Panny Młode 2008 - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-29, 12:22   #1441
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: Panny Młode 2008

Gosiunia22 :a kiedy ślub?
Bo my mamy 25 kwietnia a obrączki też już są.
Są takie jakie wkleiła toverek83 z tą różnicą, że z białego złota bo żółtego nie lubię (zaręczynowy też biały) i moja ma na środku malutki "brylancik". Tżta jest bez brylanciku, bo kobiecie pasuje to bardziej.
Ale generalnie model taki jak toverka, poza kolorem i tym brylancikiem, ale z daleka tak czy siak go nie widać.
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 12:43   #1442
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Panny Młode 2008

Za jakiś czas mam zamiar wybrać się z TŻtem do kancelarii parafialnej i spróbować zamówić godzinę Mieszkam w małym mieście, więc nie powinno być żadnych problemów. Myślę o godzinie 14, ewentualnie o 13 (na Śląsku śluby są raczej dosć wcześnie ).
Trochę się martwię pracą. Chciałabym zacząć coś robić, ale nie wiem, czy pogodzę to ze studiami (studia dzienne). Chcę szukać czegoś w przyszłym zawodzie (architekt), może spróbuję w letnim semestrze, kiedy zajęć będzie mniej? TŻ i rodzice uspokajają mnie, że mam się nie przejmować i poszukać pracy, gdy się obronię, ale chyba rozsądniej byłoby szukać czegoś jeszcze na studiach. Cóż, muszę sama podjąć decyzję

Za obrączkami w ogóle się jeszcze nie rozglądam
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 13:20   #1443
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Panny Młode 2008

Cytat:
Napisane przez miss.hot Pokaż wiadomość
My też prawdopodobni zdecydujemy się na takie proste - oczywiście podobają nam się również z jakimiś wzrokami, ale z tego co widziałam, te wzroki często nawet w niedługim czasie się ścierają (...)
Tak to super, myślałam, że już już mało kto decyduje się na takie standardowe, ale jak patrze na obrączkę mojej mamy, po 30-paru latach wygląda prawie jak nowa. Wiadomo co jakiś czas można oddać je do wypolerowania i na nowo będzie błyszczeć .

Cytat:
Napisane przez toverek83 Pokaż wiadomość
alez ten swiat malywczoraj z TM ogladlismy obraczki i wlasnie wybralismy takie same...oczywiscie narazie w glowie z kupnem zaczekamy do przyszlego roku bo gdybysmy je juz kupili to znajac mnie juz bym je nosilaale nie ma obaw ze ich nie bedzie bo to ladne i klasyczne obraczki wiec maja wziecie.pozostaje tylko kwestia co wygrawerowac..
Nie mamy co się martwić, że nam wycofają z katalogu


Cytat:
Napisane przez ksylwia Pokaż wiadomość
Tak, właśnie takie śliczniutkie obrączki mieć będziemy... w rzeczywistości wyglądają pieknie. Wymierzyłam, że na mój rozmiar -11 najlepiej wg. mnie nadaje się szerokość ok 4 mm. Mój TŻ musi przyjechać ze szkolenia i pomierzyć bo na pewno będzie miał dużo szersze niż ja (ma dużą łapkę. (...)
Ta obrączka, którą umieściłam ma rzekomo 5 mm, ale wiadomo, że na małej dłoni taka szerokość może nie pasować.Kurczę chyba coraz bardziej jesteśmy do nich przekonani.

Trzymam kciuki na rozmowie


Pozdrowienia dla Młodych Panien 2008
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 15:39   #1444
agas
Raczkowanie
 
Avatar agas
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: konin
Wiadomości: 337
GG do agas
Dot.: Panny Młode 2008

ja też wiele myślalam o obrączkach. co chwila inny pomysł ale po wielu przemyśleniach i oglądaniu wyjdzie pewnie na to że będziemy mieć standardowe z żółtego złota. najmniej z nimi problemu można zwiększyć zmniejszyć odświeżyć nie trzeba się martwić i zawsze wyglądają tak samo, prosto i elegancko. nie wiem jeszcze czy półokrągłe czy proste ale to zostawiamy na koniec.

ja z kolei mam problem z czasem.jestem tymczasowo zagranicą i nie mam za wielkich szans na przyjazd do Polski. Przyjeżdżamy z tż dopiero półtora miesiąca przed ślubem i jak tu załatwić urzędowe sprawy?. biorę ślub konkordatowy i chyba min. 3 m-ce przed ślubem musimy podpisać protokół przedślubny ciekawe jak to zrobie. O inne rzeczy się nie martwie bo obraczki, zaproszenia, ostatnie przymiarki sukni, ostatnie ustalenia to myśle że spokojnie damy radę. pozdrawiam wszystkie zabiegane Panny Młode
__________________
Aniołek[*]

