Tajlandia - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-17, 11:04   #121
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Tajlandia

Na początku marca chcemy wybrać się do Tajlandii.
Teraz pytanie gdzie kupić tani bilet i jakich linii? Z tego co już przeglądałam to najtaniej do Bangkoku można polecieć liniami Ukraińskimi - AeroSvit. Jednak jakoś nie mogę się do nich przekonać, szczególnie czytając opinie o nich. Pls o rady
Ponadto, czy najlepiej lecieć do Bangkoku, czy może do innego miasta?

Kolejne pytanie to chcemy wybrać się na wycieczkę do Angkoru w Kambodży. Czy można to załatwić na miejscu, czy lepiej już w Polsce? Co z wizą do Kambodży?

Czy ktoś z Was był w Świątyni Tygrysów? Bardzo bym tam chciała pojechać, ale nie mogę nic konkretnego na ten temat znaleźć.

Jeśli macie jakieś rady to czekam na nie
__________________
"Człowiek posiadł sobie prawo do posiadania zwierzęcia. A powinien to być przywilej, który można odebrać."
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 11:15   #122
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Tajlandia

Niestety, coś za coś. Albo tanio albo dobrze. No, chyba że trafisz na jakąś super promocję i polecisz lepszą linią lotniczą za małą kasę. Ja osobiście leciałam Aerosvitem i Aeroflotem i nie mogę im nic zarzucić. Za taką kasę, byle dolecieć jest ok.
Co do wijazdu do Kambodży to ja mam zamiar na miejscu się rozejrzeć i pojechać sama. JAkoś nie wyobrażam sobie załatwiania takich rzeczy z kraju. Można zostać nieźle zrobionym w balona.
Do świątyni tygrysów się nie wybieram.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 15:13   #123
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Tajlandia

Aeroflotem leciałam do Indii i byłam zadowolona. Jednak o ukraińskie linie wolałam zapytać, bo dużo negatywnych opinii przeczytałam. Za to ceny mają na prawdę konkurencyjne, dlatego się zastanawiam.
Ktoś wyżej napisał, że linie Quataru mają dobre ceny, ale akurat teraz nic ciekawego nie znalazłam.
Jeszcze mam pytanie gdzie, już po zwiedzaniu, można w marcu w Tajlandii wypocząć nad błękitnym morzem. Gdzie o tej porze roku jest najlepiej, aby odpocząć?
__________________
"Człowiek posiadł sobie prawo do posiadania zwierzęcia. A powinien to być przywilej, który można odebrać."
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 15:57   #124
rabid
Zadomowienie
 
Avatar rabid
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 711
Dot.: Tajlandia

Ja leciałem Aerosvitem i poza tym, że filmy były bez dźwięku, trudno byłoby się do czegokolwiek przyczepić. Żadnych spóźnień, żadnych problemów z samolotem, ani z obsługą.
Cytat:
Napisane przez tygrysia Pokaż wiadomość
Ponadto, czy najlepiej lecieć do Bangkoku, czy może do innego miasta?
Z Bangkoku można dotrzeć wszędzie i wszystko da się tam załatwić. Poza tym, tam najłatwiej zorientować się jak działa Tajlandia.
Cytat:
Napisane przez tygrysia Pokaż wiadomość
Kolejne pytanie to chcemy wybrać się na wycieczkę do Angkoru w Kambodży. Czy można to załatwić na miejscu, czy lepiej już w Polsce? Co z wizą do Kambodży?
Nie ma problemów z załatwieniem tego na miejscu. Z tego co wiem, wizę można dostać nawet na przejściu granicznym - wystarczy paszport i zdjęcia. Turystyka to jedna z niewielu rzeczy na których Kambodży udaje się zarabiać, więc idiotyczne byłoby utrudnianie sprawy.
__________________
I could surf the earth on a banana peel
rabid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 20:43   #125
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez tygrysia Pokaż wiadomość
Na początku marca chcemy wybrać się do Tajlandii.
Teraz pytanie gdzie kupić tani bilet i jakich linii? Z tego co już przeglądałam to najtaniej do Bangkoku można polecieć liniami Ukraińskimi - AeroSvit. Jednak jakoś nie mogę się do nich przekonać, szczególnie czytając opinie o nich. Pls o rady
Ponadto, czy najlepiej lecieć do Bangkoku, czy może do innego miasta?

