Kot uciekł - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-29, 12:18   #1
danuta_nowa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 221

Kot uciekł


Witam
Mój kot był wykastrowany, mieszkam w domu nie ma go prawie 3 tygodnie jakie mam szanse na odnalezienie kota,i czy szukać dalej?
Ulotki wrzucane na mojej ulicy nie pomogły, ogłoszenia wiszą chociaż ciągle są zrywane koło sklepu daję tam nowe,wydarzenie na Facbooku oraz ogłosznie na OLX nic nie dało.Wiem,że to był mój błąd,że kota wypuszczałam na dwór,ale znał okolicę i trzymał się domu,chodzę również po 23 i wołam ale to i tak nic nie daje,nigdy więcej kotów wychodzących to jest takie przykre
danuta_nowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 12:54   #2
janna88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 39
Dot.: Kot uciekł

Minął już prawie miesiąc, odkąd założyłas wątek, a ja dopiero teraz go przeczytałam. Odnalazł się Twój kot?
janna88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 12:37   #3
danuta_nowa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 221
Dot.: Kot uciekł

Cytat:
Napisane przez janna88 Pokaż wiadomość
Minął już prawie miesiąc, odkąd założyłas wątek, a ja dopiero teraz go przeczytałam. Odnalazł się Twój kot?


Niestety się nie znalazł, wczoraj jak jechałam autem to widziałam podobnego do mojego szybko wysiadłam z auta, podbiegłam do kota wzięłam na ręce był tak przyjazny ten kocurek,tylko trochę mnie podrapał tylnymi łapkami
Ale nie miał tatuażu na uchu jak mój i miał niestety obroże na szyi więc zostawiłam go w tamtym miejscu bo to kogoś kot raczej jest
danuta_nowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-02, 21:10   #4
janna88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 39
Dot.: Kot uciekł

Szkoda, że się nie znalazł. Ale ja bym na Twoim miejscu miała jeszcze nadzieję. Kiedyś też myślałam, że mój kot już nie wróci, bo nie było go długo. Wrócił....po trzech miesiącach - tłuściutki i błyszczący. U mojej cioci kota nie było pół roku. To są prawdziwie sytuacje. Nie zmyśliłam tego. Życzę Ci, żeby jednak wrócił.
janna88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-03, 12:40   #5
danuta_nowa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 221
Dot.: Kot uciekł

Cytat:
Napisane przez janna88 Pokaż wiadomość
Szkoda, że się nie znalazł. Ale ja bym na Twoim miejscu miała jeszcze nadzieję. Kiedyś też myślałam, że mój kot już nie wróci, bo nie było go długo. Wrócił....po trzech miesiącach - tłuściutki i błyszczący. U mojej cioci kota nie było pół roku. To są prawdziwie sytuacje. Nie zmyśliłam tego. Życzę Ci, żeby jednak wrócił.


Zazdroszczę, że Twoje koty wróciły mam nadzieję tak jak piszesz,że kiedyś wróci
danuta_nowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-03, 18:48   #6
Czachosla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2
Dot.: Kot uciekł

mój też kiedyś uciekł, ale to był kot nie wychodzący więc ulica go przeraziła, schował się do piwnicy pod budynkiem i tego samego dnia go znalazłam ... a Twój wychodzącym był? znał okolice?
http://savoir-vivre.pl/2018/03/pokaz...-udane-zakupy/

Edytowane przez Czachosla
Czas edycji: 2018-05-29 o 14:20
Czachosla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-04, 14:02   #7
danuta_nowa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 221
Dot.: Kot uciekł

Cytat:
Napisane przez Czachosla Pokaż wiadomość
mój też kiedyś uciekł, ale to był kot nie wychodzący więc ulica go przeraziła, schował się do piwnicy pod budynkiem i tego samego dnia go znalazłam ... a Twój wychodzącym był? znał okolice?


