Aqua Slim - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-11-30, 05:55   #331
foltynka
Zakorzenienie
 
Avatar foltynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: tam gdzie kończą się drogi zaczyna się WOLNOŚĆ...
Wiadomości: 5 711
GG do foltynka
Dot.: Aqua Slim

ja pracuje fizycznie, praca stojaco - chodząca czasami siedząca, nawet kilka km dziennie tam robie do pracy i z pracy pieszo ok25 min, prawie codziennie do tesco na zakupy ok 15min do tego dom, mąż, obiadki, sprzatanie, gotowanie, pranie itd. i mi to starcza, nie odczuwam w ogole zmęczenia, moze moja motywacja mnie tak trzyma! jednak dumna bede dopiero jak bede utrzymywac wage na długie lata
__________________

ciało w przebudowie... było 66 kg... jest 57 kg... będzie 52 kg ?


kocham kawę
hybrydy moja nowa pasja

Być może ten, którego kocham
Jest moich marzeń wiernym cieniem
I jeśli o mnie śni po nocach,
jest moim życiem i spełnieniem
( 26.07.2008 forever )
foltynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 18:02   #332
guoska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Dot.: Aqua Slim

no hej dziewczyny!pije aqua slim od 7dni.narazie nie widze rezultatów ale co prawda to prawda ale czuje sie lzejsza a to juz duuuzoo!z wagi nie spadłam ale pewnie za mało czasu upłyneło..a wy co robicie oprócz picia??jecie mniej???
guoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 08:37   #333
hornetka
Raczkowanie
 
Avatar hornetka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 282
Dot.: Aqua Slim

ja jestem na diecie redukcyjnej ....nie jem słodkiego no i duzo ruchu....chociaz w moim przypadku to teraz torche trudne bo mam kontuję kolana
__________________
Jazda na motocyklu jest najprzyjemniejszą rzeczą jaka można robić w ubraniu
hornetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 10:27   #334
foltynka
Zakorzenienie
 
Avatar foltynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: tam gdzie kończą się drogi zaczyna się WOLNOŚĆ...
Wiadomości: 5 711
GG do foltynka
Dot.: Aqua Slim

aqua slim nie jest cudem, ktory za 3dni spowoduje,ze spadnie 10kg trzeba poczekac na efekty i łaczyc to z dieta, ja połaczylam z dieta, najpierw ograniczylam pieczywo i słodkie do zera! po 4tyg. schudlam 7kg
__________________

ciało w przebudowie... było 66 kg... jest 57 kg... będzie 52 kg ?


kocham kawę
hybrydy moja nowa pasja

Być może ten, którego kocham
Jest moich marzeń wiernym cieniem
I jeśli o mnie śni po nocach,
jest moim życiem i spełnieniem
( 26.07.2008 forever )
foltynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 16:34   #335
guoska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Dot.: Aqua Slim

a jaka diete stosujecie???co jecie a czego nie..ja ze słodyczami niemam problemu bo ich nie lubie ale co ze sniadaniem, obiadem i kolacja???co tak naprawde jecie???
guoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 21:12   #336
hornetka
Raczkowanie
 
Avatar hornetka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 282
Dot.: Aqua Slim

śniadanie owsianka lub chleb orkiszowy
kolacja głownie białkowa

jednak dzisiaj była pizza.....:P
__________________
Jazda na motocyklu jest najprzyjemniejszą rzeczą jaka można robić w ubraniu
hornetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 19:29   #337
guoska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Dot.: Aqua Slim

no własnie ciezko mi sie oprzec takim pokusom jak pizza itp. katuje siebie w tym momencie ale..tak trzeba...dzieki bardzo...a pomogło ci AS juz cos zrzucic?
guoska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-28, 19:34   #338
guoska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Dot.: Aqua Slim

przestałam w to wierzycmam wrazenie ze to jedna wielka sciema...pijac wode bedzie to samo..przestalam to pic i pije samo wode i jest tak jak pilam AS
guoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 16:19   #339
claudia0920
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Red face Dot.: Aqua Slim

hej mam co prawda 15 lat ale bardzo zależy mi żeby schudnąć trenuję bieganie i chcę mieć coraz lepsze rezultaty dlatego chciałabym troszeczkę zrzucić na wadze. Do tego mam bardzo umięśnione nogi co mi się w ogóle nie podoba ;/ bardzo zależy mi na odpowiedzi czy mogłabym stosować AS? z góry dzięki za odp.
claudia0920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 16:36   #340
foltynka
Zakorzenienie
 
Avatar foltynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: tam gdzie kończą się drogi zaczyna się WOLNOŚĆ...
Wiadomości: 5 711
GG do foltynka
Dot.: Aqua Slim

widać nie na każdego działa, ale ja na slimie + dieta schudlam 12 kg
jak narazie nie ma efektu jo jo

