Operacje nosa - zbiorczy! cz.2 - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-23, 11:10   #331
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez paula309 Pokaż wiadomość
Ilonaa świetnie wyglądasz!
nie lubię, gdy ktoś mówi, że nos (brzydki, duży itd) dodaje charakteru! kurcze to nie prawda! ostatnio rozmawiałam z koleżankami, które nie wiedzą że będę mieć operację i temat zszedł na nosy i to samo - ze dodaje charakteru, niektórym to pasuje itd, jedna koleżanka (z dużym nosem i garbatym) powiedziała, że jej mąż powiedział że gdyby miała inny to by na nią nie spojrzał. i uważam, że to wszystko jest trochę mówione bezmyślnie i z zazdrości tym, które poddały się operacji i mają lepsze nosy. kurcze na różnych forach, gdy widzę zdjęcia po operacji to zawsze jest - wow, ale delikatna buzia się zrobiła, taka dziewczęca i miła. chyba zawsze tak jest, nie ukrywajmy - wygląda się lepiej. więc jeśli na prawdę wasze nosy nie są bardzo duże i odbiegają od normy - to przestańcie panikować, nie róbcie operacji, ale gdy jest to coś co całe życie wam przeszkadzało itd to nie ma się nad czym zastanawiać, chyba każdy chce się czuć lepiej!
Święta racja. Ja to samo słyszałam od wielu osób po co Ci ta operacja, na co przecież z garbatym wyglądasz na osobę z charakterem, dodaje Ci uroku Bzdura kompletna. Ja miałam naprawdę duży nos, po ojcu zresztą on ma taki sam, do tego blizna na środku nosa. Na początku chciałam usunąć samą bliznę ale pomyślałam ok pojdę pod nóż, narkoza itp. to czemu nie zrobić od razu jednego i drugiego skoro mój nos wyglądał jak klamka od zakrystii U mnie było o tyle dobrze, że miałam wsparcie w rodzinie i w chłopaku. Chłopak kocha mnie taką jaką jestem jak się dowiedział o operacji to nie było jakiś szczególnych protestów bo wie, że jak sobie coś do głowy wbije to już nie ma wyjścia i muszę to zrobić. I teraz sam przyznaje, że wyglądam lepiej i przede wszystkim ja to wiem. A jeśli ktoś pisze, że duży nos dodaje charakteru to równie dobrze można zafarbować włosy na jakiś szalony kolor czy zmienić styl ubierania przecież to też będzie dodawać charakteru i wyróżniać. Ja mam o tyle silny charakter, że jak sobie coś zaplanuje to muszę to zrealizować do końca i nawet gdyby komuś nie podobała się moja decyzja nigdy bym z niej nie zrezygnowała.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 21:02   #332
Wiild Girl
Raczkowanie
 
Avatar Wiild Girl
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 120
GG do Wiild Girl
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez Ilonaa Pokaż wiadomość
Tak jak obiecałam wstawiam fotki PRZED i PO Zdj, "po" to mój nosio po 5 tyg. od operacji...spuchnięty jeszcze, wygląda jakby wyłaził z czoła ale podobno się to zmieni (też tak uważacie?) a i tak mi się już podoba :P
Śliczny nosek!! i widzę ze mamy opuchliznę w identycznym miejscu
Wiild Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 12:22   #333
Ilonaa
Raczkowanie
 
Avatar Ilonaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 59
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Kochane dajcie znać czy nos w miejscu..."między brwiami" jeszcze mi opadnie tzn.obniży się troszkę? Podoba mi się bardzo mój nos, ale troszkę czasem mnie to zastanawia...bo wygląda jakby z czoła wyłaził... Jestem 6 tyg. po operacji.
ps: zdj. na 10 stronie

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1382298995
__________________
ilonkasz

Edytowane przez Ilonaa
Czas edycji: 2013-10-25 o 12:30
Ilonaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-27, 07:51   #334
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 3 291
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez Ilonaa Pokaż wiadomość
Kochane dajcie znać czy nos w miejscu..."między brwiami" jeszcze mi opadnie tzn.obniży się troszkę? Podoba mi się bardzo mój nos, ale troszkę czasem mnie to zastanawia...bo wygląda jakby z czoła wyłaził... Jestem 6 tyg. po operacji.
ps: zdj. na 10 stronie

