokól ust i na brodzie.
Biedulka frędzlowa Ty moja
Ja nareszcie docenię moją komórę ... ma lusterko na froncie, któego w życiu nie używałam, teraz co chwilkę będę gapić się w telefon ... normalnie wkońću mnei zamkną ... zobaczycie

madziusia: a jak schiza przedślubna i przedweselna

...zaczęłam gapić się na cerę ludzi, na ich pory i całą resztę ... to znaczy, że cosm2 dotarł do mózgu


Jeszcze jedna ważna sprawa, razem z cosmelanem zaczęłam prasowanie.
Dupska oczywiście, wspomnianą wcześniej dużą bańką gumową.
Mówcie sobie co chcecie - działa !!! Skóra odzyskała zdecydowanie jędrność.
Nie ćwiczę ostatnio, więc pojawiły się wcześniej niejakie gluty na wewnętrznej stronie ud - których dzisiaj prawie już nie ma
__________________


Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-10-23 o 10:59 Powód: gluty na udach ...
dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 10:57   #577
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Ale dupa ze mnie Przecież to wiedziałam! Dome dzieki
http://arcelmed.pl/ Dział wybielanie .
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-23, 10:58   #578
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Biedulka frędzlowa Ty moja
Ja nareszcie docenię moją komórę ... ma lusterko na froncie, któego w życiu nie używałam, teraz co chwilkę będę gapić się w telefon ... normalnie wkońću mnei zamkną ... zobaczycie

madziusia: a jak schiza przedślubna i przedweselna

...zaczęłam gapić się na cerę ludzi, na ich pory i całą resztę ... to znaczy, że cosm2 dotarł do mózgu
oj, dotarł !!! znam to
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 11:00   #579
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Ale dupa ze mnie Przecież to wiedziałam! Dome dzieki
http://arcelmed.pl/ Dział wybielanie .
myślisz o tym kremie z filtrem ? tylko jak chroni przed uvb - zero info.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 11:01   #580
etna021
Raczkowanie
 
Avatar etna021
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ok.Poznania
Wiadomości: 124
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Witam cosmelanki,
przeoczyłam wieczór z torebkami,a szkoda

Dome widzę ze podoba nam się ta sama torba LV tylko ta cena

Buczka to szara też jest fajna
etna021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 11:02   #581
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Biedulka frędzlowa Ty moja
Ja nareszcie docenię moją komórę ... ma lusterko na froncie, któego w życiu nie używałam, teraz co chwilkę będę gapić się w telefon ... normalnie wkońću mnei zamkną ... zobaczycie

madziusia: a jak schiza przedślubna i przedweselna

...zaczęłam gapić się na cerę ludzi, na ich pory i całą resztę ... to znaczy, że cosm2 dotarł do mózgu
dome jestem 2 miesiąciace po masce i zbieram pierwsze recenzje.Już parę osób zauwarzyło,że mam zdrowszą ,ładniejszą cerę.To,że się trochę błyszczę dodaje uroku Ja tak srednio to widze ,za duzo tego gapienia w lustro
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-23, 11:07   #582
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
dome jestem 2 miesiąciace po masce i zbieram pierwsze recenzje.Już parę osób zauwarzyło,że mam zdrowszą ,ładniejszą cerę.To,że się trochę błyszczę dodaje uroku Ja tak srednio to widze ,za duzo tego gapienia w lustro
Ale jak potrafisz żyć bez podkladu
Ja sobie narazie tego nie mogę wyobrazić ... tak ukochałam efekt MASKI


etniczka - wiem, że przywożą z Turcji genialne podróby ( nawet z certyfikatem) i tak sobie dumam, gdzie ich poszukać Nie wydam na torebkę jeansową kilku tysięcy złociszy ... musiałabym an głowę upaść
__________________


Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-10-23 o 11:11 Powód: upaść na głowę :)
dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 11:08   #583
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
myślisz o tym kremie z filtrem ? tylko jak chroni przed uvb - zero info.
Mam ulotkę ,skład ale nic po polsku.Przycisnę kileżanke to da mi tlumaczenie bo to co mówiła mi o tych kremach to cuda ale jeden wielki haos .
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 11:12   #584
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Ale jak potrafisz żyć bez podkladu
Ja sobie narazie tego nie mogę wyobrazić ... tak ukochałam efekt MASKI

Domciu nie potrafię żyć bez podkładu.Uzywam i nie przeszkadza mi to by zbierac komplementy Powiedziałabym nawet,że pomaga podkreslić ładny wyglad skóry Poszukuje teraz innego kosmetyku bo ten,który uzywałam przed cos jest teraz za ciemny .
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 11:25   #585
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Domcia ten podkład w compakcie SVR 50 to chyba bardzo słabe UVA musi mieć, bo mineralny jest. Ja bym tego nie ryzykowała, chyba, że jako dokładka do innego.

