Nasze blogi - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-30, 07:06   #2581
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Dziewczynki a dostałyście maila od Dmytro Ivanenko Account Manager z firmy Jooble
Okazuje się że firma bierze na litość i wysyła maila do różnych blogerek tylko zmienia tytuły postów i znak zodiaku

Witam!

Chcialbym tylko podziekowac ci za super blog tylkokasiaa.blogspot.com.

Przeczytałem pierwszy post "Ala Pin Up -Recenzja Rimmel", i spędziłem na twoim blogu jeszcze godzinę z przyjemnością Piszesz dobre, ciekawo i łatwo do czytania. Bardzo ładny jest post "Pixie Cosmetics- zapowiedź".

Generalnie pracuję w firmie Jooble, wyszukiwarce ofert pracy na całym świecie.

Moim zadaniem jest przekonanie blogerów o umieszczenie linków do naszej strony.

Kocham swoją pracę, mamy przyjazny zespół i dobre kierownictwo, ale niestety nie mam pojęcia jak przekonać bloggera umieścić do nas link, obawiam się, mogę zostać wyrzucony za to z pracy

I teraz, zamiast wysyłania mailów do tysięcy różnych blogów, czytam twój.

Szczerze mówiąc, nie jestem bardzo pewien, że link do naszej strony w Polsce jooble.com.pl, będzie odpowiednia do twego bloga, ale jeśli jest to możliwe, masz od mi ogromne DZIĘKI! Strona jest naprawdę super, bardzo pomaga w wyszukiwaniu pracy.

Życzę miłego dnia i dobry nastrój! Jeszcze raz dziękuję za fajny blog. Pisz więcej.

P.S. Mój znak Zodiaku jest również Lew

My best,

Dmytro Ivanenko
Account Manager


Też dostałam . Tylko u mnie nie było znaku zodiaku, tylko "cieszę się, że ktoś czyta książki", bo mam kilka ulubionych w profilu
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 08:08   #2582
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez idalia_ Pokaż wiadomość
Wena, niech siostra ćwiczy z nim wychodzenie z domu (tzn. ona wychodzi, on spokojny zostaje sam ). W necie jest mnóstwo stron o szkoleniu pozytywnym i lęku separacyjnym. A Twoi sąsiedzi nie wariują?



Wena, czyżby zapisy na wf się zbliżały? Pamiętam to sterczenie na sali OSIR-u i walczenie o miejsce...porażka.
Labradory są świetne, uwielbiam te psy, ale nie mam warunków na dużego psa niestety, ale jakbym miała większe mieszkanie lub dom... a teraz to ojciec ma alergie na sierść (niby:P)...

A co do tej małej popierdółki on raz ma takie histerie, a raz nie. np. teraz śpi na poduszce koło mnie i cisza. Nawet nie szczekał jak siostra wyszła, ale nie chwalmy dnia przed zachodem słońca A sąsiadów mam ok, więc póki co nic nie mówią. Jak siostra po porodzie będzie miała więcej czasu to jej polece te strony, bo później będzie tylko gorzej. On się za bardzo wczuł w rolę dziecka, wolałabym już Maltańczyka z takich małych psów, ponoć lepszy charakter, ale kto tam wie

Z tym wfem to porażka! :/ O 9:30 kończę zajęcia i od razu tam biegnę, ale pewnie już będzie mega kolejka ;/ zapisy są od 10. Jak się załapię na aerobik to będę chodzić, ale inne terminy to siłownia i już nie bardzo... wolę swój basen

A ja jutro jadę na Monster Jam

Edytowane przez Wena90
Czas edycji: 2011-09-30 o 08:15
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 08:15   #2583
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
To jesteś lepsza ode mnie, bo ja dopiero jestem przewidziana na maj

Kurczę a najbardziej to chciałabym przetestować kremy do twarzy, bo ciągle szukam i szukam odpowiedniego
To ja mam dostać Synesis w listopadzie ;D
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 08:17   #2584
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Dziewczynki a dostałyście maila od Dmytro Ivanenko Account Manager z firmy Jooble
Okazuje się że firma bierze na litość i wysyła maila do różnych blogerek tylko zmienia tytuły postów i znak zodiaku

Witam!