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1382298995
Patrząc na siebie nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo Twój nos jest jeszcze spuchnięty, serio. Jestem pewna że nad noskiem zrobi Ci się normalne wgłębienie ale na to trzeba poczekać jeszcze z miesiąc/półtora. A na zejście z czubka noska bo tu masz opuchlizny najwięcej to kilka ładnych miesięcy, przy dużym szczęściu jakieś 6 Dane podaje na podstawie obserwacji dziewczyn na Beauty i siebie
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa


vainilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-27, 15:27   #335
Ilonaa
Raczkowanie
 
Avatar Ilonaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 59
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Będę czekać...sama świadomość tego, że on się jeszcze obniży w "TYM" miejscu i czubek zmaleje jest mega satysfakcjonująca Dziękuję
__________________
ilonkasz
Ilonaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 00:57   #336
MoniŚ15
Przyczajenie
 
Avatar MoniŚ15
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 15
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Dziewczyny powiedzcie mi ile musi minac od operacji zebym mogla latac ?
MoniŚ15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 10:18   #337
nastja17
Raczkowanie
 
Avatar nastja17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 236
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez Ilonaa Pokaż wiadomość
Kochane dajcie znać czy nos w miejscu..."między brwiami" jeszcze mi opadnie tzn.obniży się troszkę? Podoba mi się bardzo mój nos, ale troszkę czasem mnie to zastanawia...bo wygląda jakby z czoła wyłaził... Jestem 6 tyg. po operacji.
ps: zdj. na 10 stronie

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1382298995
Moim zdaniem jeszcze 3-4 miesiące minie póki zejdzie Ci ta opuchlizna z "tego" i nie tylko tego miejsca, na kości przecież też skóra się "obniży", będziesz czuła tę kość.. ja sama po sobie to widzę i nawet powiem Ci, że schodzi nierównomiernie
__________________
Marzenie się spełniło
nastja17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-28, 20:59   #338
weteranka16
Rozeznanie
 
Avatar weteranka16
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 502
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Wreszcie dojrzałam do decyzji - chcę zoperować nos, który jest kartoflem Kompleksy z tego powodu mam od lat i chcę wreszcie to zmienić. Nos z profilu jest ładny, natomiast chciałabym go zwęzić, zmniejszyć i zrobić resekcję skrzydełek. Czy polecacie jakieś konkretne nazwisko? Czytałam wiele o dr Łątkowskim oraz Szczycie, ale ten drugi podobno życzy sobie aż 14 tysięcy za samą operację, co jest dla mnie kwotą zaporową Poza tym termin konsultacji to luty 2016 Czytam oczywiście forum beautywpolsce, ale ogrom informacji mnie przeraża.

Jak wygląda sytuacja z dr Skupinem? Informacje są mocno rozbieżne, niektórzy piszą, że nie nadaje się do nosków mojego typu, niektórzy twierdzą, że jest wręcz przeciwnie. Bardzo podobają mi się noski wychodzące spod jego ręki...

Czy chodzi o dr Łątkowskiego z Polanicy?Jeżeli tak,to szczerze Ci go odradzam.Moja mama miała u niego robiony "lifting",a w zasadzie skasował za lifting,a zrobił delikatną korektę.W tym czasie była kobieta po plastyce+impl.piersi ,ktore po zabiegu dalej wisiały,no i w końcu była młoda dziewczyna,której robił nos.I znowu to samo-niezadowolona.Po op. się biedna popłakała.
__________________
*pierwszy raz: wrzesień 1996r 200ml
*drugi raz: 11.12.2012 Mentor HP 350 okrągłe
dr J.S.wcześniej Polanica,obecnie Kobylniki k/Poznania
*nowy nos 16.12.2014 dr J.S Kobylniki
weteranka16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 08:32   #339
marciaslawek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Iloonaaa po operacji wyglądasz duuuzo młodziej!! Bardzo ładnie! Nos jest świetny! Niesamowite jak twarz się zmieniaPozdrawiam!
marciaslawek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 13:51   #340
paula309
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 79
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

