dziewczeta schudniemy i pokazemy swiatu i samej sobie :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-20, 17:50   #1
isiabela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 94

dziewczeta schudniemy i pokazemy swiatu i samej sobie :)


witaj was kochane, piekne, cudowne dziewczeta
to moj pierwszy post w tym dziale
Zaczne od poczatku. W szkole podstawowej zawsze wazylam wiecej od moich kolezanek, gdyz bardzo szybko uroslam, ale rowniez bylam grubsza. W podstawowce chlopaki sie ze mnie wysmiewali, ale nie zwracalam na to uwagi. W gimnazjum podobnie, choc raz w gimnazjum schudlam 10 kg, ale i tak powrocilam do poprzedniej wagi. Wiele dziewczyn mi mowilo ze mam super podejscie do siebie, bo taka jest prawda. Szlam do szkoly zeby sie uczyc a nie jak inne dziewczyny prezentowac swoje, ciuchy, mega tapete. Kiedy gralam w przedstawieniach, odbieralam swiadectwo z paskiem rozpierala mnie wewnetrzna duma, ze ja gruba izka cos potrafie, a te launie siedza i sie gapia. Przede wszystkim wiara w siebie i ona duuuuzo dala. Teraz jestem w Liceum i jak na razie nie uslyszalam nic przykrego na temat swojego wygladu, ale wiem ze niektorzy traktuja mnie inaczej niz szczuple dziewczyny. Pewnie teraz pomyslicie o mnie jak o glupiej nastolatce, ale kazda z nas potrzebuje milosci mezczyzny, ktorej ja nigdy nie doswiadczylam. Coz z tego ze jestem smiala i kontraktowa, ale nie szukam chlopaka na sile, bo to by mnie upokazalo. No nie mam co narzekac na moja twarz i duzy biust, ale moj brzuch to juz tragedia. No ale koniec tego uzalania sie nad soba. Chce schudnac dla samej siebie, tylko i wylacznie. Zeby udowodnic sobie ze nie jestem gorsza, ze tez potrafie. I dlatego dziewczeta odchudzajmy sie dla samych siebie, bo to najwazniejsze. odchudzam sie rowniez po to zeby nosic takie ubrania ktore mi sie podobaja, a nie takie ktore na mnie pasuja Wiara w siebie daje duzo. Wiec glowa do gory i smialo w miasto, bo nie ma brzydkich kobiet sa tylko mezczyzni bez wyobrazni.
Od tygodnia sie odchudzam i cwicze. Efekt -1 kg. Odchudzam sie ale z glowa.
Zalozylam ten watek zeby troche rozliczyc sie z sama soba, i zeby ktos poznal historie , ktora pewnie nie jedna z was miala podobna
__________________
Nie ma brzydkich kobiet, sa tylko mężczyźni bez wyobraźni
Potwór nie potwór, byle miała otwór
isiabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 11:25   #2
Klocylda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 135
Dot.: dziewczeta schudniemy i pokazemy swiatu i samej sobie :)

Podobna historia do mojej:P Jestem wysoka i raczej duża ale nie było ze mną nigdy jakoś bardzo źle, po prostu nie mogłabym nosić rozmiaru s czy m W 2 klasie gimnazjum schudłam bardzo dużo w krótkim czasie, głownie z brzucha i to tak, że aż kości mi wystawały. Nie byłam na diecie, po prostu w pewnym momencie straciłam apetyt na jedzenie i po każdym posiłku było mi niedobrze. potrafiłam zjeść na przykład jeden posiłek dziennie i to wszystko. Pózniej zaczęłam jeść normalnie (po ok. miesiącu) ale nie przytyłam już.
problem zaczął się jak poznałam mojego obecnego TŻ A to pizza, czipsy, kino itp. i tak oboje sobie troszkę przytyliśmy.
Do tej pory mi to tak bardzo nie przeszkadzało ale tej wiosny chcę założyć ładne ciuchy, a latem móc jechac nad wodę bez skrępowania. Dlatego postanowiłam przejść na dietę Dukana, bo ma dużo pozytywnych opinii i nie trzeba się na niej specjalnie głodzić. Do tego jak już troszkę zrzucę to chcę zacząć ćwiczyć Przed rozpoczęciem diety rozwiązałam test z którego wynika, że dietę powinnam ukończyć okolo 1 czerwca, co mi bardzo odpowiada:P

