Perfumy podobne do FRAPIN 1270/Vanilla Musk - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-04, 15:18   #1
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4

Perfumy podobne do FRAPIN 1270/Vanilla Musk


Witam,

na wstępie proszę mnie nie zlinczować za tytuł wątku Otrzymałam odleweczkę zapachu (FRAPIN 1270), i żałuję, że wzięłam tylko samplerek. Ale - po poprzednich rozczarowaniach uznałam, że będę tylko testować, a jak mnie zachwyci, uciułam na flaszkę.

Intryguje mnie ten zapach, drażni się ze mną - w pierwszej chwili czuję tylko wanilię, bardzo słodką, i w tle jakieś szlachetne drewno. Po chwili oczy zaczyna szczypać (dosłownie - zbliżając nadgarstek do nosa czuję szczypanie w oczy) - zerkam na nuty, to pieprz W tle przewija się jakby delikatne kadzidło...

Pierwsze skojarzenie po powąchaniu samplerka - skądś to znam...I wyłuskałam z pamięci zapach z wieku nastoletniego, Vanilla Musk. Oczywiście, to była wersja dużo mniej szlachetna, bardziej prostacka - ale mój niefachowy nos wyczuł podobieństwo.

Mam pytanie - gdzie jeszcze znajdę podobne połączenie - wanilii z drewnem, dymem, itp? Swoją drogą, szkoda, że nie ma tego zapachu w mniejszych pojemnościach - bo z chęcią bym się zaopatrzyła w ok 30ml...
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:37.