chłopak nie dba o siebie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-24, 10:07   #31
tuskaaa
Raczkowanie
 
Avatar tuskaaa
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 139
Dot.: chłopak nie dba o siebie

A ja myślę, że powinnaś mu to delikatnie zasugerować. Np, kiedy będziecie mieli ochotę na sex, to zaproponuj mu zabawę pod prysznicem A już po wszyskim przytul sie do niego i powiedz że uwielbiasz kiedy jest taki świerzy i pachnący!
tuskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 10:27   #32
ondatrazibethicus
znaczy piżmak
 
Avatar ondatrazibethicus
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 599
Dot.: chłopak nie dba o siebie

Cytat:
Napisane przez tuskaaa Pokaż wiadomość
A ja myślę, że powinnaś mu to delikatnie zasugerować. Np, kiedy będziecie mieli ochotę na sex, to zaproponuj mu zabawę pod prysznicem A już po wszyskim przytul sie do niego i powiedz że uwielbiasz kiedy jest taki świerzy i pachnący!
Autorka ma sobie umyć faceta? Dorosły, sprawny człowiek sam dba o podstawową higienę. Mi by nawet do głowy nie przyszło, żeby delikatnie sugerować wspólną zabawę pod prysznic śmierdziuszkowi.
ondatrazibethicus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 10:31   #33
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: chłopak nie dba o siebie

Cytat:
Napisane przez tuskaaa Pokaż wiadomość
A ja myślę, że powinnaś mu to delikatnie zasugerować. Np, kiedy będziecie mieli ochotę na sex, to zaproponuj mu zabawę pod prysznicem A już po wszyskim przytul sie do niego i powiedz że uwielbiasz kiedy jest taki świerzy i pachnący!

Sugerować???
Ma go prosić o tak podstawowe czynności?Zasad higieny powinna go nauczyć mamusia i tatuś,a nie jego dziewczyna!
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 11:03   #34
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: chłopak nie dba o siebie

Cytat:
Napisane przez wjosna20 Pokaż wiadomość
Mój TŻ też nie jest jakimś czyścioszkiem, nie używa kremów z filtrem, nie goli pach, nie smaruje ust (mimo, że go teraz ścigam!), zdarza mu się założyć koszulkę z dnia poprzedniego, bo mu się nie chce wyprasować innej. Jeśli chodzi o używanie perfum na każde spotkanie to ja go tego nauczyłam, wcześniej psikał się tylko "na szczególne okazje", a na co dzień sam dezodorant.
Zartujesz sobie? Teraz nie jest czyscioszkiem, ale bylby gdyby uzywal kremu z filtrem to bylby? Krem z filtrem jest wyznacznikiem "czyscioszkowatosci"?
Ja od swojego faceta nie oczekuje, zeby codziennie smarowal sie fotostabilnym spf 50 a na to nakladal skrobie albo dry flow . No i oczywiscie troche rozswietlacza, zeby efektu plaskiego matu nie bylo .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 11:12   #35
wjosna20
Raczkowanie
 
Avatar wjosna20
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 408
Dot.: chłopak nie dba o siebie

.
__________________
pozwalam aby kołysały mnie kolejne dni, jest cudnie

Edytowane przez wjosna20
Czas edycji: 2014-07-02 o 22:21
wjosna20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 11:16   #36
Panna S
Zakorzenienie
 
Avatar Panna S
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6 346
Dot.: chłopak nie dba o siebie

Według mnie to trzeba prosto z mostu i na temat. Szczerość bardzo ważna rzecz przecież..
Panna S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 11:50   #37
gabi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca :)
Wiadomości: 699
Dot.: chłopak nie dba o siebie

Cytat:
Napisane przez _Black_Lady_ Pokaż wiadomość
O Bożeee... Wiesz tu raczej nie ma mowy już o aluzjach... Rozumiem gdyby śmierdział tylko potem, albo brzydko pachniało mu z buzi, ale nie taki stan... Musisz z nim koniecznie pogadać... Wygląda na to, że zdobył i nie uważa by się starać dalej... No kurcze... Trzeba radykalnie działać... Jeśli rozmowa nie skutkuje, kup mu mydło, szampon i zaciagnij pod prysznic... A tak serio, to powiedz mu, że to Tobie przszkadza, że Ty starsz się być dla niego piękna i oczekujesz czegoś w zamian... Powiedz mu, żeby sie skupił i wyobraził teraz Ciebie w takim stanie jak on... Powinno poskutkować...
Pozdrawiam
to też się u niego niestety obserwuje, na początku dbał żeby tego nie było i np. żuł gumę, tym bardziej że pali, a teraz nic... :/

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ale jaka jest natura facetów ? Nie rozumiem ? Że śmierdzą i się nie myją ?

