Kosmetyki mineralne LaurEss - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-06, 11:01   #1021
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

KKZJ, ale Fawn to chyba juz oliwkowe odcienie, prawda? a u mnie oliwki niet.. ja ogolnie jestem bardziej pod cool, ale unikam takich odcieni bo daja mi dodatkowe podbicie zarozowionych partii twarzy (i mint nic nie daje wtedy)
a Tan kiedys mialam i wlasnie taki sprany mi sie wydawal... chociaz moze te ciemniejsze bylyby fajniejsze, bo ja chyba tylko te jasne mialam.
nie chce mi sie robic zamowienia probkowego, chcialabym wykombinowac cos zeby wykorzystac ten radiant ivory (a moze pomieszac go z bronze? hmm?)
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 11:31   #1022
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
KKZJ, ale Fawn to chyba juz oliwkowe odcienie, prawda? a u mnie oliwki niet.. ja ogolnie jestem bardziej pod cool, ale unikam takich odcieni bo daja mi dodatkowe podbicie zarozowionych partii twarzy (i mint nic nie daje wtedy)
a Tan kiedys mialam i wlasnie taki sprany mi sie wydawal... chociaz moze te ciemniejsze bylyby fajniejsze, bo ja chyba tylko te jasne mialam.
nie chce mi sie robic zamowienia probkowego, chcialabym wykombinowac cos zeby wykorzystac ten radiant ivory (a moze pomieszac go z bronze? hmm?)
Ja nie doradze wyżej, bo radiant ivory jest moim letnim kolorem. Napisałam tylko moje wrażenia z próbeczek. A może na poliki bronzer? czy sie za bardzo odcina twarz od szyi?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 11:53   #1023
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

no wlasnie mimo bronzera zaczyna byc widoczna roznica bo dekold i ramiona mam juz lekko opalone a twarz filtrowalam ze wzgled na kwasy (jeszcze sie smaruje filtrem choc juz nie tak regularnie, a kwasy na razie odstawilam)

chyba ze radianta wymienie (na poaczatku myslalam ze bede go mieszala z softem, ale zrobilam tak moze raz mala porcję i od tej pory stoi nie uzywany bo za jasny jest)
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 16:25   #1024
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

ja z kolei pojęcia nie mam o odcieniach poniżej softa

ale te lauressowe oliwki wcale nie są tak bardzo oliwkowe zieloności się w nich nie doszukasz już jedna się zapierała, że oliwkowa to ona nie jest na pewno, a jednak..

ciemniejsze tany nie są już tak rozmyte - im wyższy poziom, tym bardziej nasycony kolor a pure tan jest baaardzo fajnym odcieniem letnim, warto spróbować
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 17:12   #1025
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

która to taka jedna?
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 17:20   #1026
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
która to taka jedna?
no uderz w stół
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 00:36   #1027
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
ciemniejsze tany nie są już tak rozmyte - im wyższy poziom, tym bardziej nasycony kolor a pure tan jest baaardzo fajnym odcieniem letnim, warto spróbować
Ja mam Subtle Tan i to jest "noc żywych trupów" choć niestety idealnie mi się stapia z całą moją powłoką skórną, to do duszy mi nie pasuje
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-07, 12:05   #1028
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

KKZJ, napisalam PW
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 17:42   #1029
02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 450
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Korektor Neutralize to najfajniejszy z mineralnych produktów .
Do tej pory, by ukryć wszystkie niedoskonałości, używałam trio z EDM- Mint, Intensive Fair i Sunlight. Po dogłębnych testach przerzucam się na sam Neutralize ! Do wszystkiego się nadaje- zaczerwienienia, przebarwienia, wypryski, cienie pod oczami . Trwałość taka sama, jak przy korektorach EDM- nie muszę robić żadnych poprawek. Cudnie wygląda nawet w skrzydełkach nosa, gdzie przy EDM od czasu do czasu miałam malutkie problemy. Co najlepsze- używam go po nałożeniu podkładu i bez różnicy, czy chcę, by działał bardziej zielono, żółto czy cieliście- w każdym wypadku pasuje i stapia się idealnie . Mój zdecydowany ulubieniec .
Najczęściej z podkładów używam teraz Pale Olive Lucy. Po skończeniu mineralnego makijażu spryskuję twarz hydrolatem.

