CO mam zrobić żeby zarabiać 500zł więcej zapytałam! Nic - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-23, 13:05   #31
semantique
Zadomowienie
 
Avatar semantique
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 646
Dot.: CO mam zrobić żeby zarabiać 500zł więcej zapytałam! Nic

Cytat:
Napisane przez mms_gallery Pokaż wiadomość
Według mnie żadna forma przekazu nie będzie dobra. Mam siedzieć cicho i nic nie chcieć to jest praca na jego zasadach, nie moich. O niczym nie decyduje
Na nic nie mam wpływu.
Nie mam nawet szansy dalej się rozwijać, bo nie mam możliwości.
Skoro tak Ci tam źle, a chcesz się rozwijać, masz takie bogate wykształcenie, dlaczego więc nie chcesz słyszeć o poszukiwaniu innej pracy, a wolisz być na łasce betonu, jak to ładnie ujęłaś? Dla mnie to bez sensu...
__________________
semantique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 13:28   #32
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: CO mam zrobić żeby zarabiać 500zł więcej zapytałam! Nic

Cytat:
Napisane przez mms_gallery Pokaż wiadomość
Zrozumiałam, że zapomniałam Wam napisać o bardzo istotnym fakcie i przez to takie reakcje z kosmosu niektóre.
powyższym mailom daleko do reakcji rodem z kosmosu. Ton pierwszego maila wskazuje na egzaltowaną nastolatkę, która chciała wejść do innej piaskownicy i jej nie pozwolili więc postanowiła się obrazić i szukać sekundantów na forum. Bo drugie mamy kilka nieścisłości (wybacz, nie chce mi się Ciebie cytować). Przez 7 lat pracy nie przeszkadzały Ci niskie zarobki i starczało Ci na dojazd? Najpierw piszesz, że długo zwlekałaś z rozmową, potem że pół roku wcześniej miałaś być zastępcą. I co najlepsze niby kilka kierunków skończone i na ekonomicznej nie nauczyli Cię zasad rynku. Ciekawe jakie jeszcze nowe szczegóły historii podasz
Cytat:
Napisane przez mms_gallery Pokaż wiadomość
Według mnie żadna forma przekazu nie będzie dobra. Mam siedzieć cicho i nic nie chcieć to jest praca na jego zasadach, nie moich. O niczym nie decyduje
Na nic nie mam wpływu.
Nie mam nawet szansy dalej się rozwijać, bo nie mam możliwości.
To się nazywa: szef. Jak ktoś wcześniej wspomniał chcesz decydować załóż DG i będziesz miała pełne prawo głosu
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 17:21   #33
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: CO mam zrobić żeby zarabiać 500zł więcej zapytałam! Nic

Cytat:
Napisane przez mms_gallery Pokaż wiadomość
Tylko nie radzcie mi szukania nowej pracy na etat.
Cytat:
Napisane przez mms_gallery Pokaż wiadomość
Według mnie żadna forma przekazu nie będzie dobra. Mam siedzieć cicho i nic nie chcieć to jest praca na jego zasadach, nie moich. O niczym nie decyduje
Na nic nie mam wpływu.
Nie mam nawet szansy dalej się rozwijać, bo nie mam możliwości.
No to już ustaliłaś, że jest pełna niemoc i nic nie możesz zrobić. W tej sytuacji naprawdę nie rozumiem - w jakim celu marudzisz po forach.

W ogóle, to ta część historii dopisana dzisiaj wydaje mi się mało wiarygodna i w reakcji na nasz posty. Ale może to tylko ja.

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Cytat:
Napisane przez pinkswan Pokaż wiadomość
. Ton pierwszego maila wskazuje na egzaltowaną nastolatkę, która chciała wejść do innej piaskownicy i jej nie pozwolili więc postanowiła się obrazić i szukać sekundantów na forum.
I stąd moje pewne wątpliwości w naprędce dopisane dziś posty. Sorry.
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 21:54   #34
American dream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 62
Dot.: CO mam zrobić żeby zarabiać 500zł więcej zapytałam! Nic

.