Izka
agas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 19:00   #1445
calsonic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12
GG do calsonic
Dot.: Panny Młode 2008


ja też Panna Młoda 2008, lecz w wydaniu cywilnym. o Kościelnym pomyślimy przy okazji przyszłych chrzcin. Na początku myślałam o paźdzeirnbiku b.r. z kolei nareczony upodobał sobie luty a w efekcie końcowym stanęło na marcu. Zgodni byliśmy co do dnia (środa), a że będzie tylko małe przyjęcie dla najbliższych w moim domku to wybraliśmy 19-09-2008. Co prawda to również dzień urodzin Jego matki, ale nawet to mi nie przyćmi radości tego dnia. Mieszkamy razem , ja ponad 100 km od domu i zupełnie nie wiem od czego zacząc...po 5 latach związku w końcu podjęłam rozmowę o ślubie, na palcu noszę pierścionek, utaliliśmy datę...i co dalej...na szczęście jest jeszcze trochę czasu...Pozdrawiam.
calsonic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 19:17   #1446
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Panny Młode 2008

Witam calsonic na forum, mam nadzieje, że razem z nami będziesz relacjonowała swoje przygotowania do ślubu.

Pozdrawiam
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 19:31   #1447
calva
Raczkowanie
 
Avatar calva
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 298
GG do calva
Dot.: Panny Młode 2008

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Witam calsonic na forum, mam nadzieje, że razem z nami będziesz relacjonowała swoje przygotowania do ślubu.

Pozdrawiam
ja róniez witam nowe Wizażystki

ja to sama nie wiem co z tymii obrączakmi...te klasyczne to są i zawsze będą wiec znając życie to pewnie też takie będziemy mieć
__________________
23 sierpień 2008


calva jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-30, 08:39   #1448
toverek83
Raczkowanie
 
Avatar toverek83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Jaslo
Wiadomości: 443
GG do toverek83
Dot.: Panny Młode 2008

ogladajac obraczki ,,standardowe" pani u jubilera powiedziala ze bardzo ladnie wygladaja kiedy doda sie do nich maly kamyczek-brylancik-gdyby ktoras z Was miala zdjecie tego typu obraczek prosze pokaacie je na forumbo gdybym sobie takie zazyczyla to ide w ciemno poniewaz nie maja wzorow do zobaczenie bowiem robia je tylko wg zyczen przyslzych pan mlodych..............i dalej siedze w domu i nie mam pracy....szykuje sie wylot do USA....CHCE LECIEC......
toverek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 10:22   #1449
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: Panny Młode 2008

Toverek : moje takie są.
Tyle, że białe, ale z brylancikiem.
dziś lub jutro postaram się zamieścić fotkę.
Tylko kurcze jak się fotografuje biżuterię, żeby wyszła korzystnie? (wyraźnie)
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 10:49   #1450
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Panny Młode 2008

Pochwalę się: byliśmy dziś w kancelarii w kościele i ostatecznie zaklepaliśmy godzinę 16.00 (przenieśliśmy z 17.00). Zostaliśmy już wpisani do księgi ślubów długopisem
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 12:42   #1451
123myszka
Raczkowanie
 
Avatar 123myszka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 38
Dot.: Panny Młode 2008 ?

Jestem tu nowa.Witam was wszystkich. Nasza data to 30.08.2008.
nasze przygotowania zaczeły sie w połowie kwietnia a to wszystko przez to ze juz nigdzie nie było wolnych terminów.Takze mamy załatwionego kamerzyste orkiestre sale w szkole no i oczywicie... ksiedza,sami bylismy w szoku ze na rok wczesnie juz ma pozajmowane terminy. a teraz... własnie zastuj.
123myszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-30, 12:51   #1452
babeczka1985
Raczkowanie
 
Avatar babeczka1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 310
Dot.: Panny Młode 2008

Cytat:
Napisane przez Integra Pokaż wiadomość
To ruszaj się i to szybko!!! Właśnie tak przepadł mi termin na moich wymarzonych fotografów. Oj łzy się polały... Wzięłam sie jednak w garść i szukam następnego. Tylko, że to już nie będzie to samo
ale kiszka chyba też zasadzę kopniaka mojemu narzeczonemu, żeby nieco bardziej zainteresował się tym....