Edytowane przez 02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb
Czas edycji: 2010-07-16 o 17:49
02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 07:25   #1030
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Hej Dziewczyny.
Przyszła kolej na Lauress. Nie znam się jeszcze kompletnie z tą firmą, ale czytałam wiele pozytywnych opinii na temat ich kosmetyków.
Z tego co wyczytałam to potrzebuję strzelić w grupę kolorystyczną Yellow albo Gold. (to bardzo mocne żółciaki? bo niby mega żółtych nie potrzebuję...)
Pomóżcie mi proszę bo kiedy wpisuję w wyszukiwarkę FAWN to wyskakują mi produkty Lauress, a mnie interesuje - co kolorystycznie podobne w Lauress byłoby do EDM Fawn int.?
Co podobne (na zimę) i co troszkę ciemniejsze (na teraz).

Korektor Neutralize też mnie zainteresował.

Szykują się zakupy, ew. może chciałaby któraś z Was pozbyć się jakiś próbek czy odsypek? Chętnie się wymienię, z resztą - dogadamy się.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016

Edytowane przez One_LoVe
Czas edycji: 2010-07-18 o 07:31
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 09:10   #1031
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

One_Love tutaj to może Ci pomoc Isilindil Is fawna uzywa z edm, a z lauress uzywala radiant yellow, wiem bo bralysmy na pol biga
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-15, 13:45   #1032
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Odcienie szarości, cienie:

- Thunder (pearl light) : http://www.lauress.com/Thunder_PD518:cPath-74_95.html
Bardzo ładny kolor, chłodny szary z odcieniem ziemi, brązu? Moim zadniem nie jest to klasyczny szary, szczególnie tę różnicę widać w połączeniu z samplerkiem Inspiration
Bardzo dobzre wydobywa kolor zielony oka, pasuje chłodnemu typowi urody na pewno. Matowy.

- Inspiration (pearl light) : http://www.lauress.com/Inspiration_P...ath-74_95.html
Typowa gołębia szarośc. Dla mnie to czysty szary, intensywny (nie blady) kolor. Bardzo dobrze wygląda na oku i pasuje zimnym odcieniom. Podkreśla zieleń oka. Matowy.


