Ekskluzywny Klub "Stojące nad grobem" – dla tych co „ćwiarteczkę” opiły, cześć IV zał - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-02, 23:52   #1741
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Ekskluzywny Klub "Stojące nad grobem" – dla tych co „ćwiarteczkę” opiły, cześć

Kurczaku, "tejkminał" działa
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 07:44   #1742
klara78
Zakorzenienie
 
Avatar klara78
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 16 653
Dot.: Ekskluzywny Klub "Stojące nad grobem" – dla tych co „ćwiarteczkę” opiły, cześć

Witam kochane Nastolatki
Nie gniewajcie sie, ze ja tak rzadko. Czytam Was zagorzale

Ostatnio rady Pani Kurczak totalnie mnie rozwalily Co do tematu tak zagorzale tu poruszanego, to juz mi sie tez teskni takie tejkminal i w ogole... Wizyta u gina dopiero 16 maja, trza by bylo jakies zabezpieczenia od niego wyciagnac i wtedy to nie popuszcze

Jeeeezu Badymka przypomnialas mi o chatce Baby Jagi!!! Moja mama robila ja jak bylam mala. Tez zrobie. Dzieki

U nas fajnie. Adam rosnie, juz przekroczyl 3 kg. Szkoda ze pogoda do dupki, bo nawet na spacer wyjsc sie nie da. Leje, zimno, psa szkoda. Od jutra podobno ma byc lepiej.

Olla, widzialam na fb Twoj sklep. Cudne rzeczy, nie znalam ich wczesniej. Jak sie wylogowalam to zorientowalam sie, ze trza bylo polubic a ja tak cichaczem poszpiegowalam Zaraz wchodze i sie zamelduje

Duuuuzo odpoczynku Wam zycze i pogody I seksu
klara78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 11:52   #1743
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Ekskluzywny Klub "Stojące nad grobem" – dla tych co „ćwiarteczkę” opiły, cześć

Klara, nie martw się, większość z nas pisze tylko z doskoku, a czyta regularnie (do czytania nie trzeba weny )

Zamiast pisać o Adasiu, dawaj foteczki do klubu

Całuje wszystkie międzynarodowo
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 12:19   #1744
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Ekskluzywny Klub "Stojące nad grobem" – dla tych co „ćwiarteczkę” opiły, cześć

Badymka, Twoja chatka stoi w lodówce
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 14:39   #1745
mww
Zakorzenienie
 
Avatar mww
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 4 736
GG do mww
Dot.: Ekskluzywny Klub "Stojące nad grobem" – dla tych co „ćwiarteczkę” opiły, cześć

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Badymka, Twoja chatka stoi w lodówce
Wstaw fotkę,proszę zjemy oczami
mww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 18:38   #1746
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Ekskluzywny Klub "Stojące nad grobem" – dla tych co „ćwiarteczkę” opiły, cześć

Helołłł Ja jak zwykle z doskoku i spóźniona ale lepiej późno niż wcale SEPH wszystkiego najjjjj Kochana!!!!!!!!
Badymka chatkę pamiętam z dzieciństwa! Uwielbiałam
Kurczaku padłam po przeczytaniu Twoich postów
Agusia wszystko się ułoży
Klara dołączam do prośby Kaszy - fotki plizzzz

U mnie aktualnie pada Miała być taka piękna pogoda, a tu I tak połowę weekendu udało mi się wyrwać z domu, a resztę muszę poświęcić na naukę, prasowanie, czytanie, wizaż i tym podobne rzeczy
bingos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 08:42   #1747
badymka
Wtajemniczenie
 
Avatar badymka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gdzieś między złem i dobrocią...
Wiadomości: 2 032
Dot.: Ekskluzywny Klub "Stojące nad grobem" – dla tych co „ćwiarteczkę” opiły, cześć

Hej ja na chwile bom w nie najlepszym stanie psychicznym.
Fajnie że wzięłyście się za chatkę, smacznego
My już po imprezie u Kubunia. Zgrzytów nie było.

