Guerlain - kolorówka cz. II - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-22, 10:20   #751
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
Gothic, Króliczku - śliczności

ilios - a ja jestem troche w szoku, bo chyba też najbardziej mi pasuje mythic, a myslałam że uczuciem zapałam do beige

dziewczęta a ja tak z innej beczki - czy puder/podkład twin set to jest faktyczny produkt guerlaina? nie mogę go znależć na ich stronie i boję się czy to jakiś twór podróbkowy
ja tez me nadzieje pokladalam w beige, ale po kilku uzyciach stwierdzilam, ze to mythic jest dla mnie
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 11:38   #752
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Ale jestem zła! Szwagier miał mi kupic Imperialki w Anglii, dostał dokładne namiary i zdjęcia - dzisiaj wrócił i co kupił? Beige Lumineux!!! I co ja mam niby teraz z tym zrobic?!!!!!!!!Po prostu Niech się sam tym smaruje!
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 11:44   #753
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Gothic i Krółiczek - ja też bym tyle chciała
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 11:46   #754
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
Ale jestem zła! Szwagier miał mi kupic Imperialki w Anglii, dostał dokładne namiary i zdjęcia - dzisiaj wrócił i co kupił? Beige Lumineux!!! I co ja mam niby teraz z tym zrobic?!!!!!!!!Po prostu Niech się sam tym smaruje!
o rany
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 12:04   #755
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Skusiłam się w końcu na kulkowe Imperialki i mam nadzieję, ze do mnie już lecą

A w załączeniu moja kolekcja meteorytków. Jak widać, z kulek przeszłam wybitnie na prasowańce
Nacres jeszcze nie ruszone
Coś pięknego, prasowańce z ostatniego zdjęcia mnie zauroczyły. Jak spisują się prasowane Imperiale? Jaki efekt dają? Jak się ma ich efekt do efektu, jaki daje tester w perfumerii (wydaje mi się, że testery wszystkich kosmetyków mają "podkręcony" efekt)Mam kulki i intensywnie myślę o prasowanej wersji już od jakiegoś czasu.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 12:09   #756
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Coś pięknego, prasowańce z ostatniego zdjęcia mnie zauroczyły. Jak spisują się prasowane Imperiale? Jaki efekt dają? Jak się ma ich efekt do efektu, jaki daje tester w perfumerii (wydaje mi się, że testery wszystkich kosmetyków mają "podkręcony" efekt)Mam kulki i intensywnie myślę o prasowanej wersji już od jakiegoś czasu.
ale to chyba nie sa imperiale tylko winter radiance, imperiale maja ta puderniczke z czarnymi krysztalami czy jakos tak
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 12:15   #757
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
ja używałam diorskin forever 010 i pearly white jest od niego jaśniejszy, przynajmniej na mnie

a tu zdjęcia moich kuleczek - zdjęcie 1 - sieroty-odsypki zdjęcie 2 - pudełeczka, zdjęcie 3 - kulaski
Świetna kolekcja. Czuję się już prawie skuszona na Pastele, mam jasną, ale w ciepłym odcieniu karnację, więc dumam i dumam

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ale to chyba nie sa imperiale tylko winter radiance, imperiale maja ta puderniczke z czarnymi krysztalami czy jakos tak
Chyba masz rację, chociaż wydawało mi się, że czarne opakowanie mają kulki, a prasowańce - srebrne. Ale oczadzona widokiem wnętrza, zbagatelizowałam szatę.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-22, 14:03   #758
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Dzięki dziewczyny

Tak, ostatnie to Winterki, nie mam prasowanych imperiali Jeszcze Jak się gdzieś pojawią za sensowną cenę - pewnie za rok czy za dwa - to się skuszę
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 15:21   #759
rose2006
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 159
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

To znów ja Poszłam za radą Ilios i przejrzałam dokładnie wątek Nevady oraz przetestowałam meteoryty w Sephorze Wcześniej nawet nie wiedziałam, że można tam samodzielnie pomiziać się wybranym kosmetykiem

