Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-05, 13:17   #4051
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

pati, farba jak najbardziej moze byc rozjasniajaca-jasne blondy sa po to, aby rozjasniac a Ty przeciez chcesz rozjasnic, prawda?Chodzi tylko o to, zeby nie mialy dodatowo tego proszku rozjasniajacego.Dodam, ze te farby z proszkiem sa nieliczne:wlasnie m.in. ta Palette co wczesniej pisalam i maja napisane, ze rozjasniaja 4-6 tonow lub wiecej.
Wszystkie inne farby, typu Garnier, Loreal i Wellaton rozjasniaja max. do 3-4 tonow (a zazwyczaj 2-3 tony). Wiec bez paniki i kupuj smialo.
To, ze farba nazywa sie rozjasniajaca czy super rozjasniajaca, nie znaczy, ze ma proszek rozjasniajacy w skladzie
Kazda farba ma w skladzie 2 elementy:emulsje aktywujaca + krem lub zel koloryzujacy....I to taka wlasnie kup.
Ta z tym proszkiem rozjasniajacym ma 3 skladniki: emulsje aktywujaca+krem koloryzujacy+proszek rozjasniajacy (tej NIE kupuj). Mysle,ze teraz to juz bylo tak po chlopsku

Tylko nie wiem, czy Twoje wlosy wytrzymaja, jak nalozysz na te zdekoloryzowane wlosy farbe rozjasniajaca, a potem druga...Moze naloz jedna i zabieg powtorz za jakis czas....
Ps:plukanka do zastosowania po farbowaniu na blond,gdyz teraz na zdekoloryzowane nie podziala...tak jak mowila mysia m. Moze lepiej kup sobie szampon, latwiejszy w obsludze.

Edytowane przez karojen24
Czas edycji: 2009-11-05 o 13:22
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 15:05   #4052
Madziaa90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 119
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cześć dziewczyny. Przedwczoraj postanowiłam, że chce zostać blondynką. Na moje czarne farbowane włosy nałożyłam rozjaśniacz z Joanny. Odrosty złapało mi na taki kurczakowaty blond a reszte na taki miedziany braz. Dzisiaj rano nalożyłam jeszcze jeden rozjaśniacz i juz miałam włoski jasno rudawe. Ze względu na paskudny jasny odrost rzucający się w oczy zafarbowałam włosy na orzech laskowy (Wellaton). Troszke koncówki mi sie spaliły wiec je podciełam i juz jest ok... Teraz mam już dość domowych eksperymentów i chciałabym udać się do fryzjera.. Jak myślicie ile musze odczekać po tym rozjaśnianiu? I mam dwie opcje do wyboru: albo ide na całość i próbuje robić z siebie blondynkę, albo zafarbuje na moj naturalny ciemny blond i bede zapuszczac naturalne włosy a gdy długość ich bedzie dobra to wtedy łatwiej mi bedzie zostać blondynką
__________________
walczę z czarnymi włosami
zapuszczam je
dbam o paznokcie
przyzwyczajam się do depilatora




Madziaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 15:09   #4053
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

ojej, faktycznie namieszałam. żeby było jasne, ja nakładałam farbę rozjaśniająca 2 tygodnie po dekolorze. A zaraz po dekolorze, czyli tego samego dnia, tylko zwykła farbę, zeby zgasic rudy kolor. Farbę rozjaśniająca można nakłądac po minimum 15 dniach od dekoloryzacji, w kazdym razie tak pisza na ulotce, no i ja się do tego zastosowałam. Nakłądałam 2 razy. Drugi raz po kolejnych 2 tygodniach.

dzięki za komplementy, kochane jestescie
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 16:31   #4054
pati172003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 116
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

karojen24, mi to właśnie tak trzeba-laik jestem to i po chłopsku wyjaśnić trzeba dziękuję
Kupiłam essential color.. Co prawda ekstrajasny, ale nie rozjaśniający.. Mogę zaryzykować i nałożyć już dzisiaj? Przypominam, że dekoloryzacja wczoraj była Nie mogę się już powstrzymać.. No i do soboty chciałabym już normalnie wyglądać..Więc wolę dzisiaj, żeby w razie czego [odpukać] jutro mieć jeszcze dzień na ratunek heh..
farba: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1252081954

W ulotce napisano:
"W przypadku włosów po [...] zastosowaniu odcieni czerwieni i fioletu, zalecamy skrócenie czasu działania na włosach o 5-10 min."
Normalny czas pozostawienia na włosach to 45 min. Skrócić go do 40 lub 35 min.?