Edytowane przez American dream
Czas edycji: 2013-05-30 o 12:46
American dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 22:21   #35
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: CO mam zrobić żeby zarabiać 500zł więcej zapytałam! Nic

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
No to już ustaliłaś, że jest pełna niemoc i nic nie możesz zrobić. W tej sytuacji naprawdę nie rozumiem - w jakim celu marudzisz po forach.
jak powszechnie wiadomo, łatwiej jest marudzić i smędzić
Cytat:
Napisane przez American dream Pokaż wiadomość
No bo przeciez jakim prawem ona sie moze ubiegac o to, zeby jej na bilety do pracy starczalo?
7 lat myslała jakim prawem
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 06:04   #36
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: CO mam zrobić żeby zarabiać 500zł więcej zapytałam! Nic

Cytat:
Napisane przez American dream Pokaż wiadomość
Tak jest w innych krajach i w Polsce w nowoczesnych firmach tez- pracodawcy Ci nawet zwracaja koszty dojazdu- przeciez jak jedziemy w podroz sluzbowa to sami za bilety nie placimy tylko firma- wiec laski Ci zadnej nie robi.
Co ma podróż służbowa do kosztu codziennych dojazdów do pracy?

Jak również, w tych staromodnych również koszty delegacji bywają zwracane, zapewniam

---------- Dopisano o 07:04 ---------- Poprzedni post napisano o 06:59 ----------

Cytat:
Napisane przez American dream Pokaż wiadomość
O Matko! Chyba tylko w Pl pokutuje jeszcze wizerunek szefa wladcy i pana i pracownika z podkulonym ogonem
Podobnie jak Autorka nie rozumiesz przekazu wypowiedzi w wątku.

Edytowane przez anka_res
Czas edycji: 2012-10-24 o 06:01
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 07:02   #37
mms_gallery
Przyczajenie
 
Avatar mms_gallery
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 15
Dot.: CO mam zrobić żeby zarabiać 500zł więcej zapytałam! Nic

To chyba Ty nie rozumiesz jaka jest sytuacja, skoro uważasz że jakbym powiedziala inaczej to dałoby skutek.
Nie chce zmienić pracy z powodów osobistych.
Chcę w obecnej więcej zarabiać, ale się nie da.
Pisze na forum bo chcę się wygadać jak każdy.
Ta sytuacja trwa reczywiście już dlugo i moje próby zmiany nic nie dają.

Zgadzam się ze stwierdzeniem pinkswan:
To się nazywa: szef. Jak ktoś wcześniej wspomniał chcesz decydować załóż DG i będziesz miała pełne prawo głosu

Szkoda, że tkwiła we mnie nadzieja, że coś się zmieni.
Macie racje z tym co ja chce to tylko własny biznes. Nie mam takiej osobowości, że umiem i lubię się podporządkowywać, a jeszcze jak widzę błędy w zarządzaniu.
Wkoło mnie ludzie, narzekają, też im się nie podoba ale nic nie robią - tylko narzekają.
Ja nie chciałam tylko narzekać, ale działać.
Gdyby nie moj instynkt macierzyński to już by mnie tam dawno nie było.
Ja wiem że nie wytrzymam w takiej pracy do 67 roku zycia. Muszę coś sama zrobić i znaleźć na to sposób.
mms_gallery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-24, 07:09   #38
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: CO mam zrobić żeby zarabiać 500zł więcej zapytałam! Nic

Jak chcesz zarabiać więcej, to znajdź pracę dodatkową.
Teraz będą cięcia pensji i to ostre (do 40%) więc już brak redukcji jest podwyżką.
Dobrze, że nie pójdziesz do szefa i nie powiesz "Dzień Dobry, chcę zarabiać 500zł więcej, BO MI SIĘ NALEŻY"
Ja bym zaproponowała prosty deal. Zapytałabym, czy dostanę tyle procent podwyżki, ile dzięki moim działaniom zwiększą się dochody firmy.
I tyle.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 11:01   #39
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: CO mam zrobić żeby zarabiać 500zł więcej zapytałam! Nic

Przeczytałam wątek do połowy na razie i żeby mi myśli nie umknęły

Boże co ja bym dała za takich pracowników co chcieliby pracować

Od pewnego czasu prowadzę firmę, nie zatrudniłam jeszcze nikogo gdyż jak mówię ludziom że potrzebuje pracownika, to każda z osób na tę chwilę stwierdziła że w sumie mogliby, ale co tu robic, a czy dadzą radę???

kurde, się pytam co z wami jest ludzie?
nie wiecie ze pracownik w firmie ma przynieśc pieniądze?
że praca pracownika to nie ma być obciążenie w firmie a praca przynosząca dochód?


