kwawienie po seksie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-16, 12:39   #1
krolowakiczu
Zakorzenienie
 
Avatar krolowakiczu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łóżkowo lub fotelowo
Wiadomości: 9 454
Question

kwawienie po seksie


no więc zaczne od tego, że po ostatnim stosnuku krwawiłam. Nie były to wielkie ilości, ale mimo wszystko były. trwały chwilke tylko. chciałam dodać jeszcze, że pierwszy raz miałam za sobą jakieś kilka miesięcy temu i teraz, kiedy wystąpiło krwawienie był to mój trzeci raz do lekarza wybiore się jak najbardziej, ale chciałam was zapytać czy byłyscie kiedyś takiej sytuacji .. podrawiam


*krwawienie

Edytowane przez krolowakiczu
Czas edycji: 2009-04-16 o 13:12
krolowakiczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 12:52   #2
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: kwawienie po seksie

moze twoj partner nie byl zbyt delikatny ?
poobcieral sie zbyt mocno i polala sie krew?
moze masz jakis stan zapalny czy cos?
lekarz jak zajrzy to sie dowie
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 13:21   #3
eriksonka
Raczkowanie
 
Avatar eriksonka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Miasto festiwali ;)
Wiadomości: 41
Dot.: kwawienie po seksie

też miałam krwawienie leciutkie ze 2 razy. tylko, że faktycznie partner nie był zbyt delikatny i aż zabolało, więc myśle, że mogło sie coś obetrzeć.
eriksonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 13:22   #4
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: kwawienie po seksie

moze masz nadżerke.
lekarz prawde ci powie
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 15:58   #5
Eflinka
Rozeznanie
 
Avatar Eflinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 700
Dot.: kwawienie po seksie

Może to być nadżerka, zapalenie szyjki macicy, ale objawy krwawienia po stosunku mogą świadczyć że jest już zaawansowany stan więc jak najprędzej pędź do dobrego lekarza i dopilnuj byś poza standardowym badaniem ginekologicznym miała zrobioną cytologię!
Eflinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 21:15   #6
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: kwawienie po seksie

ja ostatnio też krwawiłam, ale ponoc to normalne przy początkowym braniu tabletek anty... ale jeżeli ich nie bierzesz to chyba warto iśc z tym do lekarza lub sprawdzic przy drugim podejściu czy też krwawienie będzie
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 10:14   #7
Eflinka
Rozeznanie
 
Avatar Eflinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 700
Dot.: kwawienie po seksie

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ja ostatnio też krwawiłam, ale ponoc to normalne przy początkowym braniu tabletek anty... ale jeżeli ich nie bierzesz to chyba warto iśc z tym do lekarza lub sprawdzic przy drugim podejściu czy też krwawienie będzie
No nie wiem czy to takie normalne.
Eflinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-26, 10:45   #8
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: kwawienie po seksie

a ja wczoraj krwawilam, tylko nie po seksie, ale po "palcowce".. troche sie wystraszylam, bo w trakcie nie czulam zadnego bolu, a kiedy TZ wyciagnal palce, byly zakrwawione..:/ pierwszy raz mi sie to zdarzylo i nie wiem co myslec.
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 23:42   #9
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: kwawienie po seksie

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
a ja wczoraj krwawilam, tylko nie po seksie, ale po "palcowce".. troche sie wystraszylam, bo w trakcie nie czulam zadnego bolu, a kiedy TZ wyciagnal palce, byly zakrwawione..:/ pierwszy raz mi sie to zdarzylo i nie wiem co myslec.
tez tak kiedys mialam. Najprawdopodobniej skaleczyl Cie nichcacy paznokciem
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 11:13   #10
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: kwawienie po seksie

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
tez tak kiedys mialam. Najprawdopodobniej skaleczyl Cie nichcacy paznokciem
tak mi wlasnie powiedzial. ale ja oczywiscie zaczelam od razu histeryzowac
dzieki za odpowiedz
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 15:10   #11
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: kwawienie po seksie

poki to nie jest ciagle krwawienie to nie ma sie czym martwic
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-06, 17:37   #12
evx
Raczkowanie
 
Avatar evx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 32
Dot.: kwawienie po seksie

Hej, chcialam powiedziec, ze mam podobny problem. Moj pierwszy raz byl ok 2 mies temu, od tego czasu bylo duzo nastepnych razow i zaobserwowalam takie dziwne zjawisko- kiedy nie uprawiam seksu z chlopakiem przez kilka dni pod rzad (ok 5dni- tydzien), to po pierwszym stosunku po tej przerwie wystepuje lekkie krwawienie- raz takie ze przez godz- 2 po trochu leci (tak jak przy koncowce samej okresu), a raz takie, ze wystarczy, ze np podetre sie papierem i obmyje i nie ma dodam, ze 2 tyg temu bylam u gin, a tego samego dnia wczesniej uprawialismy seks i co prawda nic nie bylo, ale gdyby to byla nadzerka, to chyba by widziala? Bylam na badaniu cytologicznym.

