Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-12, 21:23   #871
Emef_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 167
Dot.: Skrzpovita czy Humavit Z ?!

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
ja niedawno kupiłam sobie tabletki Bio Garden- 100 tabletek po 2 dziennie, czyli starcza na 50 dni. Zapłacim 13,5. Czy ktoś używał już tych tabletek? Dobre są?
Mam to samo pytanie...

Dobre są? Warto je brać?
Emef_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-13, 14:01   #872
roka12345
Raczkowanie
 
Avatar roka12345
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 233
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja łykam Skrzypovite codziennie od około 3 tygodni i zauważyłam że pojawiają mi się malutkie chrostki ale to dobrze, bo to oznacza że tabletki działają i organizm się oczyszcza z resztą to nie są jakieś wielkie chrosty czy mega pryszcze w moim przypadku...są to malutkie chrostki i malutkie pryszcze, które są niewidoczne. Ale każdy jest inny jak będzie się jeszcze coś działo to napiszę.
__________________
Co się patrzysz...
roka12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 09:24   #873
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez roka12345 Pokaż wiadomość
Ja łykam Skrzypovite codziennie od około 3 tygodni i zauważyłam że pojawiają mi się malutkie chrostki ale to dobrze, bo to oznacza że tabletki działają i organizm się oczyszcza z resztą to nie są jakieś wielkie chrosty czy mega pryszcze w moim przypadku...są to malutkie chrostki i malutkie pryszcze, które są niewidoczne. Ale każdy jest inny jak będzie się jeszcze coś działo to napiszę.
ja biorac obojetnie jaki preperat ze skrzypem mialam wysyp na twarzy... nic przyjemnego, nie ustepowal samoczynnie tylko mialam wrazenie ze sie wzmaga, krosty pojawialy mi sie tam gdzie nigdy do tej pory ich nie bylo - policzki. preperaty odstawialam, ale myslalam ze moze to cos innego powoduje wysyp. i przy kolejnej szansie dla tabletek bylo to samo... wole pic skrzyp i pokrzywe. przynajmnije twarz wyglada lepiej.
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 09:59   #874
brzoooza88
Raczkowanie
 
Avatar brzoooza88
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 470
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez roka12345 Pokaż wiadomość
Ja łykam Skrzypovite codziennie od około 3 tygodni i zauważyłam że pojawiają mi się malutkie chrostki ale to dobrze, bo to oznacza że tabletki działają i organizm się oczyszcza
czyli jak cos wyskakuje to znaczy,ze orgaznizm sie oczyszcza?
bo jak bralam 3 mies. skrzypovite to nic mi nie wyskakiwalo.
teraz biore belisse(zjadlam jakies pol pudelka) i zaczynam miec dziurki i zaskorniki:/

nic przyjemnego

i nie weim, czy od tabletek.. czy od tego, ze ostatnio jem w biegu(przeicez dieta tez ma wplyw na cere)
__________________
Tak! Tak! Cały czas zapuszczam włosy!



Atif Aslam - Tere Bin
Atif Aslam - Pehli Nazar Mein


brzoooza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 10:23   #875
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

a ja wczoraj kupiłam vitapil, byłam przygotowana na 35 zł i w górę, a tu 23 zł no i te tabletki są troszkę duże, wolę mniejsze, no ale.. a powiedzcie mi, kiedy można się spodziewać pierwszych zauważalnych efektów?
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 11:52   #876
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez hula_hula Pokaż wiadomość
a ja wczoraj kupiłam vitapil, byłam przygotowana na 35 zł i w górę, a tu 23 zł no i te tabletki są troszkę duże, wolę mniejsze, no ale.. a powiedzcie mi, kiedy można się spodziewać pierwszych zauważalnych efektów?
też bym chciała kupić Vitapil po takiej cenie a w najtańszej cenie znalazłam go w necie za ponad 28zł :/
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 16:25   #877
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
też bym chciała kupić Vitapil po takiej cenie a w najtańszej cenie znalazłam go w necie za ponad 28zł :/
no ja też byłam w szoku, że tak tanio, ale cóż - będę stałą klientką w dodatku minutkę od domu, i całodobowa dzisiaj też ją odwiedzam, zobaczymy po ile będzie AD.
a tak nie offtopując, dzisiaj miałam głupie wrażenie, że włosy mi urosły
taak, po pierwszym użyciu..
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-15, 10:18   #878
DeathDealer
Raczkowanie
 
Avatar DeathDealer
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 310
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Mam do Was pytanie - co mogłoby wspomóc regenerację włosów bardzo długich, czyli nadwyrężonych przez czas, w dodatku z tendencją do strzępienia/łamania się w połowie i rozdwajania na końcach?