Kolejne pytanie to chcemy wybrać się na wycieczkę do Angkoru w Kambodży. Czy można to załatwić na miejscu, czy lepiej już w Polsce? Co z wizą do Kambodży?

Czy ktoś z Was był w Świątyni Tygrysów? Bardzo bym tam chciała pojechać, ale nie mogę nic konkretnego na ten temat znaleźć.

Jeśli macie jakieś rady to czekam na nie
Ja leciałam KLM'em przez Amserdam i śmiało polecam. Sporo latam, ale pierwszy raz leciałam jumbo jet'em

W świątyni tygrysów byłam i też polecam! Tutaj troszkę info -> http://www.tigertemplethailand.com/ jeśli się zdecydujecie to pamiętajcie, żeby nie zakładac ubrań żółtych/czerwonych/pomarańczowych (ja miałam na sobie czerwoną bluzkę i musiałam się przebrac). Polecam także Farmę krokodyli - super sprawa. Spójrz stronę wcześniej, tam trochę o tym napisałam.
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 09:50   #126
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Tajlandia

Dziękuję Wszystkim za informacje. Jeśli macie jeszcze jakieś rady praktyczne, to napiszcie.
Jeszcze pytanie gdzie w marcu w Tajlandii jest najlepiej wypocząć nad błękitnym morzem - jakie plaże lub wyspy polecacie a jakie odradzacie?

Painka, dzięki za link do Świątyni Tygrysów. Bardzo chcę tam pojechać. Czy korzystałaś z którejś, z opcji/wycieczek podanych w ww. linku? Czy na prawdę można pogłaskać tygrysa? Uwielbiam te zwierzęta i byłoby to dla mnie wielkim przeżyciem. Jak to jest zorganizowane na miejscu?
Link o farmie krokodyli też już przeglądałam i zapewne skusimy się też tam pojechać

Jeszcze jedna ważna rzecz - jak z malarią? Czy braliście jakieś tabletki? Jak jechałam do Indii to brałam, czy tu też należy? Czy wystarczą moskitiery i spray'e odstraszające - tylko czy te zakupione w Polsce działają na tamtejsze komary, bo mam wątpliwości?
__________________
"Człowiek posiadł sobie prawo do posiadania zwierzęcia. A powinien to być przywilej, który można odebrać."

Edytowane przez tygrysia
Czas edycji: 2010-08-18 o 09:52 Powód: dopisek
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 10:07   #127
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Tajlandia

Polecam oczywiście bajeczną wyspę Phi Phi Coś pięknego. Późnej wrzucę jakieś zdjęcia bo słowa tego nie są w stanie odpisac.

Tak. Byłam m.in. na moście nad rzeką Kwai, na floating market. Stronę wcześniej opisałam co i jak. Tygrysa można pogłaskac jak najbardziej Niesamowite przeżycie.

Co do malarii to ja się nie szczepiłam ani nie brałam żadnych tabletek. Nie ma takiego obowiązku, ale to decyzja każdej osoby. Mój tata mieszka w Indiach, więc on akurat był już wcześniej zaszczepiony Szczerze to jakoś komarów tam nie zauważyłam.
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-18, 10:22   #128
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
Co do malarii to ja się nie szczepiłam (...) Mój tata mieszka w Indiach, więc on akurat był już wcześniej zaszczepiony
A skąd wziął szczepionkę na malarię???
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 10:33   #129
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Tajlandia

Mówię o szczepieniach na dur brzuszny, wirusowe zapalenie wątroby typu A, B i inne zalecanych, lecz nieobowiązkowych szczepieniach.
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 16:40   #130
rabid
Zadomowienie
 
Avatar rabid
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 711
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez tygrysia Pokaż wiadomość
Jeszcze jedna ważna rzecz - jak z malarią? Czy braliście jakieś tabletki? Jak jechałam do Indii to brałam, czy tu też należy?
Jeżeli nie wybierasz się gdzieś głęboko w dżunglę, to zupełnie nie ma takiej potrzeby.

