Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-22, 09:42   #91
kasiunia82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 78
Dot.: scinanie wlosow kreconych

Cytat:
Napisane przez malkol13 Pokaż wiadomość
a to dobre tylko widzisz... chyba nie do konca znasz ta metode...

pasemka wlosow zwija sie i obcina to fakt, ale nie caly pukiel, kosmyk itd. a pojedyncze odstajace wloski od tego skreconego kosmyku.

ta metoda mozna samemu usunac zniszczone rozdwojone koncowki- ale calych wlosow nie radzilabym w ten sposob obcinac
ja pisze o zupelnie innej metodzie a nie o obcinaniu odstajacych wloskow, wlosy ta technika mialam obcinane ponad 10 razy i nie zauwazylam zadnej zmiany ich kondycji
kasiunia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 10:17   #92
Martus87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 220
Dot.: scinanie wlosow kreconych

Cytat:
Napisane przez biedronka26 Pokaż wiadomość
Martusiu ale ja nie chce prostowac tylko krecic Prostowanie mam za soba, wojowalam caly rok z grzywka, prostownica szla codzienie w ruch, juz tak nie chce. Nie mam grzywki i marzy mi sie kobieca poldluga fryzurka. Moze jest jakis sposob strzyzenia, ktory powoduje mocniejsze skrecanie sie?
hmmm mi pomoglo wlasnie te mocne wycieniowanie wlosow przestaly sie puszyc i nie mialam "siana" na glowie jak wczesniej ale to wszystko zalezy od rodzaju wlosow...
__________________
lubięęęę moją pracę
Martus87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 10:45   #93
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: scinanie wlosow kreconych

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Zgadza się. Ja po latach poszukiwań znalazłam fryzjerkę, która naprawdę umie ciąć kręcone włosy. I chociaż wydziwia i strasznie wymyśla, trzymam się jej, bo warto.
Też mam mocno ściachany tył (nie chciałam ale wydumała, że włos się uniesie) i wygląda to super. Bałam się, że będzie bardziej łysy od boków, ale jest podniesiony do góry, tak że nawet jak się oprę to i tak tył głowy mam okrągły.
Dziewczyny! Aż mi ulzyło - ostatnio fryzjer ściął moje włosy falowane, puszące się , brzydkiee.. chyba w podobny sposób - częśc włosów (chyba te górne) mam obcięte do wysokości ucha, a te spodnie są dłuższe. Do tego fryzjer je pocieniował, postrzepił..... Z tym, ze to miała chyba jego zadnaiem byc fryzurka do włsoów prostych bo potempotraktował je prostownicą. Jak sama wyprostuje włosy wyglądam cudownie, te krótsze włosy sprawiają że optycznie włosów jest 1000 razy wiecej, reszta ładnie sie układa w pazurki i w ogóle jest miodzio.. Gorzej jak nie prostuje i zostawiam je pofalowano-kręcone. Wtedy nie bardzo umiem nad nimi zapanować, każdy włos wywija się w inna stronę a całośc wygląda dość dziwnie. Chyba że potrzebuję jakiegoś srodka do stylizacji, sama nie wiem, zaraz założe post nt. spręzyny do włosów osmo essence. Jakie kosmetyki stosujecie? Możecie zamieścić fotki z Waszymi fryzurkami???
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 12:43   #94
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: scinanie wlosow kreconych

