Sklep Dobrarada - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-28, 13:46   #2671
Eve21
Zadomowienie
 
Avatar Eve21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 524
GG do Eve21
Dot.: żele Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
wlasnie mam zamowic rzesy- pare rozmiarow "jedwabnych", ktorych mi brakuje, chociaz nie sadze aby byl to w 100% czysty jedwab, tylko z domieszka syntetyku, ale cena jest bardzo atrakcyjna to raz a dwa, ze mam wrazenie, ze sa to te same produkty jakie ma w ofercie np.Secret Lashes no i oczywiscie Looksus Lashes ale cenowo u DR jest atrakcyjniej
Są dwa rodzaje, jakieś "zwykłe" naprawdę tanio, i Brilliant Lashes, tez niedrogo w porównaniu do innych, zamówiłam dziś jedne i drugie, pamiętajcie że długości mierzy się inaczej, przy zwykłych bez prostowania, przy Brilliant po wyprostowaniu Spróbuję i zdam relację jakby co
__________________
My passion - blog
Moje kosmetyczne blogowanie


"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko..."
Eve21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 15:00   #2672
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: żele Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Eve21 Pokaż wiadomość
Są dwa rodzaje, jakieś "zwykłe" naprawdę tanio, i Brilliant Lashes, tez niedrogo w porównaniu do innych, zamówiłam dziś jedne i drugie, pamiętajcie że długości mierzy się inaczej, przy zwykłych bez prostowania, przy Brilliant po wyprostowaniu Spróbuję i zdam relację jakby co
tak, widzialam, ze sa dwa rodzaje rzes, ale ja jestem przeciwna calkowicie syntetycznym rzesom, wole te z domieszka jedwabiu - sa delikatniejsze ..
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 18:18   #2673
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Sklep Dobrarada

Dziewczyny przepraszam że nie sprawdziłam czy wcześniej ktoś o to pytał, ale wątek jest ogromny i nie mam możliwości dokładnie poszukać.

czy któraś z Was ma tę lampę? co możecie o niej powiedzieć?
zapaliłam się na kurs robienia pazurków, ale wcześniej chciałabym się dowiedzieć trochę o odpowiednim sprzęcie i korzystając z przypływu środków zacząć robić jakieś zakupy w tym kierunku.
konkretniej chodzi mi o tę lampę:
http://dobrarada.com.pl/p20297,lampa...36w-timer.html
mi się wydaje ok z tego co się na tym forum dowiedziałam, dodatkowo sklep wygląda bardzo profesjonalnie i raczej nie sprzedają sprzętu kiepskiej jakości, ale może któraś z Was ma tę lampę i jest w stanie coś więcej o niej powiedzieć
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 21:13   #2674
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Dziewczyny przepraszam że nie sprawdziłam czy wcześniej ktoś o to pytał, ale wątek jest ogromny i nie mam możliwości dokładnie poszukać.

czy któraś z Was ma tę lampę? co możecie o niej powiedzieć?
zapaliłam się na kurs robienia pazurków, ale wcześniej chciałabym się dowiedzieć trochę o odpowiednim sprzęcie i korzystając z przypływu środków zacząć robić jakieś zakupy w tym kierunku.
konkretniej chodzi mi o tę lampę:
http://dobrarada.com.pl/p20297,lampa...36w-timer.html
mi się wydaje ok z tego co się na tym forum dowiedziałam, dodatkowo sklep wygląda bardzo profesjonalnie i raczej nie sprzedają sprzętu kiepskiej jakości, ale może któraś z Was ma tę lampę i jest w stanie coś więcej o niej powiedzieć
tak, ja mam taka lampe, tylko, ze biala i ma czas 120 sek., 180 i ciagle swiecenie.. uzywam jej juz jakies 2 lata i jeszcze ani razu mnie nie zawiodla
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 21:24   #2675
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Sklep Dobrarada

czyli znalazłam! to świetnie! dziękuję za informację
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 07:21   #2676
Eve21
Zadomowienie
 
Avatar Eve21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 524
GG do Eve21
Dot.: Sklep Dobrarada

Ja ją mam! To moja druga lampa, jestem zadowolona! Spód się wysuwa dzięki czemu łatwo się czyści, lekka , przyjemna
__________________
My passion - blog
Moje kosmetyczne blogowanie


"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko..."
Eve21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 10:16   #2677
gonia1203
Raczkowanie
 
