nietrywialne, intrygujące, oszałamiające i romantyczne miejsca w Warszawie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-06, 17:50   #1
małyaniołek
Raczkowanie
 
Avatar małyaniołek
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Grodzisk/Wawa/Bielsko
Wiadomości: 348
GG do małyaniołek

nietrywialne, intrygujące, oszałamiające i romantyczne miejsca w Warszawie


Hej dziewczyny!!!
Czekam na wasze propozycje, chodzi o miejsca w Warszawie piękne same w sobie, które sprawiają, że łezka kręci się nam w oczku. Miejsca, w których można wyznać miłość, kochać się, zapomnieć o świecie....
Na początek polecam wam na ul. Sienkiewicza wejść w pierwszą bramę przed klubem Organza (jest zawsze otwarta). Najlepiej wieczorem... Wejdźcie na dziedziniec i spójrzcie w górę... Połączenie dawności z nowością... Więcej nie powiem, to trzeba po prostu zobaczyc!! Czekam na Wasze propozycje, buziaki
małyaniołek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-06, 18:33   #2
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: nietrywialne, intrygujące, oszałamiające i romantyczne miejsca w Warszawie

A ja jestem zboczona i kocham Warszawę po całości.

Nie mogę, nie moja wina, że jestem inna i np. łezka mi się w oku kręci jak jadę węzłem komunikacyjnym na Żeraniu - mam stamtąd taką piękną perspektywę, na Potok, gdzie są moi przyjaciele, moje życie i na Tarchomin, Białołękę, gdzie miszkam od zawsze z drugiej strony... A jeszcze jak są fajne chmury i światło, to już w ogóle. No mówię, mały zboczyl.

Bardzo piękny dla mnie jest - ale to wyjątkowo subiektywne odczucie - park na Potoku, zwany "nad kanałkiem". Niedawno się dowiedziałam, że to starorzecze Wisły jest, od razu geografii można się pouczyć...

A np. na szczycie PKiN-u nigdy nie byłam.

Warszawa to moja wielka miłość, nie chcę stąd uciekać i kocham ją zarówno za nowoczesne centra handlowe, za niezwykłą Marszałkowską z jej Pałacem - pomnikiem socjalizmu, za brudne ulice, klimatyczne bazary, malutkie sklepiki i wielkie markety i za to, że każdy znajdzie tu swoje miejsce.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-06, 19:11   #3
kallipso
Raczkowanie
 
Avatar kallipso
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 375
Re: nietrywialne, intrygujące, oszałamiające i romantyczne miejsca w Warszawie

Hehe, lejka - to jest nas już dwie!
Ja też uwielbiam wawkę i bym się stad nie wyprowadziła. Tylko ja z tej drugiej strony - całe życie na Ursynowie
A moje ulubione miejsca zwykle są związane z jakimiś wydarzeniami - park, gdzie np. chodziłam jako dziecko z babcią, albo miejsca, gdzie jako licealistka chodziłam po prostu posiedzieć, czy pokarmić kaczki... itp.

Aha, ja byłam na szczycie PKiN. W końcu stamtąd jest najładniejszy widok Wawy (no tak, bo tylko stamtąd Pałacu nie widać ). Ponoć od czasu do czasu - z jakichśtam okazji można wjechać na górę w nocy, choć teraz jest tak wcześnie ciemno, że nocy nie potrzeba (?). Po ciemku musi być tam fantastycznie!
kallipso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 19:56   #4
marzenka_19
Raczkowanie
 
Avatar marzenka_19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
GG do marzenka_19
Dot.: nietrywialne, intrygujące, oszałamiające i romantyczne miejsca w Warszawie

Malyaniolu a ty skad dokladnie jestes, bo kojaze ci z ursusa - dobrze mowie?
marzenka_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 21:52   #5
małyaniołek
Raczkowanie
 
Avatar małyaniołek
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Grodzisk/Wawa/Bielsko
Wiadomości: 348
GG do małyaniołek
Dot.: nietrywialne, intrygujące, oszałamiające i romantyczne miejsca w Warszawie

marzenka_19 jestem z Grodziska to spod Warszawy
małyaniołek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:21.