Szukam czegoś, co powstrzymałoby ten proces... Może mi coś polecicie?

Edytowane przez DeathDealer
Czas edycji: 2007-10-15 o 12:57 Powód: pomyłka w treści pytania :(
DeathDealer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 14:46   #879
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez DeathDealer Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanie - co mogłoby wspomóc regenerację włosów bardzo długich, czyli nadwyrężonych przez czas, w dodatku z tendencją do strzępienia/łamania się w połowie i rozdwajania na końcach?

Szukam czegoś, co powstrzymałoby ten proces... Może mi coś polecicie?
jesli sa to włosy naprawdę długie to na pewno podcięcie o 10-15 cm znacząco im pomoże, bo nie ma sie co łudzić, ale żadne tabletki nie poprawią kondycji łamiących się i rozdwajających sie włosów, bo substancje z tabletek nie mają możliwośći dostać się do tych miejsc w których sa jakieś problemy (pomoga jedynie na cebulki i na nowo wyrastające włosy). Ewentualnie jakieś silne odżywki mogą się przydać (szczególnie te przeciw łamaniu się włosów).
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 14:51   #880
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Może odzywki z keratyną? Np. taka w sprayu firmy Ziaja? Pomaga odbudować ubytki włosa, dzięki czemu z czasem włos się zregeneruje i stanie się mniej podatny na złamania.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 12:50   #881
DeathDealer
Raczkowanie
 
Avatar DeathDealer
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 310
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Dzięki Dziewczyny!
Końcówki już podcięte i to dwa razy w ostatnim czasie, teraz chcę je uchronić przed kolejną podcinką.
A z tą fitokeratyną to całkiem fajny pomysł, znalazłam całą serię Joanna z tym składnikiem, ma całkiem niezłe recenzje na KWC. Tą Ziaję, włos w płynie mam, więc zastosuję jako uzupełnienie kuracji na wilgotne włosy [do tej pory jakoś nieregularnie po to sięgałam] - mam nadzieję, że alkohol wysoko w składzie nie zaszkodzi i nie wysuszy włosów... Jak myślicie?
DeathDealer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-16, 13:00   #882
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Jak dla mnie odżywka Ziai z keratyną jest świetna, włosów mi nie wysusza, a mam już któreś opakowanie z rzędu.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 08:46   #883
DeathDealer
Raczkowanie
 
Avatar DeathDealer
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 310
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Skoro tak, to pomęczę Cię jeszcze troszkę
Powiedz, czy dużo tej odżywki zużywasz jednorazowo?
Bo wczoraj spryskałam nią włosy i ubyło mi jakieś 1/4 opakowania i zastanawiam się, czy nie przesadziłam...
DeathDealer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 09:34   #884
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez DeathDealer Pokaż wiadomość
Skoro tak, to pomęczę Cię jeszcze troszkę
Powiedz, czy dużo tej odżywki zużywasz jednorazowo?
Bo wczoraj spryskałam nią włosy i ubyło mi jakieś 1/4 opakowania i zastanawiam się, czy nie przesadziłam...
1/4??? Mi by po tym włosy przylepiły się do głowy!!! Ja mam włosy cienkie, do połowy szyi i jedno takie opakowanie zużywam w około miesiąc, czasem dłużej. Orientacyjnie daję około 10-15 psików na całą głowę. Ale zależy, bo jak masz dłuższe włosy, to i więcej tego zużyjesz.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 10:13   #885
DeathDealer
Raczkowanie
 