Slim ma reklame w tv.. bardzo pociagajaca, pewnie nie jedna osoba sie skusi

claudia0920 nic Ci nie moge doradzic, jestes za młoda.
__________________

ciało w przebudowie... było 66 kg... jest 57 kg... będzie 52 kg ?


kocham kawę
hybrydy moja nowa pasja

Być może ten, którego kocham
Jest moich marzeń wiernym cieniem
I jeśli o mnie śni po nocach,
jest moim życiem i spełnieniem
( 26.07.2008 forever )
foltynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 17:45   #341
black_dress
Raczkowanie
 
Avatar black_dress
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 457
Dot.: Aqua Slim

Eloszka ;]
Dziś kupiłam sobie 4 saszetki AS.
W moim mieście z ceną przegieli troche . - 2.20 za zaszetke.
Od poniedzialku zaczynam to pić + plastry vita slim + dieta+ bieganie ^^
black_dress jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-15, 19:28   #342
kiikaaa
Raczkowanie
 
Avatar kiikaaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 305
Dot.: Aqua Slim

Cytat:
Napisane przez black_dress Pokaż wiadomość
Eloszka ;]
Dziś kupiłam sobie 4 saszetki AS.
W moim mieście z ceną przegieli troche . - 2.20 za zaszetke.
Od poniedzialku zaczynam to pić + plastry vita slim + dieta+ bieganie ^^
ja też sie skusiłam, zobaczymy co z tego będzie tylko ja bez jakiejs specjalnej diety powiem Ci, że u mnie po 2,18/sasz. znalazłam obok za 2,03 taniej raczej si enie uda chyba, ze zamawiane
__________________

Pocztówkowy Świat Kiki

Filmy 2014:
38
Filmy 2013:

94


kiikaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 13:23   #343
mariolci
Rozeznanie
 
Avatar mariolci
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 545
Dot.: Aqua Slim

dziewczyny od dzis pije AS tylko mam pytanie, bo wlałam to do butelki, kolor taki pomaranczowy konsystencja taka oleista i wlałam wymieszałąm i na samym dole taki osad sie utworzyl biały, jak mieszam to on pływa w butelce, wyglada jakby duzo kamienia było w tej wodzie, a jest to zwykła mineralka. a saszetki srebrne , czy tez mialyscie taki osad????
mariolci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 14:02   #344
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema
Dot.: Aqua Slim

Witam.
w sobotę skusiłam się na Aqua Slim.
Mam problemy z insuliną choruję na hiperinsulinizm a tzn, że chodzę głodna praktycznie 24 na dobę. Ale dzięki pomocy lekarza jakoś daję radę.
Jedyny ratunek widziałam w Meridi, ale została wycofana ze sprzedaży.
Nie wiem czy to silna wola, czy faktycznie Aqua slim powoduje to że nie chce mi się jeść.
Ja już 4 dzień piję i mój żołądek nie domaga się jedzenia. Zobaczymy dalej jak będzie.
Czyżbym znalazła "cudowny" lek który mi pomoże?
bochema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 18:19   #345
madzikrulezz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 52
Dot.: Aqua Slim

witam
poczytałam trochę na temat aqua slim i też się dziś skusiłam najpierw oczywiście był porządny obiad tak na zakończenie kulinarnych szaleństw heh
ceny u mnie w mieście też bardzo różne ja kupiłam za 2,07 zł ale były i po 2,50 zł
zobaczymy co z tego będzie, ale jak powiedziała pani w aptece nie działa na każdego, wszystko zależy od organizmu...
no i wydaje mi się że pomagać może ale chyba na cuda nie ma co liczyć tzn. że bez diety i ćwiczeń będą rezultaty, to by było za piękne
a co do picia takiej ilości wody też sobie nie wyobrażałam że dam rade bo nie przepadam za wodą mineralną ale o dziwo nie jest źle,a i smak z AS niezły
__________________
pamiętaj że 1minuta gniewu odbiera Ci 60 sekund szczęścia
madzikrulezz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 19:22   #346
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema
Dot.: Aqua Slim

To prawda, że bez diety i ćwiczeń marne są szanse na ubytek wagi.
Taki suplement diety ma za zadanie pomóc w odchudzaniu a nie odchudzać. Kiedy się odchudzamy a raczej chcemy stracić na wadze przeważnie ograniczamy ilość jedzenia. Na początku nie jesteśmy do tego przyzwyczajeni dlatego organizm domaga się jedzenia bo wcześniej więcej się jadło. Taki suplement troszkę pomoże przy podjadaniu. Woda troszkę oszuka żołądek.
1,5 litra wody przez cały dzień to wcale nie jest dużo. Wiecie co by było gdybym zamiast picia wody jadła?. Ja dziennie wypijam 3 litry wody. Nie dlatego, że chcę ale dlatego aby oszukać mój głód. Rok czasu zajęło mi przestawienie się z jedzeniem. Jem co 3 godziny a w miedzy czasie oszukuje żołądek. A kiedy małe terroryści pójdą spać wsiadam na rower z ciężarkami, albo zamieniam go sprężynę (motylek), ławeczka do brzuszków, tweester i tak na przemian ze 2 godziny łącznie.