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------



A czy ktoś mu zabrania się pocić ? A niech się poci do woli, byle się mył i nie śmierdział. Da się.
Rozwalasz mnie z tym "to tylko facet" i "taka jest natura faceta". Bez kitu

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------



Nie, to nie wygląda jak opis żula. To wygląda jak opis przeciętnego Polaka (no, może nieco poniżej przeciętnej ale niewiele, sądząc z obserwacji różnych grup wiekowych i społecznych oraz wielu wątków na wizaż.pl ), który przecież ma prawo się nie myć, bo to tylko facet. Żul nie myje się wcale, a inny rodak - tylko w sobotę W końcu, to prawdziwy facet, ktory musi rozsiewać feromon. A nie jakaś ciota. Zresztą od szanownych rodaczek też często wali niemytym czerepem i brakiem deo. Taki kraj.
według niego jego hmm naturalny zapach to właśnie taki feromon
gabi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-24, 11:53   #38
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: chłopak nie dba o siebie

Cytat:
Napisane przez tuskaaa Pokaż wiadomość
Np, kiedy będziecie mieli ochotę na sex, to zaproponuj mu zabawę pod prysznicem A już po wszyskim przytul sie do niego i powiedz że uwielbiasz kiedy jest taki świerzy i pachnący!
Powiedz, miałabyś ochotę na seks z kolesiem, którego musiałabyś wcześniej wyszorować ? Na mnie działałoby to kastrująco...no dobra - sterylizująco
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 11:54   #39
gabi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca :)
Wiadomości: 699
Dot.: chłopak nie dba o siebie

któraś z Was wspomniała o tym, że może lubi używać perfum tylko na specjalne okazje, otóż on nie używa NIGDY, wody po goleniu również
mój tata powiedział kiedyś że spaliłby się chyba ze wstydu gdyby u teściów śmierdziały mu stopy tak jak jemu u nas

Edytowane przez gabi1989
Czas edycji: 2010-11-24 o 12:01
gabi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 11:58   #40
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: chłopak nie dba o siebie

Cytat:
Napisane przez gabi1989 Pokaż wiadomość

według niego jego hmm naturalny zapach to właśnie taki feromon
I co ? Działa na Ciebie ?

A serio - nie brzydzisz się go ? Jesteś w stanie się do niego przytulać, masz ochotę na seks z takim śmierdzielem ?

Zmień na lepszy model, mówię Ci. Potem będzie tylko gorzej jak już teraz mu się nie chce o siebie dbać. Jak się zacznie starzeć, to jeszcze dodatkowo pojawi się woń starego capa Niemytego.
Dzisiaj na poczcie miałam nieprzyjemność podziwiać naturalny żel/brylantynę na włosach pewnego dżentelmena po 60tce. Chodzący cud natury po prostu.

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Cytat:
Napisane przez gabi1989 Pokaż wiadomość
któraś z Was wspomniała o tym, że może lubi używać perfum tylko na specjalne okazje, otóż on nie używa NIGDY, wody po goleniu również
mój tata powiedział kiedyś że spaliłby się chyba ze wstydu gdyby u teściów śmierdziały mu stopy tak jak u nas
Oł noł...i jeszcze między ludzi go prowadzasz ? Daj spokój.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 11:59   #41
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: chłopak nie dba o siebie

Jeżeli bardzo Ci na nim zależy to spróbuj go nauczyć higieny, skoro rodzice się tym nie zajęli
A jeżeli jest to raczej luźni związek , bez głębokich uczuć, to po prostu daj sobie spokój, bo to co opisujesz jest okropne Nie dość że musisz wąchać jego "feromony", to jeszcze robi Ci wstyd przy rodzinie i znajomych.
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 12:00   #42
gabi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca :)
Wiadomości: 699
Dot.: chłopak nie dba o siebie

aaa... jeszcze jedno, wczoraj zwróciłam mu uwagę na jego pępek, pełen paprochów albo brudny, nie dociekałam nawet, ma duży brzuch więc trochę się tego nazbierało, on na to moje zwrócenie mu uwagi zareagował fochem i zrobił minę wściekłą jak jeszcze nigdy, usłyszałam najpierw "nie skomentuję tego", a potem "co, może jestem niezadbany?" miałam ochotę powiedzieć TAK, teraz żałuję, że tego nie zrobiłam
gabi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 12:01   #43
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: chłopak nie dba o siebie

Dobra, bez komentarza.
Powodzenia. Zajrzyj mu jeszcze w uszy, zęby i między pośladki. Jak lubisz.