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Aż mi ulzyło - ostatnio fryzjer ściął moje włosy falowane, puszące się , brzydkiee.. chyba w podobny sposób - częśc włosów (chyba te górne) mam obcięte do wysokości ucha, a te spodnie są dłuższe. Do tego fryzjer je pocieniował, postrzepił..... Z tym, ze to miała chyba jego zadnaiem byc fryzurka do włsoów prostych bo potempotraktował je prostownicą. Jak sama wyprostuje włosy wyglądam cudownie, te krótsze włosy sprawiają że optycznie włosów jest 1000 razy wiecej, reszta ładnie sie układa w pazurki i w ogóle jest miodzio.. Gorzej jak nie prostuje i zostawiam je pofalowano-kręcone. Wtedy nie bardzo umiem nad nimi zapanować, każdy włos wywija się w inna stronę a całośc wygląda dość dziwnie. Chyba że potrzebuję jakiegoś srodka do stylizacji, sama nie wiem, zaraz założe post nt. spręzyny do włosów osmo essence. Jakie kosmetyki stosujecie? Możecie zamieścić fotki z Waszymi fryzurkami???
Ja zamieszczę jak się naumiem to robić.
Na razie niczego wyjątkowego nie używam, po prostu szampon (aktualnie Prantene Pro-V Złota Linia), odżywka (różnie, aktualnie wykańczam Elseve) i pianka (ostatnio Wellaflex do suchych wlosów).
Muszę powiedzieć, że przy tej piance łatwiej mi je ujarzmić, są bardziej sprężynujące i podatne na układanie.
Gdy układałam je za pomocą Gliss Kur w sprayu to rano robiły co chciały, na tej piance wystarczy, że rano je zwilżę i spadają na dół, nie sterczą jak wściekłe każdy w swoją stronę.
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 12:45   #95
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: scinanie wlosow kreconych

Cytat:
Napisane przez kasiunia82 Pokaż wiadomość
ja pisze o zupelnie innej metodzie a nie o obcinaniu odstajacych wloskow, wlosy ta technika mialam obcinane ponad 10 razy i nie zauwazylam zadnej zmiany ich kondycji
A gdzie?
Z tego co wiem "osiedlowe fryzjerki" nie mają odwagi ciąć tak włosów. Nie każdemu to wychodzi tak jak Leszkowi Czajce.
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 08:38   #96
biedronka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 144
GG do biedronka26
Dot.: scinanie wlosow kreconych

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
A miałaś już taką długość? Może też Ci się ładnie ułożą?
hm dobre pytanie, generalnie to ostatnio prostowalam moje falowane wlosy, uzywalam mleczek, prostownicy, jak chodzilam do fryzjera to zauwazalam, ze wlosy sa przez sciecie bardziej proste, co mnie cieszylo, np chcialam miec grzywke to tak mi ja scinala zeby ta sie nie wywijala i poki nie odrastala bylo tak. Wlosy mialam raczej od poldlugich po dlugie. Jednak w tym roku nie mialam mozliwosci regularnego odwiedzania fryzjera i dalam rosnac wlosom, ktore bardzo sie popodkrecaly - naturalnie. I stad moje pytania, bo chcialabym zachowac ta wlasciwosc po fryzjerze A ze chce mocno dosc skrocic.......
biedronka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 08:44   #97
biedronka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 144
GG do biedronka26
Dot.: scinanie wlosow kreconych

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Zgadza się. Ja po latach poszukiwań znalazłam fryzjerkę, która naprawdę umie ciąć kręcone włosy. I chociaż wydziwia i strasznie wymyśla, trzymam się jej, bo warto.
Też mam mocno ściachany tył (nie chciałam ale wydumała, że włos się uniesie) i wygląda to super. Bałam się, że będzie bardziej łysy od boków, ale jest podniesiony do góry, tak że nawet jak się oprę to i tak tył głowy mam okrągły.
Kropko co to znaczy "mocno sciety tyl"? Czy chodzi o mocne wycieniowanie tylu na calej dlugosci, czy ze tyl jest scinany "na bombke" (jest wtedy nieco krotszy od bokow i przodu i z mocno wycieniownymi samymi koncowkami)? Zainteresowala mnie ta metoda
biedronka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-23, 09:41   #98
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 362
Dot.: scinanie wlosow kreconych

u mnie sytuacja wyglada tak: im włosy krótsze, tym bardziej podatne na skret i fale. Są lżejsze, więc łądnie sie krecą (NAjgorzej jest z grzywką, ale po wielu latak walki opracowałam własną metode with out prostownica, suszarka)
rozmarynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 09:44   #99
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: scinanie wlosow kreconych