***
Z obrączkami będzie też lipka. Mam pierścionek z białego złota (bo o takim marzyłam), dlatego o obrączkach myslałam mieszanych.... ale boje się, że będzie cięzko.... W ostateczności wybierzemy klasyczne, bo macie rację, że są jednak bezpieczne i "wieczne". Tylko pytanie - czy z białego złota czy z zołtego.. Rafał chyba nie chciałby całych z bialego.... z kolei nie usmiecha mi się nosić obrączki z zoltgo zlota na jednej rece, a pierscionku z bialego na drugiej.... Widziałyście u kogos cos takiego? Czy to razi w oczy? Ja generalnie złota nie lubie... Zdecydowanie srebro.... więc praktycznie cała moja bizuteria jest srebrna no i zonk. Moja koleżanka uważa, że obrączka to nie biżuteria tylko symbol, więc mozna i srebrem się poobkladac a i tak to nie będzie się gryzło.... Ja nie widziałam u nikogo, więc cięzko mi powiedzieć (a może nie zauważałam? ). Dziewczyny Waszym zdaniem to kiepsko wygląda?

Pozdrawiam serdecznie Was wszystkie! W szczególności nowe Panny Młode, które tu zawitały
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/c3c418bf61.png

15 sierpnia 2008!!!
babeczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 13:25   #1453
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Panny Młode 2008

babeczko1985, miałam ten sam problem. No i - niestety - nie przekonałam się do łączenia zółtego złota z białym. Co za dużo, to niezdrowo... Ponieważ mam zaręczynowy pierścionek z białego złota, wybraliśmy tradycyjne, półokrągłe obrączki z białego złota, jedynie z cieniusieńką obwódką z żółtego, ale tego prawie w ogóle nie widać (spodobało nam się to delikatne wykończenie). No co dzień noszę tylko srebro i zółta obrączka jakoś gryzłaby się ze srebrem, moim zdaniem...
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 13:41   #1454
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: Panny Młode 2008 ?

Cytat:
Napisane przez 123myszka Pokaż wiadomość
Jestem tu nowa.Witam was wszystkich. Nasza data to 30.08.2008.
nasze przygotowania zaczeły sie w połowie kwietnia a to wszystko przez to ze juz nigdzie nie było wolnych terminów.Takze mamy załatwionego kamerzyste orkiestre sale w szkole no i oczywicie... ksiedza,sami bylismy w szoku ze na rok wczesnie juz ma pozajmowane terminy. a teraz... własnie zastuj.
Witaj! Wybrałaś moją wyśnioną datę Jednak musiałam ją zmienić ze względu na brak terminów w związku z salą.
Jeśli chodzi natomiast o obrączki to ja raczej także nie jestem za łączeniem. Mam pierścionek z bladego, ale jednak zółtego złota i obrączki na pewno będę w takim samym kolorze. Zazwyczaj nie nosze biżuterii, ale jesli już to jest ona srebrna. Jestem na 100% pewnia, że mój TŻ nie bedzie się złościł gdy będę paradować bez naszej obrączki i pierścionka zaręczynowego za to w moim wysnionym nowym srebrnym kompleciku Znając jednak siebie pewnie przez jakiś czas po ślubie sama z siebie będę chciała ponosić obrączkę.
Moja koleżanka rozwiązała sprawę inaczej - i o dziwo bardzo ładnie to u niej na rączce wygląda. Ma tradycyjną złotą (szer. na oko ok. 3mm) czyli cienka i na tym samym palcu nosi jeszcze obrączkę srebrną płaską (szer. ok 1 cm no może 0.8cm). Jak już będę miała obrączkę na paluszku wybiorę się na rajd po jubilerach i pomierzę
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 13:51   #1455
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Panny Młode 2008 ?