Avatar gonia1203
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 201
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Eve21 Pokaż wiadomość
Ja ją mam! To moja druga lampa, jestem zadowolona! Spód się wysuwa dzięki czemu łatwo się czyści, lekka , przyjemna
Z gory przepraszam za off top ale Eve po przegladnieciu Twojego bloga natchnełaś mnie na cwiczenia żelków bo ostatnio to zaniedbuje zniechecam sie. Jestem po kursach itp ale to nie to samo co praktyka. jejq ja moze za 100 lat bede robic takie paznokcie jak Ty o ile uda mi sie dojsc do takiej wprawy

pzdr
__________________



gonia1203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-29, 11:24   #2678
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Eve21 Pokaż wiadomość
Ja ją mam! To moja druga lampa, jestem zadowolona! Spód się wysuwa dzięki czemu łatwo się czyści, lekka , przyjemna
dziękuję za odpowiedź zatem czekam na przelewik i "biegnę" na zakupy
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 06:51   #2679
Eve21
Zadomowienie
 
Avatar Eve21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 524
GG do Eve21
Dot.: Sklep Dobrarada

I ja przepraszam za Off. :P Gonia bardzo mi miło. Fajnie ze się natchnęłas cwicz kochana ćwicz a dojdziesz do wprawy. Podstawa to teoria, budowa paznokcia, odpowiednie opracowanie. Najpierw stawiaj na technikę, potem zajmij sie zdobionkami. Staraj sie uczeszczac na warsztaty jesli masz mozliwosc(nie sa drogie) lub ewentualnie na doszkolenie do jakiejs dobrej stylistki. 3-mam kciuki i pozdrawiam!
Ps. jeśli cię to pocieszy, też mam wiele niedociągnieć Pozdrawiam
__________________
My passion - blog
Moje kosmetyczne blogowanie


"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko..."
Eve21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 09:45   #2680
gonia1203
Raczkowanie
 
Avatar gonia1203
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 201
Dot.: Sklep Dobrarada

Witam
Jeśli ktoraś z Was jest zainteresowana mam do odsprzedania żel soft white seria Black Line. zamowilam sobie ale widząc po konsystencji kompletnie mi nie pasuje. Lubie rzadsze żele.
Nie używany. tylko w celu sprawdzenia konsystencji,
cena to 20zl plus ok 5zl wysylka dobrze zapakowana listem priorytetowym poleconym. jesli ktos chce to wystawie na allegro
Cena ile zaplacilam to 30,99
__________________



gonia1203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 14:15   #2681
EMNE
Wtajemniczenie
 
Avatar EMNE
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 061
Dot.: Sklep Dobrarada

Właśnie zajrzałam do sklepiku DobrejRady i zauważyłam, że wprowadzono program lojalnościowy dla klientek. Za każde wydane 20 zł otrzymujesz 1 punkt, który przy następnym zamówieniu możesz zrealizować jako płatność za zamówienie ( 1 pkt = 1 zł).

Frajda dla zamawiających dużo i często. Program trwa do końca 2012 roku
__________________
Faceci są jak miejsca na parkingu: Najlepsi zawsze zajęci, wolni tylko "niepełnosprawni".

UŚMIECH - jeden rozmiar, a pasuje każdemu.
EMNE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-05, 17:14   #2682
gonia1203
Raczkowanie
 
Avatar gonia1203
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 201
Dot.: Sklep Dobrarada

Dziewczyny poratujcie rada. Który biały żel od dobrej rady jest troszke gęstszy od extreme white lub takiej samej konsystencji, podobnej bieli ale nie sprawiajacy tylu psikusow co extreme white typu: jakies babelki, dluzsze utwardzanie, sciekanie
-cosmic white
-ultra white
??
__________________



gonia1203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 13:29   #2683
201610041047
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 416
Dot.: Sklep Dobrarada

Czy któraś z Was używała lakierów hybrydowych z dobrejrady? zastanawiam się nad ich zakupem. jakie są Wasze opinie?
201610041047 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 15:12   #2684
gonia1203
Raczkowanie
 
Avatar gonia1203
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 201
Dot.: Sklep Dobrarada

Dziewczyny moze któras lubi ten zel, kupilam go w okresie światecznym ja niestety nie mam mozliwosci zeby go odeslac do sklepu bo od razu paragon wyrzucilam

moge nawet sprzedac za 20zl lacznie z wysyłka po prostu po co ma leżec bezużyteczny:

http://allegro.pl/show_item.php?item=2032705214
__________________



gonia1203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 21:53   #2685
EMNE
Wtajemniczenie
 