Cytat:
Napisane przez biedronka26 Pokaż wiadomość
hm dobre pytanie, generalnie to ostatnio prostowalam moje falowane wlosy, uzywalam mleczek, prostownicy, jak chodzilam do fryzjera to zauwazalam, ze wlosy sa przez sciecie bardziej proste, co mnie cieszylo, np chcialam miec grzywke to tak mi ja scinala zeby ta sie nie wywijala i poki nie odrastala bylo tak. Wlosy mialam raczej od poldlugich po dlugie. Jednak w tym roku nie mialam mozliwosci regularnego odwiedzania fryzjera i dalam rosnac wlosom, ktore bardzo sie popodkrecaly - naturalnie. I stad moje pytania, bo chcialabym zachowac ta wlasciwosc po fryzjerze A ze chce mocno dosc skrocic.......
Tak mi się zdaje, że one mogły być proste po ścięciu od tych prostujących specyfików, bo z tego co zauważyłam włosy zaczynają się prostować od głowy. Jeśli teraz trochę odrosły i nie były prostowane, jest szansa że się ładnie po cięciu ułożą.
Kochana, nie masz nic do stracenia. Odrosną. Jak będą proste to będą proste. Jak użyjesz czegoś do ich skręcenia, wyjdą fale. Będziesz wiedziała na przyszłość, jak to wygląda i już.
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 09:49   #100
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: scinanie wlosow kreconych

Cytat:
Napisane przez biedronka26 Pokaż wiadomość
Kropko co to znaczy "mocno sciety tyl"? Czy chodzi o mocne wycieniowanie tylu na calej dlugosci, czy ze tyl jest scinany "na bombke" (jest wtedy nieco krotszy od bokow i przodu i z mocno wycieniownymi samymi koncowkami)? Zainteresowala mnie ta metoda
Nie wiem czy uda mi się to jakoś obrazowo przedstawić.
Spodnie włosy są wszystkie tej samej długości, tylko z przodu proszę o lekkie skrócenie, tak żeby w sumie wyszło na okrągło, coś jakby na pazia. A sam tył został po prostu mocniej ścieniowany. Jak wezmę do ręki takie pasmo ze środka to z boku głowy jest ono dłuższe niż z tyłu. Jak wezmę boki w garść to mam wrażenie, że włosów jest tam więcej niż z tyłu, a mimo tego tył się podnosi. Wystarczy trochę pianki, wkładam rękę z tyłu we włosy i przesuwam parę razy dłonią w górę i one tak zostają uniesione.
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 10:19   #101
paaauliinaaa
Raczkowanie
 
Avatar paaauliinaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: truskawkowe łąki.
Wiadomości: 89
GG do paaauliinaaa
Dot.: scinanie wlosow kreconych

Z tego co tu czytam to dochodze do wniosku ze me włosy są "inne" a to dlatego że im są dłuzsze tym bardziej sie kręcą... tzn jakm miałam do łopatki nie wycieniowane do miałam sprężynki tak od połowy głowy a teraz jak mam do ramion to mam włosy "podkręcające sie" znaczy że loków praktycznie nie ma nie wiem o co im chodzi ale dziwne są

Pozdr.
__________________
"Nie zamykaj oczu bo,
Na zawsze chce być
W zasięgu Twego wzroku i
I dłoni Twych.
By zawsze gdy wyciągniesz je
Mogły napotkać mnie."
paaauliinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 19:22   #102
biedronka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 144
GG do biedronka26
Dot.: scinanie wlosow kreconych

Dzieki za rady cmok, jestem przygotowana na "najgorsze" ale co tam, odrosna, pozdrawiam wszystkie dziewczyny z lokami
biedronka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 19:15   #103
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: scinanie wlosow kreconych

zdaj relacje jak tylko wrocisz z nowa fryzurka tez mam krecone wlosy i jestem ciekawa efektu...a znacie jakies ciecia do zapuszczanych,kreconych wlosow?marza mi sie tak do polowy plecow,ale im dluzsze tym mniej sie kreca
(z tylu mam juz tak dlugie,ale sa przez to bardzo lekko falowane)
dodam,ze sa mocno wycieniowane(a wlasciwie byly,bo zdazyly mi juz troche odrosnac...)
co zrobic,zeby byly dlugie i krecone?
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>