Avatar DeathDealer
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 310
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Oooo, widzisz, tu chyba pies pogrzebany bo ja mam włosy do pasa... I nawet po wypsikaniu 1/4 mam wrażenie, że to ciągle za mało... Najchętniej zanurzyłabym włosy do takiego kociołka z odżywką, wtedy miałabym pewność, że do wszystkich równomiernie dotarła ale to już chyba taka moja paranoja trochę...
DeathDealer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 05:49   #886
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: Silica

odkopie troche watek. A czy komus w jakis szczegolny sposob pomogla silica na cere? Bo tak przelecialam z grubsza watki o silice i wiekszosc mowi o wlosach i paznokciach, a co z cera dziewczyny?

edit: teraz zauwazylam ze jest to watek na fryzjerce;-) dlatego moze o cerze tak malo, ale jesli ktos ma jakies informacje na temat wplywu siliki na cere to piszcie
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 10:45   #887
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Silica

Cytat:
Napisane przez KAROLCIA171 Pokaż wiadomość
odkopie troche watek. A czy komus w jakis szczegolny sposob pomogla silica na cere? Bo tak przelecialam z grubsza watki o silice i wiekszosc mowi o wlosach i paznokciach, a co z cera dziewczyny?

edit: teraz zauwazylam ze jest to watek na fryzjerce;-) dlatego moze o cerze tak malo, ale jesli ktos ma jakies informacje na temat wplywu siliki na cere to piszcie
Biorę Silicę od ponad 2 tygodni. Cera mi się bardzo poprawiła (nawet jak coś wyskoczy, to na krótko, łatwo zwalczyć; pory zmniejszone, buzia gładsza).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 14:35   #888
mundziolek
Zadomowienie
 
Avatar mundziolek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 215
GG do mundziolek
Dot.: Silica

ja tez pamietam, ze cera bardzo mi sie poprawila podczas kuracji silica...praktycznie zadnych pryszczy-az sie dziwilam teraz jade na vitapilu od miesiaca i poprawy nie widze i krostek od groma
__________________
mundziolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 15:30   #889
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Silica

Tak, cera się po Silica poprawia ZDECYDOWANIE. Wielka róznica, zero niespodzianek, jesli już, to od święta. I co najważniejsze dla mnie - zminiejszyły się pory i zaskórniki znikają. Duży plus za to.
Paznokcie - twarde jak skała. Za to na włosy najmnije chyba działa. Co prawda ciągle rosną mi nowe, ale nie wiem czy to zasługa silici, waxu czy też seboradinu. Może wszystko na raz. Włosy rosną na pewno szybciej - wsziędzie, hehe, więc to chyba silica ;-)
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-20, 15:32   #890
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Silica

Jeszcze jedno, vitapil, choć drogi kompletnie na mnie nie działał, a poza tym powodował mdłości. Po prostu różne rzeczy działają róznie, to indywidualna kwestia jak widać. Noi drożdże, szukam tabletek bez drożdży w składzie. Nie chcę faszerowac organizmu pożywką dla grzyba.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 18:36   #891
cola16
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 814
GG do cola16
Dot.: Silica

Używałam skrzypovity ale nic mi niedała natomiast po silice miałam twardsze paznokcie i włosy mniej wypadały
cola16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 19:01   #892
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Silica

Brałam Silice pól roku,od trzech miesiecy już nie łykam. Byłam i jestem zadowolona!!

Super paznokcie (niektórzy pytają czy to tipsy), włosy super nawet dekoloryzacja im nie zaszkodziła !!! ( jeśli chodzi o włosy to na efekt trzeba czekać dłużej bo one dopiero rosną odżywione !!) żaden preparat nie odżywi zniszczonych włosów, może pomóc im rosnąć zdrowszym !!!

Co do cery nie mogę sie wypowiedzieć bo równolegle brałam capivit sun system (równiez polecam opalenizna wloska utrzymala się 1,5 miesiąca!!)
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 10:09   #893
Wiolka525
Rozeznanie
 
Avatar Wiolka525
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 753
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Dziewczyny znalazłam w necie kapsułki wzmacniające włosy dermedic, moze któraś z Was stosowała lub słyszała na temat ich skuteczności? Tutaj możecie sobie o nich poczytać. Cenowo całkiem OK, opakowanie starcza na 3 miesiące.
http://www.vena-vita.pl/produkt,id,6...+wlosy+90+kaps.
Z góry dzięki za info. Pozdrawiam
Wiolka525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 10:56   #894
ewaw71
Zakorzenienie
 
Avatar ewaw71
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: W
Wiadomości: 3 378
GG do ewaw71
Silika wzmacniająca włosy

Witam czy słyszał ktoś może o tabletkach wzmacniających Silika?