Cytat:
Napisane przez tygrysia Pokaż wiadomość
Czy wystarczą moskitiery i spray'e odstraszające - tylko czy te zakupione w Polsce działają na tamtejsze komary, bo mam wątpliwości?
http://www.goldenline.pl/forum/1235732/a-co-na-komary
__________________
I could surf the earth on a banana peel
rabid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 19:39   #131
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Tajlandia

My na komary kupujemy zawszę Muggę. Sprawdza się dobrze. Wiem, że jest też Repel, ale nie używałąm.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-22, 22:16   #132
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez rabid Pokaż wiadomość
Ja leciałem Aerosvitem i poza tym, że filmy były bez dźwięku, trudno byłoby się do czegokolwiek przyczepić. Żadnych spóźnień, żadnych problemów z samolotem, ani z obsługą.
Czyli ok. Czytałam, że zdarzają się kradzieże bagaży, czy cos wiesz na ten temat?


Cytat:
Napisane przez rabid Pokaż wiadomość
Nie ma problemów z załatwieniem tego na miejscu. Z tego co wiem, wizę można dostać nawet na przejściu granicznym - wystarczy paszport i zdjęcia. Turystyka to jedna z niewielu rzeczy na których Kambodży udaje się zarabiać, więc idiotyczne byłoby utrudnianie sprawy.
Lepiej samemu czy przez miejscowe biuro podróży wycieczkę do Angkor załatwić? Podobno przez miejscowe biuro podróży wychodzi nawet taniej a masz wszystko załatwione.

Co do komarów to kupię na miejscu specyfik, bo takie są najlepsze moim zdaniem.

Jeszcze jedno co myślicie o Krabi? Czytałam, że tam jest bajecznie Tam po zwiedzaniu z 5 dni chcielibyśmy odpocząć w dobrym hotelu - w końcu to będzie podróż poślubna Może możecie jakiś hotel polecić?

Chciałabym też polecieć do Kuala Lumpur. Podobno są tam bardzo tanie bilety lotnicze. Jednak ja w necie nie znalazłam jakiś rewelacyjnie niskich cen przelotu....
__________________
"Człowiek posiadł sobie prawo do posiadania zwierzęcia. A powinien to być przywilej, który można odebrać."

Edytowane przez tygrysia
Czas edycji: 2010-08-22 o 22:21 Powód: dopisek
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 23:27   #133
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Tajlandia

Zatoka Maya Bay na wyspach Phi Phi, plaża znana z filmu "Niebiańska plaża" z Leo DiCaprio



Zachód słońca na Phi Phi

Edytowane przez painka
Czas edycji: 2010-10-11 o 18:09
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 15:42   #134
Ashlee_
Zadomowienie
 
Avatar Ashlee_
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 174
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez tygrysia Pokaż wiadomość
Na początku marca chcemy wybrać się do Tajlandii.
Teraz pytanie gdzie kupić tani bilet i jakich linii? Z tego co już przeglądałam to najtaniej do Bangkoku można polecieć liniami Ukraińskimi - AeroSvit. Jednak jakoś nie mogę się do nich przekonać, szczególnie czytając opinie o nich. Pls o rady
Ponadto, czy najlepiej lecieć do Bangkoku, czy może do innego miasta?

Kolejne pytanie to chcemy wybrać się na wycieczkę do Angkoru w Kambodży. Czy można to załatwić na miejscu, czy lepiej już w Polsce? Co z wizą do Kambodży?

Czy ktoś z Was był w Świątyni Tygrysów? Bardzo bym tam chciała pojechać, ale nie mogę nic konkretnego na ten temat znaleźć.

Jeśli macie jakieś rady to czekam na nie
jeśli chodzi o wzię do Kambodzy, można na dwa sposoby:
-na pewno online: http://www.mfaic.gov.kh/evisa/ .. wyrabiają jakoś w 3 dni podobno
-lub na granicy z tajlandia, wyrabiają od ręki chyba ale może się to wiązać z o wiele większą kasą (na łapówkę )

moi znajomi własnie są w Azji i wizę do Kambodży wyrabiali online. lecieli AeroSvitem, za 1700zł w oby dwie strony (z Wawy do Bangkoku), są zadowoleni i dolecieli

painka - piekne foty
__________________
never mind... anyway...