Edytowane przez fatim
Czas edycji: 2006-10-12 o 17:35
fatim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 15:39   #104
paaauliinaaa
Raczkowanie
 
Avatar paaauliinaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: truskawkowe łąki.
Wiadomości: 89
GG do paaauliinaaa
Dot.: scinanie wlosow kreconych

może pianki, żele, mgiełki, mleczka, odżywki, szmpony itepe do kręconych poprawią sytuacje? albo poprotu zapytaj fryzierki jak im pomóc sie kręcić
__________________
"Nie zamykaj oczu bo,
Na zawsze chce być
W zasięgu Twego wzroku i
I dłoni Twych.
By zawsze gdy wyciągniesz je
Mogły napotkać mnie."
paaauliinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 13:54   #105
Malutkaaa_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 14
Exclamation Cieniowanie kreconych i falowanych włosów

Mam pytanko czy wogóle da sie cieniować krecone i falowane włosy
Czy po takim cieniowaniu nie wyjdzie pudel

Wklejacie tutaj propozycje cieniowań kreconych i falowanych fryzur jesli wogóle takie znajdziecie
Malutkaaa_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 10:55   #106
She is Minx
Rozeznanie
 
Avatar She is Minx
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 502
Dot.: Cieniowanie kreconych i falowanych włosów

Ja również chętnie zobaczyłabym propozycje takich fryzurek
__________________
She is Minx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 13:01   #107
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Cieniowanie kreconych i falowanych włosów

Ja tez chce zobaczyc te fryzurki bo mam krecone wlosy i chcialabym je jakos fajnie obciac.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 13:06   #108
pyska06
Zadomowienie
 
Avatar pyska06
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 149
Dot.: Cieniowanie kreconych i falowanych włosów

z kreconymi i falowanymi chyba nic nie da sie zrobić
pyska06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 15:04   #109
pamelcia816
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3
Dot.: Cieniowanie kreconych i falowanych włosów

Ja mam krecone wlosy i wystopniowalam ... rzeczywiscie jesli nie wyprostuje to troche wygladam jak pudel ... wiec wniosek taki ze trzeba prostowac
pamelcia816 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 15:30   #110
pamelcia816
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3
Unhappy Dot.: Cięcie włosów kręconych

Witam Ja tez mam włosy krecone . W lipcu poszlam i postanowilam ze wystopniuje je bardzo . No i rzeczywiscie . Ladnie wygladaja ale glownie po wyprostowaniu . Owszem nie pusza sie tak jak kiedys ale nie nadaja sie na rozpuszczenie ich musze je ciagle prostowac bo inaczej to opaska i kucyk ... ja juz mam dosyc moich loczkow ... W tym tygodniu ide sobie znowu wystopniowac bo juz mi duuuzo urosły a trzeba cos zmienic
Prosze pomozcie mi ... powiedzcie mi co mam zrobic zeby loki ladnie sie krecily i zeby bez problemu je rozpuscic ????? DZIEKUJE Z GÓRY
pamelcia816 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 15:32   #111
pamelcia816
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3
Lightbulb Dot.: Cięcie włosów kręconych

aaa zapomnialam poprosic ... wklejajcie jakies ladne zdjatka z loczkami wystopniowanymi najlepiej rozpuszczonymi ... Dzieki
pamelcia816 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 15:53   #112
Maybebaby
Raczkowanie
 
Avatar Maybebaby
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 379
Dot.: Cieniowanie kreconych i falowanych włosów

A co wy gadacie!