Dla mnie to jest jakiś kosmos - odpadam i dziękuję za dalsze wrażenia.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 12:02   #44
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: chłopak nie dba o siebie

Cytat:
Napisane przez gabi1989 Pokaż wiadomość
któraś z Was wspomniała o tym, że może lubi używać perfum tylko na specjalne okazje, otóż on nie używa NIGDY, wody po goleniu również
mój tata powiedział kiedyś że spaliłby się chyba ze wstydu gdyby u teściów śmierdziały mu stopy tak jak u nas

Umarłam

Co za koleś!!!
Nawet Twoim rodzicom powietrze zatruwa?!
Czy on nie ma poczucia żenady?Wstydu?Skrępowania ?Zakłopotania?

Dziewczyno,rozmów się z nim szybko i konkretnie.
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 12:02   #45
gabi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca :)
Wiadomości: 699
Dot.: chłopak nie dba o siebie

sine.ira w Twoim ostatnim cytacie miało być słowo "jemu" przed "nas", już u siebie poprawiłam ale zdążyłaś zacytować
gabi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 12:03   #46
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: chłopak nie dba o siebie

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Czy on nie ma poczucia żenady?Wstydu?Skrępowania ?Zakłopotania?
Nie znam śmierdziela i brudasa (a znałam takich paru np. w mojej ostatniej pracy), ktory miałby choć jedną z tych cech. I na tym polega bezndziejność tych przypadków.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 12:04   #47
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: chłopak nie dba o siebie

Cytat:
Napisane przez gabi1989 Pokaż wiadomość
aaa... jeszcze jedno, wczoraj zwróciłam mu uwagę na jego pępek, pełen paprochów albo brudny, nie dociekałam nawet, ma duży brzuch więc trochę się tego nazbierało, on na to moje zwrócenie mu uwagi zareagował fochem i zrobił minę wściekłą jak jeszcze nigdy, usłyszałam najpierw "nie skomentuję tego", a potem "co, może jestem niezadbany?" miałam ochotę powiedzieć TAK, teraz żałuję, że tego nie zrobiłam


Wolę się nawet nie domyślać co ma w majtkach albo uszach.
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 12:05   #48
gabi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca :)
Wiadomości: 699
Dot.: chłopak nie dba o siebie

Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość
Jeżeli bardzo Ci na nim zależy to spróbuj go nauczyć higieny, skoro rodzice się tym nie zajęli
A jeżeli jest to raczej luźni związek , bez głębokich uczuć, to po prostu daj sobie spokój, bo to co opisujesz jest okropne Nie dość że musisz wąchać jego "feromony", to jeszcze robi Ci wstyd przy rodzinie i znajomych.
Zależy i pamiętam nasze początki znajomości, ale na to co on teraz wyprawia po prostu ręce opadają
gabi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 12:08   #49
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: chłopak nie dba o siebie

Patrzę właśnie na mojego kota (felis domestica ) z jakim zapałem sobie uszy czyści, pyszczek myje, wylizuje całe futerko. A taki niby homo sapiens nie jest w stanie tego zatrybić - że TRZEBA DBAĆ O HIGIENĘ OSOBISTĄ. REGULARNIE ! Czy się to podoba, czy nie
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 12:13   #50
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: chłopak nie dba o siebie

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Patrzę właśnie na mojego kota (felis domestica ) z jakim zapałem sobie uszy czyści, pyszczek myje, wylizuje całe futerko. A taki niby homo sapiens nie jest w stanie tego zatrybić - że TRZEBA DBAĆ O HIGIENĘ OSOBISTĄ. REGULARNIE ! Czy się to podoba, czy nie

I jeszcze co poniektórzy, przedstawiciele - homo sapiens- śmią twierdzić,że koty śmierdzą.