weteranka16 no co Ty? jak dobrze, że zmieniłam zdanie..
w sumie znam kogoś kto robił u niego i średnio mi się podoba nos tej osoby, niby nie jest zły ale ja sama nie chciałabym takiego mieć. Jak byłam na konsultacji to było dosyć dużo ludzi, bo u W. byłam przed czasem i była tylko jeszcze jedna Pani, może to dlatego że przed czasem
paula309 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 13:54   #341
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Ja jeszcze jak wybierałam lekarza czerwiec/lipiec to skontaktowałam się również z dr. Łątkowskim. Powiedziałam mu, że mieszkam daleko i czy mogę mu zdjęcia wysłać i opisac co nieco co bym chciala zmienić w nosku itp. On powiedział, że nie ma problemu że obejrzy te zdjęcia i mi napisze taka konsultacja przez maila Odpowiedzi nie doczekałam się do dziś.. także sory to świadczy o nim tym bardziej, że dzwonilam i uprzedzilam, że wyślę zdjęcia i chce odpowiedzi na maila. Co do jego fachu to się nie wypowiadam, widzialam tylko zdjęcia u niego w galerii i robi ładne noski ale na żywo nie znam żadnej osoby
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-30, 17:44   #342
weteranka16
Rozeznanie
 
Avatar weteranka16
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 502
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

[QUOTE=NeverGoodEnough18;4 3494266]Ja jeszcze jak wybierałam lekarza czerwiec/lipiec to skontaktowałam się również z dr. Łątkowskim. Powiedziałam mu, że mieszkam daleko i czy mogę mu zdjęcia wysłać i opisac co nieco co bym chciala zmienić w nosku itp. On powiedział, że nie ma problemu że obejrzy te zdjęcia i mi napisze taka konsultacja przez maila Odpowiedzi nie doczekałam się do dziś.. także sory to świadczy o nim tym bardziej, że dzwonilam i uprzedzilam, że wyślę zdjęcia i chce odpowiedzi na maila. Co do jego fachu to się nie wypowiadam, widzialam tylko zdjęcia u niego w galerii i robi ładne noski ale na żywo nie znam żadnej osoby

Nie odpisując Ci być może wyświadczył Ci przysługę.Zrobiłaś nosek u innego lekarza,który się spisał na medal.
Nie twierdzę,że jest to zły lekarz,ale zastanawiające jest,że w jednym czasie aż trzy osoby nie były zadowolone.Moje j mamie po liftingu,za który zapłaciła 14tys.zł. zaprponował botox,żeby wypelnić zmarszczki,a to zadanie powinien spelnić lifting.
__________________
*pierwszy raz: wrzesień 1996r 200ml
*drugi raz: 11.12.2012 Mentor HP 350 okrągłe
dr J.S.wcześniej Polanica,obecnie Kobylniki k/Poznania
*nowy nos 16.12.2014 dr J.S Kobylniki
weteranka16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 17:50   #343
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez weteranka16 Pokaż wiadomość

Nie odpisując Ci być może wyświadczył Ci przysługę.Zrobiłaś nosek u innego lekarza,który się spisał na medal.
Nie twierdzę,że jest to zły lekarz,ale zastanawiające jest,że w jednym czasie aż trzy osoby nie były zadowolone.Moje j mamie po liftingu,za który zapłaciła 14tys.zł. zaprponował botox,żeby wypelnić zmarszczki,a to zadanie powinien spelnić lifting.
Tak szczerze to ja byłam na 100% zdecydowana na dr. Skupina, później właśnie znalazłam gdzieś na forum wzmiankę o dr. Łątkowskim a koniec końców zoperował mnie dr. Giedrojć Także jak widać kobieta zmienną jest. I dziś dziękuje Bogu, że zdecydowałam się na dr. Giedrojca, nie mówie, że inni lekarze są źli po prostu tu miałam najbliżej i jakby coś się działo nie wyobrażam sobie jechać np. do Poznania 600 km Druga sprawa, że podobały mi się noski dr. Giedrojca które widziałam w galerii a także opinie innych dziewczyn po operacji które znalazłam poprzez różne portale. Także mogę z czystym sumieniem doktora polecać
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2013-10-30 o 17:53
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 19:21   #344
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Wstawiam zdjęcia noska 7 tygodni po operacji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20131031_152328.jpg (28,2 KB, 282 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20131031_163556.jpg (31,7 KB, 241 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20131031_163852.jpg (30,1 KB, 220 załadowań)
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-01, 07:36   #345
skatewujo2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 15
Ból głowy po prostowaniu przegrody nosowej

Witam,
Czy ból głowy jest możliwy po zabiegu prostowania przegrody nosowej? Zabieg miałem we Wtorek, wczoraj dostałem mocnej gorączki o raz strasznie boli mnie głowa w okolicach zatok - czy jest to objaw normalny, oraz jak można to zniwelować.
skatewujo2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-01, 10:07   #346
marciaslawek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