Chcialbym tylko podziekowac ci za super blog tylkokasiaa.blogspot.com.

Przeczytałem pierwszy post "Ala Pin Up -Recenzja Rimmel", i spędziłem na twoim blogu jeszcze godzinę z przyjemnością Piszesz dobre, ciekawo i łatwo do czytania. Bardzo ładny jest post "Pixie Cosmetics- zapowiedź".

Generalnie pracuję w firmie Jooble, wyszukiwarce ofert pracy na całym świecie.

Moim zadaniem jest przekonanie blogerów o umieszczenie linków do naszej strony.

Kocham swoją pracę, mamy przyjazny zespół i dobre kierownictwo, ale niestety nie mam pojęcia jak przekonać bloggera umieścić do nas link, obawiam się, mogę zostać wyrzucony za to z pracy

I teraz, zamiast wysyłania mailów do tysięcy różnych blogów, czytam twój.

Szczerze mówiąc, nie jestem bardzo pewien, że link do naszej strony w Polsce jooble.com.pl, będzie odpowiednia do twego bloga, ale jeśli jest to możliwe, masz od mi ogromne DZIĘKI! Strona jest naprawdę super, bardzo pomaga w wyszukiwaniu pracy.

Życzę miłego dnia i dobry nastrój! Jeszcze raz dziękuję za fajny blog. Pisz więcej.

P.S. Mój znak Zodiaku jest również Lew

My best,

Dmytro Ivanenko
Account Manager


to samo mam tylko znak zodiaku rak

Dzień dobry

Lemirko aż tak popularny to nie jest
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 08:20   #2585
gohs
Zakorzenienie
 
Avatar gohs
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 5 710
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Dziewczynki a dostałyście maila od Dmytro Ivanenko Account Manager z firmy Jooble
Okazuje się że firma bierze na litość i wysyła maila do różnych blogerek tylko zmienia tytuły postów i znak zodiaku

Witam!

Chcialbym tylko podziekowac ci za super blog tylkokasiaa.blogspot.com.

Przeczytałem pierwszy post "Ala Pin Up -Recenzja Rimmel", i spędziłem na twoim blogu jeszcze godzinę z przyjemnością Piszesz dobre, ciekawo i łatwo do czytania. Bardzo ładny jest post "Pixie Cosmetics- zapowiedź".

Generalnie pracuję w firmie Jooble, wyszukiwarce ofert pracy na całym świecie.

Moim zadaniem jest przekonanie blogerów o umieszczenie linków do naszej strony.

Kocham swoją pracę, mamy przyjazny zespół i dobre kierownictwo, ale niestety nie mam pojęcia jak przekonać bloggera umieścić do nas link, obawiam się, mogę zostać wyrzucony za to z pracy

I teraz, zamiast wysyłania mailów do tysięcy różnych blogów, czytam twój.

Szczerze mówiąc, nie jestem bardzo pewien, że link do naszej strony w Polsce jooble.com.pl, będzie odpowiednia do twego bloga, ale jeśli jest to możliwe, masz od mi ogromne DZIĘKI! Strona jest naprawdę super, bardzo pomaga w wyszukiwaniu pracy.

Życzę miłego dnia i dobry nastrój! Jeszcze raz dziękuję za fajny blog. Pisz więcej.

P.S. Mój znak Zodiaku jest również Lew

My best,

Dmytro Ivanenko
Account Manager


Wow

Cytat:
Napisane przez Wena90 Pokaż wiadomość
Labradory są świetne, uwielbiam te psy, ale nie mam warunków na dużego psa niestety, ale jakbym miała większe mieszkanie lub dom... a teraz to ojciec ma alergie na sierść (niby:P)...