Dla dokładnego obrazu dodam, że maluję się Radiant Ivory Elemental (lato) oraz Subtle Ivory Elemental (reszta pór roku).
Ślicznie dziękuję za opisy . Piękne przydymione kolory . Adore też kupiłam . Jestem bardzo zadowolona z efektu oko świeże , wypoczęte podkreslona zieleń tęczowki . Szukam jeszcze jednego rozświetlajacego oko beżu lub chłodnego kremu , czegoś do brązów. Może coś podpowiesz ?
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 13:57   #1033
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Ślicznie dziękuję za opisy . Piękne przydymione kolory . Adore też kupiłam . Jestem bardzo zadowolona z efektu oko świeże , wypoczęte podkreslona zieleń tęczowki . Szukam jeszcze jednego rozświetlajacego oko beżu lub chłodnego kremu , czegoś do brązów. Może coś podpowiesz ?
Niestety nie bardzo pamiętam ja celuję w róże blade, zimne i fiolety bezy nie używam wcale miałam wczesniej różne próbeczki, ale teraz nazw niestety nie pamietam przy moim nastepnym amówieniu z pewnościa cos wybiorę.
Podpowiem, że w dużej mierze zdjęcia na stronce Lauressowej pokrywaja się z realnym kolorem
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 15:07   #1034
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Niestety nie bardzo pamiętam ja celuję w róże blade, zimne i fiolety bezy nie używam wcale miałam wczesniej różne próbeczki, ale teraz nazw niestety nie pamietam przy moim nastepnym amówieniu z pewnościa cos wybiorę.
Podpowiem, że w dużej mierze zdjęcia na stronce Lauressowej pokrywaja się z realnym kolorem
Dziękuję za podpowiedź . Mam do wyboru cztery cienie : subtlety , opal , lightning , popular . A może wszystkie .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 15:11   #1035
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Dziękuję za podpowiedź . Mam do wyboru cztery cienie : subtlety , opal , lightning , popular . A może wszystkie .
Niestety nie doradzę, bo nie uzywam takich barw, ale dziewczyny wczesniej pisały o róznych cieniach tutaj. Może w opcji "przeszukaj ten watek" poszukaj po tych nazwach cieni i cos Ci wyskoczy?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 07:41   #1036
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Dziękuję za podpowiedź . Mam do wyboru cztery cienie : subtlety , opal , lightning , popular . A może wszystkie .
Ja mam w domu opal i popular, ale ze względu na to, że zamówiłam na raz 40 próbek to jeszcze nie doszłam do tych kolorów Popular w słoiczku wydaje mi się takim biszkoptowym, zwykłym bazowym beżem, a opal to muszę sprawdzić w domu, bo nie jestem pewna, czy dobrze kojarzę, ale on chyba jest taki złoto iskrzący
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 07:51   #1037
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja mam w domu opal i popular, ale ze względu na to, że zamówiłam na raz 40 próbek to jeszcze nie doszłam do tych kolorów Popular w słoiczku wydaje mi się takim biszkoptowym, zwykłym bazowym beżem, a opal to muszę sprawdzić w domu, bo nie jestem pewna, czy dobrze kojarzę, ale on chyba jest taki złoto iskrzący
Dziekuję . O opalu już troche informacji znalazłam . Bardzo ładny ale nie dla mnie troche za bardzo błyszczy . A może jakieś zdjęcie popular wyprodukujesz ?
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 07:57   #1038
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Zrobię fotki jak dotrę do domu i znajde chwilę czasu Obiecuję

Przypomniałam sobie właśnie, że we wcześniejszym poście nakłamałam W sobotę robiłam oczy opalem i czymś kakaowo-brązowym, czego nazwy nie pomnę I opal jest mocno mocno rozświetlający, robi takie imprezowe oko Jak małż zobaczył to było tylko ŁAŁ, ale fajnie bo on lubi takie duże, mocno rozświetlone oczy.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 08:05   #1039
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Zrobię fotki jak dotrę do domu i znajde chwilę czasu Obiecuję

Przypomniałam sobie właśnie, że we wcześniejszym poście nakłamałam W sobotę robiłam oczy opalem i czymś kakaowo-brązowym, czego nazwy nie pomnę I opal jest mocno mocno rozświetlający, robi takie imprezowe oko Jak małż zobaczył to było tylko ŁAŁ, ale fajnie bo on lubi takie duże, mocno rozświetlone oczy.
No właśnie potrzebuję rozswietlajacego cienia bazowego do kakaowych brązów ale nie tak mocno połyskującego , takiego codziennego do pracy . Będę czekac na fotki .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-16, 08:07   #1040
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

To ja dzisiaj wezmę wszystkie beże, kakao i brązy, nałożę na skórę i pocykam foty, bo one w pojemniczku czasami wyglądają zupełnie inaczej niż zaaplikowane na oko

W ogóle to wciąga jak jakiś narkotyk Mam tyyyleeee próbek, większosci jeszcze nie przetestowałam, ale jak oglądam stronę to mam ochote na kolejne i kolejne odcienie
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 10:39   #1041
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
To ja dzisiaj wezmę wszystkie beże, kakao i brązy, nałożę na skórę i pocykam foty, bo one w pojemniczku czasami wyglądają zupełnie inaczej niż zaaplikowane na oko