koleżanko mms_gallery - jesli tylko chcesz wykonać powierzone przeze mnie zadania i przyniesiesz dzięki temu pieniadze do mojej firmy to zmiłą chęcią podzielę się z Toba tymi pieniędzmi w formie rewelacyjnej wypłaty
Jest teraz tak mało pracowitych osób na świecie że ten szef którego teraz masz powinien się porządnie w główke popukać że nie porozmawiał z Toba dłużej
Dzieki takim ludziom jak ty, którzy wiedzą czego chcą od życia (nie 100 czy 200 zł, ale własnie 500zł podwyzki za konkretne zadania)
świat poszedłby do przodu

podejrzewam że jeśli koleżanka sie porzadnie zdenerwuje zeby brzydszych słów nie uzyc, to zacznie po godzinach i tak jakieś dodatkowe prace brać, i życzę tego koleżance bo szef w tej pracy nie chce Cie docenić to docen się sama
prawdopodobnie jak kolezanka bedzie dalej zlewana przez tego szefa to tak ja to zmotywuje do działania że niedługo założy własną firmę, a za 5 lat szef będzie sie zastanawiał
,,gdzie do jasnej cholery sa moje pieniądze?
dlaczego mnie tyle kosztuja pracownicy?
dlaczego pracownicy najlepsi ode mnie odchodzą?''
i szykuje sie piekny bankrut tylko i wylącznie dlatego ze nie docenial pracowników

takze, jesli mogę małą radę
kolezanko mms_gallery - jak szef nie daje ci podwyzki 500zł, znajdz sobie dodatkowe źródło dochodu, pracuj teraz równiez dla tego szefa, ale dodatkowo sie rozwijaj i Trzymam za Ciebie kciuki bo własnie do takich osób należy XXI wiek, a gdy szefu zacznie ogarniać ze gdzies mu kasa spierdziela i wtedy zaproponuje ci stanowisko menedzera ktory dopilnuje pracowników nic nie robiących to decyzja bedzie nalezała do ciebie, albo je przyjmiesz i postawisz ego firmę na nogi albo zajmiesz się swoją firmą

zaraz doczytam drugą częśc wątku i jak cos mi sie jeszcze nasunie do głowy to z checia sie wypowiem
ale najwazniejsze powiedziałam
do odwaznych swiat nalezy

ja tez bym starała sie o podwyzkę 500zł a nie 100zł

a szef powinien taką osobe docenic i wyciagnąć z niej jak najwiecej informacji o działaniu swojej firmy i swoich pracowników
i po nogach powinien calowac kolezanke ze miała na tyle odwage zeby przyjsc i z nim porozmawiac

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez mms_gallery Pokaż wiadomość
Zrozumiałam, że zapomniałam Wam napisać o bardzo istotnym fakcie i przez to takie reakcje z kosmosu niektóre.
Szef rozmawiałam ze mna kilka miesięcy wcześniej, że mam być jego zastępcą i ja będę decydowała o połowie premii dla pracowników a drugą połowę on.
Powiedział, że mam iść na kolejne zresztą juz studia (mam skończone 3 kierunki ekonomiczne i zarządzanie).
Poszłam na cotrolling i skończyłam. Napisałam mu pracę i raporty o tym co jest do poprawy - pełny Balanced Scorecard oparty na wskaźnikach, wywiadach z pracownikami, bilansach, raportach zysków i strat oraz analizie cash flow -wystarczy!!!!!!!????????? ?