A co do tej małej popierdółki on raz ma takie histerie, a raz nie. np. teraz śpi na poduszce koło mnie i cisza. Nawet nie szczekał jak siostra wyszła, ale nie chwalmy dnia przed zachodem słońca A sąsiadów mam ok, więc póki co nic nie mówią. Jak siostra po porodzie będzie miała więcej czasu to jej polece te strony, bo później będzie tylko gorzej. On się za bardzo wczuł w rolę dziecka, wolałabym już Maltańczyka z takich małych psów, ponoć lepszy charakter, ale kto tam wie

Z tym wfem to porażka! :/ O 9:30 kończę zajęcia i od razu tam biegnę, ale pewnie już będzie mega kolejka ;/ zapisy są od 10. Jak się załapię na aerobik to będę chodzić, ale inne terminy to siłownia i już nie bardzo... wolę swój basen

A ja jutro jadę na Monster Jam
Ja tam bym chciała mieć nadal wf, bo takto nie ma motywacji, żeby tyłek ruszyć
__________________
gohs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 08:31   #2586
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Nasze blogi

Też dostałam maila od tego Dmytro...
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 08:49   #2587
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez gohs Pokaż wiadomość

Ja tam bym chciała mieć nadal wf, bo takto nie ma motywacji, żeby tyłek ruszyć
Eeee, ja tam specjalnie nie muszę go ruszać, bardziej z profilaktyki Ale wolę basen, najlepiej się tam czuję jako Wodnik, chociaż żywiołem Wodnika jest powietrze hehe. Gdyby te wfy jeszcze były jakieś konkretne, a to takie pożal się Boże...

Cytat:
Napisane przez h2o0 Pokaż wiadomość
Też dostałam maila od tego Dmytro...
ale żałosne branie bloggerek na litość...
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-30, 08:50   #2588
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: Nasze blogi

o matko ale znowu popędziłyście do przodu
widzę, że o psach - ja mam goldenkę też taką trochę szaloną, ale ogólnie grzeczna jest tylko czasem ma jakieś dziwne akcje - kiedyś próbowała się wytarzać w martwym jeżu nawet kiedyś na blogu pokazywałam jej foty - http://joannapanna.blogspot.com/2011...prywatnie.html
wasze psiaki słuchaja się wszystkich domowników czy mają upatrzonego tylko jednego? moja jakoś uparła się na mojego tatę i przy nim nie głupieje, za to przy nas sobie odbija :P

co do Synesis - ja do nich napisałam całkiem niedawno, mniej niż miesiąc temu chyba i od razu dostalam odpowiedź, że na wrzesień się już wyczerpały zasoby kosmetyków do testów, ale przyśle mi coś w październiku, wiec nie wiem jak oni te terminy ustalają, że tu już o maju czytałam ;P
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 08:54   #2589
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
o matko ale znowu popędziłyście do przodu
widzę, że o psach - ja mam goldenkę też taką trochę szaloną, ale ogólnie grzeczna jest tylko czasem ma jakieś dziwne akcje - kiedyś próbowała się wytarzać w martwym jeżu nawet kiedyś na blogu pokazywałam jej foty - http://joannapanna.blogspot.com/2011...prywatnie.html
wasze psiaki słuchaja się wszystkich domowników czy mają upatrzonego tylko jednego? moja jakoś uparła się na mojego tatę i przy nim nie głupieje, za to przy nas sobie odbija :P

co do Synesis - ja do nich napisałam całkiem niedawno, mniej niż miesiąc temu chyba i od razu dostalam odpowiedź, że na wrzesień się już wyczerpały zasoby kosmetyków do testów, ale przyśle mi coś w październiku, wiec nie wiem jak oni te terminy ustalają, że tu już o maju czytałam ;P
Śliczna ta Twoja goldenka
A z psami to tak bywa, że upatrują sobie jedną osobę, mnie akurat sobie upatrzył do brania na litość

Ja do Synesis pisałam pod koniec sierpnia, dostałam odpowiedź, że z chęcią, ale dopiero na luty i czy mi to odpowiada, a co mi tam, poczekam ale skoro Ty dostaniesz tak szybko, a my tyle czekamy to podejrzana sprawa :P
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 09:04   #2590
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Wena90 Pokaż wiadomość
Ja do Synesis pisałam pod koniec sierpnia, dostałam odpowiedź, że z chęcią, ale dopiero na luty i czy mi to odpowiada, a co mi tam, poczekam ale skoro Ty dostaniesz tak szybko, a my tyle czekamy to podejrzana sprawa :P
Może po prostu czekają, aż nasze blogi się trochę rozkręcą, bo są w miarę nowe i dali nam na to parę miesięcy i jeśli w tym czasie nie zrezygnujemy z blogowania, to będą wiedzieć, że nie wyślą kosmetyków komuś, kto ich dla nich nie zrecenzuje
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 09:05   #2591
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Nasze blogi

