koronkowa bombka z szafy Babci, czerowne szpilki i... ?? Jaka bluzka? POMOCY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-20, 19:46   #1
Riwiera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 19

koronkowa bombka z szafy Babci, czerowne szpilki i... ?? Jaka bluzka? POMOCY


Witajcie Kochane,

mam dylemat, nie byle jaki. Znalazłam w szafie mamy uszytą przez jej mamę ... piękną, długą do kolan koronkową bombkę czarnego koloru. Upatrzałam sobie ją założyć na sylwestra. Nawet mam idelanie pasujące czerowne buty na duuuużej szpilce. Jednak problem stanowi dobranie góry, pasującej do bombki. Czy ma to być bluzką na ramiączkach ale jaki kolor? Czy na jedno ramię... musi być mocno dopasowana(tak myślę...) Postanowiłam, że zapytam Was o zdanie. Zadanie jest trudne, ponieważ nie mam aparatu, żeby wykonać zdjęcie ów bombki. Będę mogła fotkę zrobić jutro. Czy mogę prosić o sugestię, co do koloru i rodzaju bluzki jaką powinnam włożyć?



---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

tak bym chciała w niej iść ale każdą bluzkę jaką do niej przymierzam z szafy totalnie nie pasuje.... myślę o czyms swiecącym z cyrkoniami/cekinami -nie wiem
Riwiera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 19:46   #2
Isanka
Zakorzenienie
 
Avatar Isanka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 012
Dot.: koronkowa bombka z szafy Babci, czerowne szpilki i... ?? Jaka bluzka? POMOCY

ja założyłabym jakąś bokserkę, na to jakiś żakiecik/ sweterek i git
Isanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 21:17   #3
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: koronkowa bombka z szafy Babci, czerowne szpilki i... ?? Jaka bluzka? POMOCY

Wydaje mi się, że koronka sama w sobie jest dość ozdobna i nie wymaga cyrkonii i cekinów, bo się przestroisz. Trochę sobie nie wyobrażam do tego typu spódnicy i bluzki na ramiączkach. Ja bym postawiła na klasyczną bluzkę z bufkami (teraz jest takich dużo w sklepach), więc i się przyda nie tylko na sylwestra. Żeby nie było za nudno, to akurat masz czerwone szpilki, możesz pomalować paznokcie na czerwono, jeśli masz czerwoną kopertówkę to też będzie dobrze i jakiś łańcuszek może być dość masywny dla ożywienia całości.
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm

Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 21:22   #4
dusiaa9
Rozeznanie
 
Avatar dusiaa9
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 557
Dot.: koronkowa bombka z szafy Babci, czerowne szpilki i... ?? Jaka bluzka? POMOCY

a ja bym do tego zalozyla czarna (lub inny kolor np pudrowy roz) tube , cos podobnego jak na tej aukcji:
http://allegro.pl/walk-talk-szary-to...366319454.html

prosta, bez zadnych zdobien.
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/200801072341.html

28.08.2011 - 10.09.2011 WAKACJE ! czyli brak kontaktu ze mną
dusiaa9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 22:48   #5
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: koronkowa bombka z szafy Babci, czerowne szpilki i... ?? Jaka bluzka? POMOCY

ja też bokserkę, oglądałam dziś 1 odcinek the hills i lauren miała taką zwykłą bokserkę do spódnicy, wyglądała obłędnie
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:59.