Te wakacje będą moje!
Klocylda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 21:42   #3
NAUGHTYxANGEL
Zadomowienie
 
Avatar NAUGHTYxANGEL
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 145
Dot.: dziewczeta schudniemy i pokazemy swiatu i samej sobie :)

Laski, a wy czym sie przejmucie... Majac 150 wazylam 67 kg - naprawde!! Fakt, nie raz slyszalam glupie komentarze, docinki, itp. Ale przyszedl okres dojrzewania, dorastania i milosci i fakt, ze uroslam ponad 10 cm to i schudlam 17 kg, co wiecej na dzien dzisiejszy, a minelo juz sporo latek wygladam szczuplo i sorry, ale mimo ze mam prawie meza, faceci wypisuja do mnie, itp.

Ale widze, ze wy juz z deka po okresie dorastania, wiec: polecam aero, albo silka (naprawde uzaleznia i fajna sprawa).
Co wiecej ja nie jem sniadan i moze to tez wplynelo na to jaka jestem, bo w sumie przez ponad 3 latka tylko obiad i jakies owoce, czasem cos slodkiego jadlam od pon do piat.

Na chwile obecna mam ponad 164 i waze 49 kg, jem co chce i kiedy chce, jem sniadania, obiadki to roznie (wiecej kanapek), jem kolacje pozno bo po 22 i slodycz sobie nie szczedze, czasem fast-fooda, ale 2 razy w tygodniu chodze na aero i raz w tygodniu na silke (kocham to wrecz, a silownia zarazil mnie moj facet).

Wiec glowki do gory jakas dietka i troche ruchu - polecam tez bieganie i naprawde efekty beda i milosc

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Isiabela tez mialam duzy gruby brzuch, grube nogi i spory biust!! Ja nago przed facetem dalej mam jakies opory wewnatrz sobie, ale wiem ze moj TZ mnie kocha i mowi, ze chuderlak jestem, ale nogi mam grubsze z cellulitem, sa troche zbite przez cwiczenia, az ladnego plaskiego 100% brzuszka nie mam, bo sa pozostalosci po rozciagnietej skorze, co wiecej rozstepy, ale sloneczko opalenizna i nie widac ich, ale niestety moje odchudzenia, czy nie jedzenie rowna sie strata biustu i za to wsciekla jestem.

Ja bym z checia przestala jesc slodycze i moze tak od poniedzialku - macie jakies sposoby??
NAUGHTYxANGEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 14:19   #4
isiabela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 94
Dot.: dziewczeta schudniemy i pokazemy swiatu i samej sobie :)

Ja bym z checia przestala jesc slodycze i moze tak od poniedzialku - macie jakies sposoby??[/QUOTE]

mi bardzo pomaga to ze jak juz mam ochote cos zjesc to mysle sobie ze jak to zjem to znowu bede musiala to zrzucic . drugim sposobem jest wąchanie tego co bym zjadła. wacham wacham az wkoncu mi na to ochota przechodzi. I najwazniejsze jest to zeby trzymac slodycze daleko od siebie. U mnie w domu jestem tylko ja na diecie, wiec mama i tak kupuje ciastka, cukierki, ale nie przynosi ich na gore, gdzie siedze zeby mnie nie kusily.
__________________
Nie ma brzydkich kobiet, sa tylko mężczyźni bez wyobraźni
Potwór nie potwór, byle miała otwór
isiabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:52.