Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-22, 13:27   #3841
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Kalaris hejka
kobietko lepszy jest lagodzacy kremik z Avene niz ten Cicabio z Biodermy - nazywa sie Cicalfate , uwiez mi , uzywalam oba po zabieiegu cosmelan a robilam go dwa razy , wiec cosik tam niecos wiem
no skorsko luszczy sie piekielnie i to normal , tak ma byc

dobrze tez jest uzywac po zabiegu cosmelan zelu do zmywania twarzy Physiogel oraz kremu o tej samej nazwie - firma Steifel

plamiska zchodza od kilku dni do mies nawet , w zaleznosci od fototypu skory , takze not stressing , czekaj ....zmary zejda , to przez marszczenie sie skory bardziej je widac ....cierpliwosci , za mies , dwa bedziesz jak ta lala na buziaku
powodzenia ...buzka to pikus w porownaniu do twojego kregoslupka jak sadze , wszystko bedzie oki
......................... .............
pozdrawiam wszystkie "kolegotki" moje mile ,papa
......................... .......................

Cati , sie nie nerwuj , do tej pory bylo wszystko oki , zatem do konca bedzie , nie ma co sie martwic na zapasa siem trzymaj , buziol

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-09-22 o 16:09
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 16:28   #3842
kalaris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 18
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dzięki Lapiel!! echh miałam się was poradzić przed zakupem a nie po ;/ spoko poslucham doświadczonej koleżanki i zaopatrze się w ten Avene, thx czyli mogę spokojnie myć twarz i nakładać w ciągu dnia inny kremik, tak?

Mam złamane 2 kregi - ferelna impreza, ale lekarze twierdzą, że wszystko będzie ok, muszę tylko przestrzegać zaleceń lekarza i siedzieć w domu przez 3 miesiące
__________________
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Życie trzeba przeżyć tak,żeby wstyd było opowiadać,za to przyjemnie wspominać....
kalaris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 16:48   #3843
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

kalaris mam podobna przygodę ze swoim kręgosłupem

Ostatnia kośc miednicowa poszła na pół i do dzisiaj się nie zrosła. Przeleżałam 3 mce na desce żeby miec unieruchomiony kręgosłup.
Dzisiaj tylko troche bolą plecy i musze uważać przy sportach
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 17:49   #3844
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

kalaris
Dzięki Lapiel!! echh miałam się was poradzić przed zakupem a nie po ;/ spoko poslucham doświadczonej koleżanki i zaopatrze się w ten Avene, thx czyli mogę spokojnie myć twarz i nakładać w ciągu dnia inny kremik, tak?
......................

yes , mozesz ...
super tez daje ulge woda termalna z Avene , polecam !
ja pryskalam nia niemal twarz non stopes po zabiegach

ale skoro juz kupilas z Biodermy to zuzyj go , ten z Avene jest bardziej gesty , tresciwszy , o wiele lepiej nawilza te suche skorki , super natluszcza nie zostawiajac filmu przy tym , dla mnie rewelka ...no sama stwierdzisz czy dobrze Ci poradzilam jak pouzywasz troszke oba ...
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 19:57   #3845
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Skutki imprezy?ło matko jak byłam młoda to się inaczej bawiłamA tak poważnie to z kręgosłupem nie ma zabawyAle lekarze sa mądrzy i jak mówią że bedzie oki to tak bedzie

Catuś Lapi dobrze pisze-nie nerwuj się odpoczywaj i bedzie oki

Retin drugi raz użyłam i już jakieś skórki widzę i krosty albo.......jestem przewrazliwionaNarazie martwię się o naczynka na nosie bo mam cholerny katar a wycieranie chusteczką naczynka nie lubią
Macie jakis patent żeby nie mieć nadmiernego łaknienia?w pracy niestety się nudzę i co>JEM:mur :i jakis cellulit mnie polubił.Myślałam żeby zacząć zażywać Meridię ale za duzo i za poważnych skutków ubocznych ma a aż tak źle nie wyglądam żeby rujnować sobie zdrowieale bandzioch rośnie a przedemną zima
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 20:33   #3846
Ani18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej kalaris! Ja w trakcie smarowania dermamelanem nie zmywałam go.po 2 godzinach od posmarowania nakladałam emulsję Cethapil i dopiero wieczorem zmywałam physiogelem przed nłożenem dermamelanu na noc-i tak przez 2 tygodnie.Potem tylko na noc-rano nawilżanie i filtry.Pierwsze efekty u mnie były widoczne o 2 tygodniachPozdrowionka
Ani18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 20:52   #3847
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej laski..Kalaris hi hi bożesz gdzie Ty sie bawiszDzięki za namiaryDzwonilam dzis do mojego gabinetu i zaproponowano mi Zaffiro taki zabieg hm mało inwazyjny a działajacy cuda ponoc..popytam jak pojadeSzatanka na drązku ćwicz..Atlas kupilam ooo musze sie pochwalicwczoraj ..ale psia mac nie ma obciaznikow w zestawie i musimy reklamowac a juz w oczach sie ujedrniałam...
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-23, 09:19   #3848
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam ,

