jak sie pozbyć tej farby? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-17, 12:58   #1
Kala!
Zakorzenienie
 
Avatar Kala!
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 654
Unhappy

jak sie pozbyć tej farby?


hej! Sytuacja wygląda nastepujaco: Przez jakiśczas farbowałam włosy na kasztan (naturalny mm taki średnio-ciemno-myszowaty blond), ale postanowiłam z tym skończyć bo bałam sie zniszczyć moje w miarę fajne włosy, a poza tym już mnie to męczyło.
Myślałam że zostawie farbe samej sobie i zejdzie po jakimś czasie, ale-jak sie można było spodziewać-wcale sie po tych 24 myciach nie zmyła. nie wiedzialam co robić i machnęłam na to reką; szybko odrosna- pomyślałam. I tak sie męczę już chyba z półtora roku, ale mam tego dosyć!!! mój naturalny kolor siega mi teraz gdzies linii brody a reszta włosów ( są troche powyżej łopatek) ma kolor spranego kasztanu (czytaj:rudy) . Naprawdę nie wiem jak ja mogłam tak dlugo z tym wytrzymać, szczególnie że jak widzę coś takiego u innych to: brrrr. niby nie ma, tak na oko, takiej strasznej różnicy miedzy tymi odcieniami- na codzień jakoś tego już nie widze, ale jak ostatnio zobaczyłam swoje zdjęcie to mnie zemdliło

Mam nadzieje ze znajdzie się ktoś, kto przebrnie przez ten długi i idiotyczny post i może znajdzie jeszcze dla mnie jakąś radę,co zrobić zeby to jako tako wyglądało bo naprawdę juz nie mogę z tymi włosami... Pozdrawiam.
Kala! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 13:01   #2
-=Reyka=-
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 137
Dot.: jak sie pozbyć tej farby?

Moze powinnaś ściąć nieco włosy, naturalne masz juz w miarę długie.. nie myslalas o tym?? Ja tez kiedys tak mialam tylko ze to byly odrosty po trwalej ktora mi niesamowicie zniszczyla i rozjasnila wlosy, ale w koncu scięłam( a bylo to znaczne ciecie ) i nawet dosc szybko zaczely rosnac
-=Reyka=- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 13:41   #3
Kala!
Zakorzenienie
 
Avatar Kala!
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 654
Dot.: jak sie pozbyć tej farby?

ściąć bym mogła, nawet czasem mnie kusi jak sobie pomyśle ze wystarczyłoby jedno "ciach" i koniec z tymi wstrętnymi odrostami, ; ale zaraz jak sobie pomysle jak bym sie męczyła z tak krótkimi włosami i jakbym w nich wyglądala to....hmm...nie ścięcie jednak nie wchodzi w rachubę. zdaje ze sie jeszcze pomęcze z tymi włosami.
poza tym jak teraz patrze w lustro to chyba przesadziłam z długościa tych naturalnych-są raczej do linii ust a nie brody.
pzdr
Kala! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 13:44   #4
justyna:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: nowhere
Wiadomości: 246
Dot.: jak sie pozbyć tej farby?

a pomalować całość na jakiś fajny kolorek?
justyna:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 15:08   #5
Roxy
Rozeznanie
 
Avatar Roxy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 646
Dot.: jak sie pozbyć tej farby?

Radzilabym Ci obciac wloski, moze nie do tej dlugosci, co masz naturalne wloski, ale troszke dluzej, moze jak bys je fajnie wycieniowala, to efekt bylby nie az taki zly? A po drugie, to chyba lepiej je troszke podciac i poczekac jeszcze jakies 2 miesiace, az bedziesz mogla miec dluzsza fryzurke i pozniej ostatnie rude wloski obciac, chyba nie ma innych opcji...
Roxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 19:24   #6
Kala!
Zakorzenienie
 
Avatar Kala!
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 654
Dot.: jak sie pozbyć tej farby?

no też pomyslałam o tym zeby całość farbnąć ale sie boje ze kolor mogłby jakis nierowny przez to wszystko wyjść. Poza tym jakoś strasznie sie uparłam zeby mieć naturalne włoski, chociaż mój kolor to chyba najgorszy z możliwych
Kala! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 19:35   #7
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: jak sie pozbyć tej farby?

A moze delikatny balejaz w kolorze takim jak na koncach twoich wlosow?
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-17, 19:57   #8
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: jak sie pozbyć tej farby?

Skoro chcesz miec naturalny kolor, to po co farbowałas? Tak to juz jest, że jak się zacznie farbowac włosy, to trzeba być konsekwentnym, zwłaszcza jesli kolor różni sie od naturalnego. Teraz jest taki wybór farb, ze mozna zastosować coś, co nie zniszczy włosów, a ładnie pokryje całość, po co masz sie męczyć. Od tego są farby, zeby sie zmieniać Mnie mój naturalny kolor - popielaty brąz, w ogóle sie nie podoba, bo jest nijaki i juz od ponad 7 lat farbuje włosy na ciemne kolory. A włosy mam w dobrej kondycji, na pewno nie zrezygnowalam teraz całkowicie z farbowania Podziwiam Cię za wytrwałość, ale moim zdaniem, to niepotrzebne
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 19:51   #9
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: jak sie pozbyć tej farby?

popieram propozycje neonki
i wycieniowanie, bo przeciez pod spodem na dlugosci masz tez swoje naturalne wloski
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:35.