Mieszkam w domku jednorodzinnym,latem mam ciągle drzwi otwarte,ciężko było go trzymać w domu chociaż starałam się całe dwa tygodnie od momentu jak wzięłam go ze schroniska.
Niestety przy każdej możliwej okazji uciekał przez drzwi no i tak w końcu postanowiłam go wypuścić,znał świetnie okolicę trzymał się domu tak mi się wydawało bo co go zawołałam to moment i był przy drzwiach.Tylko blisko mam las może lisy a może jednak człowiek mu coś nie dobrego zrobił.Bo niestety ale to już 5 kot który zniknął tylko na mojej ulicy.Wychodził na dwór prawie rok czasu,podobno koty które są nie wychodzące i znalazły się przez przypadek za swoim mieszkaniem mają większe szanse na odnalezienie tak jak było w przypadku Twojego kota,mój to już raczej się nie znajdzie.
danuta_nowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-09, 19:58   #8
Czachosla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2
Dot.: Kot uciekł

ten mój uciekinier potem trafił do domku jednorodzinnego, też wychodził i sam zwiedzał okolice, na szczęście zawsze wracał ...
długo Twojego nie ma gdyby nie był kastratem na pewno lepiej by sobie poradził trzymam kciuki, nadziej zawsze umiera ostatnia
Czachosla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-11, 09:53   #9
danuta_nowa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 221
Dot.: Kot uciekł

Wydawało mi się,że trzeba się okolicy ale coś mi się zdaje,że jakiś sąsiad macza w tym palce,bo to już kolejny kot który zaginął w ciągu pół roku i tylko na mojej ulicy mojego nie ma już prawie 2 miesiące
danuta_nowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-24, 01:56   #10
98801a4949b6e7be72628005159534798f7205e7_60b418f2c2c00
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 109
Dot.: Kot uciekł

Ja moje tylko na szelkach wyprowadzam i postawiłam wysoki śliski mur , bo faktycznie ludzie to k...
98801a4949b6e7be72628005159534798f7205e7_60b418f2c2c00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-28, 08:14   #11
Agatson0ger
Przyczajenie
 
Avatar Agatson0ger
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 5
Dot.: Kot uciekł

Mój kot wyskoczył z balkonu 2 razy i był strasznie wystraszony. Nie musiałam o daleko szukać bo schował się w kratach pod balkonem. Każdy kot jest inny, czasami zdarza się tak, że po miesiącu odnajdują się. 3 tygodnie to dużo, ale ja bym nie traciła nadziei
Agatson0ger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-28, 16:50   #12
danuta_nowa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 221
Dot.: Kot uciekł

Cytat:
Napisane przez Agatson0ger Pokaż wiadomość
Mój kot wyskoczył z balkonu 2 razy i był strasznie wystraszony. Nie musiałam o daleko szukać bo schował się w kratach pod balkonem. Każdy kot jest inny, czasami zdarza się tak, że po miesiącu odnajdują się. 3 tygodnie to dużo, ale ja bym nie traciła nadziei


Mój był kotem wychodzącym,wiem że to nie było zbyt mądre ale nie dało się go w domu utrzymać,tym bardziej że latem ciągle drzwi otwarte w domu.Podobno dla kotów które poza swoim terenem znalazły się przypadkowo jak Twój jest nadzieja,a takich jak mój raczej już nie

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

[1=98801a4949b6e7be7262800 5159534798f7205e7_60b418f 2c2c00;83761036]Ja moje tylko na szelkach wyprowadzam i postawiłam wysoki śliski mur , bo faktycznie ludzie to k... [/QUOTE]





Bardzo odpowiedzialnie,ja już nigdy kota nie wypuszczę na dwór jak kiedyś będę miała.Ostatnio jedna kobiet z portalu na którym wystawiłam ogłoszenie o moim kocie,podesłała mi link,że na moim osiedlu ktoś wnyki zastawia i strzela do kotów z wiatrówki,było nawet ostrzeżenie ze schroniska,że wcześniej tego artykułu w internecie nie znalazłam.Zrobiłabym jakąś wolierę w ogrodzie czy coś
danuta_nowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-29, 10:31   #13
Mortimeria
Przyczajenie
 
Avatar Mortimeria
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 26
Dot.: Kot uciekł

a dzwonilas moze do schronisk okolicznych?
Mortimeria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-29, 18:44   #14
danuta_nowa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 221
Dot.: Kot uciekł

Cytat:
Napisane przez Mortimeria Pokaż wiadomość
a dzwonilas moze do schronisk okolicznych?




Tak mam blisko swojego miejsca zamieszkania schronisko nawet,mój kot był brany ze schroniska w zeszłym roku miał tatuaż na uchu mają moje dane więc pewnie by dzwonili.
Zresztą co jakiś czas wysyłam im zdjęcie mojego kota na maila i często odpisywali,że takiego kota nie mają,pózniej już nawet przestali odpisywać bo chyba mieli już dość
Na bieżąco też dodają na stronie Facebooka zdjęcia kotów przyjętych do schroniska i śledzę na bieżąco
danuta_nowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-29 19:44:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:42.