przebicie samemu języka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-04, 16:32   #1
onaJustynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13
Lightbulb

przebicie samemu języka


cze chcialam sie dowiedziec jak mam sama przebic sobie język
onaJustynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 16:33   #2
onaJustynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13
Dot.: przebicie samemu języka

jak mam sama przebic jezyk??
onaJustynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 16:39   #3
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: przebicie samemu języka

To był taki żart prawda?

NIGDY ale to PRZENIGDY nie wolno przebijać takich partii ciała samemu!!!
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 16:54   #4
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: przebicie samemu języka

nigdy nie przebijaj sama języka,mozna smak stracic,znam kogos takiego!!!! ja mam kolczyka w języku ale został on przebity bardzo profesjonalnie u kosmetyczki,w zadnym innym wypadku bym se nie przebiła
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 17:28   #5
Justin_14
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3 310
Dot.: przebicie samemu języka

Dziewczyno! Chcesz sobie coś zrobić? Jeszcze mieć żelastwo w ustach- bleeee. Był już o tym wątek! Jeżeli to zrobisz sama to trcę wiarę w racjonalność
Justin_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 17:33   #6
Beaux
Zakorzenienie
 
Avatar Beaux
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 732
Dot.: przebicie samemu języka

Ja nie rozumiem czemu takie wątki (uszy, nosy, języki) zakładane są na tym Forum. Nazywa się "Zrób to sama", ale nie o tego typu sprawy przecież tu chodzi
__________________
Album wędrował od listopada 2008: elia damurek nir hejasz kamilcia malgwa pupil jambolaja sol katasiaczek i dotarł w październiku 2011

BLOG
Beaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 18:07   #7
nataliacz
Rozeznanie
 
Avatar nataliacz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Ośw
Wiadomości: 559
GG do nataliacz
Dot.: przebicie samemu języka

Nie rób tego sama! Zgłoś się do profesjonalisty, albo przynajmniej poczytaj czym to grozi może wtedy Ci się "odechce"
nataliacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-04, 18:44   #8
Emka210
Raczkowanie
 
Avatar Emka210
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 229
GG do Emka210 Wyślij wiadomość przez MSN do Emka210
Dot.: przebicie samemu języka

No wiec powiem tak jezeli juz z niewiadomych powodow zdecydowalabys sie na ten krok czyli przebicie samemu jezyka to powiem ci szczeze ze bede ci podziwiac ze sama odwazylas sie na tak idiotyczny pomysl.Konsekwence sa taki mozesz a nawet jest ogromne prawdopodobienstwo iz trafisz na nerwy i albo stracisz smak (to jeszcze by uszlo jedynie przytyla bys ze 40kg. gdyz nie kontrolowala bys łaknienia)kolejna rzecza mogla by byc utrataczucia w calym badz czesci jezyka( co moglo by grozic jego odgryzieniem) jak rowniez stracic zmysl zapachu (nerwy twrzy sa ze soba polaczone pare mm nie w ta strone i bach) lub paraliz np. ust (widzialam taki przypadek i nie wygladalo to zbyt ciekwaie). Ale podsomowujac to wszystko takie mogly by byc skutki samodzielnego przebicia tak unerwionej czesci juezeli oczywiscie by ci sie udalo, gdzie raczej na 99,9 zemdlala bys z bolu.
To tyle reasumujac to uzbieraj sobie ok.100 (zalerzy jaka kosmetyczka) i zrob to profesjonalnie! Powodzonka
Emka210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 18:58   #9
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: przebicie samemu języka

Cytat:
Napisane przez Justin_14
Dziewczyno! Był już o tym wątek!
to po pierwsze,nie wiem po co zakładasz kolejny identyczny wątek jaki pojawił się niecały miesiąc temu, a po drugie... sory za wyrażenie, ale to idiotyczny pomysł... rozumiem jakiś pępek czy uszy, ale nie język samemu...lepiej idz do studia,które Cie profesjonalnie "obsłuży"...
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 19:08   #10
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: przebicie samemu języka