W ogóle to wciąga jak jakiś narkotyk Mam tyyyleeee próbek, większosci jeszcze nie przetestowałam, ale jak oglądam stronę to mam ochote na kolejne i kolejne odcienie
Hihi pocykaj wszystkie kolory jakie masz, jak już zaczniesz

Kochana Ty nałogowiec jesteś
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 10:46   #1042
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Hihi pocykaj wszystkie kolory jakie masz, jak już zaczniesz

Kochana Ty nałogowiec jesteś
Iwonka, obiecuję pocykać

Nałogowiec jestem, to fakt, ciuchowo-kosmetyczny Ale zawsze powtarzam, że to lepsze niż jakbym paliła albo piła
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 11:05   #1043
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Iwonka, obiecuję pocykać

Nałogowiec jestem, to fakt, ciuchowo-kosmetyczny Ale zawsze powtarzam, że to lepsze niż jakbym paliła albo piła

Najgorsze , że to zaraźliwe jest
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 07:15   #1044
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
No właśnie potrzebuję rozswietlajacego cienia bazowego do kakaowych brązów ale nie tak mocno połyskującego , takiego codziennego do pracy . Będę czekac na fotki .
Zrobiłam porównanie populara z opalem - na górze, ten perłowy jaśniutki beż to popular, a na dole, ten mocno iskrzący z drobinkami - to opal

Iwuś, nie miałam ani siły ani motywacji, żeby cykać wczoraj całą resztę Wybacz proszę
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 07:33   #1045
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Zrobiłam porównanie populara z opalem - na górze, ten perłowy jaśniutki beż to popular, a na dole, ten mocno iskrzący z drobinkami - to opal

Iwuś, nie miałam ani siły ani motywacji, żeby cykać wczoraj całą resztę Wybacz proszę
hihi dziekuję jak nie wiem co . Zdecyduje się na popular . No i czekam na siły , motywację i fotki reszty Twoich skarbów bo jak pisałam minerałki zaraźliwe są mocno i jeden nowy cień z pewnoscią nie zaspokoi moich pragnień .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 07:35   #1046
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Popular polecam bardzo!!! Dzisiaj rano go użyłam jako bazę, na to nałożyłam jakiś taki cien fioletowo-różowo-szarawy i naprawdę fajnie się komponuje Wydaje mi się, że przy kolejnym zamówieniu kupię duże opakowanie, bo to idealny cień na bazę po wszelakie makijaże
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 11:32   #1047
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Iwuś, nie miałam ani siły ani motywacji, żeby cykać wczoraj całą resztę Wybacz proszę
No coś Ty! cykniesz kiedyś tam w wolnej chwili
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 06:17   #1048
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
hihi dziekuję jak nie wiem co . Zdecyduje się na popular . No i czekam na siły , motywację i fotki reszty Twoich skarbów bo jak pisałam minerałki zaraźliwe są mocno i jeden nowy cień z pewnoscią nie zaspokoi moich pragnień .
Robiąc przed pracą makijaż uznalam, że muszę poddac pod Twoją rozwage też kolorek Enchanted, moim zdaniem fajniejszy niz popular satynowy, gładki,przyjemnie rozświetla oko
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 06:52   #1049
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Robiąc przed pracą makijaż uznalam, że muszę poddac pod Twoją rozwage też kolorek Enchanted, moim zdaniem fajniejszy niz popular satynowy, gładki,przyjemnie rozświetla oko
Wygląda ciekawie i satyna to najlepsza dla mnie formuła jednak wydaje mi się , że przebijają ciepłe tony , ktore nie bardzo mi służą . Na oku może to wygladac zupełnie inaczej jak jest w naturze ?
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 07:26   #1050
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Czekaj, pokażę Ci fotkę na oku, ok? Tylko oświetlenie fatalne, więc cudów się spodziewać nie można

Co do ciepłych tonów to mam wrażenie, że jest ich mniej niż w popular?

O matko, jak zobaczyłam moje brwi na tych fotkach to chyba nie pokażę
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.

Edytowane przez hihi
Czas edycji: 2010-08-18 o 07:29
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-26 12:19:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:00.