LIPOSUKCJA- co przed nią? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-06, 16:26   #1
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002

LIPOSUKCJA- co przed nią?


Witam,
nie wiem czy był podobny temat już poruszany na forum, jesli tak- proszę połączyć,bo ja nie umiałam znaleźć odpowiedzi na interesujące mnie zagadnienie.
Mianowicie- jestem zdecydowana na zabieg liposukcji.
Najpewniej NIE będzie to klasyczna liposukcja, ale Body-Jet ponieważ rozważam przeszczep tłuszczu do piersi i ust...interesuje mnie usunięcie tłuszczu z brzucha, boczków i 'pelikanów'
mój obecny rozmiar to 42, zabieg planuję na sierpień/wrzesień i raczej schudnę do tego czasu jeszcze jakieś 5-7 kg może nawet 10...czyli na pewno jeden rozmiar, regularnie ćwiczę, ale mam dość zapuszczone ciało po ciąży, szczególnie góra (ramiona, brzuch i boki) bardzo mało jędrne-to tytułem wstępu.
Zastanawiam się, czy warto, lub czy wskazane by było zrobienie PRZED liposukcją jakichś zabiegów ujędrniących, albo jakichś innych liposukcji-bez-skalpela po prostu czy warto przed zabiegiem coś robić, czy tylko ćwiczyć, odchudzać się, a ewentualne zabiegi ujędrniające czy poprawiające wygląd skóry planować na "po liposukcji"?
pozdrawiam
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 19:20   #2
Julez
Przyczajenie
 
Avatar Julez
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: LIPOSUKCJA- co przed nią?

Ja też jestem ciekawa czy przed liposukcją powinno się trzymać dietkę czy po prostu jeść normalnie. Ja jestem zainteresowana liposukcją laserową, gdyż dodatkowo obkurcza skórę. A Ty la'Mbria - jesteś już po?
Julez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 23:49   #3
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: LIPOSUKCJA- co przed nią?

Cytat:
Napisane przez Julez Pokaż wiadomość
Ja też jestem ciekawa czy przed liposukcją powinno się trzymać dietkę czy po prostu jeść normalnie. Ja jestem zainteresowana liposukcją laserową, gdyż dodatkowo obkurcza skórę. A Ty la'Mbria - jesteś już po?
jeszcze nie...na razie się wstrzymałam i zrzucam- ćwiczę i dietkuję, zawsze parę kilo pójdzie precz
też się zaczęłam zastanawiać nad inną metodą niż BodyJet...kurcze za dużo tego "dobrego' wymyślili i nie wiem jak się upiększyć
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 15:27   #4
yosoy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: LIPOSUKCJA- co przed nią?

Hej dziewczyny. Ja mialam liposukcje robiona miesiac temu. Moja waga byla w normie wiec nie robilam zadnej diety. Jezeli chodzi o moje przygotowania do zabiegu lekarz dal mi kilka rad z ktorymi chetnie sie z wami podziele. Zazywalam zestaw witamin az do 2 tygodni przed operacja. Po tym okresie lekarz zalecil mi zebym nie zazywala alkoholu ani nie palila ( papierosy to wielka przeszkoda dla zabiegow chirurgicznych i w szczegolnosci zabronione sa na 3 dni przed i 3 dni po zabiegu ). Na szczescie ja nie jestem palaczka wiec nie musialam walczyc z nalogiem. Kolejnym krokiem bylo zazywanie naturalnego soku z pomaranczy , codziennie jedna szklanka ( ja pilam tydzien przed i tydzien po ). Witamina C pomaga w regenerowaniu ran. Trzy dni przed zazywalam specjalne tabletki ktore przepisal mi lekarz. Dzien przed zabiegiem nie mozna nic jesc ani pic od 11 w nocy. To juz wszystko. Od siebie moge jeszcze dodac ze czym mniejszy problem mamy z ciale, tym lepszy efekt liposukcji bedzie. Podczas zabiegu nie mozna odessac naraz duzej ilosci tluszczu wiec jezeli wasza waga bedzie w normie a liposukcje robimy po to zeby wyzezbic cialo to napeno bedziecie zadowolone.
Ps. Jeszcze jedna rada. Nie kierujcie sie opiniami z internetu jakiego lekarza wybrac. Poszukajcie trzech klinik i umowcie sie na wizyte. Pierwsza powinna byc gratis wiec nic nie tracicie. Lekarz powinien wytlumaczyc wam dobrze wszystkie wasze watpliwosci i potem poinformowac was o cenie zabiegu. Mozecie wiec porownac ceny klinik i co najwazniejsze bedziecie osobiscie rozmawialy z lekarzem i same instynktownie wybierzecie tego najlepszego. Ja tak zrobilam i jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam
yosoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-26, 10:10   #5
berensonka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 10
Dot.: LIPOSUKCJA- co przed nią?

Temat trochę starszy ale wart odnowienia. O liposukcji możecie tu sobie poczytać xxx a przed samym zabiegiem trzeba wykonać trochę badań, które zleci lekarz podczas konsultacji. Ja osobiście polecam metodę xxx, ponieważ jest znana i dzięki niej można też przeszczepić tłuszcz w inne miejsce uzyskując powiększenie np piersi. W Warszawie jest klika klinik xxx. Najlepiej wybrać klinikę, która wykonuje liposukcję od lat i ma kilka metod, bo wtedy wybiorą najbardziej skuteczną dla danej osoby, a nie zmuszą do jednej, która akurat jedyną mają. Pozdrawiam

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-07-14 o 14:00
berensonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-26 11:10:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:14.