Dennuś a ty o którym koloryzowanym mówisz?
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 11:31   #586
etna021
Raczkowanie
 
Avatar etna021
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ok.Poznania
Wiadomości: 124
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Ale jak potrafisz żyć bez podkladu
Ja sobie narazie tego nie mogę wyobrazić ... tak ukochałam efekt MASKI


etniczka - wiem, że przywożą z Turcji genialne podróby ( nawet z certyfikatem) i tak sobie dumam, gdzie ich poszukać Nie wydam na torebkę jeansową kilku tysięcy złociszy ... musiałabym an głowę upaść
Dome moim zdaniem 90% na all...gro to te przywiezione, brat był latem i latał z karteczką ale były same szmatławce, są na tureckim ebay ale ja się na tym nie znam
etna021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 11:34   #587
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

no i nareszczcie domci wybielil sie rozum.Fajnie tak popatrzec sobie na czyjes pory,szukac plam u innych
Odczepcie sie od tych filtrow w kompakcie,bo dziadostwo.Tez sie maluje i wiecznie czegos nowego szukam.Ale np.avenka to dziadostwo !!! Ja moge ktorej wyslac na wyprobowanie.Mozemy sobie wlasciwie taki lancuszek avenkowy zrobic-"podaj dalej"
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 11:38   #588
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cześć dziweczyny
Normalnie nie nadążam co poczytam wieczorkiem to nastęnego dnia znowu naprodkowane 6 stron i znowu jestem w malinach tzw
nawet nie mam kiedy napisać kilka słów, bo mi sie roboty na głowe zwaliło tyle, że szkoda mówić- wychodzę z pracowni o 21, 22 pózniej siedze jeszcze z godz. i czytam co u Cosmitek, a mój TŻ się wkurza, żem uzalezniona od netu....

Nie mam pojęcia o co chodzi z torebkami......
Byłam w miarę na bieżaco do strony 12, śledziłam leczenie Domci- ależeś sobie kobito zafundowała stresik.....dobrze, że już wszystko ok
Trzymam kciuki za Sage, coby ja ten burak w końcu odpuścił
Madziulka!!! jak przygotowywania do ślubu???? U mnie dzisiaj pogoda beznadziejna, ale mam nadzieję, że Jutro u Ciebie zaśweci słoneczko- trzymam kciuki, żeby wszystko przebiegło wspaniale i życzę Ci wszystkiego naj, naj
Kamila- gratuluję efektów diety....jak człowiek się odchudza to każdy kg się liczy na wagę złota. Ja ostatnimy miesiącami schudłam 4kg- chociaz bez diety...chyba stresik i praca zrobiły swoje...jeszcze troche i zacznę się rozglądać za zabiegami na poprawę kondycji biustu
Robotna i Buczka- jak z tym rzucaniem palenia?, bo w końcu nie wiem....która już zaczęła, a która jeszcze nie. Ale powiem Wam Laseczki, że ja na imprezie BARDZO SPORADYCZNIE ale też lubie zpalić jednego, dwa......pózniej spokój na miesiąc...głupota, ale cholera lubię

A wogóle to pozdrawiam WSZYSTKIE COSMITKI bo już nas tu tyle że nie dam rady wymienic po kolei

Wiecie dziewczyny, normalnie mam coraz fajniejszą gembusię.....
Wg zaleceń mojego doktora od wczoraj smarowanie 2 razy dziennie, w środku dnia tylko nawilżam, bo skóra jeszcze się łuszczy. Na brodzie też smaruję mimio ze tam nie miałam żadnych plam i tam najwiecej skóra schodziła...i wogóle wszędzie- całą twarz. Ale zauwazyłam, ze moje wszystkie pasudne dodatki na brodzie i gdziekolwiek indziej znikają - tak jakby cosmelan sobie z nimi świetnie radził. Jeszcze jak mi spłyci zmarszczki to juz wogóle rewelacja. Buraka już nie mam, tylko twarz jak po opaleniu, chociaz wczoraj jak nadrabiałam zaległości czytając forum i zrobiłam sobie drineczka, to takiego buraka dostałam. Dzisiaj jadę na szkolenie integracyjne....i pewnie będę się integrować soczkiem, żeby wyglądać przyzwoicie.
Będę się starać zajrzeć tu jutro po powrocie ze szkolenia. I plizzzznie naprodukujcie znowu 10 stron.
pozdrowionka dla wszystkichcosmelani ących się
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 12:03   #589
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Listopadek
ja niestety pale dalej.Robotna to gdzies sie tez z kiepami chowa i sie przyznac nie chce

Co do Waszych torebek(podorobek) to trzeba bylo wczesniej pisac.Jak sobie pol Afryki zwiedzilam to torebki widzialam ,jakie dusza zapragnie po 10-15 Euro
Prada,LV,Gucci wszystkie.