SzatAnus - brzuszki cwicz , oponka nie urosnie ,
cud maszyna jak dla mnie to orbitrek -maz mi kupil staram sie codziennie na nim po kilka minutek chociaz , wszystkie partie w ruchu super ujedrnia !

mozesz chrom lykac albo aplefit , nawet dwa naraz ja lykam czasami ...ostatnio biore turboslim - oj w koncu nie mam klopotow z moimi leniwymi jelitkami ...

milego dnia , pa
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 11:31   #3849
callmedaisy
Przyczajenie
 
Avatar callmedaisy
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 26
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam wszystkie piękne wizażanki;-)
Kalaris, witaj w klubie, Kobieto!!;-)))))) Ja mam złamany th8 (piersiowy) od 3.07 kiedy to pan, któremu się BAAARDZOOOO spieszyło, nie zauważył ani znaków ograniczenie do 40km/h ani, że roboty budowlane....i jak ja zostałam zatrzymana na wiadukcie przez budowlańca, to Pan wjechał w mój samochód z prędkością 100-120 km/h ha!!!!!!!! A w samochodzie mój małż i MÓJ NAJUKOCHAŃSZY wtedy prawie 4-miesięczny SYNUŚ!!! Myślałam, że s****y....a z tym złamanym kręgosłupem włąsnymu rękami...... !!!!!!!!! Na szczęście synek i mąż cali, jedynie synek w szoku, po spał bidulek jak ten PALANT w nas wjechał;-((((((((((( krzyk taki, że jeszcze dzisiaj chce mi się wyć na samo wspomnienie...
Ja też skorzystałąm z okazji, ze uziemiona u rodziców jestem i 3.09 nakłądałam cosmelan1 i na noc już cos2. Dzisiaj jestem 20 dzień PO;-) i ....jest nieźle, ale nie rewelacyjnie. Plamiska pojaśniały w ok. 60%, liczyłam na to, że skoro nie są bardzo ciemne, to znikną w ogóle, ale chyba się przeliczyłam;-)). No ale w porównaniu do stanu wyjściowego, mówię otwarcie, że jestem ZADOWOLONA...
Ja stosowałam zasady agami, jednej z wizażystek...czyli przez pierwsze 2 tyg. cos 2 na dzień i na noc, żadnego zmywania!!! A hydrofaktor i avene cicalfate jedynie w KRYZYSOWYCH sytuacjach, mimo, że mam bardzo wrażliwą cerę, trochę naczynek powyłaziło, ale pozbędę się ich w kolejnym etapie procesu upiększania hahaha...Wydaje mi się, ze jak chcesz uzyskać najlepszy efekt, to powinnaś zacisnać zęby i się przemęczyć bez stosowania dodatkowych środków i zmywania...Ja smarowałam nawet skórę pod okiem i pod łukiem brwiowym, w pewnym momencie ranki mi się porobiły, ale CICALFATE pomógł;-), skóra jest zdecydowanie rozjaśniona i wygładzona, smaruję się dalej, może przebarwienia jeszcze troszkę zejdą;-)

CATE, pisz jak tam Szymuś?? A wodami się nie martw, będzie dobrze;-)
A Ty rodzisz sama czy cc?? Ja miałąm ambitny plan rodzenia naturalnie, ale na szczęście mój lekarz zadecydował inaczej;-))). Ja waga wyjściowa 50kg i 167cm wzrostu...a Piotruś w 40 tygodniu ciąży na usg 4100!!!!!!!! A przy cesarce kilka dni później UWAGA!!!!!!! 4500!!!!!!!!! Myślałam, że ze stołu operacyjnego spadnę!!!;-)))))))))
pozdrawiam serdecznie
callmedaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 12:00   #3850
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

CALLME na razie wszystko wskazuje na cc bo Szymek ułozony posladkowo i z powodu małej ilości wód nie ma się jak obrócić. W poniedziałek ide na kolejna kontrolę i jak się nic nie polepszy to już do szpitala na patologię na obserwacje. Ogólnie chyba wolę cc ze względu na dużą wadę wzroku która mi się pogłębiła w ciąży i ten kręgosłup.

