odtwarzanie blony dziewiczej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-06, 09:51   #1
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272

odtwarzanie blony dziewiczej


co myslicie o takim zabiegu? zdecydowalybyscie sie na niego?
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 10:17   #2
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: odtwarzanie blony dziewiczej

nieeeee do niczego mi to nie potrzebne. Wolałabym te pieniądze wydać na ciuchy :p bardziej by mnie uszczęśliwiły
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 18:26   #3
one1day
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: odtwarzanie blony dziewiczej

TO JEST DOBRE DLA DZIEWCZYN KTORE POZBYLY SIE DZIEWICTWA A MUSZA BYC DZIEWICAMI ABY WYJSC ZA MAZ JAK NP W ISLAMIE.Jednak odtworzenie blony w Islamie jest grzechem poniewaz oszukuje sie meza.A na europejka po co to?Jak chcialas stracilas,jesli stracilas przez przypadek i jest z tym Ci zle ok albo jak zostalas zgwalcona.
one1day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 08:01   #4
Czykita82
Raczkowanie
 
Avatar Czykita82
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 84
Dot.: odtwarzanie blony dziewiczej

no wlasnie po co ???
chyba tylko po to zeby 'oszukac' zaborczego lub konserwatywnego partnera
co innego zrobic zabieg po ciazy zeby sobie tam zwezic wszystko co sie rozciagnelo.. na to sie pisze jak najbardziej
Czykita82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 11:54   #5
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: odtwarzanie blony dziewiczej

Nieeee... No i po co? Skoro nie jesteś dziewicą to juz po fakcie. Zresztą ja np. nigdy nie miałam błony i cieszę się z tego
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 12:47   #6
Czykita82
Raczkowanie
 
Avatar Czykita82
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 84
Dot.: odtwarzanie blony dziewiczej

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Nieeee... No i po co? Skoro nie jesteś dziewicą to juz po fakcie. Zresztą ja np. nigdy nie miałam błony i cieszę się z tego
łał.niezle.. tak naturalnie
Czykita82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 13:29   #7
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: odtwarzanie blony dziewiczej

Cytat:
Napisane przez Czykita82 Pokaż wiadomość
łał.niezle.. tak naturalnie
Sporo dziewczyn nie ma błony, dużo o tym pisze na "Intymnym". Przynajmniej nie było bólu i krwi za 1 razem
No a dziewicą byłam psychicznie, no i to chyba o to chodzi, a nie o jakąś błonę
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-12, 15:11   #8
nisiulek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 413
Dot.: odtwarzanie blony dziewiczej

Nie, bo szkoda kasy i nie chciałabym znów przeżywać nieco bolesnego i krwawego 1go razu
nisiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 15:34   #9
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: odtwarzanie blony dziewiczej

Szkoda kasy ;]
To troche kosztuje, a takie pieniadze mozna przeznaczyc na jakies ciuchy lub podarowac organizacji charytatywnej jezeli nie masz kompletnie juz na co ich wydawac
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 20:06   #10
dzidzia_89
Raczkowanie
 
Avatar dzidzia_89
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 76
Dot.: odtwarzanie blony dziewiczej

ja też jestem na nie ani to ma pomóc, ani uratować zdrowie czy coś więc jest bezsensu a na dodatek jest za drogie
__________________
Jesteśmy tym, co sobie myślimy.
Wszystko, czym jesteśmy wynika z naszych myśli.
Naszymi myślami tworzymy świat!

dzidzia_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 21:19   #11
MaDaLennA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 150
Dot.: odtwarzanie blony dziewiczej

Powątpiewam, że ktoś decydowałby się na taką operację dla SIEBIE. Utrata dziewictwa to chyba jednak bardziej przeżycie psychiczne, emocjonalne, ten kawałek błony nie jest tu istotny. Operacja jest interwencją fizyczną- nie wymarze z pamięci kontaktów fizycznych (no chyba, że ktoś ma niesamowitą zdolność autoperswazji...). A jeżeli KTOŚ chciałby wymóc na mnie dokonania tego zabiegu dla uspokojenia swojego sumienia lub zaspokojenia potrzeb/fantazji, to zaliczył by mocnego wykopa za drzwi. Bez możliwości powrotu nie żyjemy w krajach kultury arabskiej, ani tym bardziej-w średniowieczu...
MaDaLennA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-13, 11:08   #12
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: odtwarzanie blony dziewiczej