Jestem zła i rozgoryczona i zastanawiam po jakiego ch*** męczyłam się z tym prawkiem. Wczoraj oczywiście padło pytanie kto prowadzi do domu czyli nie pije. Ja i tak nie piłam bo Indianie i przeciwbólowe, więc reszta mogłaby sobie pić, bo droga od nas do brata to dosłownie: W lewo potem 50 km prosto, w prawo , 2 razy w lewo 5 km prosto o trochę skrętów po osiedlu . No ale ojciec zadecydował, że prowadzi siostra bo ... bo ja jestem nie wprawionym kierowcą Ciekawe kiedy i na czym mam się wprawiać, na k**wa rowerze w wyobraźni? Nie ruszyłoby mnie to tak, gdyby w tamtym roku siostra 4 dni po odebraniu prawka nie robiła tej samej trasy. Przy takim podejściu ojca, nie będę jeździć, a prawie 4 tysiaki pójdzie w błoto. No cóż, jego kasa była nie moja więc jego strata. I jeszcze głupi tekst siostry na koniec dnia "Ale ty wiesz, że musisz zacząć jak najszybciej jeździć?".. Może jak się zacznę puszczać za kasę i zarobię na swój samochód to wtedy zacznę, ale nie wcześniej.
__________________
Bajka o smoku uczy, że głodu nie należy zaspakajać byle baranem....
badymka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-04, 09:13   #1748
mww
Zakorzenienie
 
Avatar mww
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 4 736
GG do mww
Dot.: Ekskluzywny Klub "Stojące nad grobem" – dla tych co „ćwiarteczkę” opiły, cześć

Cytat:
Napisane przez badymka Pokaż wiadomość
Hej ja na chwile bom w nie najlepszym stanie psychicznym.
Fajnie że wzięłyście się za chatkę, smacznego
My już po imprezie u Kubunia. Zgrzytów nie było.

Jestem zła i rozgoryczona i zastanawiam po jakiego ch*** męczyłam się z tym prawkiem. Wczoraj oczywiście padło pytanie kto prowadzi do domu czyli nie pije. Ja i tak nie piłam bo Indianie i przeciwbólowe, więc reszta mogłaby sobie pić, bo droga od nas do brata to dosłownie: W lewo potem 50 km prosto, w prawo , 2 razy w lewo 5 km prosto o trochę skrętów po osiedlu . No ale ojciec zadecydował, że prowadzi siostra bo ... bo ja jestem nie wprawionym kierowcą Ciekawe kiedy i na czym mam się wprawiać, na k**wa rowerze w wyobraźni? Nie ruszyłoby mnie to tak, gdyby w tamtym roku siostra 4 dni po odebraniu prawka nie robiła tej samej trasy. Przy takim podejściu ojca, nie będę jeździć, a prawie 4 tysiaki pójdzie w błoto. No cóż, jego kasa była nie moja więc jego strata. I jeszcze głupi tekst siostry na koniec dnia "Ale ty wiesz, że musisz zacząć jak najszybciej jeździć?".. Może jak się zacznę puszczać za kasę i zarobię na swój samochód to wtedy zacznę, ale nie wcześniej.
Kochana trzeba było powiedziec ojcu to co pogrubiłam w Twojej wypowiedzi. Powinnaś zacząć mówić wprost to co Cię boli - w innym przypadku zawsze będziesz przez nich traktowana tak, a nie inaczej
Trzymam kciuki żebys jak najszybciej wsiadła za kółko i szarżowała po trasach
mww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 10:08   #1749
klara78
Zakorzenienie
 
Avatar klara78
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 16 653
Dot.: Ekskluzywny Klub "Stojące nad grobem" – dla tych co „ćwiarteczkę” opiły, cześć

Szkoda, ze nie dadza Ci pojezdzic. Moj tato z kolei jak zrobilam prawko to az przesadzal. Caly czas musialam gdzies jezdzic a on tak fajnie kurczowo trzymal sie tego uchwytu nad drzwiami. Ale jestem teraz mu za to wdzieczna. To trzeba kurde jak najczesciej za kolkiem siadac, bo inaczej dupa. Moja mama zrobila prawko jak byla juz na emeryturze, pojezdzila jakis rok, potem cos jej odbilo, przestala jezdzic i teraz juz sie boi
klara78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 12:00   #1750
olla74
Zakorzenienie
 