Co wy na to? Bo jakos tak jak sie do tej pory widzialam z moja gin, to zapominalam jej o tym powiedziec, bo nie odczuwam zadnego bolu, swedzenia, ucisku ani nic. Jedynie po zbyt duzej ilosci stosunkow w krotkim czasie mam takie wrazenie, jakbym byla troche obtarta i jak TZ we mnie wchodzi, to troche boli, ale po chwili przechodzi (albo sie przyzwyczajam ). Moze ktos cos wie, albo mial, albo sie domysla? Jakas rade poprosze. Ale nie taka, ze mam powiedziec to gin, bo to wiem i jak bede sie umawiac, to jej o tym powiem.
evx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 17:54   #13
agutkadg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: moje miejsce na świecie
Wiadomości: 57
Dot.: kwawienie po seksie

Ja też miała kiedyś taką sytuację i byłam u gin i wszystko było ok. Jest możliwe, że partner delikatnie Cię "uszkodził". Podobno takie sytuacje mogą się pojawiać też przed samą owulacją. Niektór kobiety wtedy plamią. Ale na Twoim miejscu poszłabym na normalne badanie i wyjaśniła w czym rzecz. Przy cytologi przeważnie pobierany jest sam wymaz bez normalnego badania, chyba, żelekarz też przy okazji zbadał Cię?
agutkadg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 18:08   #14
evx
Raczkowanie
 
Avatar evx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 32
Dot.: kwawienie po seksie

Hmm, teraz ostatnio jak to sie zdarzylo, to bylam akurat swierzo po ( bardzo swierzo, bo nie minelo pol dnia od konca okresu :P ). A gin oprocz wymazu zrobila eszcze badanie palcami, znaczy obmacala mnie i powiedziala, ze mam bardzo szerokie wejscie pochwy, cos w tym stylu.
Ale to wyglada na to, ze co- po kazdej przerwie, nawet jesli nie uprawiamy "dzikiego" seksu, jestem "uszkodzona", a np drugiego dnia po tym, jak krwawilam uprawialismy troche ostrzejszy seks przez ok 2h i nic nie bylo, ani sladu nawet.... Blona dziewicza mi odrasta, czy co? Bo juz calkiem glupia jestem o.O
evx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 18:46   #15
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: kwawienie po seksie

Cytat:
Napisane przez evx Pokaż wiadomość
Hej, chcialam powiedziec, ze mam podobny problem. Moj pierwszy raz byl ok 2 mies temu, od tego czasu bylo duzo nastepnych razow i zaobserwowalam takie dziwne zjawisko- kiedy nie uprawiam seksu z chlopakiem przez kilka dni pod rzad (ok 5dni- tydzien), to po pierwszym stosunku po tej przerwie wystepuje lekkie krwawienie- raz takie ze przez godz- 2 po trochu leci (tak jak przy koncowce samej okresu), a raz takie, ze wystarczy, ze np podetre sie papierem i obmyje i nie ma dodam, ze 2 tyg temu bylam u gin, a tego samego dnia wczesniej uprawialismy seks i co prawda nic nie bylo, ale gdyby to byla nadzerka, to chyba by widziala? Bylam na badaniu cytologicznym.

Co wy na to? Bo jakos tak jak sie do tej pory widzialam z moja gin, to zapominalam jej o tym powiedziec, bo nie odczuwam zadnego bolu, swedzenia, ucisku ani nic. Jedynie po zbyt duzej ilosci stosunkow w krotkim czasie mam takie wrazenie, jakbym byla troche obtarta i jak TZ we mnie wchodzi, to troche boli, ale po chwili przechodzi (albo sie przyzwyczajam ). Moze ktos cos wie, albo mial, albo sie domysla? Jakas rade poprosze. Ale nie taka, ze mam powiedziec to gin, bo to wiem i jak bede sie umawiac, to jej o tym powiem.

no bo duża przerwa od sexu niektórym szkodzi, też tak mam że byle tydzień od sexu i to odchorowuje potem;/
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 21:11   #16
evx
Raczkowanie
 
Avatar evx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 32
Dot.: kwawienie po seksie

Hm, no coz pocieszajace, ze jednak moze ze mna wszystko ok Dzieki
evx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 21:33   #17
Lou1802
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Smolnica
Wiadomości: 179
GG do Lou1802
Question Dot.: kwawienie po seksie

hej,
mam podobny problem. od jakiegoś czasu jak po stosunku krwawię, raz mocniej raz słabiej. dziewica nie jestem od dłuższego czasu, stosuje od roku plastry anty. w sierpniu na moich okolicach intymnych pojawiły się czerwone chrostki, które rosną podczas okresu i są nie przyjemne. do tego zaczęły się te krwawienia po stosunku. czy może któraś z Was Drogie Wizażystki miała podobne objawy? bo nie wiem czego mam się spodziewać po wizycie u ginekologa.
prosiłabym o szczere odpowiedzi
Lou1802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:39.