Cytat:
Napisane przez MaDaLennA Pokaż wiadomość
Powątpiewam, że ktoś decydowałby się na taką operację dla SIEBIE. Utrata dziewictwa to chyba jednak bardziej przeżycie psychiczne, emocjonalne, ten kawałek błony nie jest tu istotny. Operacja jest interwencją fizyczną- nie wymarze z pamięci kontaktów fizycznych (no chyba, że ktoś ma niesamowitą zdolność autoperswazji...). A jeżeli KTOŚ chciałby wymóc na mnie dokonania tego zabiegu dla uspokojenia swojego sumienia lub zaspokojenia potrzeb/fantazji, to zaliczył by mocnego wykopa za drzwi. Bez możliwości powrotu nie żyjemy w krajach kultury arabskiej, ani tym bardziej-w średniowieczu...
Dokładnie.

A napisz moze czemu nad tym myślisz????
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 14:31   #13
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: odtwarzanie blony dziewiczej

Trzymajac sie juz mojej tematyki, jako, ze wczoraj chec do rozjasnieia wlosow nazwalam powracajacą jak grzybica...
Po grzyba mialabym to robic?
Rozmyslam nad kolejna korekta nosa, ale po co ladowac pieniadze w taka bzdure, zeby kogos oszukac?
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 14:46   #14
MaDaLennA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 150
Dot.: odtwarzanie blony dziewiczej

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Dokładnie.

A napisz moze czemu nad tym myślisz????
Czemu myślę- tak a propos tego wykopu?

Ta kwestia odtwarzania błony wiąże mi się ostatnio z niemiłym incydentem. Mam prawie 21 lat, wcześniej byłam w dłuuuugim związku, zaczął się jeszcze prawie w dzieciństwie można powiedzieć , a skończył dopiero rok temu. Niedawno spotkałam bardzo fajnego kogoś, który przstałbyć bardzo fajny, kiedy oświadczył mi wprost, że nie może być ze mną, bo powiątpiewa, czy jestem dziewicą (ja przypomnę swój wiek w tym momencie- prawie 21 LAT). Muszę dodać, że gdyby to jeszcze była kwestia wiary itp, to byłabym skłonna zrozumieć... Ale usłyszałam to z ust największego casanowy w mieście (jak się potem dowiedziałam). Do dzisiaj mną trzęsie ja jestem za pełnym rówouprawnieniem i kiedy słyszę faceta któremu zdaje się, że ma dużo do powiedzenia w kwestii czystośći i moralności u kobiet, a u siebie belki w oku nie widzi, to mną trzęsie

A tak nawiasem mówiąc- nie wydaje się wam kobitki, że ta nazwa tego zabiegu- "odtwarzanie"- ma mało wspólnego z rzeczywistością? Błona to fałd błony śluzowej, która podczas pierwszego stosunku zostaje zniszczona, tak? Czyli zabieg ten polega na zainstalowaniu nowej czy jak?? Orłem z anatomii to ja jak widać nie jestem...
MaDaLennA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 15:10   #15
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: odtwarzanie blony dziewiczej

To było pytanie do autorki Jestem po prostu ciekawa skad taki nietypowy pomysł?
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 15:18   #16
MaDaLennA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 150
Dot.: odtwarzanie blony dziewiczej

Ostatnio było parę artykułów o tym w prasie i na portalach (i ogólnie głośno) w Europie, gdy dziennikarze zainteresowali się zwiększającą się liczbą takich operacji wśród młodych dziewczyn pochodzenia tureckiego/arabskiego, a mieszkających w Europie zgaduję, że to była inspiaracja autorki, ale moge się mylić
MaDaLennA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 08:22   #17
Czykita82
Raczkowanie
 
Avatar Czykita82
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 84
Dot.: odtwarzanie blony dziewiczej

Cytat:
Napisane przez MaDaLennA Pokaż wiadomość
Czemu myślę- tak a propos tego wykopu?