Avatar EMNE
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 061
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez gonia1203 Pokaż wiadomość
Dziewczyny moze któras lubi ten zel, kupilam go w okresie światecznym ja niestety nie mam mozliwosci zeby go odeslac do sklepu bo od razu paragon wyrzucilam

moge nawet sprzedac za 20zl lacznie z wysyłka po prostu po co ma leżec bezużyteczny:

http://allegro.pl/show_item.php?item=2032705214
Gonia jeśli jeszcze nie sprzedałaś to ja bym chętnie przygarnęła. Czy mam kliknąć na all czy na forum się dogadamy?


Jednak się nie zdecyduję. Pazurki robię tylko sobie więc nie zużyję 15 ml i połowa się popsuje. Może przyda się komuś kto na pewno zużyje całość.
__________________
Faceci są jak miejsca na parkingu: Najlepsi zawsze zajęci, wolni tylko "niepełnosprawni".

UŚMIECH - jeden rozmiar, a pasuje każdemu.

Edytowane przez EMNE
Czas edycji: 2012-01-09 o 09:58
EMNE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 21:51   #2686
Karolayna24
Raczkowanie
 
Avatar Karolayna24
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 33
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez gonia1203 Pokaż wiadomość
Dziewczyny poratujcie rada. Który biały żel od dobrej rady jest troszke gęstszy od extreme white lub takiej samej konsystencji, podobnej bieli ale nie sprawiajacy tylu psikusow co extreme white typu: jakies babelki, dluzsze utwardzanie, sciekanie
-cosmic white
-ultra white
??
ja tez jestem ciekawa ktory jest gestszy?
Karolayna24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 08:46   #2687
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Sklep Dobrarada

http://dobrarada.com.pl/p16155,silve...hite-15ml.html ale mniej biały
http://dobrarada.com.pl/p16156,silve...hite-15ml.html biały, ale gęstość nieco zbliżona do extreme.

Ja proponuje alternatywę. Stosowałam inną firmę, a mianowicie Golden nails i żel jest mega biały , ale za to średniogęsty, do przecierania i dobrze się utwardza. http://www.golden-nails.pl/show.php?...-white-5ml_849
Wiadomo musisz mieć bardzo dobre żarówki. Przy takim biały mocno napigmentowanym trzeba je wymieniać co jakieś 3 miesiące. Wiem to z doświadczenia . Miałam też biały z evershine, ale po jakimś czasie przestał się utwardzać. teraz będę testowała dwa z mistero milano.
__________________
Walczę z alergią na nikiel

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 09:29   #2688
gonia1203
Raczkowanie
 
Avatar gonia1203
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 201
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Sztynka Pokaż wiadomość
http://dobrarada.com.pl/p16155,silve...hite-15ml.html ale mniej biały
http://dobrarada.com.pl/p16156,silve...hite-15ml.html biały, ale gęstość nieco zbliżona do extreme.

Ja proponuje alternatywę. Stosowałam inną firmę, a mianowicie Golden nails i żel jest mega biały , ale za to średniogęsty, do przecierania i dobrze się utwardza. http://www.golden-nails.pl/show.php?...-white-5ml_849
Wiadomo musisz mieć bardzo dobre żarówki. Przy takim biały mocno napigmentowanym trzeba je wymieniać co jakieś 3 miesiące. Wiem to z doświadczenia . Miałam też biały z evershine, ale po jakimś czasie przestał się utwardzać. teraz będę testowała dwa z mistero milano.
Sztynka dziekuje
kupilam ultra white narazie 5ml.
swoja droga to zbankrutuje. wchodze tylko po żel a wychodze z zamowieniem za 100 lub wiecej.
bo to by sie przydalo czy to :P a to w promocji...
__________________




Edytowane przez gonia1203
Czas edycji: 2012-01-10 o 09:32
gonia1203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 08:02   #2689
Eve21
Zadomowienie
 
Avatar Eve21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 524
GG do Eve21
Dot.: Sklep Dobrarada

Kolejny raz z całego serca polecam:
http://dobrarada.com.pl/p17471,fashi...generacja.html
Tak mało się o nim mówi, a dla mnie rewelacja, rzadszy niż American Prima White a gęstszy niz Cosmic i Ultra <3
__________________
My passion - blog
Moje kosmetyczne blogowanie