SZATANKA żeby nie jeść często myj zęby i dużo żuj gum jak ma się taki świeży oddech to się nie chce jeść żeby go nie popsuć

Co do suchej skóry przypomniał mi się patetnt dolewania oliwki do wanny.
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 13:36   #3851
Lekko plamiasta
Raczkowanie
 
Avatar Lekko plamiasta
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 100
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Atlas kupilam ooo musze sie pochwalicwczoraj ..ale psia mac nie ma obciaznikow w zestawie i musimy reklamowac a juz w oczach sie ujedrniałam...
Michellko szacun życzę wytrwałości, a zapewniam, że po jakimś czasie systematycznych ! ćwiczeń (podobno po 3 tygodniach wyrabia się nawyk), sam organizm będzie się domagał atlasu
Ja gdzieś od 2 miesięcy odkryłam nordic walking super sprawa pod warunkiem, że chodzisz prawidłowo (nie jak te wszystkie babcie).
W Krakowie piękna sloneczna pogoda, na razie smuruję się tym drula intensive serum (które niby wywabia nawet tatuaże!)
Buziaczki
Lekko plamiasta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-23, 21:37   #3852
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej laseczkiCati tysz dwoje miałam posladkowo,miednicowo i sie nie obrócily..moze i dobrzeBędzie oki-rodzimy z TobąLekuś bede wytrwała mówisz ze z kijkami fajnie,Tys gibka i smukła..i tak daleko a miałabym kompanke do ćwiczeńLapi Orbitek mam i nie moge ćwiczyc bo mi za bardzo kolana obciaza..jest ktos chętny do orbitka nie do moich kolan rzecz jasna Szatanka dalej polecam ćwiczenia na drązku..nocne Came gdzie foto z Piotrusiem panem śliczniutkim. .Jutro jade przez Wrocek to Ci pomacham kobietoTŻ mnie w góry porywa na wekhenda tym wszystkim piratom drogowym och Buziaki śpijcie słodko
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 07:46   #3853
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Calltakich kierowców.Kiedyś też auto w nas wjechało a moje dziecko z tyłu się drze....ja chcę jeszcze!tak Mu sie spodobało ale to dlatego ze to nie było mocno bo na swiatłach.
Taaa Dziewczynki myślicie że to takie proste
Brzuszków nie mogę bo mam skoliozę a podnoszenie nóg nie wiele dało
Guma do zucia wytwarza kwasy i jeszcze bardziej chce się jeść
Drążek?podciągać się czy jak?
Orbitrek ponoć super tylko że ja wpokoju nie mam miejsca na niego
ale mam steper....przynajmniej to
Lapi chrom łykałam....mnie nic nie dał ale teraz jest zestaw chrom z aplefitem za 27 zł więc sie opłaca ale czytałam że ten ostatni powoduje zaparcia i dziewczyny nienajlepiej się po nim czuły
Może jak klienci wrócą do sklepu(nie wiem gdzie poleźli)to przestanę żreć
Miszka: oklaski:tylko wytrwałości życze
Buziaki
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2009-09-24 o 07:52
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 08:20   #3854
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hejka!!! Szatanka na priva nap Gdziescie sa ..z kawa przylazłam
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 10:43   #3855
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

hola czesc Michell , jestem ja na kawku zaraz pedze ...
milego dzionka
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 11:41   #3856
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej Dziewczynki,
Dawno mnie tu nie było, widzę, że przybyło tu duzo nowych plamek ?, więc witam wszystkie nowe i nienowe kobitki !

Mam prosbę do wszystkich : któraś kiedys pisała, ze kupiła zestaw cosmelan na allegro od uzytkowniczki o nazwie FuenteAlta, czy któraś ma może namiar na tę kobitkę, chodzi mi o e-mail lub GG ?