Avatar olla74
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: puszcza świętokrzyska
Wiadomości: 4 160
Dot.: Ekskluzywny Klub "Stojące nad grobem" – dla tych co „ćwiarteczkę” opiły, cześć

Cytat:
Napisane przez klara78 Pokaż wiadomość
Witam kochane Nastolatki
Nie gniewajcie sie, ze ja tak rzadko. Czytam Was zagorzale

Ostatnio rady Pani Kurczak totalnie mnie rozwalily Co do tematu tak zagorzale tu poruszanego, to juz mi sie tez teskni takie tejkminal i w ogole... Wizyta u gina dopiero 16 maja, trza by bylo jakies zabezpieczenia od niego wyciagnac i wtedy to nie popuszcze

Jeeeezu Badymka przypomnialas mi o chatce Baby Jagi!!! Moja mama robila ja jak bylam mala. Tez zrobie. Dzieki

U nas fajnie. Adam rosnie, juz przekroczyl 3 kg. Szkoda ze pogoda do dupki, bo nawet na spacer wyjsc sie nie da. Leje, zimno, psa szkoda. Od jutra podobno ma byc lepiej.

Olla, widzialam na fb Twoj sklep. Cudne rzeczy, nie znalam ich wczesniej. Jak sie wylogowalam to zorientowalam sie, ze trza bylo polubic a ja tak cichaczem poszpiegowalam Zaraz wchodze i sie zamelduje

Duuuuzo odpoczynku Wam zycze i pogody I seksu
Dzięki kochaniutka.
I czekamy na Adasiowe zdjecia.

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Klara, nie martw się, większość z nas pisze tylko z doskoku, a czyta regularnie (do czytania nie trzeba weny )

Zamiast pisać o Adasiu, dawaj foteczki do klubu

Całuje wszystkie międzynarodowo
Pisz więcej o wspólnocie mieszkaniowej.Dobrze jest?

Cytat:
Napisane przez klara78 Pokaż wiadomość
Szkoda, ze nie dadza Ci pojezdzic. Moj tato z kolei jak zrobilam prawko to az przesadzal. Caly czas musialam gdzies jezdzic a on tak fajnie kurczowo trzymal sie tego uchwytu nad drzwiami. Ale jestem teraz mu za to wdzieczna. To trzeba kurde jak najczesciej za kolkiem siadac, bo inaczej dupa. Moja mama zrobila prawko jak byla juz na emeryturze, pojezdzila jakis rok, potem cos jej odbilo, przestala jezdzic i teraz juz sie boi
Moja za młodu jeżdziła, a teraz już wiele lat nie.I nie chce. Bo Tata ja wozi.ale jak był ostatno w szpitalu to musiałą autobusami albo ze mną lub z zięciami.
Ja tam wolę swobodę i niezależność.

Na wyjeżdzie było całkiem udanie.
Pozałatwialiśmy sprawy i odwiedziłam Kr, sister cioteczną.babcia całkiem ok (93lata ma), chcrzesnik i jego brat również.
Tylko zmęczeni bylismy jazdą ok 400km w sumie od 7.30 rano do 21, z przerwami na hute szkła, serwis kotłów, hot-dogi na stacji paliw, sikanie itp.
Na koniec dnia moj małżonek mnie wnerwił, bo wpisał trase w GPS z Tarnowa do wsi podkrakowskiej.I miało być przez A4.A mnie cos się nie spodobało, bo Hołowczyc przeliczył 80km 1godz 20 min.Ale mój się uparł,że wpisał ,że przez autostrady dał polecieni. I oczywiście jechalismy wydupsykami, a On do końca się nie przyznała,że źle wpisał.
Naprawdę nie wiem co siedzi w facecie,że za chiny ludowe nie przyzna się do błedu.
Miłęgo końca weekendu.ciskam i całuję
__________________
Jak to Skorpionica wybaczam, ale nie zapominam.

www.pustamiska.pl

Jesli myślisz,że zmienisz faceta, to lepiej zmień faceta.

kosmetyki, buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post63462611

oraz książeczki NOWE

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post76540401
olla74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 15:54   #1751
klara78
Zakorzenienie
 
Avatar klara78
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 16 653
Dot.: Ekskluzywny Klub "Stojące nad grobem" – dla tych co „ćwiarteczkę” opiły, cześć