NeverGoodEnough pięknie wyglądasz!! Wspaniała robota! Ja już się osobiście z dr Giedrojcem kontaktowalam . Ale operacja dopiero gdzies na wiosne Jestem za granica caly czas i wracam na stale w kwietniu wiec sie szykuje powoli Zazdroszczę tym, ktróre mają to już za sobą
marciaslawek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-02, 07:52   #347
Babikos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 4
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Piękny ten nowy nosek. Naprawdę było warto.
Babikos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 15:10   #348
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez marciaslawek Pokaż wiadomość
NeverGoodEnough pięknie wyglądasz!! Wspaniała robota! Ja już się osobiście z dr Giedrojcem kontaktowalam . Ale operacja dopiero gdzies na wiosne Jestem za granica caly czas i wracam na stale w kwietniu wiec sie szykuje powoli Zazdroszczę tym, ktróre mają to już za sobą
Dziękuje Szybko zleci do wiosny, zobaczysz Ja jeszcze nie tak dawno przygotowywałam się do operacji a już jestem 2 miesiące po i pojutrze kolejna kontrola zobaczymy co doktor powie, na pewno zdam relację

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Babikos Pokaż wiadomość
Piękny ten nowy nosek. Naprawdę było warto.
Dziękuje ślicznie A, że było warto, no pewnie, że było Gdybym miała jeszcze raz przez to przechodzić nie zawahałabym się
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 14:52   #349
Klaudiawawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 9
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Hej, jestem juz tydzien po operacjii, mam dwie rozne.dziurki czy to jest normalne przez opuchlizne??czy raczej powinny byc rowne?

Edytowane przez Klaudiawawa
Czas edycji: 2013-11-04 o 14:54
Klaudiawawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-04, 14:57   #350
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez Klaudiawawa Pokaż wiadomość
Hej, jestem juz tydzien po operacjii, mam dwie rozne.dziurki czy to jest normalne przez opuchlizne??czy raczej powinny byc rowne?
To jest całkiem normalne ja do dziś nie mam idealnie prostych dziurek a jestem już 2 miesiące po operacji, cierpliwości
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 09:43   #351
retro_migotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 86
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
To jest całkiem normalne ja do dziś nie mam idealnie prostych dziurek a jestem już 2 miesiące po operacji, cierpliwości
Ja tak samo,ale zobaczyłam to dopiero na zdjęciu :P ale wczesniej był gorze,także myślę że to jeszcze się zmieni. NeverGood.... tak patrzę na Ciebie to masz jeszcze dość mocno zadarty nos jak u mangi ja tak miałam tez przez jakiś czas, ale teraz opadł mi nie wiem kiedy,pewnie u Ciebie tez to z czasem nastąpi. Ja za to mam jeszcze końcówkę spuchniętą o ten środek między brwiami.poza tym ok wstawię fotę jak znajdę wolną chwilę by ją zrobić
retro_migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 10:06   #352
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez retro_migotka Pokaż wiadomość
Ja tak samo,ale zobaczyłam to dopiero na zdjęciu :P ale wczesniej był gorze,także myślę że to jeszcze się zmieni. NeverGood.... tak patrzę na Ciebie to masz jeszcze dość mocno zadarty nos jak u mangi ja tak miałam tez przez jakiś czas, ale teraz opadł mi nie wiem kiedy,pewnie u Ciebie tez to z czasem nastąpi. Ja za to mam jeszcze końcówkę spuchniętą o ten środek między brwiami.poza tym ok wstawię fotę jak znajdę wolną chwilę by ją zrobić
No właśnie ja bym chciała żeby mi nie opadł już jakoś mocno Ja lubię zadarte noski i moja obecna końcóweczka podoba mi się No zobaczymy jak będzie opadał to go zacznę masować
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 12:38   #353
retro_migotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 86
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
No właśnie ja bym chciała żeby mi nie opadł już jakoś mocno Ja lubię zadarte noski i moja obecna końcóweczka podoba mi się No zobaczymy jak będzie opadał to go zacznę masować
no mi jakoś mój zadarty własnie nie pasował, nie podobało mi się jak mi dziurki było z przodu i boku widać. Ale co się komu podoba
retro_migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 17:22   #354
Klaudiawawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 9
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Słuchajcie wstawiam fotke 9 dni po operacjii ,dzis zdjeli mi gips, czy te dziurki nie sa zbyt krzywe? załamka. I z przodu wyglada jakby byl troszke krzywy , moze to wina opuchlizny? Dziewczyny czy wy mialyscie odrazu prosciutki?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20131107_181813.jpg (24,2 KB, 220 załadowań)