Testowałam na twarzy Imperiale i nie pasowały mi za bardzo Nałożyłam też BC i ładnie wyglądały - rozświetliły, zmatowiły i ociepliły cerę Troszkę mnie jednak przyciemniły, choć nie wyglądało to nienaturalnie...
Za 2 godz idę do Sephory kupić któreś z kuleczek i mam zamiar jeszcze przetestować Mythic (choć Pani w Sephorze mi je odradziła...).
Mogłybyście porównać efekt jaki dają Mythic i BC?
__________________
Szukam Prady, Gucci by Gucci, Addicta i MDC
Oddam Aliena ok15ml, Crystal Noir ok18ml, Angela ok10ml i Escadę Magnetism ok15ml - w oryginalnych flaszkach

EDM Medium Beige Neutral (big, intensive) wymienię
:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2886
rose2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 16:27   #760
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Dziewczyny,strasznie mnie kuszą meteoryty Nacre Des Mers.Napiszcie,że nie są warte tych pieniędzy,że spodziewałyście się czegoś lepszego,że nie nadają się do poprawek makijażu i wogóle do jasnej cery i że moje kulki mi zdecydowanie wystarczą
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 16:49   #761
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez rose2006 Pokaż wiadomość
To znów ja Poszłam za radą Ilios i przejrzałam dokładnie wątek Nevady oraz przetestowałam meteoryty w Sephorze Wcześniej nawet nie wiedziałam, że można tam samodzielnie pomiziać się wybranym kosmetykiem

Testowałam na twarzy Imperiale i nie pasowały mi za bardzo Nałożyłam też BC i ładnie wyglądały - rozświetliły, zmatowiły i ociepliły cerę Troszkę mnie jednak przyciemniły, choć nie wyglądało to nienaturalnie...
Za 2 godz idę do Sephory kupić któreś z kuleczek i mam zamiar jeszcze przetestować Mythic (choć Pani w Sephorze mi je odradziła...).
Mogłybyście porównać efekt jaki dają Mythic i BC?
moje subiektywne odczucia
mialam miniaturki, najbardziej nastawialam sie na BC, bo najbledsza na swiecie nie jestem. ale one mnie troche przyciemnily, a tego nie chcialam. no i one moim zdaniem maja wiecej brokatu niz mythic. natomiast w mythic sie zakochalam na tyle, ze kupilam duze one robia cos takiego z twarza... sa na pewno mniej widoczne niz BC. maja o wiele mniej drobinek, ale mi to odpowiada [na poliki daje prasowane motyle, a na cala twarz wole tych drobinek mniej jednak].
nie przyciemniaja, nie rozjasniaja - wyrownuja koloryt
zreszta sprobuj sama

a pan w sephorze nie sluchaj!!!! aaa i jeszcze chcialam spytac czy jestes pewna, ze chcesz je kupowac w sephorze? nie chce wyjsc na jakas maniaczke truskawy... ale jak mozna zamiast placic 207 zl - zaplacic 140 to nie umiem milczec na ten temat i Was nie zachecac
albo chociaz na allegro... choc w przypadku tru masz 140 zl i przesylka w tym juz jest tez
Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Dziewczyny,strasznie mnie kuszą meteoryty Nacre Des Mers.Napiszcie,że nie są warte tych pieniędzy,że spodziewałyście się czegoś lepszego,że nie nadają się do poprawek makijażu i wogóle do jasnej cery i że moje kulki mi zdecydowanie wystarczą
sa paskudne. okropne. i straszne.


a tak serio - to ja teraz jak juz mam kulkowe mythic stosuje nacre do poprawek i bardzo sie do tego sprawdzaja, a takze na wszelkie wyjazdy, gdzie niekoniecznie gruchoczace pudlo kulek jest dobrym pomyslem.
ja jestem bardzo z nich zadowolona. mi sie wydaje, ze one daja efekt podobny do kulkowych mythic, choc nie maja zieleni i rozu. prasowane mythic daja efekt wyrazniejszy, moim zdaniem, niz kulkowe. nacre sa bardzo delikatnym bezem, matuja i rozswietlaja tez [ale nie daja tafli, bo drobinek maja malo dosc].
ja akurat mam mieszana cere, wiec brak wielkiego swiecenia jest dla mnie zaleta
jak dla mnie sa tym, czego sie spodziewalam, ale nie wiem, czego Ty od nich chcesz?
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-22, 17:12   #762
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Ja zaczynałam od kulek ( mythic), potem prasowane , no a od kilku dni mam Nacre, wszystkie kocham, poużywam trochę Nacre i zostawię na lato,ale,żeby jakoś przyciemniały , to nie, muszę po prostu jakoś zapanować nad potrzebami i tak sobie właśnie tłumaczylam konieczność ich kupienia!
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 17:16   #763
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
sa paskudne. okropne. i straszne.