Pozdrawiam
Tini
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 11:52   #3857
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dołączam ze słabą kawuchą.

Sztanuś jak sie ma skolioze to brzuszki też mozna ćwiczyc tylko są jakies modyfikacje żeby nie obciążać kregosłupa. Ja chodziłam do klubu na tzw ABSy czyli 30 min brzuszków - rewelka.
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 18:13   #3858
vivaxyz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej piekności

Doradzcie mi proszę, 3,5 miesiąca temu robiłam cały zabieg cosm, nadal uzywam cosc2, ale zostało mi troche maski i chciałabym ją wymazać , nałozyc na całą twarz czy tylko tu gdzie były no i niestety jeszcze są (ale jaśniejsze) plamy? nie wiem co robić
vivaxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 19:34   #3859
callmedaisy
Przyczajenie
 
Avatar callmedaisy
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 26
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

witam,
od Pani FuentaAlta kupowałam JA;-)
namiary: "Lucyna Sasin" <lucysasin@hotmail.com>,
pozdrawiam
callmedaisy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-24, 20:00   #3860
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

vivaxyz
Hej piekności

Doradzcie mi proszę, 3,5 miesiąca temu robiłam cały zabieg cosm, nadal uzywam cosc2, ale zostało mi troche maski i chciałabym ją wymazać , nałozyc na całą twarz czy tylko tu gdzie były no i niestety jeszcze są (ale jaśniejsze) plamy? nie wiem co robić
......................... ..................
dobry wieczorek
z tego co mi wiadomo zabieg cosmelan mozna robic raz w roku , chociaz moja lek med estet. ,u ktorej zabieg robilam powiedziala mi ,ze nawet po pol roku mozna go powtorzyc , wszystko zalezy od skory i jej kondycji , ponoc na starszej skorze mozna wiecej wbrew temu co ja zawsze myslalam ....no chyba troszku za wczesnie z tego wynika ...cosmelan bardzo mocno ingeruje w skorke i niestety ja oslabia oraz powoduje ,ze robi sie ciensza ....tyle wiem ja

ktos moze ma inne informacje

milego wieczorku zycze milym paniom
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 22:05   #3861
0chydka
Raczkowanie
 
Avatar 0chydka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z domu głównie
Wiadomości: 37
GG do 0chydka
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam wszystkie łaciate
pręgowane i skrzydlate
Jak nie trudno zauważyć jetem tu nowa i cieszę się że istnieje punkt zboru dla naszej tak osobliwej "dalmatyńskiej urody". Właśnie siedzę z maską na twarzy i zanim ją zmyję po lekturze forum postanowiłam się przedstawić i aby tradycji było zadość zadać pytanie jako raczkująca w temacie.
Krótko o sobie: plamy jakieś 3-4 lata 3 zabiegi microdermabrazja, laser, 2 razy seria kwasów, plamy jakby nie tyle co zniknęły ale jakoś chyba po tych zabiegach się właśnie nasiliły /bądź też ich obecność i zajmowanie terytorium mojej twarzy rozwijało się jakoś niezależnie od wszystkiego/. Tabsy /3 lata/odstawiłam 10 lat temu - problemy z krążeniem /żylaki usunięte/, dwa razy miałam tez botox - polecam super sprawa,
Dodatkowo trapiący mnie mankament to poszerzone pory i kruche naczynka, delikatna przesuszająca się ale jednak tłusta cera /taki sobie wybryk natury/
Po tak przdługim i nudnym wstępie przejdę może do pytania
1 Czy którakolwiek z wizażystek bardziej zaawansowanych w walce z plameczkami spotkała się z kremem Eldoquin 4%?
Polecił mi go mój lekarz ze wskazaniem ze w krajach unijnych nie do kupienia, lek z US do nabycia w Egipcie /ponoć na plamy działa/
0chydka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 07:20   #3862
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Dołączam ze słabą kawuchą.

Sztanuś jak sie ma skolioze to brzuszki też mozna ćwiczyc tylko są jakies modyfikacje żeby nie obciążać kregosłupa. Ja chodziłam do klubu na tzw ABSy czyli 30 min brzuszków - rewelka.
Jak byłam na rehabilitacji kręgosłupa to kobieta mi pokazała jak mam robić ale mimo wszystko obciążam go.