żadnego prostowania

Ja sama sobie ścięłam włosy, może troche krzywo, ale i tak tego nie widac.
Z tyłu mam bodajże 2 albo 3 warstwy, ale raczej 2, z tym ze ta wierzchnia jest o wiele krótsza od dolnej....i to jest najlepsze cieniowanie!
Bo włosów kreconych chyba nie powinno sie cieniować tak jak włosy proste.
...Natomiast z przodu nie mam już warstw tylko postopniowane tak od brwi aż do ramion.
Taka fryzurę moge zarówno po myciu wymodelować, tak że wyjdą mocno kręcone loki, albo zostawić, nieczesać i wtedy też super to wyglada.Oczywiście zawsze jakieś odżywki bez spłukiwania w to trzeba wetrzeć.
Maybebaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 16:57   #113
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Cieniowanie kreconych i falowanych włosów

Ja mam falowane włosy, gdy je wycieniowałam zaczęły falować jeszcze bardziej. Ale i tak cały czas prostuję ...
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 17:18   #114
Maybebaby
Raczkowanie
 
Avatar Maybebaby
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 379
Dot.: Cieniowanie kreconych i falowanych włosów

Zależy co sie chce uzyskać....cieniowanie napewno zwiększa skręt...ale mi o to właśnie chodziło
Maybebaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 22:21   #115
$FoXXy$
Raczkowanie
 
Avatar $FoXXy$
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 47
Dot.: Cieniowanie kreconych i falowanych włosów

Cieniowanie do loków jak najbardziej, szczególnie jeśli włosy są długie, nada im to lekkości i podkreśli ładnie skręt...
Sama mam kręcone włosy i nie wyobrażam sobie żeby były niewycieniowane. Co kilka tygodni chodzę podcinać górne warswy żeby włosy nie sprawiały wrażenia oklaplych... Nie cierpię jak sie prostują u nasady Oczywiście to kwestia gustu, ale uważam, że "efekt pudla" jest lepszy niż ciężkie oklapłe loki
$FoXXy$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 23:00   #116
Maybebaby
Raczkowanie
 
Avatar Maybebaby
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 379
Dot.: Cieniowanie kreconych i falowanych włosów

Zależy jakie kto ma loki
ja mam takie cienkie ze jeśli kiedykolwiek mialabym np. do połowy pleców to i tak mogłyby mi się mocno kręcić.
ale kolezanka miała podobnej długosci ale za to ona ma grube...i rzeczywiście miała takie oklapłe z góry przylizane(mówili na nią makaron) ale nawet mi sie te loki podobały
Maybebaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 23:32   #117
$FoXXy$
Raczkowanie
 
Avatar $FoXXy$
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 47
Dot.: Cieniowanie kreconych i falowanych włosów

bleeee...przylizanym lokom mowimy
$FoXXy$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 11:17   #118
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Cieniowanie kreconych i falowanych włosów

Cytat:
Napisane przez $FoXXy$ Pokaż wiadomość
bleeee...przylizanym lokom mowimy
To chyba jest tylko i wyłącznie kwestia gustu. Ja na przykład nie mogę patrzeć na "puchate" włosy
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 11:40   #119
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: Cieniowanie kreconych i falowanych włosów

Cytat:
Napisane przez Maybebaby Pokaż wiadomość
Zależy co sie chce uzyskać....cieniowanie napewno zwiększa skręt...ale mi o to właśnie chodziło
Ja sobie pocieniowalam i moje wlosywygladaja gorzej niz jak byly prosto sciete. wtedy mialam ladne sprezynki a teraz to taie kudlate loki:P wszystko zalezy od wlosow, ja wiem ze juz nigdy nie pocieniuje a pocieiowalam w skutek przebywania za duzo na wizazu:P
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 14:54   #120
$FoXXy$
Raczkowanie
 
Avatar $FoXXy$
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 47
Dot.: Cieniowanie kreconych i falowanych włosów

Moim zdaniem loki wygladaja dobrze tylko jeżeli fryzura ma trochę objętości - oczywiście bez przesady Mi osobiście podobają sie długie, opadające na ramiona, lekko wycieniowane, szczególnie u góry, zeby nie były zbyt ocięzałe...Muszą być odrobine puszyste Dlugie niewycieniowane krecone wlosy nie wygladaja dobrze- nigdy w życiu
$FoXXy$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-15 20:36:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:09.