Ta kwestia odtwarzania błony wiąże mi się ostatnio z niemiłym incydentem. Mam prawie 21 lat, wcześniej byłam w dłuuuugim związku, zaczął się jeszcze prawie w dzieciństwie można powiedzieć , a skończył dopiero rok temu. Niedawno spotkałam bardzo fajnego kogoś, który przstałbyć bardzo fajny, kiedy oświadczył mi wprost, że nie może być ze mną, bo powiątpiewa, czy jestem dziewicą (ja przypomnę swój wiek w tym momencie- prawie 21 LAT). Muszę dodać, że gdyby to jeszcze była kwestia wiary itp, to byłabym skłonna zrozumieć... Ale usłyszałam to z ust największego casanowy w mieście (jak się potem dowiedziałam). Do dzisiaj mną trzęsie ja jestem za pełnym rówouprawnieniem i kiedy słyszę faceta któremu zdaje się, że ma dużo do powiedzenia w kwestii czystośći i moralności u kobiet, a u siebie belki w oku nie widzi, to mną trzęsie

A tak nawiasem mówiąc- nie wydaje się wam kobitki, że ta nazwa tego zabiegu- "odtwarzanie"- ma mało wspólnego z rzeczywistością? Błona to fałd błony śluzowej, która podczas pierwszego stosunku zostaje zniszczona, tak? Czyli zabieg ten polega na zainstalowaniu nowej czy jak?? Orłem z anatomii to ja jak widać nie jestem...
taa takie chodzace casanovy to maja najwiecej do powiedzenia w kwestii czystosci. zenła
ogolnie gdyby chodzilo o wiare to bym sie nad tym zastanowila (choc z 2giej str. nie wyobrazam sobie zeby mi tesciowa przed noca poslubna miedzy nogi zagladala albo po nocy poslubnej ktos sprawdzal przescieradlo).
moj chlopak pochodzi z dosc konserwatywnej rodziny ale zarowno on jak i ja z nie jednego pieca chleb jedlismy no i teraz co.. ze niby mielibysmy miec do siebie jakis zal o to co bylo albo wzajemne pretensje? najwazniejsze jest zdrowe podejscie do wszystkiego.. i nie wolno myslec za duzo. bo najwazniejsze jest uczucie i to co nas laczy z ta druga osoba
Czykita82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 09:54   #18
katie1601
Przyczajenie
 
Avatar katie1601
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
GG do katie1601
Talking Dot.: odtwarzanie blony dziewiczej

Na szczęście tego nie potrzebuję bo jestem dziewicą ale nie rozumiem po co miałby ktoś rekonstruować sobie błonę dziewiczą... to oszustwo
__________________
katie1601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 11:45   #19
sinistra80
Przyczajenie
 
Avatar sinistra80
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 21
Dot.: odtwarzanie blony dziewiczej

A ja się ciągle zastanawiam skąd to przywiązanie do kawałka śluzówki.
__________________
No, ale nazwijmy to planowaniem rodziny. Zeby wzmocnic efekt, dodajmy jeszcze slowo "naturalny" - prawda, jaki daje to efekt marketingowy? Ciekawa jestem, jak dlugo myslano nad nazwa, ale ten, kto to wymyslic, powinien dostac nagrode pijarowca wieku. by Trawa Morska

sinistra80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-14, 19:51   #20
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: odtwarzanie blony dziewiczej

Cytat:
Napisane przez sinistra80 Pokaż wiadomość
A ja się ciągle zastanawiam skąd to przywiązanie do kawałka śluzówki.
He he no dokładnie. Tez sie juz ktorys raz dziwie i zastanawiam.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:30.