Cytat:
Napisane przez Emka210
No wiec powiem tak jezeli juz z niewiadomych powodow zdecydowalabys sie na ten krok czyli przebicie samemu jezyka to powiem ci szczeze ze bede ci podziwiac ze sama odwazylas sie na tak idiotyczny pomysl.Konsekwence sa taki mozesz a nawet jest ogromne prawdopodobienstwo iz trafisz na nerwy i albo stracisz smak (to jeszcze by uszlo jedynie przytyla bys ze 40kg. gdyz nie kontrolowala bys łaknienia)kolejna rzecza mogla by byc utrataczucia w calym badz czesci jezyka( co moglo by grozic jego odgryzieniem) jak rowniez stracic zmysl zapachu (nerwy twrzy sa ze soba polaczone pare mm nie w ta strone i bach) lub paraliz np. ust (widzialam taki przypadek i nie wygladalo to zbyt ciekwaie). Ale podsomowujac to wszystko takie mogly by byc skutki samodzielnego przebicia tak unerwionej czesci juezeli oczywiscie by ci sie udalo, gdzie raczej na 99,9 zemdlala bys z bolu.
To tyle reasumujac to uzbieraj sobie ok.100 (zalerzy jaka kosmetyczka) i zrob to profesjonalnie! Powodzonka
bardzo dobrze napisane
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 19:10   #11
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: przebicie samemu języka

Cytat:
powiem ci szczeze ze bede ci podziwiac ze sama odwazylas sie na tak idiotyczny pomysl.
co tu podziwiac,głupote?
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-04, 20:37   #12
martunia2005
Raczkowanie
 
Avatar martunia2005
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 107
Unhappy Dot.: przebicie samemu języka

Nigdy przenigdy tego nie rób. Ja mam kolczyk w języku , ale przebijał mi mój znajomy, który ma studio i odpowiednie wykształcenie i doswiadczenie to tego. Troche mi opowiadał o ludziach, którzy próbowali sobie robić sami np. tatuaż lub właśnie kolczyk w języku. Kończyło się to tak, że przychodzili do niego z płaczem. Jeden chłopak próbował sobie sam przebić język i poprostu sparaliżowało mu twarz, nie na stałe, ale na ok.1-2 miesięcy. I czy warto? Napewno nie. Przebicie kosztuje ok. 80 zł już ze wszystkim ( ze znieczuleniem i z wymianą kolczyka na krótszy), więc to chyba nie jest wygórowana cena. Naprawde lepiej zdobyć te pieniążki i mieć pewność, że wszystko będzie ok. A gdybyś chciała sama sobie przebić język to przecież i tak musiałabys mieć odpowiedni kolczyk do języka najpierw dłuższy potem krótszy. A jeden kolczyk kosztuje ok. 30-40 zł., wiec jeśli chodzi o kase to na jedno wychodzi. A inny kolczyk nie wchodzi w gre. Ostrzegam Cię przed tym, proszę nie rób tego.
martunia2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 07:07   #13
Wisniowaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22
GG do Wisniowaaa
Question Dot.: przebicie samemu języka

halo halo... kto powiedział ze przebicie samemu języka kończy się czymś strasznym??? połowa moich znajomych przebijała sama i do tej pory jest ok... a co do przebicia to przedewszystkim jest ci potrzebne :

*welflon... 2,2 mm najczęściej
* kolczyk ok 2,2 mm długości moze być krótszy
* płyn do sterylizacji kolczyka...
* jakieś miejscowe znieczulenie...
* szczypce... najlepiej jednorazowe...

no i pamietaj ze lepiej bylo by gdyby przekluwal ci ktos bo sama za dobrze tego nie bedziesz widziala... ale wierze ze dasz rade....


ja przebijalam wczoraj w salonie a pol roku temu sama sobie robilam... tylko wyciagnelam bo mi starzy kazali... ale jakos nie narzekam ze zle zrobiony byl... )
Wisniowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 12:48   #14
iena
Raczkowanie
 
Avatar iena
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 327
GG do iena
Dot.: przebicie samemu języka

Nie rób tego wcale!
Jak troszkę wydoroślejesz pomyślisz, że robienie takich rzeczy to totalna głupota bo do niczego nie prowadzi.
Ja też kiedyś myślałam o zrobieniu sobie tatuażu ale teraz myślę, że to mało oryginalne i nie jest indywidualne bo dużo osób to ma.
Ja wolę się wyróżnić od innych tym, że nie mam takich kolczyków czy tatuaży.
Zdrowie jest najważniejsze. Czy ktoś może kogoś polubić za posiadanie kolczyka? Czy za to jakim się jest człowiekiem?
iena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 13:26   #15
alorah
Zadomowienie
 
Avatar alorah
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 923
Dot.: przebicie samemu języka

Cytat:
Napisane przez malenka294 Pokaż wiadomość
nigdy nie przebijaj sama języka,mozna smak stracic,znam kogos takiego!!!! ja mam kolczyka w języku ale został on przebity bardzo profesjonalnie u kosmetyczki,w zadnym innym wypadku bym se nie przebiła
Hahaha... to też mam ubaw. Jak BARDZO profesjonalnie może być u kosmetyczki ? Tak, tak. Też gratuluję wyboru ;D!
__________________
Luty/Marzec najnowsza WYMIANKA