Dodalam 3 nowe Adasie

Olla.... Bo ja jakas sirota obrzygana jestem i grzebie w klubie i nie moge znalezc drugi raz nazwy Twojego sklepu... HELP
klara78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-04, 17:38   #1752
olla74
Zakorzenienie
 
Avatar olla74
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: puszcza świętokrzyska
Wiadomości: 4 160
Dot.: Ekskluzywny Klub "Stojące nad grobem" – dla tych co „ćwiarteczkę” opiły, cześć

Świecomania
__________________
Jak to Skorpionica wybaczam, ale nie zapominam.

www.pustamiska.pl

Jesli myślisz,że zmienisz faceta, to lepiej zmień faceta.

kosmetyki, buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post63462611

oraz książeczki NOWE

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post76540401
olla74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 17:55   #1753
klara78
Zakorzenienie
 
Avatar klara78
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 16 653
Dot.: Ekskluzywny Klub "Stojące nad grobem" – dla tych co „ćwiarteczkę” opiły, cześć

JuUOTE=olla74;40638476]Świecomania
[/QUOTE]

Juz polubilam

Zapomnialam wczesniej podziekowac Wam wszystkim za cieple slowa, wsparcoie przed i po porodzie i w ogole za wszystko
klara78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 09:40   #1754
olla74
Zakorzenienie
 
Avatar olla74
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: puszcza świętokrzyska
Wiadomości: 4 160
Dot.: Ekskluzywny Klub "Stojące nad grobem" – dla tych co „ćwiarteczkę” opiły, cześć

Kochana od tego jest grobowiec
Masz to w pakiecie z nami

Wczoraj na podwórko zapuścił się zając i nie mógł biedak znaleźć wyjścia (az dziw,że go psy nie wywęszyły)
A dzis piekna pogoda i jedziemy rodzinnie do Buska Zdroju, mąż w sprawie rozmów biznesowych, a my połazić(jest tam super stary park) i na lody.
Buźka.
__________________
Jak to Skorpionica wybaczam, ale nie zapominam.

www.pustamiska.pl

Jesli myślisz,że zmienisz faceta, to lepiej zmień faceta.

kosmetyki, buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post63462611

oraz książeczki NOWE

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post76540401
olla74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 09:48   #1755
klara78
Zakorzenienie
 
Avatar klara78
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 16 653
Dot.: Ekskluzywny Klub "Stojące nad grobem" – dla tych co „ćwiarteczkę” opiły, cześć

A to udanej wycieczki w takim razie I Wam wszystkim super niedzieli i pogody!
klara78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 11:54   #1756
badymka
Wtajemniczenie
 
Avatar badymka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gdzieś między złem i dobrocią...
Wiadomości: 2 032
Dot.: Ekskluzywny Klub "Stojące nad grobem" – dla tych co „ćwiarteczkę” opiły, cześć

Olla to głupia męska duma, bo to wiesz, facet, pan, przewodnik stada Busko jako szczeniara byłam tam na koloniach zdrowotnych i pamiętam ten park i karmienie wiewiórek. Piękne miejsce, zazdraszczam
Klara Twój Adaś cudny. Tylko to imię mi się tak jakoś bardzo źle kojarzy. Ale nie będę przerzucać niechęci dawnych na nowo przybyłą na świat istotę.

Mojemu ojcu się coś dzieje. Nie może siedzieć długo bo kręgosłup Go boli, znaczy On twierdzi, że to "kość ogonowa, albo coś tam". Namawiałam na pójście do mojego ortopedy, to się zaparł jak osioł, że nie pójdzie bo już z kolanem był [nie u mojego] i musiał czekać aż mu samo przejdzie. Mogłam Mu załatwić prywatnie [jednym smsem] wizytę na fundusz na najbliższy wtorek, to nie. A jeszcze bez względu na to co by powiedział w gabinecie to podpuściłabym Michała, żeby wysłał ojca na wszelkie możliwe badania. Ojciec robi się jak jego ojciec, raz byłem u danego specjalisty zraziłem się, do innego nie idę. Cholera człowieka może wziąć, bo jak komuś coś to jojczy aż się polezie do lekarza a jak jemu coś jest to "samo przejdzie". Zaraz napiszę @ do Michała, zapytam co to może być. Ojciec uparł się, że to na pewno nie ortopedyczne, a neurologiczne i on już do ortopedów chodził nie będzie. Ja obstawiam, że się coś przesunęło i naciska na nerwy, ale bez RTG L-S to co ja mogę. A ojciec dobrowolnie do lekarza nie pójdzie.
Siostra zasugerowała, żeby ćwiczył, ale powiedział że nie będzie. Taaa a na mnie to się wydzierał pół życia że nie chce ćwiczyć...