a tak serio - to ja teraz jak juz mam kulkowe mythic stosuje nacre do poprawek i bardzo sie do tego sprawdzaja, a takze na wszelkie wyjazdy, gdzie niekoniecznie gruchoczace pudlo kulek jest dobrym pomyslem.
ja jestem bardzo z nich zadowolona. mi sie wydaje, ze one daja efekt podobny do kulkowych mythic, choc nie maja zieleni i rozu. prasowane mythic daja efekt wyrazniejszy, moim zdaniem, niz kulkowe. nacre sa bardzo delikatnym bezem, matuja i rozswietlaja tez [ale nie daja tafli, bo drobinek maja malo dosc].
ja akurat mam mieszana cere, wiec brak wielkiego swiecenia jest dla mnie zaleta
jak dla mnie sa tym, czego sie spodziewalam, ale nie wiem, czego Ty od nich chcesz?
Czego ja chcę?Chciałabym,by puder wyrównał koloryt mojej cery i matowił,to przede wszystkim,rozświetlenie też mile widziane.Czy te meteoryty stosujesz na podkład (krem) czy na puder sypki?A może na wierzch stosujesz jeszcze kulkowe?
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 17:23   #764
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Niestety musze stwierdzic,ze bardzo sie swiece po Meteorytach...i to juz po ok godzinie Niby na podklad uzywam pudru matujacego,a kulkami wykanczam makijaz...szkoda bo daja fajny efekt,tylko te czeste poprawki...
Na poczatku rowniez myslalam,ze beige chic jest dla mnie idealny,lecz wole z nim uwazac ,gdyz przyciemnia moja cere i czuje sie nienaturalnie.Wiec pozostawie go tylko na wieczor,a na dzien idealnie sprawdza sie mythic
blueania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 17:52   #765
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Czego ja chcę?Chciałabym,by puder wyrównał koloryt mojej cery i matowił,to przede wszystkim,rozświetlenie też mile widziane.Czy te meteoryty stosujesz na podkład (krem) czy na puder sypki?A może na wierzch stosujesz jeszcze kulkowe?
ja robilam najpierw tak, ze na sam podklad i bylo ok. ale potem podpatrzylam od dziewczyn w watku, ze stosuja na sypki i wtedy faktycznie ladniej sie trzymaja
nie stosuje naraz kulek i nacre - tzn kulkami rano, nacre poprawiam jak zaczynam sie swiecic [tzn po ok 8 godzinach ]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 18:39   #766
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Gothic... Kroliczek... piekne kolekcje ...

choc nie powiem powalily mnie te kulki w takiej ilosci w opakowaniach zastepczych ... profanacja ...
na mnie krzyczysz? maniaczke guerlaina? to przeciez musialo sie wydarzyc za 25 funtow

Orendo - dziekuje

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Świetna kolekcja. Czuję się już prawie skuszona na Pastele, mam jasną, ale w ciepłym odcieniu karnację, więc dumam i dumam
dziekuje

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Czego ja chcę?Chciałabym,by puder wyrównał koloryt mojej cery i matowił,to przede wszystkim,rozświetlenie też mile widziane.Czy te meteoryty stosujesz na podkład (krem) czy na puder sypki?A może na wierzch stosujesz jeszcze kulkowe?
ja jestem bardzo jasna i czy chce, czy nie chce musze pochwalic NdM. uzywam ich glownie do poprawek - rano nakladam podklad, puder sypki i na to ktores meteorki, a po kilku godzinkach jak zaczynam sie blyszczec to maziam sie NdM i mam do razu swieza, matowa cere z bardzo subtelnym polyskiem, naprawde klasa sama w sobie. i tutaj ponarzekam na mythic voyage - swinke ze mnie robia straszna, zupelnie sie nie nadaja dla mnie, strasznie jestem rozczarowana
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 18:56   #767
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