Edytowane przez pati172003
Czas edycji: 2009-11-05 o 16:38
pati172003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 16:43   #4055
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

zobacz jak ci sie beda farbowac to bedziesz wiedziala, czy skrocic czas..
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 16:49   #4056
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Dziewczyny nie mogę tego wątku czytać mam wreszcie swój naturalny kolor a tak mnie kusi blond... Ajjj... Mysia śliczny kolorek.
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 17:16   #4057
Ceydaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 40
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Używałyście tych farb ze strony elgona? http://elgon.pl/zlocisty-jasny-blond-p-223.html Zastanawiam się nad kupnem po rozjaśnieniu, tak żeby mi rudy wyszedł
Ceydaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-05, 18:18   #4058
pati172003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 116
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Trzymałam farbę 45 min. [może 48] i..nic.. dalej rude eh.. Nie wiem co robić z tymi moimi włosami dalej
Później dodam fotki..

No i dodaję:

Edytowane przez pati172003
Czas edycji: 2009-11-05 o 18:39
pati172003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 18:47   #4059
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

pati, wiesz co....jest jeszcze inne wyjscie niz farba, bo z farbami tak, jak myslalam-potrwa... Tylko na razie moze daj im odpoczac.
Otoz, najszybszym wyjsciem jest zrobienie rozjasniaczem mnostwa cieniutkich pasemek i na to plukanka albo szampon fioletowy (ale bron Boze nie wolno rozjasniacza na cala lepetynke bo katastrofa murowana). Nie wiem w jakim stanie sa Twoje wlosy, ale po tym zabiegu trzeba bedzie na pewno je podciac.
W sumie to nie wiem co jest bardziej niszczace-farbowanie kilka razy farbami rozjasniajacymi czy raz rozjasniaczem pasemka.

Moze inne dziewczyny maja lepszy pomysl...

Edytowane przez karojen24
Czas edycji: 2009-11-05 o 18:49
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 18:52   #4060
Ceydaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 40
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Karojen dlaczego mówisz, że nie można rozjaśniaczem na całe włosy? Ja miałam w planie tak zrobić, tak na prawdę dobrze rozjaśnić włosy tylko tak się da, dekoloryzatory są słabe, chociaż wiadomo, że mniej niszczą włosy.
Ceydaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 20:08   #4061
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

bo rozjasniacz, zwlaszcza kladziony samodzielnie, zrobi jej z tych rudych wlosow marchewke.
Co innego, jesli chce sie tylko rozjasnic je, zeby na to farbe polozyc, np. ciemny blond.
Latwiej i bezpieczniej jest rozjasnic wybrane pasemka niz calosc. Poza tym na calosci wlosy beda tak zniszczone... Nie wiem, ale wielokrotnie z takimi przypadkami sie spotkalam.
Moze fryzjer zrobilby to dobrze, ale na pewno musi uzyc czegos naprawde silnego. Prosze mnie poprawic jesli sie myle.

Juz niejednokrotnie rozjasnialam wlosy kolezankom poprzez pasemka i efekt byl naprawde zadawalajacy i w miare bezpieczny(z ciemnobrazowyych wlosow udalo uzyskac sie blond bez jakichs wielkich strat).
Inny przyklad-kiedys fryzjerka sciagala mi kolor rozjasniaczem po calosci i bylam jaskrawo ruda. Potem musiala mi robic na tym pasemka i juz w ogole wygladalam jak papuga....
Uwazam, iz jesli zrobi sie pasemka i nawet wyjda zoltawe to nie bedzie to tak strasznie wygladac jak przy calych zoltych lub co gorsze pomaranczowych (bo tak zapewne bedzie w przypadku wlosow pati)wlosach.
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-05, 20:50   #4062
pati172003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 116
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

karojen24.. jak myślisz-ile razy musiałabym jeszcze nałożyć farbę [jakiś jasny blond oczywiście], żeby pozbyć się w końcu tych rudości? Włosy, o dziwo, maja się dobrze-może na zdjęciach wyglądają na przesuszone, ale to dlatego, że fotki robione były od razu po wysuszeniu.. Mam trwałą,więc po rozczesaniu się napuszyły Pomyślałam, że tydzień pochodzę w związanych włosach i znów farbę nałożę.. Będę je oczywiście regenerować maskami i odżywkami przez cały czas.. Zdaję sobie sprawę z tego, że prze tydzień włosy się nie zregenerują, ale to chyba lepsze niż farbowanie dwa dni pod rząd

