śpiworek maxi cosi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-15, 19:27   #1
steefani
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2
Smile

śpiworek maxi cosi


Cześć dziewczyny, od wakacji używam wózka maxi cosi mura 3, niedługo zrobi się zimno i się zastanawiam czy opłaca się kupić oryginalny śpiworek który jest mimo wszystko dość drogi, on jest tak śmiesznie wycięty na nóżki, i nie wiem czy jest praktyczny, ciepły i duży. Moja córcia zimą skończy roczek. Poradźcie bo dni coraz chłodniejsze
steefani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-15, 21:31   #2
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: śpiworek maxi cosi

Wybrałabym śpiworek tańszy,uniwersalny,nie ten do konkretnego typu wózka.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 07:00   #3
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: śpiworek maxi cosi

Tak samo jak Gosia wybrałabym tańszy, uniwersalny. Sama taki mam i jest genialny. Na allegro kupiłam w tamtym roku , jest ciepły bo od środka podszyty "barankiem" . Doskonale pasował do wózka, a i został też wykorzystany na sanki
Moim zdaniem nie ma co wydawać pieniędzy , bo Twoja córka przesiedzi/przeleży w nim jeden sezon, za rok bedzie już chodzić i wtedy śpiworek może pójść w kąt, a jeśli nawet będzie używany to sporadycznie.
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 09:21   #4
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Dot.: śpiworek maxi cosi

Jestem tego samego zdania co koleżanki,
tak naprawdę płacisz tylko za firmę.
Są naprawdę fajne i uniwersalne śpiworki na allegro.
Ja kupiłam taki aby potem z czasem i pasował do spacerówki i na sanki
__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."


zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 11:35   #5
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: śpiworek maxi cosi

Cytat:
Napisane przez steefani Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, od wakacji używam wózka maxi cosi mura 3, niedługo zrobi się zimno i się zastanawiam czy opłaca się kupić oryginalny śpiworek który jest mimo wszystko dość drogi, on jest tak śmiesznie wycięty na nóżki, i nie wiem czy jest praktyczny, ciepły i duży. Moja córcia zimą skończy roczek. Poradźcie bo dni coraz chłodniejsze
Ja tez mam mure tylko ze 4kolowa i w tamtym roku moja corka miala uniwersalny spiworek i bylysmy zadowolone - kupilam tylko taki by byl na tyle szeroki zeby w srodku byl ten palak (zalozony spiworek, dziecko i miedzy nozki palak i dopiero zapinalam) wiec patrz na to by midzy nozkami byl otworek w tym spiworze
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 11:56   #6
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: śpiworek maxi cosi

Ja też mam zwykły śpiworek, koszt 50 zł z hakiem.Tylko do spacerówki powinien mieć dziurę na pas.Te samochodowe raczej wszystkie mają.
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 20:34   #7
ewelajna25
Zadomowienie
 
Avatar ewelajna25
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: To stąd, to stamtąd, a czasem jeszcze skąd indziej;-)
Wiadomości: 1 200
Dot.: śpiworek maxi cosi

Ja uzytkuję quinny buzz i miałam śpiworek oryginalny dołączony do zestawu. Jak pisała wyżej emigra, należy zwrócić uwagę, by-jesli zdecydujesz się na opcję zakupu uniwersalnego, miał on odpowiednie wycięcia gdzie trzeba.

Ja ze swojego jestem baaardzo zadowolona, niedługo rozpocznie się 2 sezon uzytkowania śpiworka, a z racji chłodnego klimatu użytkowałam intensywnie. Mój jest cieplutki, ma porządny materiał, który łatwo w razie czego sprać, dziecko w spacerówce można zapiąć pod szyję i są ściągacze. Bardzo porządny śpiworek. Sąsiadka ma murę, i też ze śpiworkiem, i jest zadowolona.

A tak pomyslałam sobie, może jesli nie chccesz wydawac za dużo, warto się rozejrzeć za oryginalnym, ale uzywanym śpiworkiem? (wspomniana wyżej sąsiadka kupiła używany wózek z wszystkimi akcesoriami, może można kupić je też pojedynczo?).
ewelajna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-14, 19:47   #8
ZosiaSssamosia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 61
Dot.: śpiworek maxi cosi

a ja uważam, że nie ma sensu kupować najtańszych, byle jakich śpiworków, bo one są po prostu do kitu :/ przy pierwszym dziecku kupiłam taki właśnie n0-name allegrowy i nie dość, że się zmechacił to do tego gdzieś tam puściły szwy, suwaczek się zacinał.. śpiworek wylądował w śmieciach :/
przy drugim dziecku już tego błędu nie popełniliśmy i kupiliśmy śpiworek od Gro Company. One są dobre jakościowo, do tego dzieki temu ze mają dobrze dobraną rozmiarówkę dziecku jest wygodnie, nie "wślizguje" sie do srodka, nie przegrzewa. Spiwrorek ma dobre zapięcia, ktore ani sie nie rozpinają ani nie obcierają nigdzie. no i rozne grubosci sa wygodną opcja, bo mozna dobrac odpowiednią grubosc w zaleznosci od temperatury otoczenia, a te spiworki ktore kupowalam wczesniej to przewaznie jedna grubosc, rozmiary takie ze albo są za duze albo za male... totalnie bezsensu. na początku tez myslalam ze nie ma co przeplacac, ale jednak mając porownanie widze dużą roznice...
ZosiaSssamosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 15:10   #9
Fajna Mama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 31
Dot.: śpiworek maxi cosi

z tymi tańszymi rzeczami to trzeba uważać bo różnie bywa,jednak te śpiworki maxi cosi są tyle fajne ze są ciepłe,porządnie uszyte ale mają specjalne miejsce na pasy bezpieczeństwa
Fajna Mama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 15:13   #10
zosius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 36
Dot.: śpiworek maxi cosi

Moja siostra ma ich fotelik i śpiworek ja jej kupiłam do tego i chwaliła sobie że porządny i fajnie się używa
zosius jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-04 16:13:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:58.