Miszkad zięki.Odpisałam

Ochydka ja używam Retinu A ale to na bardzo kruche naczynka nie można. A tago Eldoquin-u nie znam i nie słyszałam o nim więc Ci nie pomoge
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 07:48   #3863
vivaxyz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
vivaxyz
Hej piekności

Doradzcie mi proszę, 3,5 miesiąca temu robiłam cały zabieg cosm, nadal uzywam cosc2, ale zostało mi troche maski i chciałabym ją wymazać , nałozyc na całą twarz czy tylko tu gdzie były no i niestety jeszcze są (ale jaśniejsze) plamy? nie wiem co robić
......................... ..................
dobry wieczorek
z tego co mi wiadomo zabieg cosmelan mozna robic raz w roku , chociaz moja lek med estet. ,u ktorej zabieg robilam powiedziala mi ,ze nawet po pol roku mozna go powtorzyc , wszystko zalezy od skory i jej kondycji , ponoc na starszej skorze mozna wiecej wbrew temu co ja zawsze myslalam ....no chyba troszku za wczesnie z tego wynika ...cosmelan bardzo mocno ingeruje w skorke i niestety ja oslabia oraz powoduje ,ze robi sie ciensza ....tyle wiem ja

ktos moze ma inne informacje

milego wieczorku zycze milym paniom

Lapi dzieki za odp. tak włanie myslałam, nie pozostaje mi nic innego jak zaczekać do stycznia, tylko czy ta maska będzie jeszcze miała swoje własciwości? hmmm..... no nic



Ochydka witam cieplutko niestety ja również nic o takim specyfiku jak Eldoquin nie słyszałam, ale bardzomnie to zaciekawiło, popytam gdzie tylko sie da
vivaxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 08:50   #3864
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam Wszystkie kobitki,

Dzięki Call za szybką odpowiedź.

Pozdrowionka
Tini
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 10:30   #3865
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Vivka spróbuj maske nałożyc ale tylko na 1ną mała plamkę. Sama zobaczysz czy coś działa czy nie.

Eldoquin mozna kupic przez internet z kanadyjskiej apteki. Głównym składnikiem tego specyfiku jest hydrochinon czyli jest to cos podobnego do naszego Pigmanormu.
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 10:41   #3866
kalaris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 18
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

[QUOTE=callmedaisy;1439288 5]Witam wszystkie piękne wizażanki;-)
Kalaris, witaj w klubie, Kobieto!!;-)))))) Ja mam złamany th8 (piersiowy) od 3.07 .............


Cześć Dziewczyny Bardzo dziękuję za wszystko !!!!!
Nie było mnie przez chwilę, złapałam jakąś cholerną depresję ale dzisiaj jest już troszkę lepiej

Callme straszne!!! Dobrze, że nic Wam się nie stało! Co za debil!!!! takich to tylko.... echh... a kręgosłup mam nadzieję, że się zrośnie!
Nie uwierzysz, ale ja też mam złamanie w okolicy klatki piersiowej - poszły mi 2 kręgi TH6 i TH7 . Felerna impreza 14.08.. już wychodziłyśmy z domu od znajomego. Taxi już czekały aby zawieść nas na c.d. imprezy w clubie a tu taki myk.. kumpela podbiegła i straciłyśmy stabilność i spadłyśmy z wyskości.. najpier na samochód a potem na ziemię.... masakra potem już była karetka i szpital ... i teraz przez 3 miesiące muszę nosić cudny stabilizator... wyglądam jak spadochroniarz

Cathi a Ty mnie nawet nie strasz!!!! mam nadzieję, że po 3 miesiącach kości się zrosną... ja to jestem maniaczka sportowa i nie wyobrażam sobie dalszego życia bez siatki, squasha, basenu, itd..., chyba bym się załamała na dobre....