"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko..."
Eve21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-13, 08:52   #2690
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: Sklep Dobrarada

Niestety tym razem sie zawiodłam , przyszła do mnie paczuszka od DR i miedzy innymy w niej kolorowka .Mam tych kolorowek ok 40 od Dr Wszystkie ok. poza jedna z paradisa róz ,nie pamietam numerku musialabym zejsc do gabinetu ...5 warstw każda po 5 min jak nie dluzej i bardzo mało sie utwardzila ...robiac przeswity i w gestosci od razu mi sie rzucil - rzadszy od pozostalych z paradisa .Czy ktoś tak miał ? czy tylko ja taka pechowa ?
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 10:56   #2691
Eve21
Zadomowienie
 
Avatar Eve21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 524
GG do Eve21
Dot.: Sklep Dobrarada

Motylku ja tak miałam ostatnio z różem z Paradisa :/ Wyszło wkoncu,ale namachałam się pędzlem...
A kolory jakie masz zwykłe i-nails czy silkony kładziesz na przedłużone?
__________________
My passion - blog
Moje kosmetyczne blogowanie


"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko..."
Eve21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 15:26   #2692
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Eve21 Pokaż wiadomość
Motylku ja tak miałam ostatnio z różem z Paradisa :/ Wyszło wkoncu,ale namachałam się pędzlem...
A kolory jakie masz zwykłe i-nails czy silkony kładziesz na przedłużone?
Kolorki mam i-nails wiekszosci tej firmy , dla mnie hybrydy mogą nie istnieć - mówie tu ogólnie o hybrydach, Dr nie miałam ,posiadam tylko 2 Nsi i leżą .Nie przekonałą mnie ta metoda "bezinwazyjna"?? ściema jakich mało.No ale co mogą jeszcze wymyśleć ?? a po drugie nie lubie kłamać klientek że ta metoda nie niszczy bo tak nie jest .Zresztą kłamstwo ma krótkie nogi. Wiekoszosci hybryd roznych firm sa juz w promocjach ponieważ jak dla mnie nie widzę przyszłości tej metody. soaki off to samo tylko hybryda ma pedzlek i tym sie rozni
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 12:48   #2693
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Sklep Dobrarada

Tak motylku niestety hybrydy niszczą paznokcie, bo jak chcesz zmienić kolor to nie uzupełniasz tylko aceton/remover i jazda. Tak skasowałam piękną płytkę jednej z klientek. Po dwóch razach ma rozdwojone, a nie matowiłam jej mocno czy coś tylko intensywnie odtłuszczałam. Do tego te wieczne problemy z odpryskiwaniem, dość mam tłumaczeń. Hybrydka dobra jest na stópki, osobiście noszę No i na jednorazowy wypad, ale po co płacić 50 zł za lakier?
__________________
Walczę z alergią na nikiel

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 20:05   #2694
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Sztynka Pokaż wiadomość
Tak motylku niestety hybrydy niszczą paznokcie, bo jak chcesz zmienić kolor to nie uzupełniasz tylko aceton/remover i jazda. Tak skasowałam piękną płytkę jednej z klientek. Po dwóch razach ma rozdwojone, a nie matowiłam jej mocno czy coś tylko intensywnie odtłuszczałam. Do tego te wieczne problemy z odpryskiwaniem, dość mam tłumaczeń. Hybrydka dobra jest na stópki, osobiście noszę No i na jednorazowy wypad, ale po co płacić 50 zł za lakier?
pod hybrydy nie matowimy paznokci, mozna je delikatnie odtluscic nail prepem. Poza tym gdy je sciagamy to w miejsce gdzie jest odrost nakladamy oliwke, aby acetonem nie wysuszyc naturalka, a po sciagnieciu pazurka polerujemy (tak jak przy manicure), fajnie jest to pokazane na filmikach MM. Kiedys lalam aceton do miseczki babeczka trzymala pazurki w takim pojemniczku, ale przyzynam, ze nie zauwazylam jakiegos specjalnego niszczenia. a co do odpryskiwania z wolnego brzegu - paznokcie mogly byc za slabe lub zniszczone np. po noszeniu zelu, lub za gruba warstwa hybrydy na wolnym brzegu-to najczestsze przyczyny odpryskiwania lakierozelow..
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 21:02   #2695
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Sztynka Pokaż wiadomość
Tak motylku niestety hybrydy niszczą paznokcie, bo jak chcesz zmienić kolor to nie uzupełniasz tylko aceton/remover i jazda. Tak skasowałam piękną płytkę jednej z klientek. Po dwóch razach ma rozdwojone, a nie matowiłam jej mocno czy coś tylko intensywnie odtłuszczałam. Do tego te wieczne problemy z odpryskiwaniem, dość mam tłumaczeń. Hybrydka dobra jest na stópki, osobiście noszę No i na jednorazowy wypad, ale po co płacić 50 zł za lakier?
Zgadzam się we wszystkim.Dokładnie stópki mogą byc hybrydowe ale z drugiej strony cena ..czy warto...