Edytowane przez marryme21
Czas edycji: 2010-11-24 o 12:14
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 12:16   #51
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: chłopak nie dba o siebie

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
I jeszcze co poniektórzy, przedstawiciele - homo sapiens- śmią twierdzić,że koty śmierdzą.
No właśnie
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 12:24   #52
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: chłopak nie dba o siebie

Powiem szczerze, że mi się zrobiło niedobrze....
Co Cię przy nim trzyma? Bo na początku zwiazku to głównie atrakcyjność fizyczna odgrywa główną rolę, a tutaj po prostu na wymioty się zbiera. Nie wyobrażam sobie, jakby taki absztyfikant wlazł do mnie do pokoju i rozsiewał feromony.
Przytulasz sie do niego czy tylko siedzisz i wąchasz ten smród? Ewentualnie zaglądasz w zasyfiały pępek? Nawet rodzice zwrócili uwagę - swoją drogą wstydziłabym się przyprowadzić śmierdziela do domu.
Nie umiałabym się przemóc, żeby kontynuować taką znajomość.

Edytowane przez allmode
Czas edycji: 2010-11-24 o 12:28
allmode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 12:28   #53
kroliczek190
Zadomowienie
 
Avatar kroliczek190
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 020
Dot.: chłopak nie dba o siebie

Jak wątek o higienie to zawsze jest wesoło
Autorce radzę by zdecydowała po namyśle czy chce powiedzmy przez resztę życia mordować się z facetem który mniej lub bardziej będzie jej na codzień śmierdział. A może warto, moze poza tym ma dobry charakter
Kilka lat temu moja znajoma poznała przystojnego i wartościowego grubego pana (dyrektora zresztą), który non stop chodził w tych samych ciuchach, był zapocony itd. Chciałam go bronić, kładłam jej do głowy że łatwiej kogoś uprać niż... etc.
Odrzekła dwuwierszem własnej produkcji:
NIE MAM ZAMIARU NIKOGO PRAĆ
K... MAĆ!!!
Faceta rzuciła, a kolejni trafili jej się np. zdradliwi i szczęścia nie zaznała
Brudas brudasem zostanie, IMHO najgorsze są długie paznokcie z "żałobą po kocie" - sama myśl o pieszczotach przeraża...
BTW, poza tym zgadzam się z wizazanką parę postów powyzej - że facet wymuskany, metroseksualny to porażka - brak umiaru w obie strony jest niedobry - anyway nie mycie się jest tysiąc razy gorsze

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
I jeszcze co poniektórzy, przedstawiciele - homo sapiens- śmią twierdzić,że koty śmierdzą.
A takich co tak mówią, z przyjemnością powywieszałabym na suchych gałęziach - mam kilka kotów i wiem co mówię, to najczystsze stworzenia pod słońcem, nie pachną niczym, a jak się tulą, potem pachną moimi perfumami i córka moja mawia "mamo, tuliłaś kota bo on teraz tak ładnie pachnie"...

Edytowane przez kroliczek190
Czas edycji: 2010-11-24 o 12:30
kroliczek190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 12:30   #54
Salomeasoul
Rozeznanie
 
Avatar Salomeasoul
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 713
Dot.: chłopak nie dba o siebie

Ten wątek sprawia, że jest mi niedobrze...
Dziewczyno!! Ocknij się!! Żeby to były jakieś pojedyncze przypadki, delikatny nieprzyjemny zapach z ust, który można gumą zneutralizować, albo skarpetki po całym dniu w butach - jeszcze można pojąć.
Ale on nie myje się, sądzi, że to jego feromon i jeszcze jak, ktoś obcy (Twój tata) zwraca na to uwagę, to nie robi na nim wrażenia - odrażające.
__________________
"Nie mów mi, że nie lubisz żyć..."
Salomeasoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 12:43   #55
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: chłopak nie dba o siebie

Cytat:
Napisane przez kroliczek190 Pokaż wiadomość

A takich co tak mówią, z przyjemnością powywieszałabym na suchych gałęziach - mam kilka kotów i wiem co mówię, to najczystsze stworzenia pod słońcem, nie pachną niczym, a jak się tulą, potem pachną moimi perfumami i córka moja mawia "mamo, tuliłaś kota bo on teraz tak ładnie pachnie"...