雪が歌う夜に君を憶うよ
凍りついたこの部屋で
憧れた未来を待ち望むように
孤独を生きて…







Edytowane przez Ashlee_
Czas edycji: 2010-08-27 o 22:20
Ashlee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 17:14   #135
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Tajlandia

Ashlee, dzięki za link i informacje ja właśnie też znalazłam tanie bilety AeroSvitem.

Painka, zdjęcia rzeczywiście śliczne. A ten tygrys to olbrzym. Nie bałaś się tak przy nim stać?
__________________
"Człowiek posiadł sobie prawo do posiadania zwierzęcia. A powinien to być przywilej, który można odebrać."
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 15:40   #136
rabid
Zadomowienie
 
Avatar rabid
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 711
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez Manuva Pokaż wiadomość
Ja bym chciała pozwiedzać, widziałam fajne wycieczki objazdowe Tajlandia - Kambodża. Słyszałam że to dobre biuro i cenowo też nie jest najgorzej jak na taki program.
Ale po co? Łącznie z wizami i całą resztą dodatkowych opłat to prawie 6000 zł, czyli o tysiąc albo dwa więcej niż bez biura. Na dodatek wszystko jest zaplanowane, o ile nikt nie porwie autobusu masz gwarancję zera przygód, a jeżeli gdzieś Ci się bardzo spodoba, to nie możesz tam zostać dłużej. Takie wycieczki są dla rodzin i emerytów.
__________________
I could surf the earth on a banana peel
rabid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 09:38   #137
Ashlee_
Zadomowienie
 
Avatar Ashlee_
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 174
Dot.: Tajlandia

uhuh, a ja niedawno sie dowiedziam, ze moja wietnamska wiza jest jednorazowa i gdy stamtad wyjade, nie bede mogla juz wrocic :/ dlatego tez moja przygoda z Tajlandia stanela pod wielkim znakiem zapytania, bo zmiana wizy wiaze sie ze sporymi kosztami ... ale zobaczymy. na razie w poniedzialek wyruszam na 8 miesieczny podboj Hanoi i Wietnamu
__________________
never mind... anyway...

雪が歌う夜に君を憶うよ
凍りついたこの部屋で
憧れた未来を待ち望むように
孤独を生きて…






Ashlee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 10:47   #138
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez Ashlee_ Pokaż wiadomość
uhuh, a ja niedawno sie dowiedziam, ze moja wietnamska wiza jest jednorazowa i gdy stamtad wyjade, nie bede mogla juz wrocic :/ dlatego tez moja przygoda z Tajlandia stanela pod wielkim znakiem zapytania, bo zmiana wizy wiaze sie ze sporymi kosztami ... ale zobaczymy. na razie w poniedzialek wyruszam na 8 miesieczny podboj Hanoi i Wietnamu
dowiedziałaś? a na podaniu o wizę nie było możliwości wybrania wizy wielokrotnego wjazdu? Ja miałam taką sytuację jak byłam w Indiach i planowałam wypad na kilka dni do Nepalu - wybrałam opcję Multiple, żebym mogła z powrotem wrócic do Indii.
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 16:42   #139
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Tajlandia

Nie mogę przeboleć, bo przegapiłam bilety po 1500 zł w Aeroswit. Teraz ceny są o niebo wyższe .... Czy ktoś z Was wie kiedy mogą być jakieś promocje i w jakich liniach? Słyszałam, że czasami w grudniu lub styczniu jakieś są....
__________________
"Człowiek posiadł sobie prawo do posiadania zwierzęcia. A powinien to być przywilej, który można odebrać."
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-25, 21:14   #140
benefi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 8
Dot.: Tajlandia

cześć!
byłam w Tajlandi ale głównie na wypoczynku. Byłam na Krabi jeżeli szukasz jakies informacji na ten temat możesz śmiało pisać napewno pomoge. Polecam wspinaczke na skałkach pierwszy raz tego sprubowałam naprawde rewelka!
benefi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 07:54   #141
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Tajlandia