Szatanuś a tobie polecam squasha!! rewelacyjne na redukcję paru kg i pomimo wszystko brzuszek też troszkę się spłaszcza
Mam postanowienie jak tylko wyzdrowieje, to będę śmigać codziennie z rakietą.. bo teraz to tylko jem i leżę, leżę i jem i tak na zmianę... i za chwilę to już nie będę mieścić się w swoje ciuchy ...
__________________
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Życie trzeba przeżyć tak,żeby wstyd było opowiadać,za to przyjemnie wspominać....
kalaris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 14:10   #3867
callmedaisy
Przyczajenie
 
Avatar callmedaisy
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 26
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam Wszystkie miłe panie,

kalaris,
ja BARDZO cierpię, że nie mogę sportów uprawiać. Lekarz powiedział, że przez min 6 miesięcy buuuuuuu!!!! A tak dobrze mi szło...2 miesiące po cesarce zaczęłam codziennie lub co drugi dzień treningi po 30 minut, głównie na gym ball'u, po 300-400 spięć (brzuszków) w różnej konfiguracji (w ciąży przytyło mi się 18-19kg, Piotruś przy porodzie cc 4500;-), plus na dośladki moje magiczne ćwiczenia no i ciężarki po 2 kg na łapkę, dużo powtórzeń (seria 8 ćwiczeń po 20 razy)
Po 2 miesiącach byłam już taka jak lubię być, NIEROZMEMŁANA;-)))), wróciłam do wagi sprzed ciąży... A teraz DUPA BLADA!!!! Masakra, czuję jak z każdym dniem coraz bardziej flaczeję
Do tego jeszcze zakaz podnoszenia synka!! Wyobrażacie sobie?? Wypadek jak Piotruś miał prawie 4 miesiące, a ja przez pół roku nie mogę go podnieść i przytulić, jestem uzależniona od POMOCY przez cały dzień, ja pierdykam!!!!!!!!! Normalnie DEPRECHY można się nabawić;-((((((( Ale jakoś się DZIELNIE trzymam
Nie wyobrażam sobie braku możliwości powrotu do dawnego stylu życia, pełnej aktywności i NIEZALEŻNOŚCI...
pozdrawiam serdecznie

a apropos plam, to jedna gnidowata nie chce mi zejść wrrrrrrr (jestem 3 tyg po masce) wrrrrrrrrrrrrrr. Ale smaruję się wytrwale dalej, muszę z nią jeszcze powalczyć, może się w końcu podda;-))))))
callmedaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 15:40   #3868
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Kalaris to leżymy i jemy teraz razem. Mam zakaz łażenia i juz mnie to męczy, odliczam dni do porodu.

Callme co to za magiczne ćwiczenia na posladki. Moje w ciąży to flakon totalny. Cellulit je zaatakował
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 17:51   #3869
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Kalaris squash jakoś nie dla mnie chyba.Myślę o fitnesie czy czymś takim ale narazie mam doła i mam wszystko gdzieś choć o gębie nie zapominam i maziam jak juz zaczęłam.Właśnie wchodzę w fazę lekkiego złuszczania....

Cati to naprawde niedługo już i zleci zanim sie spostrzeżesz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 18:35   #3870
kalaris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 18
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Za godzinkę grają nasze dziewczyny w siatkę!! hip hip huraaaa!!!!
mam nadzieję, że wygramy!!

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

Callme i Cathi to leżymy razem!
I wiecie co może będziemy się jakoś wspierać, żeby tyle nie żreć!!

A co do pośladków i redukcji cellulitu to polecam maszynę Velasmooth - dziala cuda ale trzeba wykonać serię + oczywiście trochę sportu, bo jak wiecie nie ma cudów jeśli chodzi o ładne ciałko

Dzisiaj minął już tydzień od maski... plamki troszkę są słabsze ale cały czas są moją skóra chyba się updporniła bo coraz lepiej toleruje derme2 ;/ po konsultacjach z Panią doktor zaczełam się maziać 3 razy dziennie na całą twarz ;/ grrr dodatkowo wycisnełam sobie na czole 3 syfki na czole i teraz w tym miejscu mam straszne blizny, skóra się ślimaczy i zrobiły się brzydkie plamy.. mam nadzieję, że sobie nie narobiłam większego ałaaa niż miałam

czy któraś z was wysiskała podczas aplikowania kremiku??
echhh chyba nigdy nie będę miała ładnej cery

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Szatnuś w takim razie polecam body ball skoro squash odpada
I nie łam się kobieto, ja co chwila teraz łapie doła (
Najlepsze na doła są lody truskawkowe albo śmietankowe z karmelem z maca hihihi
__________________
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Życie trzeba przeżyć tak,żeby wstyd było opowiadać,za to przyjemnie wspominać....
kalaris jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:53.