Edytowane przez ewaw71
Czas edycji: 2007-10-22 o 13:29
ewaw71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 11:01   #895
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Sylika wzmacniająca włosy

Poszukaj w wyszukiwarce "SILICA", Nie "Sylika". Poza tym masz wątek zbiorczy o witaminach i kapsułkach na włosy.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 12:52   #896
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Sylika wzmacniająca włosy

Silica! Są bardzo dobre.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 13:22   #897
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Sylika wzmacniająca włosy

wyszukiwarka
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 08:57   #898
Lawinia2007
Rozeznanie
 
Avatar Lawinia2007
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Trojmiasto, Warszawa
Wiadomości: 893
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Wiolka525 Pokaż wiadomość
Dziewczyny znalazłam w necie kapsułki wzmacniające włosy dermedic, moze któraś z Was stosowała lub słyszała na temat ich skuteczności? Tutaj możecie sobie o nich poczytać. Cenowo całkiem OK, opakowanie starcza na 3 miesiące.
http://www.vena-vita.pl/produkt,id,6...+wlosy+90+kaps.
Z góry dzięki za info. Pozdrawiam
Moja przyjaciolka je stosuje ale dopiero 3 tyg wiec to jeszcze za krotko na jakies rezultaty ale jest zadowolona i twierdzi ze wzmocnily sie jej paznokcie.
Lawinia2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 10:59   #899
sandre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 441
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez roka12345 Pokaż wiadomość
Ja łykam Skrzypovite codziennie od około 3 tygodni i zauważyłam że pojawiają mi się malutkie chrostki ale to dobrze, bo to oznacza że tabletki działają i organizm się oczyszcza z resztą to nie są jakieś wielkie chrosty czy mega pryszcze w moim przypadku...są to malutkie chrostki i malutkie pryszcze, które są niewidoczne. Ale każdy jest inny jak będzie się jeszcze coś działo to napiszę.

co do tego oczyszczania to nie byłabym do końca pewna. Na dzień dzisiejszy nie biorę Skrzypovity od 3 tygodni i wszystkie krostki i uporczywe pryszcze zniknęły jak ręką odjął... Podczas brania obsypało mnie strasznie....na policzkach wyskoczyły mi brzydkie pryszcze które przez tydzień,dwa nie chciały w ogóle zniknąć i dużo osób mi mówiło, że moja cera wcale się nie poprawiła, że wygląda na zmęczoną i taką jakąś zszarzałą ....teraz mam spokój po odstawieniu. Spróbuję coś innego podobnego do Skrzypovity, może nie będę mieć takiego "urodzaju" krost na twarzy...
__________________



sandre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 16:59   #900
Iam
Rozeznanie
 
Avatar Iam
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 680
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Czy stosowała któraś z Was - CAPIVIT - Piękne Włosy?? wyglądem przypominają kapsułki revalidu, ciekawa jestem działania tych kapsułek.
Oto skład:
Kwas askorbinowy, niacyna, D-pantotenian wapnia, chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), fosforan sodowy ryboflawiny (witamina B2), monoazotan tiaminy (witamina B1), kwas foliowy, D-biotyna, cjanokobalamina (witamina B12). Substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna (wypełniacz), kwas stearynowy, talk (subst. przeciwzbrylające), żywica naturalna, hydroksypropyloceluloza (subt. powlekające), glicerol (subst. utrzymująca wilgotność), fosforan potasu (regilator kwasowości). Składniki otoczki: żelatyna (zawiera dwutlenek siarki), barwniki: żółty telenk żelaza, dwutlenek tytanu, błękit patentowy V, błękit brylantowy FCF, lecytyna sojowa.
Iam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-24 17:51:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:48.