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
pod hybrydy nie matowimy paznokci, mozna je delikatnie odtluscic nail prepem. Poza tym gdy je sciagamy to w miejsce gdzie jest odrost nakladamy oliwke, aby acetonem nie wysuszyc naturalka, a po sciagnieciu pazurka polerujemy (tak jak przy manicure), fajnie jest to pokazane na filmikach MM. Kiedys lalam aceton do miseczki babeczka trzymala pazurki w takim pojemniczku, ale przyzynam, ze nie zauwazylam jakiegos specjalnego niszczenia. a co do odpryskiwania z wolnego brzegu - paznokcie mogly byc za slabe lub zniszczone np. po noszeniu zelu, lub za gruba warstwa hybrydy na wolnym brzegu-to najczestsze przyczyny odpryskiwania lakierozelow..
Nie matowimy?polerujemy no to ja juz widzę jak to wszystko sie bedzie trzymalo bez zmatowienia i na dodatek polerka?? ..nie przekonuje mnie to jednak i nie zmienie zdania na temat hybrydy tyle ot co ..
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 10:42   #2696
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez motylek17222 Pokaż wiadomość
Zgadzam się we wszystkim.Dokładnie stópki mogą byc hybrydowe ale z drugiej strony cena ..czy warto...

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------



Nie matowimy?polerujemy no to ja juz widzę jak to wszystko sie bedzie trzymalo bez zmatowienia i na dodatek polerka?? ..nie przekonuje mnie to jednak i nie zmienie zdania na temat hybrydy tyle ot co ..
ehhh.. ja nie napisalam, ze polerujemy PRZED nalozeniem hybryd, tylko PO SCIAGNIECIU (po sciagnieciu zazwyczaj cos jeszcze zostaje, dlatego powinno sie wypolerowac). Jezeli klientka nadal chce miec hyb ryde na pazurkach -wtedy ja np. przecieram nail prepem i wtedy blyszczaca powierzchnia robi sie matowa..
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 15:33   #2697
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Sklep Dobrarada

Dziewczeta - u DR dostepne sa produkty Delawell.. Chce od wiosny wprowadzic pedicure wlasnie na tych produktach (zaintrygowala mnie seria biala), w tej chwili pracuje na cuccio i perfect lady. Przy tych pierwszych chce pozostac natomiast nie poderwaly mnie te drugie dlatgeo chce je zmienic... czekam na jakies sugestie
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 19:21   #2698
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Sklep Dobrarada

A ja z azpytankiem małym Widziałam u doberka dostępne są rzęski... Jak się ma ich jakość do rzęsek SL??? Czy ktoś je miał i może porównać???
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 12:11   #2699
Eve21
Zadomowienie
 
Avatar Eve21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 524
GG do Eve21
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Vanessita Pokaż wiadomość
A ja z azpytankiem małym Widziałam u doberka dostępne są rzęski... Jak się ma ich jakość do rzęsek SL??? Czy ktoś je miał i może porównać???
Vanuś mówisz o tych Brilliant Lashes?! Mam 8mm z tej firmy i myślę,że sa naprawdę fajne. Porównywalne do SL zapewne... sprawdz sobie,wes jeden rozmiar. Moim zdaniem fajowe

Zwróć uwagę tylko jak są mierzone
"Uwaga! Długość rzęsy mierzona jest po jej rozprostowaniu."
__________________
My passion - blog
Moje kosmetyczne blogowanie


"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko..."
Eve21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 04:12   #2700
jotka97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 135
Dot.: Sklep Dobrarada

Witam, a co myślicie o zestawie do przedłużania rzęs od DR? Dodam że jestem baardzo początkująca. Cena jest przerażająca, mam wątpliwości co do kleju i braku odtłuszczacza.
jotka97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-28 23:08:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:15.