Edytowane przez Klaudiawawa
Czas edycji: 2013-11-07 o 17:38
Klaudiawawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 17:37   #355
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez Klaudiawawa Pokaż wiadomość
Słuchajcie wstawiam fotke 9 dni po operacjii ,dzis zdjeli mi gips, czy te dziurki nie sa zbyt krzywe? załamka
To, że sa krzywe to niestety kwestia opuchlizny jeszcze pewnie długo takie będą ale to się z pewnością wyrówna wszystko także bądź spokojna
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 19:57   #356
MoniŚ15
Przyczajenie
 
Avatar MoniŚ15
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 15
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Dziewczyny jestem coraz blizej spotkania itd….napisalam mejla do kliniki malia i dowiedzialam sie ze nie zobacze zadnych zdjec poprzednich noskow przed i po,czy to normalne ?
MoniŚ15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 20:03   #357
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez MoniŚ15 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem coraz blizej spotkania itd….napisalam mejla do kliniki malia i dowiedzialam sie ze nie zobacze zadnych zdjec poprzednich noskow przed i po,czy to normalne ?
która to klinika?
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 12:11   #358
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 3 291
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez MoniŚ15 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem coraz blizej spotkania itd….napisalam mejla do kliniki malia i dowiedzialam sie ze nie zobacze zadnych zdjec poprzednich noskow przed i po,czy to normalne ?
Jeśli klinika nie prosi pacjentów o możliwość udostępniania fotografii to normalne. Dobrze bo nos = twarz i ja bym nie chciała żeby moja twarz bez mojej zgody wędrowała po internecie

A dziurki długo po op. nosa się wyrównują
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa


vainilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 12:31   #359
retro_migotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 86
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Cytat:
Napisane przez Klaudiawawa Pokaż wiadomość
Słuchajcie wstawiam fotke 9 dni po operacjii ,dzis zdjeli mi gips, czy te dziurki nie sa zbyt krzywe? załamka. I z przodu wyglada jakby byl troszke krzywy , moze to wina opuchlizny? Dziewczyny czy wy mialyscie odrazu prosciutki?
Spokojnie,to normalne,,,, ja miałam dziurki bardzo zniekształcone, a nos mi w jedna stronę schodził. teraz z przodu jest prosty, ale z jednej strony tuż przy czubku mi opuchlizna zeszła bardziej niz w drugiej, także dziurki maja inny kształt i rozmiar. (jestem 2 miesiące po)Także spokojnie- do pół roku opuchlizna schodzi
retro_migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 12:32   #360
kochaneczka7
Zadomowienie
 
Avatar kochaneczka7
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK - Bristol
Wiadomości: 1 737
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz.2

Załącznik 5472497Witam was kochane Na operację nosa, jestem już zdecydowana od dawna, jedyne co mnie powstrzymywało, do tej chwili, są pieniądzę, jednak, zbliżam się już do celu
Mieszkam za granicą, ale pochodzę z miasta, obok Polanicy Zdrój, więc pewnie zdecyduję się na któregoś lekarza z moich okolic

Mój nos wydaje mi się łatwy do skorygowania, poprawcie mnie, jeżeli się mylę. Mom problemem jest "murzyński" bardzo szeroki nos z "bulwą" na czubku. Moim zdaniem i zdaniem wielu bliskich i szczerych mi osób, nos nie pasuję do mojej drobnej twarzy. Marzy mi się malutki, zgrabniutki nosek. Taki na prawdę malusi.
Poza tym z nosem jest wszystko ok,nie mam krzywej przegrody, garba, nie jest krzywy.

Myślicie, że to może być trudna operacja ? Czy nos musi być łamany jeżli chcemy go dość znacznie zmiejszyć ? No i w jaki sposób zwerzany jest nos ? Skrzydełka się odcina i przyszywa bliżej siebie ?
__________________
marzec 2017 - Zostane mama Nelki
03.2015 - wkladki 475 cc JUŻ SĄ !
02.05.2016 - teosyal kiss dr. Świebocka
10.04.2017 - licooooowki dr.KOBA
??.??.2017 - ckn (szukam lekarza )

instagram. kochaneczka7

Edytowane przez kochaneczka7
Czas edycji: 2013-11-09 o 01:54
kochaneczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-04 20:48:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:30.