Teraz jest jakaś promocja w aeroflocie chyba za 1700
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 19:28   #142
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Tajlandia

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
Teraz jest jakaś promocja w aeroflocie chyba za 1700
Szukałam, szukałam, ale nie znalazłam....
__________________
"Człowiek posiadł sobie prawo do posiadania zwierzęcia. A powinien to być przywilej, który można odebrać."
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 02:47   #143
karaa86
Zakorzenienie
 
Avatar karaa86
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław/Londyn
Wiadomości: 3 765
GG do karaa86
Dot.: Tajlandia

hej babeczki ja teraz jestem w Tajlandii bo mój Tż przeniósl tu swoją firmę pracowników i mnie ze sobą zabral , jestem w miejscowości Jomtien koło Pattaya . Jeśli chodzi o tajki to masakra jesli facet przyjechał sam , bylismy ostatnio na mieście , najbardziej znana ulica w Pattayi to Walking Street, wiele imprez , Panowie mają najwiecej radochy jesli chodzi o tajki . Jesli facet jest sam wciągają go w kilka nawet do klubu i nie da sie opędzic, ale jesli chodzi o to że ja ide ze swoim Tż za rekę czy idziemy obok to odchodzą zwiedzac jeszcze nie mielismy kiedy poniewaz dopiero nie dawno przyjechalismy i chłopaki mają troszkę do nadrobienia. Jak chcecie o cos pytac to prosze
__________________
<<< Chcesz Być Kimś Zacznij Być Sobą...>>>


3.11.2012 killerek zaczęty -3 za mną
karaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 13:55   #144
gehas89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: Tajlandia

a jaka twój ma firmę? jezeli to ne tajemnica
gehas89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 05:52   #145
karaa86
Zakorzenienie
 
Avatar karaa86
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław/Londyn
Wiadomości: 3 765
GG do karaa86
Dot.: Tajlandia

Związana z informatyką , wiec mozna wykonywac w kazdym zakątku świata gdzie jest internet
__________________
<<< Chcesz Być Kimś Zacznij Być Sobą...>>>


3.11.2012 killerek zaczęty -3 za mną
karaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 16:09   #146
ozzy253
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4
Dot.: Tajlandia

Witam mam prośbę, zamierzam wybrać się do Tajlandii prawdopodobnie do Pattayi i po pierwsze czy mogł by ktoś zaproponować dobry hotel w tej cześci kraju, raczej chciał bym dość blisko mieć do ulic które tętnią życiem nocą myślę że każdy wie o co chodzi po 2 czy jest możliwość załatwienia sobie na miejscu jakiś ekstremalnych wycieczek do buszu, na północy kraju? i i czy organizują tam wyprawy w głąb morza na różnego rodzaju nurkowania mam tu na myśli nurkowanie w klatkach z rekinami? ogólnie chodzi o to że noc chciał bym spędzać w klubach, a dni zamiast spędzac na plaży to wolał bym wycieczki ekstremalne, które podnoszą znacznie adrenaline. Nie interewsuje mnie za bardzo leniuchowanie czy też zwiedznie świątyń i tym podobne raczej to uważam że może sie podobać emerytom ale nie mi I ostanie pytanie jadąc na 2 tygodnie i nie wyliczając każdego grosza raczej wydając pieniadze na co się chce to ile należy mieć ze sobą gotówki ? będę wdzięczny za każdą poradę pozdrawiam
ozzy253 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 05:11   #147
karaa86
Zakorzenienie
 