Ja to wiem. Mam 5 kotów.
Są czyściutkie,nie maja żadnego zapachu,chyba,że jak mówisz ,,złapią'' zapach otoczenia.
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 12:46   #56
kroliczek190
Zadomowienie
 
Avatar kroliczek190
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 020
Dot.: chłopak nie dba o siebie

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Ja to wiem. Mam 5 kotów.
Są czyściutkie,nie maja żadnego zapachu,chyba,że jak mówisz ,,złapią'' zapach otoczenia.
Ano właśnie głupi i źli ludzie tak mówią, bo to odchody kocie mają wyjątkowy odór - ale każdy kot zakopuje je (bynajmniej na moim ogrodzie) i nie ma śladu... Ludzie są okropni, powinno ich spotkać to czego życzą kotom
kroliczek190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 12:49   #57
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: chłopak nie dba o siebie

Cytat:
Napisane przez kroliczek190 Pokaż wiadomość
Ano właśnie głupi i źli ludzie tak mówią, bo to odchody kocie mają wyjątkowy odór - ale każdy kot zakopuje je (bynajmniej na moim ogrodzie) i nie ma śladu... Ludzie są okropni, powinno ich spotkać to czego życzą kotom

Niby tak,ale czy ludzkie nie mają?!
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 12:53   #58
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: chłopak nie dba o siebie

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Chyba zainicjuję jakąś ogólnopolską kampanię na rzecz częstego mycia głowy !!!! Mam już dosyć wąchania w autobusach i większych ludzkich skupiskach smrodu zakiszonego łoju na skalpach. To nieprawda, że od częstego mycia włosy wypadają i się niszczą. To nieprawda - w większości znanych mi przypadków - że ja nie muszę tak często (czyli np. chociaż co drugi dzień jak już nie codziennie) myć włosów, bo mi się nie przetłuszczają. Nawet jak się nie przetłuszczają, to śmierdzą poduchą i potem, a nos "z zewnątrz" wyczuwa ten brak świeżości.
Ja z Tobą, ja z Tobą!!!! najlepsze są panny co 2 h przed wyjściem robią mejkap, ale włosów umyć nie ma czasu. Jakoś kuźwa codziennie myję odkąd skończyłam 12 lat i nie umarłam.

szczytem szczytów była moja koleżanka z klasy, która po studniówce w sobotę (tańce przez całą noc, ciepło, pot, lakiery i inne kosmetyki) jeszcze w poniedziałek przyszła z nieumytą głową z resztkami brokatu

jak to mówiła moja polonistka w liceum, to nawet nie są dziewczyny z bewerli hils, bo tam dziewczyny się myją
kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 12:55   #59
kroliczek190
Zadomowienie
 
Avatar kroliczek190
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 020
Dot.: chłopak nie dba o siebie

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Niby tak,ale czy ludzkie nie mają?!
mają, ale nieporównywalnie mniejszy odór do tych kocich... stąd pewnie mit o jakimkolwiek kocim zapachu...
Właśnie powinniśmy się od kotów uczyć czystości: a autorkę wątku przestrzegam ze nawyki jej narzeczonego nie są do zwalczenia - mam swoje lata i doświadczenie więc ośmielam się pouczać młódkę
kroliczek190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 13:01   #60
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: chłopak nie dba o siebie

Cytat:
Napisane przez kroliczek190 Pokaż wiadomość
Faceta rzuciła, a kolejni trafili jej się np. zdradliwi i szczęścia nie zaznała
I jaki z tego morał ?

Cytat:
Napisane przez kroliczek190 Pokaż wiadomość
BTW, poza tym zgadzam się z wizazanką parę postów powyzej - że facet wymuskany, metroseksualny to porażka
Ale czy jest obrzydliwy ? Bo dla tamtej wizażanki (przepraszam, nie pamiętam nicka), był.
Przesada to jest aż tak surowo oceniać ludzi, którzy akurat swoim smrodem nie zakłocają innym spokoju. Ja takich na ulicy poproszę z 99%.

Cytat:
Napisane przez kroliczek190 Pokaż wiadomość
Ano właśnie głupi i źli ludzie tak mówią
Bez przesady. Może to są po prostu ci, którzy kotów nie znają osobiście, a tylko z "opowieści" W sensie - nie żyją z nimi na codzień.

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
szczytem szczytów była moja koleżanka z klasy, która po studniówce w sobotę (tańce przez całą noc, ciepło, pot, lakiery i inne kosmetyki) jeszcze w poniedziałek przyszła z nieumytą głową z resztkami brokatu
Żal było ruszać

Poczytałam ten wątek o myciu włosow jajem i sodą. Czego to baby nie wymyslą byle tylko na rachunkach za wodę przyoszczędzić
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-30 18:46:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:43.