U mnie wyszło słońce, doschnie mi głowa to wyjdę na spacer.
__________________
Bajka o smoku uczy, że głodu nie należy zaspakajać byle baranem....

Edytowane przez badymka
Czas edycji: 2013-05-05 o 12:01
badymka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 18:59   #1757
badymka
Wtajemniczenie
 
Avatar badymka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gdzieś między złem i dobrocią...
Wiadomości: 2 032
Dot.: Ekskluzywny Klub "Stojące nad grobem" – dla tych co „ćwiarteczkę” opiły, cześć

Dziewczyny ależ znalazłam fantastyczne miejsce na foty. Śmigałyśmy z siostrą kładem i tak jakoś przypadkiem się znalazło, jak to takie miejsca.
Jest szpaler starych [chyba] sosen posadzonych w równych rzędach ale widać, że już zdziczałych. Nie jest taki pojedynczy tylko mięsisty odchodzący na grubość, na boki, tak jakby ktoś kiedyś posadził sobie w prostokącie drzewa a potem wyciął w tym drogę. Drzewa rosną w rzędach i gęsto tworząc alejki ale nie do przejścia bo suche gałęzie od dołu są długie i krzyżują się jak zasieki, od góry drzewa są normalne żywe, jak przez górę prześwituje słońce to fantastycznie to wygląda, kurde aż teraz żałuje, że nie zrobiła foty nawet komórką bo nie wiem jak to opisać żeby utrafić. Wygląda coś jak to, ale weźcie poprawkę na powyższy opis
__________________
Bajka o smoku uczy, że głodu nie należy zaspakajać byle baranem....
badymka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 13:24   #1758
badymka
Wtajemniczenie
 
Avatar badymka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gdzieś między złem i dobrocią...
Wiadomości: 2 032
Dot.: Ekskluzywny Klub "Stojące nad grobem" – dla tych co „ćwiarteczkę” opiły, cześć

Martwo tu po weekendzie.
__________________
Bajka o smoku uczy, że głodu nie należy zaspakajać byle baranem....
badymka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 16:19   #1759
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Ekskluzywny Klub "Stojące nad grobem" – dla tych co „ćwiarteczkę” opiły, cześć

Nie wiem, jak inne, ale ja pracuję
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-06, 17:50   #1760
mww
Zakorzenienie
 
Avatar mww
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 4 736
GG do mww
Dot.: Ekskluzywny Klub "Stojące nad grobem" – dla tych co „ćwiarteczkę” opiły, cześć

Weekend spędziłam u rodziców i na imprezach więc niezbyt często tu zaglądałam (a jak zaglądałam to mało komentowałam, bo ostatnio cos brak weny) no i oczywiście jak na kotke przystało wygrzewałam się na slońcu
Dzisiaj powrót do pracy, ale szczerze pisząc to już mi się chciało powrotu do normalności

Pozdrawiam i ściskam
mww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 21:25   #1761
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: Ekskluzywny Klub "Stojące nad grobem" – dla tych co „ćwiarteczkę” opiły, cześć

Cytat:
Napisane przez badymka Pokaż wiadomość
Martwo tu po weekendzie.
u mnie tak zywiolowo ze nie mam kiedy zajrzec, tylko w przelocie.
jakies nowe olejki do balsamowania extra wzmacnine nam przyslali

Dzis dalam malej kubek ala niekapek do zabawy ale juz z woda, a ta popatrzyla wlozyla do buzi i tyle bylo z tej zabawy
__________________
I'm looking for a husband...