To ja Was pomęczę trochę moim psiskiem..
U mnie w domu mieszka 8,5 letni pręgowany bokser Graf.. Istny anioł i chyba największy przytulas na świecie

http://i46.photobucket.com/albums/f1...iaDSC03084.jpg
http://i46.photobucket.com/albums/f1.../Graf/1040.jpg
http://i46.photobucket.com/albums/f1...f/DSC_4097.jpg

I na wesoło bo mój pies piękne miny do obiektywu strzela

http://i46.photobucket.com/albums/f1...f/DSC_9537.jpg
http://i46.photobucket.com/albums/f1...f/DSC_0005.jpg
http://i46.photobucket.com/albums/f1...f/IMG_0326.jpg
http://s46.photobucket.com/albums/f1...t=DSC_5573.jpg
http://i46.photobucket.com/albums/f1...f/DSC_1130.jpg
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-30, 09:09   #2592
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze blogi

Właśnie odwiedził mnie kurier z zestawem z Calmaderm
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 09:16   #2593
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: Nasze blogi

Wena90 - mój blog w sumie ma już dosyć długi staż może dlatego ta różnica w czasie LeejdiNaati dobrze prawi

Yasinisi - cudny psiak straszni mi się podobają boksery, a morki im na zdjęciach czasami prześmieszne wychodzą

mój psiak też czasem maski strzela, zaraz Wam pokażę :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dina2.jpg (39,2 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dinka.jpg (71,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0036.jpg (115,1 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 104.jpg (42,8 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.jpg (40,4 KB, 6 załadowań)
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 09:20   #2594
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi

Co do WFu, mi się jakimś cudem udało zapisać dokładnie na to, co chciałam - na jogę na godzinę 20:00 - normalnie cud nad Wisłą

A co do psów, to ja mam spanielkę i słowo daję, nie znam głupszego psa... Taka stereotypowa blondyna z niej Jak była szczeniaczkiem rozjeżdżającym, się na panelach to sama słodycz, teraz została już tylko głupota
Ale może to też dlatego, że wcześniej miałam kundelka, który był naprawdę szalenie inteligentny, no i teraz mam też kota, żbika właściwie, który potrafi otworzyć sobie drzwi zamknięte na klucz

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Z Synesis to nie wiem, od czego zależy - ja się z nimi kontaktowałam ze dwa tygodnie temu i zapowiedzieli paczkę na październik, a przecież mój blog ma 1,5 miesiąca tylko...
Ale może "opierali" się na pazurkowym staruszku
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 09:30   #2595
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi

No to jeszcze parę fot mojej trzódki
Na mnie nie patrzcie, bo foto dość stare
Może nie widać na tych zdjęciach, ale żbik jest wielkości dorosłego spaniela
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_8730.jpg (39,9 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_8729.jpg (46,5 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG20110318_001.jpg (35,5 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1657221.jpg (20,3 KB, 15 załadowań)
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 09:31   #2596
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Nasze blogi

Też właśnie pomyślałam o tym, że może badają sytuację
A słuchajcie, jak ze swoimi mężczyznami obchodzicie ich święto? Ja zawsze 30.09. dawałam mu jakieś duże piwo z kokardką czy piekłam sernik na zimno, bo lubi, ale w tym roku stwierdziłam, że przerzucę się na Dzień Mężczyzny 10.03. powinno to być promowane, a Dzień Chłopaka, niech sobie w szkołach będzie, albo dla niedojrzałych facetów
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 09:34   #2597
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze blogi