Cytat:
Napisane przez toverek83 Pokaż wiadomość
ogladajac obraczki ,,standardowe" pani u jubilera powiedziala ze bardzo ladnie wygladaja kiedy doda sie do nich maly kamyczek-brylancik-gdyby ktoras z Was miala zdjecie tego typu obraczek prosze pokaacie je na forumbo gdybym sobie takie zazyczyla to ide w ciemno poniewaz nie maja wzorow do zobaczenie bowiem robia je tylko wg zyczen przyslzych pan mlodych..............i dalej siedze w domu i nie mam pracy....szykuje sie wylot do USA....CHCE LECIEC......
Dzisiaj zrobię Ci zdjęcia z katalogów m in Apart, bo w necie nie można skopiować zdjęć

Cytat:
Napisane przez gosiunia22 Pokaż wiadomość
Pochwalę się: byliśmy dziś w kancelarii w kościele i ostatecznie zaklepaliśmy godzinę 16.00 (przenieśliśmy z 17.00). Zostaliśmy już wpisani do księgi ślubów długopisem
Super, ha jak tak dobrze pójdzie to wszystkie Panny z 23.08.08 będą ślubowały o 16.00

Cytat:
Napisane przez 123myszka Pokaż wiadomość
Jestem tu nowa.Witam was wszystkich. Nasza data to 30.08.2008.
Witam serdecznie kolejną Wizażankę, czy chcesz dołączyć do naszej listy dat ślubów? (daj znać tu lub na PW)
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=127037


Pozdrowienia

P.S ksylwia i jak rozmowa?
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 14:13   #1456
babeczka1985
Raczkowanie
 
Avatar babeczka1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 310
Dot.: Panny Młode 2008

Cytat:
Napisane przez gosiunia22 Pokaż wiadomość
babeczko1985, miałam ten sam problem. No i - niestety - nie przekonałam się do łączenia zółtego złota z białym. Co za dużo, to niezdrowo... Ponieważ mam zaręczynowy pierścionek z białego złota, wybraliśmy tradycyjne, półokrągłe obrączki z białego złota, jedynie z cieniusieńką obwódką z żółtego, ale tego prawie w ogóle nie widać (spodobało nam się to delikatne wykończenie). No co dzień noszę tylko srebro i zółta obrączka jakoś gryzłaby się ze srebrem, moim zdaniem...
Ehh... no właśnie...
Będziemy musieli pochodzić i pomierzyć te tradycyjne. Może namówię mojego na obrączki z tego białego złota... (ps. tak w ogóle to jestem za obrączkami polokraglymi. płaskie tak dziwnie odstaja przy brzegach nieraz zwłąszcza na bardzo szczupłych palcach)
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/c3c418bf61.png

15 sierpnia 2008!!!
babeczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 15:37   #1457
123myszka
Raczkowanie
 
Avatar 123myszka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 38
Dot.: Panny Młode 2008 ?

Witam serdecznie kolejną Wizażankę, czy chcesz dołączyć do naszej listy dat ślubów? (daj znać tu lub na PW)
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=127037


Pozdrowienia

Witaj!
Z przyjemnością dołączę do was.
Pozdrawiam i
123myszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 16:06   #1458
calsonic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12
GG do calsonic
Dot.: Panny Młode 2008

Dziękuję za miłe powitanie
Mam nadzieję, że dzięki Wam będzie troszkę prościej...Choć pogoda "taka se" to zastanawiam się czy nie wyciągnąc drugiej połowy na miasto, by rozejrzeć się za jakimś fotografem. Miałąbym jedno pytanie: kiedy najlepiej wybrać się do urzędu by zaklepać datę? Czy potrzebne są jakieś dokumenty w tym celu? Pozdrawiam
calsonic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 16:43   #1459
toverek83
Raczkowanie
 
Avatar toverek83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Jaslo
Wiadomości: 443
GG do toverek83
Dzisiaj zrobię Ci zdjęcia z katalogów m in Apart, bo w necie nie można skopiować zdjęć
Dziekujejuz sie nie moge doczekac zdjec

wlasnie czy jesli decydujemy sie na slub konkordatowy to na ile wczesniej nalezy isc do urzedu stanu cywilnego jesli wogole trzeba isc?

Cytat:
Napisane przez gosiunia22 Pokaż wiadomość
babeczko1985, miałam ten sam problem. No i - niestety - nie przekonałam się do łączenia zółtego złota z białym. Co za dużo, to niezdrowo... Ponieważ mam zaręczynowy pierścionek z białego złota, wybraliśmy tradycyjne, półokrągłe obrączki z białego złota, jedynie z cieniusieńką obwódką z żółtego, ale tego prawie w ogóle nie widać (spodobało nam się to delikatne wykończenie). No co dzień noszę tylko srebro i zółta obrączka jakoś gryzłaby się ze srebrem, moim zdaniem...
Cytat:
Napisane przez Madlen__18 Pokaż wiadomość
Toverek : moje takie są.
Tyle, że białe, ale z brylancikiem.
dziś lub jutro postaram się zamieścić fotkę.
Tylko kurcze jak się fotografuje biżuterię, żeby wyszła korzystnie? (wyraźnie)
Najlepiej popros jakiegos specjaliste-albo fotografazartujenie mam pojecia jak to zrobic...czyli masz juz Madlen wybrane...zazdroszcze...m y czekamy do wiosny