cos Ty??? a nic nie mowilas wczesniej i myslalam, ze ok z nimi... oj.. to puszczaj je w swiat a poluj na motylki voyage
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 18:58   #768
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
cos Ty??? a nic nie mowilas wczesniej i myslalam, ze ok z nimi... oj.. to puszczaj je w swiat a poluj na motylki voyage
no bo w sumie niewiele je uzywalam, a tak od 3 dni sie nimi maze i taka ze mnie swinka niesamowita, strasznie zla jestem... poczekam moze na cherry blossom, chociaz jak wisienka, to pewnie tez z rozem bedzie. nie wiem czy chce tak je puszczac w swiat, bo taaaaaaakaaaa ladna ta pudernica ( gorzej z zawartoscia )
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 19:02   #769
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

no wlasnie ja strasznie zaluje, ze nie robia wymiennych wkladow limitowanek.. od razu bym sobie na zapas kupila motyli

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

[z motylami piekna i pudernica i zawartosc i efekty ]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-22, 19:04   #770
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
no wlasnie ja strasznie zaluje, ze nie robia wymiennych wkladow limitowanek.. od razu bym sobie na zapas kupila motyli

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

[z motylami piekna i pudernica i zawartosc i efekty ]
a mi sie ta srebrna puderniczka tak srednio podoba... pewnie zyskuje wiele jak sie zobaczy ja na zywo
moze sobie klikne? tylko obawiam sie tych rozowiutkich motylkow
http://cgi.ebay.co.uk/Guerlain-Meteo...item1c0e2165f1
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 19:18   #771
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
a mi sie ta srebrna puderniczka tak srednio podoba... pewnie zyskuje wiele jak sie zobaczy ja na zywo
moze sobie klikne? tylko obawiam sie tych rozowiutkich motylkow
http://cgi.ebay.co.uk/Guerlain-Meteo...item1c0e2165f1


cene maja powalajaca w porowniu z tym za ile byly na all... tak to jeszcze bardziej czekam na moje ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 19:20   #772
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość


cene maja powalajaca w porowniu z tym za ile byly na all... tak to jeszcze bardziej czekam na moje ...
na allegro krzyknela mi tyle za wysylke, ze wyszlo prawie 70 funtow, to sobie dalam spokoj.
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 19:23   #773
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
no wlasnie ja strasznie zaluje, ze nie robia wymiennych wkladow limitowanek.. od razu bym sobie na zapas kupila motyli
ale np na tej aukcji podanej przez Kroliczna napisane jest, ze Refillable... co by jak dla mnie wychodzilo, ze wymienialne... ... i gdzies juz na ebayu widzialam Refill do jakis prasowanych...


---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Kroliczku ta na all od ktorej ja mam wysylala z UK... a cena u niej byla 230 zl...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 19:23   #774
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ale np na tej aukcji podanej przez Kroliczna napisane jest, ze Refillable... co by jak dla mnie wychodzilo, ze wymienialne... ... i gdzies juz na ebayu widzialam Refill do jakis prasowanych...
jest wymienialne, ale nie ma wkladow-limitowanek, sprzedaja tylko wklady do mythic
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 19:26   #775
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Kroliczku,ale masz kulaskow duzo Zazdroszcze...
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 19:28   #776
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
jest wymienialne, ale nie ma wkladow-limitowanek, sprzedaja tylko wklady do mythic
swinie ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 19:29   #777
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Kroliczku,ale masz kulaskow duzo Zazdroszcze...
podzielilabym sie... jakbys chciala oddac mi shimmerki
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 19:33   #778
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
podzielilabym sie... jakbys chciala oddac mi shimmerki

ooooo... prosze... a wczoraj bylo cos o chomiczkach ... co to sie nie dziela ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 19:35   #779
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Ja dzis nabyłam perles imperiales
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 19:37   #780
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ooooo... prosze... a wczoraj bylo cos o chomiczkach ... co to sie nie dziela ...
nic mi nie wiadomo na ten temat

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
Ja dzis nabyłam perles imperiales
slodkie
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:56.