Sagus ,gdzie Ty
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-23, 12:07   #590
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
no i nareszczcie domci wybielil sie rozum.Fajnie tak popatrzec sobie na czyjes pory,szukac plam u innych
Odczepcie sie od tych filtrow w kompakcie,bo dziadostwo.Tez sie maluje i wiecznie czegos nowego szukam.Ale np.avenka to dziadostwo !!! Ja moge ktorej wyslac na wyprobowanie.Mozemy sobie wlasciwie taki lancuszek avenkowy zrobic-"podaj dalej"

Ja to Buczuś już taka piękna jestem, że mi tam żadne podkłady nie są potrzebne
Pogoda pochmurna to i się nie filtruję, to nawet puder sypki mi zbędny. Normalnie glanc pomada. Gdzieniegdzie farfocle... wcale mi nie przeszkadzają. I dalej sie 3 razy cosmelanem smaruję (no może dwa dni mi się nie udało).
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 12:08   #591
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
mi tu kogos bardzo brakujeSAGUSIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
GDZIE JESTES!!!!!!!!!!!!!!!!:cr y:

Buczus Jag älskar DigTo po szwedzku bylo,a co


Nie mam ostatnio na nic czasu,nawet ponie mam czasu sie podrapacCzeka mnie egzamin,a ja nie moge znalezc chwili na nauke.Czuje sie jak stara,przezuta,zdeptana guma(nie wiem skad takie porownanie mi sie wzielo).Jesien mnie wykonczyJakas malo zorganzowana jestem ostatnio

Zagladalam tu w kazdej wolnej chwili i dzieki Wam humor mam zawsze lepszy: przytul:
Moje mineraly zostaly wyslane we wtorek,myslalam ze znajde dzis avizo na wycieraczce,a tu nie ma.Moze jutro
Wczoraj nalozylam chyba za duzo cosm.i geba w szwach puscila,ale nie w domu rzecz jasnaZnajomy w szkole,z ktorym rozmawialam,dziwnie na mnie patrzyl,wiec pytam czy wszystko w porzadku,a on na to,ze mi sie cos od czola oderwaloWstyd:mdl eje:
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 12:25   #592
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Buczus Jag älskar DigTo po szwedzku bylo,a co


Nie mam ostatnio na nic czasu,nawet ponie mam czasu sie podrapacCzeka mnie egzamin,a ja nie moge znalezc chwili na nauke.Czuje sie jak stara,przezuta,zdeptana guma(nie wiem skad takie porownanie mi sie wzielo).Jesien mnie wykonczyJakas malo zorganzowana jestem ostatnio

Zagladalam tu w kazdej wolnej chwili i dzieki Wam humor mam zawsze lepszy: przytul:
Moje mineraly zostaly wyslane we wtorek,myslalam ze znajde dzis avizo na wycieraczce,a tu nie ma.Moze jutro
Wczoraj nalozylam chyba za duzo cosm.i geba w szwach puscila,ale nie w domu rzecz jasnaZnajomy w szkole,z ktorym rozmawialam,dziwnie na mnie patrzyl,wiec pytam czy wszystko w porzadku,a on na to,ze mi sie cos od czola oderwaloWstyd:mdl eje:
no to fajnie,ze wrocilas.Ja to juz o potopach szwedzkich myslalam

Musze Ci powiedziec,ze powinnas byc szczesliwa i ucalowac taka osoba,ktora Ci zwraca uwage na opadajacá skore.Takich to trzeba cenic.Wiekszosc to wytrzeszczaja galy ,a jak sie odwroca to sie z czlowieka nabijaja.
A czytalas co kamilcia wczoraj o sobie pisala? Ze wyglada jak szara szmata,a Ty sie jeszcze ze zdeptana guma porownujesz!!! Idzie tu zwariowac.
obiadek sobie teraz zjadlam,pyszny byl.
Wracajac do tematu- dolki.W tej chwili do mnie pasowaloby by powiedzenie"zapomnial wol jak cieleciem byl".Przepraszam Was.Mi to sie dzisiaj pala cieszy,bo slonko swieci.Z twarzy mi sie tak nie kurzy.
Zaraz pojade do domku i bede torebek,szalikow,rekawicz ek chabrowych szukac!
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic

Edytowane przez buczacza
Czas edycji: 2008-10-23 o 13:02
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 13:01   #593
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Domcia ten podkład w compakcie SVR 50 to chyba bardzo słabe UVA musi mieć, bo mineralny jest. Ja bym tego nie ryzykowała, chyba, że jako dokładka do innego.