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-08-30 o 18:06 Powód: post pod postem
toverek83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-30, 17:32   #1460
calsonic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12
GG do calsonic
Dot.: Panny Młode 2008

Cytat:
Napisane przez toverek83 Pokaż wiadomość
wlasnie czy jesli decydujemy sie na slub konkordatowy to na ile wczesniej nalezy isc do urzedu stanu cywilnego jesli wogole trzeba isc?

W czasie trwania lub po kursie przedmałżeńskim (nie wcześniej jednak niż trzy miesiące przed ślubem) warto załatwić formalności w USC właściwym ze względu na miejsce zamieszkania jednego z narzeczonych. Z odpisami aktu urodzenia i dowodami osobistymi wybieramy się do kierownika USC.
Wypełniamy tam kilka druków w tym:
- tzw. "zapewnienie"
- podanie o zaświadczenie stwierdzające brak okoliczności wykluczających zawarcie związku małżeńskiego
- oświadczenie o przyjmowanych po ślubie nazwiskach przez małżonków i ich przyszłe ewentualne potomstwo.
Otrzymamy tam również 3 kopie zaświadczenia o braku okoliczności wyłączających zawarcie małżeństwa - po jednym dla narzeczonych, kościoła i USC.



Odpowiedź na Twoje pytanie toverek83 Pozdrawiam
__________________
Ewelina
calsonic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 17:45   #1461
tiffi1
Rozeznanie
 
Avatar tiffi1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 735
Dot.: Panny Młode 2008

Normalnie strach isć na jakiś urlop. Bo jak się wraca to już tyle tutaj wypisałyście, ze najpierw trzeba to nadrobić.

Witam was po krótkim urlopie. Nistety w poniedziałek do pracy....
Tak tak wiem temat poruszany. My mamy obydwoje pracę, mój TŻ całkiem ok, ale ja tak sobie, przede wszystkim o każdy grosz trzeba walczyć. poza tym wychodzimy rano, wracamy po pracy jemy kolacje i idziemy spać. Niestety,ale tak wygląda nasza rzeczywistość.
Oczywiście bez pracy było by ciężko,ale czasem porpostu jestem przemęczona.

Co do obraczek, to my również planujemy klasyczne proste no i będą z białego złota, bo ja mam taki pierścionek. Cieszę się bo ja głównie noszę srebro, wiec będzie pasować.

U nas narazie prezestój, musimy coś podziałać w związku z fotografem i kamerzystą, oraz dwa spotkania w poradnii jeszcze nam zostało.
Chccemy zrobić jak najwięcej teraz, bo później będzie nam trudno.
tiffi1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 18:23   #1462
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Panny Młode 2008

Cytat:
Napisane przez toverek83 Pokaż wiadomość
ogladajac obraczki ,,standardowe" pani u jubilera powiedziala ze bardzo ladnie wygladaja kiedy doda sie do nich maly kamyczek-brylancik-gdyby ktoras z Was miala zdjecie tego typu obraczek prosze pokaacie je na forumbo gdybym sobie takie zazyczyla to ide w ciemno poniewaz nie maja wzorow do zobaczenie bowiem robia je tylko wg zyczen przyslzych pan mlodych..............i dalej siedze w domu i nie mam pracy....szykuje sie wylot do USA....CHCE LECIEC......
Obiecane fotki (Apart i Yes)

nr 1. żółte złoto, różne modele z oczkiem
nr 2;3;4 klasyczne z oczkiem
nr 5. łączone złoto z oczkiem
nr 6. białe złoto z oczkiem

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1-różne.JPG (36,4 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2 klasyka.JPG (18,7 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3 z oczkiem.JPG (16,8 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4 z oczkiem.JPG (16,8 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5 z oczkiem łączone złoto.JPG (32,1 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6 białe złoto.JPG (22,3 KB, 21 załadowań)
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 18:35   #1463
czekoladka79
Zadomowienie
 
Avatar czekoladka79
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 388
Dot.: Panny Młode 2008