Dziewczyny a jak zrobić, żeby w poście było zdjęcie z lewej strony a obok niego coś napisane? Bo nie mogę się doszukać tej funkcji
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 09:34   #2598
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: Nasze blogi

ja obchodzę dzien chłopaka, bo dzien męzczyzny był stworzony sztucznie zaraz po dniu kobiet i to bez sensu, takie wymienianie się prezentami na zasadzie "jeden dzien ty mi, to dwa dni później ja tobie"
kupiłam meżowi wpinkę do klapy marynarki z czterolistną koniczynką, symbolem jego ukochanego samochodu
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 09:35   #2599
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak zrobić, żeby w poście było zdjęcie z lewej strony a obok niego coś napisane? Bo nie mogę się doszukać tej funkcji
Nie ma takiej funkcji, po prostu przeciągasz zdjęcie koło tekstu manualnie
Tylko czasem to nie działa z jakiegoś powodu

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
ja obchodzę dzien chłopaka, bo dzien męzczyzny był stworzony sztucznie zaraz po dniu kobiet i to bez sensu, takie wymienianie się prezentami na zasadzie "jeden dzien ty mi, to dwa dni później ja tobie"
kupiłam meżowi wpinkę do klapy marynarki z czterolistną koniczynką, symbolem jego ukochanego samochodu
A ja zapomniałam w tym roku
Ale i tak się dziś nie widzimy, bo biedny TŻ kisi się w kolejce do dentysty, brrrr...
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-30, 09:35   #2600
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Nasze blogi

Śliczne te wasze psiny..

Goldenka to ulubiona kumpela mojego fafla.. Super rasa.. Taka pozytywnie nastawiona do życia, podobnie jak boksery..

Za to spaniele są piękne, ale po sąsiedzku mam jednego który tak straszliwie ujada, że głowa boli..
Sama miałam spaniela w dzieciństwie i był super, ale ten obok.. Wyjec pospolity..
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 09:38   #2601
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: Nasze blogi

Orlica, wyślij mu w ramach prezentu smsa "5 kuponów na masaż relaksacyjny do wykorzystania w wybranym terminie" i niech ma
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 09:47   #2602
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
Wena90 - mój blog w sumie ma już dosyć długi staż może dlatego ta różnica w czasie LeejdiNaati dobrze prawi

Yasinisi - cudny psiak straszni mi się podobają boksery, a morki im na zdjęciach czasami prześmieszne wychodzą

mój psiak też czasem maski strzela, zaraz Wam pokażę :P
asiaasia58: moje marzenie ten Twój pies!!! prześliczny!!!

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
No to jeszcze parę fot mojej trzódki
Na mnie nie patrzcie, bo foto dość stare
Może nie widać na tych zdjęciach, ale żbik jest wielkości dorosłego spaniela
super psiaki macie!!! aż tęsknię za psowatymi jak oglądam takie zdjęcia. Ja mam w tej chwili pod pieczą swoją 4 kociaste dwójkę u moich Rodziców i dwójkę u siebie tęskno mi za psem, ale póki co przy naszym z TŻtem trybie życia, nie mielibyśmy wystarczająco dużo czasu dla psa... ( Kociaste są jednak mniej wymagające... znam doskonale to spojrzenie jak się z którymś chcę powygłupiać "ej, może sprawdzisz czy Cię nie ma przypadkiem w kuchni, bo generalnie tu się ŚPI!"
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 09:50   #2603
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Nie ma takiej funkcji, po prostu przeciągasz zdjęcie koło tekstu manualnie
Tylko czasem to nie działa z jakiegoś powodu
Dziękuję Działa
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 09:50   #2604
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Nasze blogi

To co, któraś z Was będzie jutro na tych warsztatach Eucerin w Warszawie?
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 09:51   #2605
gohs
Zakorzenienie
 