Avatar karaa86
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław/Londyn
Wiadomości: 3 765
GG do karaa86
Dot.: Tajlandia

no witam szczerze ci powiem że szukałabym na Twoim miejscu hotelu gdzies w Jomtien , ja akurat tutaj mieszkam to jest bardzo blisko Pattayi i jeszcze taxi za 20 B czy za 2 zl do centrum Pattayi gdzie są imrpezki . Hotele są o wiele tansze, i ludzie jadąc na dwa tygodnie zatrzymują sie najcześciej tu , co do wycieczek ja akurat jak na razie nie jeźdze prawie nigdzie bo musimy układac swoje sprawy , ale wiem że sa organizowane , co chwila widac jakies punkty które oferuja rózne wycieczki za np. 100 - 200 zł i są bardzo ciekawe

co do pieniązków które musisz zabrac ciezko mi powiedziec bo nie wiem jak imprezujesz my z chłopakiem ostatnio wydalismy 900 zł przez jedną noc , jesli chdoz o klubu piwo jest w cenach od 10 - 30 zł róznie bywa , a jesli chodzi o jedzenie tutaj i jakies normalne życie jest o połowe tańsze
__________________
<<< Chcesz Być Kimś Zacznij Być Sobą...>>>


3.11.2012 killerek zaczęty -3 za mną
karaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 12:48   #148
ozzy253
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4
Dot.: Tajlandia

Tak szczeże mówiąc to tak zastanawialem się czy majc 1500 dolarów czy spokojnie można sie bawić imprezować, Co do pattayi to słyszałem że woda przy brzegach jest dość brudnaze trzeba raczej gdzieś na wyspy wypływać jesli chce sie nurkować i ooglądać rafe kolarową czy to prawda? jersli tak to jest mozliwość przeplynięcia na jakś wyspe w okolicy? Nio i jescze jedna ważne pytanie otóż niestety nie mam z kim pojechać do tajlandii czy jadąc samemu mozna spotkać plaków tak żeby móc iść zkims sie pobawic? hmm i nieche już nikogo zadręczać pytaniami ale jeśli wolno spyutac to ile mniej więcej kosztuje wypozyczenie serfingu czy skuteru wodnego? żeby moóc caly dzień szaleć na wodzie? Za porady serdecznie dziekuje. pozdrawiam
ozzy253 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 03:07   #149
karaa86
Zakorzenienie
 
Avatar karaa86
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław/Londyn
Wiadomości: 3 765
GG do karaa86
Dot.: Tajlandia

hej hej mysle że spokojnie Ci wystarczy na 2 tygodnie bo jak mówie jedzienie nie kosztuje zbyt dużo wiec spokojnie

co do wody tak to prawda ale kolega był gdzis nie daleko na wyspie przepłynął promem i kosztowało go to tylko 3 zł wiec sapokojnie dasz sobie rade

co do wypozyczenia nie wiem ile kosztuje bo nie miałam kiedy zapytac ale jak bede gdzies przy plazy to postaram sie dowiedziec jak nie zapomne buziaczki

aaa co do spotkanie polaków powiem ci ze ciezko chłopcy gdzies spotkali jakis dwóch w go-go klubie , ale tamci strasznie nawaleni i chcieli jeszcze wódkę pic ale cos sie nie zgadali , najwiecej jest tutaj Ruskich ale jesli bedziesz gdzies blisko to mozemy się spotkac i gdzies wyjsc na miasto nie ma problemy my jak na razie jestesmy
__________________
<<< Chcesz Być Kimś Zacznij Być Sobą...>>>


3.11.2012 killerek zaczęty -3 za mną

Edytowane przez karaa86
Czas edycji: 2010-12-29 o 03:16
karaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 12:42   #150
ozzy253
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4
Dot.: Tajlandia

Dzieki za informacje jak bede miał jescze pytania to bede pisał obecnie mam mozliwość jechała 16 lutego, albo 17 stycznia, i obecnie sie wacham. co do hotelu to bodoba mi sie hotel w Jomtien, Palm beach. i chyba tam sie wybiore, tak mi w kilkju piórach podróży zaproponowali. A jak bede jechał to bardzo chetnie sie bym spotkal z wami na wieczór na piwo. generalnie tego sie najbardziej boje ze jade sam ze sie bede nudził, że bede żałował ze tyle kasy wywaliłem, ale z 2 strony to moje mżenie od ok 15 lat tam pojechac, rodzice jezdzili i za duzo naopowiadali mi jak bylo hehe POZDRAWIAM
http://www.travelcenter.net.pl/index...om=0,0&dynamic
ozzy253 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-13 11:44:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:05.