śliczne są te z łączonego złota i te klasyczne półokragłe .... ale trzeba mieć do nich odpowiednie dłonie i palce, na mojej ręce wygladały koszmarnie mam bardzo małe (rozm10-11) palce i do tego krótkie,więc taka obrączka tylko przytłoczyła moją dłoń, najkorzystniej wygladały właśnie te które zamówiliśmy .... pomimo, że są dość grube to dzięki tej wklęsłości mają w sobie taką wizualną lekkość .... już się nie mogę doczekać kiedy je odbierzemy

Kiedy założyłam na palcec z pierścionkiem najcieńszą 3mm obrączkę to całość sięgała mi do kostki .... takie fajne mam paluszki
czekoladka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 20:00   #1464
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: Panny Młode 2008

Melduje się kolejna Panna Młoda z roku 2008 Wrzesień

Zaczynam robić zaproszenia, we wtorek ostateczna decyzja na sale, potem kamerzysta i orkiestra.

zastanawiałam się z TŻ nad kupnem obrączek.....tylko nie wiem czy to trochę nie za wcześnie....? Co sądzicie? Boje się że mogą mi schudnąć lub przytyć palce i co wtedy.....
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 20:37   #1465
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Panny Młode 2008

Cytat:
Napisane przez MARIKA.S Pokaż wiadomość
Melduje się kolejna Panna Młoda z roku 2008 Wrzesień

Zaczynam robić zaproszenia, we wtorek ostateczna decyzja na sale, potem kamerzysta i orkiestra.

zastanawiałam się z TŻ nad kupnem obrączek.....tylko nie wiem czy to trochę nie za wcześnie....? Co sądzicie? Boje się że mogą mi schudnąć lub przytyć palce i co wtedy.....
Witam serdecznie
Na 100% mamy swój styl, o wycofanie ich z katalogu się nie boje , więc w naszym przypadku okres letni (maj, czerwiec) to chyba odpowiedni czas (a ślubujemy w sierpniu).
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 20:47   #1466
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: Panny Młode 2008

Toverek83:
Tak, mam od blisko 3 tygodni leżą u mnie na półce
Jutro postaram się zrobić zdjęcia.
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 20:50   #1467
ryjek_1
Raczkowanie
 
Avatar ryjek_1
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 47
Dot.: Panny Młode 2008

A ja za rok (niestety przestępny) o tej porze będę hulać na swoim weselu!!! Strasznie się ciesze i nie mogę się doczekać.
ryjek_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 21:04   #1468
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Panny Młode 2008

Cytat:
Napisane przez ryjek_1 Pokaż wiadomość
A ja za rok (niestety przestępny) o tej porze będę hulać na swoim weselu!!! Strasznie się ciesze i nie mogę się doczekać.
Równo o północy pomyśl sobie o oczepinach, jak rzucasz welonem
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 21:15   #1469
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Panny Młode 2008

Cytat:
Napisane przez ryjek_1 Pokaż wiadomość
A ja za rok (niestety przestępny) o tej porze będę hulać na swoim weselu!!! Strasznie się ciesze i nie mogę się doczekać.
Co tam ze przestepny wazne ze szczesliwy bo dzien Waszego slubu przypada na ten przestepny rok moze Wam przyniesie szczescie a nie pech
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 22:03   #1470
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: Panny Młode 2008

O, nie zauważyłam zdjęć wklejonych przez m.a.r.t.e
Zdjęcie ostatnie - pierwszy model to moje obrączki, tyle, że chyba ciut grubsze są (bo tam nie mogę odczytać).
Lepiej widac na drugim zdjęciu gdzie są pokazane takie same tylko żółte.
Ale tak jak mówiłam toverkowi postaram się dac real foto.

A ja dzisiaj tęsknię za Tżtem, ostatnio ciut mniej się widujemy bo pracuje ciężko. Mam moralniaka bo wszystkie zarobione pieniążki wędrują potem na nasze wspólne przyszloścoiwe konto....kiedyś lekkoduch a teraz się zrobił strasznieee odpowiedzialny (chwilami go nie poznaję, ciągle tylko : "obowiązki i obowiązki",bo bardzo chce, żeby wypaliły wszystkie nasze plany.
Weselem interesuje się bardzoo, dużo o tym mówi, wszystko załatwiamy razem. Chce możliwie jak najwięcej załatwić już teraz, sam mnie ciągnął po sklepach z garniturami, etc dopóki nie kupiliśmy. Obrączki wybrane już teraz to także jego inicjatywa, po salach jeździliśmy cały dzień.
Chodzi dumny jak paw i wszystkim rozpowiada....a do mnie tylko się uśmiecha.
Wariat mój
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:37.