Zyje tym co czuje, z zycia biore to co mi smakuje,
szukam i znajduje, nie doluje kiedy mi brakuje

dzinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 11:06   #1762
Sephinrot
Wtajemniczenie
 
Avatar Sephinrot
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Czarny Śląsk
Wiadomości: 2 734
Dot.: Ekskluzywny Klub "Stojące nad grobem" – dla tych co „ćwiarteczkę” opiły, cześć

hej, hej
zaraz was nadrobię, póki co, zerknęłam tylko na Adasia

...i po weekendzie, szkoda, bo był całkiem udany
1 maja poimprezowałam ze znajomymi, a 2 rano nie mogłam się zwlec do pracy. 3 spędziłam u teściów i babci, która stwierdziła, że jestem jak nitka i muszę jeść 4 znowu robota, ale tylko do południa, a potem szybkie pakowanko i w góry ( udało się wyżebrać wolny poniedziałek ).
Połaziliśmy z Blondynem po dolinkach, pierwszy raz nam się zdarzyło być samym w schronisku, cudnie było, spokój, cisza i słonko. Później się troszkę pogoda zaczęła psuć i daliśmy spokój wycieczce na Ornak. Podreptaliśmy więc nad Staw Smreczyński i z powrotem, do centrum na żeberka w naszej ulubionej zakopiańskiej knajpce tak mi się nie chciało wczoraj wracać...
__________________
Funny, we're all one, but one also means that we are lonely...

Sephinrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 14:36   #1763
klara78
Zakorzenienie
 
Avatar klara78
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 16 653
Dot.: Ekskluzywny Klub "Stojące nad grobem" – dla tych co „ćwiarteczkę” opiły, cześć

Sephi ale Ci zazdroszcze tego Zakopca....My tam jestesmy od trzech lat co wakacje. Mam nadzieje, ze z adasiem tez sie uda w tym roku wyskoczyc. Myslimy o wrzesniu
klara78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 17:44   #1764
agusia8524
Zakorzenienie
 
Avatar agusia8524
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 675
Dot.: Ekskluzywny Klub "Stojące nad grobem" – dla tych co „ćwiarteczkę” opiły, cześć

Też łazęgowałam po górach
Buziolki
__________________
"Siła twojej walki mierzona jest twoją wiarą w tę walkę"
agusia8524 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 18:15   #1765
Sephinrot
Wtajemniczenie
 
Avatar Sephinrot
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Czarny Śląsk
Wiadomości: 2 734
Dot.: Ekskluzywny Klub "Stojące nad grobem" – dla tych co „ćwiarteczkę” opiły, cześć

Klara, my również, któryś rok z rzędu, wybieramy się na wrześniowe wakacje w Zakopcu, więc może nam się uda spotkać

Agusia
, za późno załapałam, że też byłaś szkoda, bo by się jakieś piwko wypiło...
gdzie łaziłaś? pochwal się
__________________
Funny, we're all one, but one also means that we are lonely...


Edytowane przez Sephinrot
Czas edycji: 2013-05-07 o 18:34
Sephinrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 19:43   #1766
agusia8524
Zakorzenienie
 
Avatar agusia8524
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 675
Dot.: Ekskluzywny Klub "Stojące nad grobem" – dla tych co „ćwiarteczkę” opiły, cześć

Sephi myślałam o Tobie, ale tel mi padl i się ładować nie chciał i na fb nie właziłam za często.
Bylam w dolinie Kościeliskiej/Koscieliska (nie wiem ) i Jaskini Mroźnej, a drugi wypad (myślałam, że padnę) szliśmy jakąś okrężną drogą do Hali Gąsienicowej (a może na?). Wychodziliśmy z Cyrhli Toporowej,szliśmy obok wejścia na Nosal i dalej na Halę, a schodziliśmy jakąś inna str,ale końcowo też na Cyrhlę. Booossssskoooo chcę jeszcze! No i odwiedziliśmy Poprad i obowiązkowo Krupówki, a raczej mordownię zwana Morskim Okiem (taka śmieszna dyska )
A ostatniego dnia Kraków, jak tam pięknie wiosną...no cudnie, szkoda tylko, że takie tłumy.
__________________
"Siła twojej walki mierzona jest twoją wiarą w tę walkę"

Edytowane przez agusia8524
Czas edycji: 2013-05-07 o 19:44
agusia8524 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 12:47   #1767
olla74
Zakorzenienie
 