Zastanawiam się jeszcze nad użytą przez mnie farbą-była bez amoniaku. Może dlatego taki słaby efekt?
pati172003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 21:05   #4063
Eufi_25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 73
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Madziaa90 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Przedwczoraj postanowiłam, że chce zostać blondynką. Na moje czarne farbowane włosy nałożyłam rozjaśniacz z Joanny.
Dziewczyny nie używajcie niczego spod znaku Joanna czy Schwarzkopf! Zlitujcie się nad swoimi włosami!
Tyle się mówi o tym jak te farby niszczą wlosy (palą je, wysuszają, oslabiają i pozbawiają życia!)
Eufi_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 21:09   #4064
pati172003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 116
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Ja nie zauważyłam jakiegoś szczególnego wyniszczenia..Może dlatego, że ta farba nie zawiera amoniaku..? Pamiętam, jak kiedyś znajoma fryzjerka robiła mi pasemka w domu. Nie wiem czego ona użyła, ale włosy po tym zabiegu były w strasznej kondycji-ciągnęły się i w ogóle.. Jak powtarzałam pasemka u innej fryzjerki-było w porządku.. Wiele zależy od kosmetyku, który użyjemy-to prawda
pati172003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 21:19   #4065
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

pati, nie wiem ile razy musisz jeszcze farbowac....pewne jest to, ze daj im odpoczac bo jak sie naklada farbe jedna za druga to nie lapia juz jak powinny-co za duzo to nie zdrowo, mowia;-)
Ten Essential jest prawdopodobnie slabszy...Moze sprobuj cos z Wellatonu.Nie umiem Ci obiektywnie doradzic, bo ja zawsze schodzilam z ciemnych kolorow przez pasemka.... Moze zamiast kombinowania na wlasna reke warto skoczyc do fryzjera?
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 21:20   #4066
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Ja po dekoloryzacji chciałam zrobic kąpiel rozjasniajaca, albo nałozyc farbe superrozjasniajaca, moge tak?
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 21:22   #4067
Eufi_25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 73
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Ja po dekoloryzacji chciałam zrobic kąpiel rozjasniajaca, albo nałozyc farbe superrozjasniajaca, moge tak?
Może na początek lepiej będzie jednak tą farbą rozjaśniającą, wiesz...?
Eufi_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 21:25   #4068
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Eufi_25 Pokaż wiadomość
Może na początek lepiej będzie jednak tą farbą rozjaśniającą, wiesz...?
ale ona ma tez rozjasniacz i tzreba ja iles tam trzymac, a taka kapiel to szybciuko. Kurde sama nie wiem
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 21:26   #4069
pati172003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 116
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez karojen24 Pokaż wiadomość
Moze zamiast kombinowania na wlasna reke warto skoczyc do fryzjera?
Chyba wolę sama się pomęczyć Przejechałam się kilka razy po farbowaniu u fryzjera, a tak to przynajmniej do siebie będę miała pretensje.. i sporo zaoszczędzę-czasu i pieniędzy

edit.
W sumie dopiero jak zestawiłam obok siebie zdjęcia kolejnych etapów, zauważyłam różnicę.. Więc nie jest chyba tak najgorzej..Następnym razem wezmę farbę-blond, ale rozjaśniającą Co prawda jeszcze długa droga przede mną, ale już bliżej jak dalej Pozwalam sobie zamieścić kolejne etapy odchodzenie od [spranej już ] czerni.

Edytowane przez pati172003
Czas edycji: 2009-11-05 o 22:04
pati172003 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-06, 07:06   #4070
Eufi_25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 73
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

no nieźle...

tylko jak patrzę na ten rudy odcień to zaczynam się strachać ;p
Eufi_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 10:09   #4071
pati172003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 116
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

No są rudawe jeszcze.. W sumie żałuję, że nie zrobiłam dekolorku trzeci raz.. :-/ Ale zostało mi tak ni w pięć ni w dziesięć tego dekoloryzatora i bałam się, że może braknąć na połowę gołowy.. dopiero bym wyglądała ;P Ale można przeżyć ten odcień-w rzeczywistości nie wygląda tak strasznie, jak na zdjęciach.
pati172003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 11:28   #4072
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

dasz rade, pati....zwiazuj wlosy a za jakis czas stopniowo je rozjasnisz...
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 11:38   #4073
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Pati, bardzo dobry Ci ten kolorek wyszedł! Jest ok! Jak związesz w kucyk, to nic widac nie będzie. Za 2 tygodnie znów farbe zrobisz, ale rozjaśniającą i będzie bardzo dobrze. A potem pewnie z raz jeszcze i będzie doskonale
Aha, nie traktuj swoich włosów, jak farbowanych czerwienią czy fioletem, bo Ty masz farbowane czernią uprzednio, a że kolor jest rudawy, to nie ma znaczenia, więc nie skracasz czasu działania farby.