Avatar gohs
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 5 710
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
super psiaki macie!!! aż tęsknię za psowatymi jak oglądam takie zdjęcia. Ja mam w tej chwili pod pieczą swoją 4 kociaste dwójkę u moich Rodziców i dwójkę u siebie tęskno mi za psem, ale póki co przy naszym z TŻtem trybie życia, nie mielibyśmy wystarczająco dużo czasu dla psa... ( Kociaste są jednak mniej wymagające... znam doskonale to spojrzenie jak się z którymś chcę powygłupiać "ej, może sprawdzisz czy Cię nie ma przypadkiem w kuchni, bo generalnie tu się ŚPI!"
Noooo, ja też bym chciała psa albo kota Niestety na psa tak jak u Ciebie czasu brak, a na kota mój TŻ jest kosmicznie uczulony No ale może w przyszłości poszukamy jakiegoś hipoalergicznego kociaka
__________________
gohs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 10:02   #2606
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: Nasze blogi

ja aktualnie mam kota i rybki (bojownika z haremem plus neony i jarzeńce) i ślimaki
kiedyś hodowałam kilka lat myszoskoczki, szczura
jak byłam mała to miałam jeszcze kanarka, potem żółwie stepowe ale tak urosły, że zawiozłam je do zoo żeby miały lepsze warunki
a jakis czas temu miałam kraba tęczowego i jak ktoś lubi dziwne zwierzaki to polecam
to mój krab, Pan Majer
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg majer.jpg (23,0 KB, 18 załadowań)
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 10:05   #2607
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
ja aktualnie mam kota i rybki (bojownika z haremem plus neony i jarzeńce) i ślimaki
kiedyś hodowałam kilka lat myszoskoczki, szczura
jak byłam mała to miałam jeszcze kanarka, potem żółwie stepowe ale tak urosły, że zawiozłam je do zoo żeby miały lepsze warunki
a jakis czas temu miałam kraba tęczowego i jak ktoś lubi dziwne zwierzaki to polecam
to mój krab, Pan Majer
Słodziak
Ja przez długi czas hodowałam ptaszniki i węże, ale stopniowo zaczęłam je wydawać, część mi padła, np. mój ukochany wąż Puszek, który miał jakieś wady genetyczne, bo choć jadł za 4, nadal był wielkości porządnej sznurówki Miesiąc temu padł mi ostatni ptasznik
Chcecie ich zdjęcia? Są piękne, naprawdę, ale sama miałam arachnofobię, więc nie chcę wywołać tu paniki
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 10:14   #2608
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: Nasze blogi

lubię czerwonokolanowe i białokolanowe i węże tez bardzo lubię, ale poniewaz jeszcze bardziej lubię gryzonie to nie mogłabym mieć węża

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

a zdjęcia pająków możesz wrzucic w linkach zamiast w obrazkach to nie będzie paniki jak ktos będzie chciał to sobie sam kliknie
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 10:21   #2609
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Nasze blogi

Ja miałam kiedyś niezły numer z myszoskoczkami.... Osobiście chciałabym jaszczurkę!

Ja uważam, trochę ten Dzień Chłopaka jak święto dla dzieci, powinien być zmieniony albo na Dzień Mężczyzny albo obchodzony międzynarodowo 19.11. ale cóż... w sumie głupio mi tak, bo czekać do 10.03. a to takie nienagłośnione,a że jutro się widzimy to mu kupię jakąś pierdołkę, a życzenia wysłałam i tak

No nie... wkurza mnie profil Blogerki na FB, napisałam już 2 razy normalnego posta na tablicy i został on skasowany, ale to niegrzeczne, od lubiłam ten profil, nie lubię chamstwa :P

O nie!!!!!!! Blogger jest jakiś chory!! Skasował mi obserwowane blogi! Wszystkie!

Edytowane przez Wena90
Czas edycji: 2011-09-30 o 10:28
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 10:31   #2610
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: Nasze blogi

może to chwilowa awaria i wrócą do obserwowanych, odczekaj trochę przed dodawaniem na nowo

jaki numer z myszoskoczkami?
pochwalę sie, że udało mi się wydać mini książkę o myszakach, pierwszą na polskim rynku
a jaszczurkę tez bym chciała, ale owocożerną - a konkretnie biczogona, bo one jedzą owady tylko "w dziecinstwie" a potem już roslinki
patrzcie jakie mają super kolory
http://www.urotopia.com/greenguy3.jpg
http://www.horsfieldii.com/images/_M...HiYellowFr.jpg
one mogą byc w kazdym kolorze, od beżowych przez zółte, czerwone, pasiaste jak osy aż po niebieskie
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:53.