Proszę odpisuj u mnie.
alorah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 20:02   #16
pomyslowa-dziecinka
Raczkowanie
 
Avatar pomyslowa-dziecinka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: tAm GdZiE aNiOlKi ODrYwAjA oGoNKi DIabElkOm
Wiadomości: 122
GG do pomyslowa-dziecinka
Dot.: przebicie samemu języka

POD ZADNTM POZOREM TEGO NIE ROB
__________________
pozdro dla wszystkich kobietek z ZTS
pomyslowa-dziecinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 20:17   #17
Blue_Lady
Zadomowienie
 
Avatar Blue_Lady
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Wiadomości: 1 221
Smile Dot.: przebicie samemu języka

Głupota i tyle ! Wolała bym wydać te ileś tam zł w salonie piercingu i być pewna że wszystko będzie ok niż u jakiejś kosmetyczki 50zł (nie wiadomo z jakim doświadczeniem... słyszałam o taki typiarach co przekuwały pistoletem do uszu hehe ) a tym bardziej sama... I KOMPLETNIE SIE ZGADZAM ŻE TEN WĄTEK NIE PASUJE DO "ZRÓB TO SAMA" OD TEGO JEST PRZECIEŻ KOSMETYCZNY....
Wisniowaaa - wybacz ale bardzo mądrych masz znajomych....
Ps: Nie zdziwię sie jak niedługo ludzie zaczną wpadać na geniajne pomysły i sobie sami robić odsysanie tłuszczu...
__________________

Licencjat obroniony czas na relaks
Powrót na forum
Blue_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-14, 08:58   #18
Wisniowaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22
GG do Wisniowaaa
Lightbulb Dot.: przebicie samemu języka

po pierwsze co ci do moich znajomych... po drugie odsysanie tłuszczu to ty sobie odkurzaczem zrob! widac ze rozumku to ty masz mało.... jak ktos chce to niech sobie przebija co chce co wam do tego? dziewczyna zadała proste pytanie... co jest potrzebne do przebicia a nie pytala was co sądzicie o tym, czy jakie są za a jakie przeciw... widocznie ona wie co chce zrobic... a jesli chce to pewnie wie jakie mogą byc konsekwencje... osobiscie sama język też bym sobie przebiła... w ostateczności bo przeciez to jest miejsce jak każde inne... moze troche bardziej unerwione... wszystko dla ludzi... po co piszecie wszystkie za i wszystkie przeciw i męczycie biedną dziewczyne... ja napisalam prosto skoro jest zdecydowana potrzebne jej będą wypisane w poprzednim poscie rzeczy...
Wisniowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-14, 09:15   #19
nirshya.dwbh
CraftMod
 
Avatar nirshya.dwbh
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: kraina zwana podlasiem
Wiadomości: 14 054
GG do nirshya.dwbh
Dot.: przebicie samemu języka

Wisniowaaa nie denerwuj się. Przeczytałam ten wątek kilka dni temu i właściwie to nie mam nic do dodania.
Poza tym nikt tu nie męczy biednej dziewczyny, bo ta biedna dziewczyna założyła tan wątek trochę ponad rok temu i już jest pewnie po lub zrezygnowała.
Więc nie widze powodów do nerwów. A jeśli ktoś znajdzie się chętny na własnoręczne przebicie języka i nie odstraszą go wyżej podane argumenty na nie, to wspomniany zestaw narzędzi pewnie mu się przyda.
__________________
Galeria - naszyjniki
Papierowe próby.... ramka z szybką na szybko
Bloguję


nirshya.dwbh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-14, 11:09   #20
Blue_Lady
Zadomowienie
 
Avatar Blue_Lady
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Wiadomości: 1 221
Dot.: przebicie samemu języka

Wisniowaaa - po pierwsze po co sie denerwujesz ? wyraziłam tylko swoje zdanie jak większość dziewczyn w poprzednich postach. Po drugie nie mam nic do twoich znajomych tylko uważam że przekłuwanie sobie języka samemu nie jest mądre "nie każdy język można przekłuć ze względu na położenie wędzidełka dlatego zawsze lepiej jest skontaktować się z osobą wykwalifikowaną niż robić to samemu ponieważ mogą wyniknąć z tego poważne komplikacje" widocznie mieli szczęście. Po trzecie co do odsysania tłuszczu pozostawię bez komentarza ponieważ nie zauważyłaś iż to była ironia...
__________________

Licencjat obroniony czas na relaks
Powrót na forum
Blue_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:11.