Kurcze obleciałam cała moją nędzną mieścinę w poszukiwaniu castingu słoneczny blond 930 i co.. nic. Nie ma. Świetlisty jest, ale dla mnie za chłodnoróżowy. A reszta to same ciemne odcienie. Ech. Co za dziura.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 11:57   #4074
pati172003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 116
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Tak zamierzam zrobić, karojen24 i mysiu No właśnie zaczęłam się zastanawiać jak farbowałam, co z tą czerwienią, ale nie skróciłam czasu.. W ogóle korciło mnie, żeby jeszcze przedłużyć.. Bo jakoś specjalnie nie widziałam, żeby włosy się rozjaśniły, ale wolałam nie ryzykować, i po 45 min. zmyłam farbę

Edytowane przez pati172003
Czas edycji: 2009-11-06 o 12:01
pati172003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 13:00   #4075
Ashane
Raczkowanie
 
Avatar Ashane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Question Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Hej dziewczyny! a jakie macie opinie po KĄPIELI ROZJAŚNIAJĄCEJ? Pomaga w ogóle? da się rozjaśnić choć o jeden ton?
I czy na takie włoski można później kłaść bezpośrednio farbkę?
__________________
Najważniejszy w życiu jest CZAS,ponieważ dzięki niemu możemy zyskać wszystko inne...

Ashane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 15:05   #4076
pati172003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 116
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=243662 zajrzyj tutaj
Cytat:
Napisane przez ewelina121 Pokaż wiadomość
..
chodzi mi głównie o tą wypowiedź
a na początku wątku jest "przepis" na taka kąpiel
pati172003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 15:50   #4077
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Drogie Wizażanki, będę Wam bardzo wdzięczna za pomoc !

Od około 1,5 roku farbowałam włosy na czerń - znudził mi się już ten kolor i na dniach planuję ściąganie koloru dekoloryzatorem ELGON. Nie chodzi mi o bardzo radykalne rozjaśnienie, ponieważ najlepiej czuję się w ciemnych odcieniach włosów (średni brąz i ciemniejsze ) Marzy mi się teraz mahoń.

Słyszałam, że po dekoloryzacji, każda farba "chwyta" ciemniej niż normalnie, wobec tego mam pytanie :

Czy po dekoloryzacji(załóżmy, że kolor zejdzie do średniego-rudego brązu) mogę od razu nałożyć farbę w kolorze jaki chcę uzyskać (myślałam o Castingu nr 550 "Mahoń" lub 565 "Burgund") i potrzymać na włosach powiedzmy 5 min? Czy jednak mimo krótkiego czasu trzymania kolor i tak najprawdopodobniej wyjdzie znowu zbliżony do czarnego i lepiej zaryzykować z farbą w jasnym odcieniu (może Casting 700 "blond" lub "600" ciemny blond), mimo, że rezultat może być bury i nijaki, daleki od wymarzonego odcienia mahoniu?

Z góry ślicznie dziękuję za pomoc
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 17:31   #4078
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

aaa dziewczyny a jak mi sie marzy jakis ciemny blond lub jasniutki braz ale no boje sie tego rozjasniania, dekoloryzacji itd
obecnie mam ciemny braz... najlepiej bylo by sciac na krotki i wtedy farbowac ale na obciecie sie nigdy nie zdecyduje mam za lopakie wlosy wiec no dosc dlugie ehhh czemu to farbowanie nie mzoe byc latwiejsze
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 09:33   #4079
maggi26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Hej,
dwa dni temu zrobiłam dekoloryzację elgonem (mam naturalne włosy kasztanowe) farbowane były na ciemne kolorki-po dekoloryzacji zrobily sie rudawo-brązowe,zafarbowałam je farbą Loeral Recital Preference Toscane M3 jasny kasztan opalizujący-wyszło coś w rodzaju wlasnie tego koloru który chcesz uzyskać średi -rudawy brąz.
Jeśli mogę Ci poradzić to połóż farbę w kolorze o ton lub dwa jasniejszą od tego który chcesz uzyskać i powinno być ok....
pozdrawiam
maggi26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 10:46   #4080
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Wklejam zdjęcie tego co ja przeszłam Już do końca, teraz tylko odrosty.

Całą akcje zaczęłam 28 września, skończyłam tydzień temu Końcowo mam jeszcze jaśniejszy kolor, bo farba się sprała ( zamierzone to było), ale nie moge uchwycić koloru. Może później spróbuje i wrzuce
shewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:09.