Avatar olla74
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: puszcza świętokrzyska
Wiadomości: 4 160
Dot.: Ekskluzywny Klub "Stojące nad grobem" – dla tych co „ćwiarteczkę” opiły, cześć

Się rozszalały staruchy,że ho,ho.
Upał na zewnatrz, a w sklepie przyjemny chłodek.
Wczoraj przez to, że autobus spóźnił się 20 min, dopadła mnie burza, 10min od domu i zamokłam.
Wieczorem zmusiłam się do jazdy do KC na tańce, choć najchetniej bym pospała.
dzis wraca szanowny
Młoda została w domu, bo ją gardło boli od paru dni i jakas taka ciepła była. Jutro pódziemy do lekarza.Bo jeszcze chirurga musze załatwic tj kontrola.
Całuje w pomarszczone czoła.
__________________
Jak to Skorpionica wybaczam, ale nie zapominam.

www.pustamiska.pl

Jesli myślisz,że zmienisz faceta, to lepiej zmień faceta.

kosmetyki, buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post63462611

oraz książeczki NOWE

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post76540401
olla74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 15:42   #1768
klara78
Zakorzenienie
 
Avatar klara78
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 16 653
Dot.: Ekskluzywny Klub "Stojące nad grobem" – dla tych co „ćwiarteczkę” opiły, cześć

Cytat:
Napisane przez Sephinrot Pokaż wiadomość
Klara, my również, któryś rok z rzędu, wybieramy się na wrześniowe wakacje w Zakopcu, więc może nam się uda spotkać

Agusia
, za późno załapałam, że też byłaś szkoda, bo by się jakieś piwko wypiło...
gdzie łaziłaś? pochwal się
No byloby super Mieszkamy w sumie chyba od siebie o rzut beretem, ale spotkanie w Zakopcu to by bylo to

Nareszcie ladna pogoda. Ja dzis wywiozlam mojego trzylatka do mamy, bo sie za soba stesknili, meza zostawilam z Adasiem i zrobilam sobie trochu wolnego. Umowilam sie do fryzjera na farbe i na paznokcie (z okazji Dnia Matki), a w piatek ide pierwszy raz na silownie. Kupilam karnet na 8 wejsc to moze mnie to zmobilizuje Trza sie wziac za siebie, bom przytyla 20 kilo... A Adas taki maly sie urodzil, wiec chyba ja mu wszystko zabieralam
Mlody juz na wadze baaaardzo nadgonil, wazy juz 3600, wiec przez cztery tygodnie przybral kilogram! Ma chlopina apetyt po mamusi. A jutro konczy miesiac Ale ten czas leci!
klara78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 19:21   #1769
olla74
Zakorzenienie
 
Avatar olla74
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: puszcza świętokrzyska
Wiadomości: 4 160
Dot.: Ekskluzywny Klub "Stojące nad grobem" – dla tych co „ćwiarteczkę” opiły, cześć

podoba mi sie twoja postawa. czas dla dzieci, czas dla siebie.
trzymam kciuki za siłkę.

Mąż wrócił strasznie chory.chyba zatoki, ale do lekarza dopiero jutro. razem z młodsza, bo gorączkę dostała.
Szpital w domu.
Całuje na odległośc co by nie zarażać, ewentualnymi zarazkami.
__________________
Jak to Skorpionica wybaczam, ale nie zapominam.

www.pustamiska.pl

Jesli myślisz,że zmienisz faceta, to lepiej zmień faceta.

kosmetyki, buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post63462611

oraz książeczki NOWE

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post76540401
olla74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 15:19   #1770
olla74
Zakorzenienie
 
Avatar olla74
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: puszcza świętokrzyska
Wiadomości: 4 160
Dot.: Ekskluzywny Klub "Stojące nad grobem" – dla tych co „ćwiarteczkę” opiły, cześć

No co Wy?
Wygrzewacie cielska na słoneczku?
__________________
Jak to Skorpionica wybaczam, ale nie zapominam.

www.pustamiska.pl

Jesli myślisz,że zmienisz faceta, to lepiej zmień faceta.

kosmetyki, buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post63462611

oraz książeczki NOWE

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post76540401
olla74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-19 20:05:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:37.