Rozmowa po rozmowie i nic - zero wniosków, więc odpuściłam, zrozumialam że on nie rozumie w ogóle zarządzania, ( 90 % czasu podejmjuje decyzje administracyjne, 5% operacyjne, 0,5% strategiczne i jakiś procent innych)
Zajmuje sie analizowaniem kto się spóźnił, zamiast zanalizować które produkty są źle rotujące.
Mogłabym tu przepisać zrównoważoną kartę wyników ale nie o to chodzi.
Chodzi o to że to jest BETON, zrozumiałam, że praca na etat w prywatnej firmie to BETON - nie mam szansy na nic, to już trwa 7 lat!
Ja tylko podnoszę kwalifikacje (studia, kursy, języki ) a nic za tym nie idzie.
Tylko nie radzcie mi szukania nowej pracy na etat.
Własnie doszłam w czytaniu do tej wiadomosci, i widze ze rzeczywiscie w poprzedniej wypowiedzi trafiłam w sedno sprawy
nie radzę szukac innego etatu, radze szukac dodatkowej pracy, dodatkowych zajec co w przyszlosci moze okazac sie nowym biznesem
praca na etat w prywatnej firmie teraz to BETON, za pare lat jak te firmy dotknie krysys zaczna sie zastanawiac gdzie popełnili błąd i w oncu oprzytomnieją ze wlasnie w słabym premiowaniu i motywowaniu pracowników, i ze lepsi pracownicy poodchodzili zakladajac DG i teraz stanowią dla nich konkurencje, takze sie nie załamuj tylko głowa do góry, skoro masz takie kwalifikacje i wiedze, i wiesz ze trzeba cos zrobic wiecej, ze trzeba usprawnic itd. to jestes na najlepszej drodze by jeszcze lepiej wykorzystac wlasne 24godz
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przedłużania Paznokci Metodą Żelową, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 16:34   #40
American dream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 62
Dot.: CO mam zrobić żeby zarabiać 500zł więcej zapytałam! Nic

.

Edytowane przez American dream
Czas edycji: 2013-05-30 o 12:45
American dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 16:48   #41
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: CO mam zrobić żeby zarabiać 500zł więcej zapytałam! Nic

Cytat:
Napisane przez American dream Pokaż wiadomość
To, ze jedzie sie tam pracowac.

Uwielbiam to rozumowanie. Na delegacjach zazwyczaj też stołuję się w restauracjach, czy to znaczy że to samo należy mi się w normalnym toku pracy?

Byłaś kiedyś na delegacji?

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Cytat:
Napisane przez American dream Pokaż wiadomość
A wiec wlasnie te pieniadze jej sie NALEZA i nie ma co sie oburzac, ze ktos moze chciec ubiegac sie o swoje prawa. .
Skoro się należą, i ma prawo (rozumiem, że podstawę umiesz wskazać) to nic, tylko do sądu z pozwem cywilnym iść

O ile, oczywiście, rozumiesz co to jest należność.

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Cytat:
Napisane przez American dream Pokaż wiadomość
Tu chodzi po prostu o przyzwoita pensje pozwalajaca na zaspokojenie chocby podstawowych potrzeb. Zwlaszcza ze (...)nie jest to praca typu ekspedientka w sklepie. A wiec wlasnie te pieniadze jej sie NALEZA .
A ekspedientce się nie należą? Bo nie jest wykształcona? I nie musi mieć na podstawowe potrzeby? Niefajna taka pogarda i wywyższanie się w stosunku do niższych czy fizycznych stanowisk.

Skoro Autorka nie widzi możliwości znalezienia lepiej płatnego etatu, to uważam że powinna otworzyć własną DG, choćby tylko jako dodatkowe źródło dochodu. Wtedy nie będzie musiała nikomu niczego udowadniać, sama zobaczy, jeśli jej praca jest warta więcej, będzie sama sobą zarządzać etc. Idealnie.

Edytowane przez anka_res
Czas edycji: 2012-10-24 o 17:13
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-24, 17:23   #42
nestka
Raczkowanie
 
Avatar nestka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 476
Dot.: CO mam zrobić żeby zarabiać 500zł więcej zapytałam! Nic

Autorce zapewne podwyżka się należy, ale troszkę źle podeszła do tematu i źle przeprowadziła rozmowę. Wszak rozmowy o finansach są trudne.. Ja wyczekałam moment kiedy odniosłam swój "mały sukces" w pracy, poszłam do szefa z zapytaniem czy jest zadowolony z mojej pracy, oczywiście był.. więc powiedziałam, że miło mi to słyszeć, ale chciałabym porozmawiać o finansach, bo subiektywnie oceniam swoją pracę i zaangażowanie na wyżej podwyżkę dostałam.
__________________

nestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 17:29   #43
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: CO mam zrobić żeby zarabiać 500zł więcej zapytałam! Nic

Wydaje mi się, że nikt nie neguje faktu że podwyżkę może i powinna dostać, jeśli faktycznie mało zarabia (nie lubię sformułowania "należy się") tylko właśnie że do tematu podeszła w najgorszy możliwy sposób.

A jej podejście jest takie że chyba lepiej byłoby jej na swoim
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 19:13   #44
American dream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 62
Dot.: CO mam zrobić żeby zarabiać 500zł więcej zapytałam! Nic




.