Dennuś a ty o którym koloryzowanym mówisz?
Ivcia, a takiego uzywam, jest jak jasny podkład w rózowawym, zimnym odcieniu:

http://www.svr.pl/index.php?id=25
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 13:05   #594
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Moje Dziewoje Ukochane
Lecę warzyć obiad ( nie mylić z ważeniem ), a potem podoklejam co trzeba i pędzę do mojej Kochanej Dr Osadowskiej. Kami - wypytam o wszystko o czym nie zapomnę, wypytam też o mezoterapię igłową
Jestem już pewna, wazelina hamuje działanie cosmelanu. Nałozyłam dzisiaj rani przed serią poranną z coms2. I teraz łuszczę się o 90% mniej
O to też wypytam.
Jadę później do szkoły... cholera a u mnie znowu świeci słońce jak cholera !!! A ostatnio było już tak peknie, chmury, deszcz i wiatr...

Etni - dawaj adres ebay-a w turcji - nie mogę znaleźć rozszerzenia , ani ebay.tr, ani ebay.tu. Nie mogę
__________________


Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-10-23 o 13:06 Powód: e-bay Turcja ...
dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 13:08   #595
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
no to fajnie,ze wrocilas.Ja to juz o potopach szwedzkich myslalam

Musze Ci powiedziec,ze powinnas byc szczesliwa i ucalowac taka osoba,ktora Ci zwraca uwage na opadajacá skore.Takich to trzeba cenic.Wiekszosc to wytrzeszczaja galy ,a jak sie odwroca to sie z czlowieka nabijaja.
A czytalas co kamilcia wczoraj o sobie pisala? Ze wyglada jak szara szmata,a Ty sie jeszcze ze zdeptana guma porownujesz!!! Idzie tu zwariowac.
obiadek sobie teraz zjadlam,pyszny byl.
Wracajac do tematu- dolki.W tej chwili do mnie pasowaloby by powiedzenie"zapomnial wol jak cieleciem byl".Przepraszam Was.Mi to sie dzisiaj pala cieszy,bo slonko swieci.Z twarzy mi sie tak nie kurzy.
Zaraz pojade do domku i bede torebek,szalikow,rekawicz ek chabrowych szukac!
szmata z gumą mają wiele wspólnego - np. takie sprane gacie to szmata z gumą
Mnie chyba dopadło jakieś zmęczenie jesienne - po prostu od rana czuję się zmęczona.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 13:11   #596
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Listopadek
ja niestety pale dalej.Robotna to gdzies sie tez z kiepami chowa i sie przyznac nie chce

Co do Waszych torebek(podorobek) to trzeba bylo wczesniej pisac.Jak sobie pol Afryki zwiedzilam to torebki widzialam ,jakie dusza zapragnie po 10-15 Euro
Prada,LV,Gucci wszystkie.

Sagus ,gdzie Ty
Buczuś- Ty te torebki jak rozumiem, to widziałaś, na tych lotniskach, o których pzrewodnik będziesz pisać ?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 13:19   #597
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Buczuś- Ty te torebki jak rozumiem, to widziałaś, na tych lotniskach, o których pzrewodnik będziesz pisać ?
a zebys wiedziala,ze na lotniskach.LV ,PRADA za 20 Euro.Nigdzie tak tanio nie ma.
Dwa lotniska mialy torebki,reszta to nawet wychodka nie miala.A i krzaki rzadkie byly
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 13:46   #598
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
a zebys wiedziala,ze na lotniskach.LV ,PRADA za 20 Euro.Nigdzie tak tanio nie ma.
Dwa lotniska mialy torebki,reszta to nawet wychodka nie miala.A i krzaki rzadkie byly


Dziewczyny odwołuję wszystko co napisałam, już nie jestem piękna, wyglądam jak kupa gnoju z wystającym sianem.
Wyszło słońce i musiałam nałożyłyć filtr. O matko... wszystkie skórki podkreślone na biało, przykleić nie ma jak, tragedia, a było tak pięknie. Filtr mi się chyba z cosmelanem "waży"
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 14:17   #599
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Domcia-zapytaj koniecznie swoją guru o tę wazelinę bom ciekawa strasznie.Mezoterapia super ale również super jest ostrzykiwanie kwasem hialuronowym.A tak na marginesie też bym nabyła podróby a co .Torby chabrowej nie mam ale mam za to bluzeczke w tymże kolorze,paseczek i rajstopki
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 16:28   #600
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

no i przeszlo na mnie to Wasze gumowo-szmaciano-gowniane samopoczucie.
Ja nie tylko tak sie czuje,popatrzylam do lusterka i ...Widze jak skorka zaczyna pekac ,a ja jutro mam wazne spotkanie.To znaczy,ze bede straszyc.
Torebek chabrowych nie ma,fioletowe to owszem.
Jeny madziuska wesele ma jutro,ale ten czas leci!!!
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:47.