Edytowane przez American dream
Czas edycji: 2013-05-30 o 12:45
American dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 19:19   #45
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: CO mam zrobić żeby zarabiać 500zł więcej zapytałam! Nic

Cytat:
Napisane przez American dream Pokaż wiadomość
O Boze... Chodzi o zwrot kosztow dojazdu do pracy, tyle. Chyba sie nie rozumiemy.


Ty mnie nie rozumiesz, bo chyba nie wiesz że te dwie sytuacje - dojazd do pracy a zwrot kosztów wyjazdu służbowego - są kompletnie różne, a co za tym idzie podany przez Ciebie przykład jest nieadekwatny. Art.77 Kodeksu pracy.

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Cytat:
Napisane przez American dream Pokaż wiadomość



Oczywiscie ekspedientce tez sie nalezy, a TYM BARDZIEJ osobie pracujacym na stanowisku wymagajacym odpowiednich kwalifikacji.
He ehe, co innego pisałaś przed chwilą, ale rozumiem, że się źle wyraziłaś.

BTW nie wiemy co robi Autorka ani czy jej praca jest cięższa od pracy ekspedientki. Możemy sobie tylko gdybać. Nie wiemy też ile zarabia, brak pieniędzy na dojazdy może wynikać z wielu czynników.

Edytowane przez anka_res
Czas edycji: 2012-10-24 o 19:21
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 00:06   #46
American dream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 62
Dot.: CO mam zrobić żeby zarabiać 500zł więcej zapytałam! Nic

.

Edytowane przez American dream
Czas edycji: 2013-05-30 o 12:44
American dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 07:32   #47
KOOL SHEN
Rozeznanie
 
Avatar KOOL SHEN
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 612
Dot.: CO mam zrobić żeby zarabiać 500zł więcej zapytałam! Nic

BTW nie wiemy co robi Autorka ani czy jej praca jest cięższa od pracy ekspedientki. Możemy sobie tylko gdybać. Nie wiemy też ile zarabia, brak pieniędzy na dojazdy może wynikać z wielu czynników.[/QUOTE]
Zgodze się z tym.
__________________
Jak mawiał kardynał Richelieu " Od przyjaciół Boże strzeż, z wrogami sobie poradzę".
KOOL SHEN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 21:44   #48
anna_wawa
Rozeznanie
 
Avatar anna_wawa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 537
GG do anna_wawa
Dot.: CO mam zrobić żeby zarabiać 500zł więcej zapytałam! Nic

Cytat:
Napisane przez mms_gallery Pokaż wiadomość
Zrozumiałam, że zapomniałam Wam napisać o bardzo istotnym fakcie i przez to takie reakcje z kosmosu niektóre.
Szef rozmawiałam ze mna kilka miesięcy wcześniej, że mam być jego zastępcą i ja będę decydowała o połowie premii dla pracowników a drugą połowę on.
Powiedział, że mam iść na kolejne zresztą juz studia (mam skończone 3 kierunki ekonomiczne i zarządzanie).
Poszłam na cotrolling i skończyłam. Napisałam mu pracę i raporty o tym co jest do poprawy - pełny Balanced Scorecard oparty na wskaźnikach, wywiadach z pracownikami, bilansach, raportach zysków i strat oraz analizie cash flow -wystarczy!!!!!!!????????? ?


Rozmowa po rozmowie i nic - zero wniosków, więc odpuściłam, zrozumialam że on nie rozumie w ogóle zarządzania, ( 90 % czasu podejmjuje decyzje administracyjne, 5% operacyjne, 0,5% strategiczne i jakiś procent innych)
Zajmuje sie analizowaniem kto się spóźnił, zamiast zanalizować które produkty są źle rotujące.
Mogłabym tu przepisać zrównoważoną kartę wyników ale nie o to chodzi.
Chodzi o to że to jest BETON, zrozumiałam, że praca na etat w prywatnej firmie to BETON - nie mam szansy na nic, to już trwa 7 lat!
Ja tylko podnoszę kwalifikacje (studia, kursy, języki ) a nic za tym nie idzie.
Tylko nie radzcie mi szukania nowej pracy na etat.

Trzeba wysłać Szefa na szkolenie z Balanced Scorecard. A raczej dlaczego takie narzędzie powstało. Bo raczej taka mała firma BSC nie potrzebuje.
anna_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:47.