Dziś strzeliłam gafę bo do butelki z Aqua slim dodałam tabletkę z witaminami. Nie powinnam tego robić ze względu na insulinę. Nie wiem jak ja na świętą noc wsiądę na rower z przeżarcia.
Na kolację zjadłam 3 jajka na twardo z majonezem z 10 sztukami pomidorów koktajlowych. wszystko by było ok gdyby nie zeżarta bułka orkiszowa której mi nie wolno a krzyczała do mnie " zjedz mnie, jestem taka świeżutka, mięciutka, pachnąca taka pyszna" okazało się że wcale nie była taka pyszna może dlatego że odzwyczaiłam się od pieczywa. ale co mnie podkusiło dziś ją zjeść i to na kolację?
bochema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 12:18   #347
emia1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 449
Dot.: Aqua Slim

dziewczyny ja pije aqua slim od 4 dni, jem rzeczywiście mniej, nie czuje napadów na słodycze, nawet mnie nie zachęcają gdy leżą pod moim noskiem. Za to moja waga ani 0,5kg nie drgnęła :/ lżej też się nie czuję.... nastawiłam się i troszkę czuje się zawiedziona.
emia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 13:14   #348
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema
Dot.: Aqua Slim

Cytat:
Napisane przez emia1986 Pokaż wiadomość
dziewczyny ja pije aqua slim od 4 dni, jem rzeczywiście mniej, nie czuje napadów na słodycze, nawet mnie nie zachęcają gdy leżą pod moim noskiem. Za to moja waga ani 0,5kg nie drgnęła :/ lżej też się nie czuję.... nastawiłam się i troszkę czuje się zawiedziona.

Ty chcesz od Aqua Slim schudnąć już po 4 dniach? Aqua Slim ma za zadanie doprowadzić do tego żebyś się czuła syta bez jedzenia, a to troszkę daje uczucie ciężkości na żołądku.
Ale ty chyba nie myślisz poważnie, że schudniesz od samego AS i to w ciągu tygodnia w dodatku niecałego?
bochema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 13:40   #349
emia1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 449
Dot.: Aqua Slim

poprzednio stosowałam dietę bez węglowodanów i cukrów. w ciągu tygodnia chudłam ok. 1,5 kg a jadałam do syta pozatym po aqua slimie naprawde jem mniej i zero cukru a mój organizm jest niemal uzależniony hihi sądziła że po takim bezcukrowym szoku cos sie ruszy choć odrobinę.
emia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-26, 09:31   #350
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Aqua Slim

hej ho hej ho, czyli co, warto sobie te aqua slim zakupic? bo ja sie obawiam, ze to kolejny bubel
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 11:20   #351
emia1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 449
Dot.: Aqua Slim

ja się do niego nie przekonałam, chyba lepiej łykać chrom. tak samo podziała.
emia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 12:21   #352
madzikrulezz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 52
Dot.: Aqua Slim

ja mogę polecić, piję już tydzień i faktycznie apetyt dużo mniejszy niż do tej pory myślałam że nie wypije 1,5 l wody bo nie przepadam ale z aqua slim ma lekko słodkawy smak więc daje rade no ale tak jak już pisałam na cuda nie ma co liczyć i mała dieta + ćwiczenia są niezbędne także ja będę pić dalej, na pewno nie zaszkodzi heh
__________________
pamiętaj że 1minuta gniewu odbiera Ci 60 sekund szczęścia
madzikrulezz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 01:29   #353
psychosomatyczna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7
Dot.: Aqua Slim

czesc wszystkim
od jutra mam zamiar zaczac brac aqua slim razem z zastosowaniem diety dr dukana. raz juz bylam na tej diecie ale z racji swiat zakonczylam i jakos nie moglam sie za nia znowu zabrac. po waszych komentarzasz wierze ze moze mi to pomoc, cala nadzieja w chromie, bo niestety mimo diety ktora jest swietna (skorcza zoladek, mozna solic itp) to mialam straszne ataki slodyczowe ktorych nie moglam opanowac zupelnie. schudlam na niej ponad 10kg, ale po zaprzestaniu przytylam jakies 3-4. wracam na wakcje w wielkim stylu razem z zastosowaniem aqua slim, bo jezeli ma slodki posmak to swietnie, nie lubie pic samej wody w trakcie szkoly i zajec, wolalam pic cole albo soki. zastanawialam sie jeszcze nad coffie slim, bo bardzo lubie kawe a czytalam ze jest dosc smaczna. czeka mnie jeszcze jakies 15 kg do zrzucenia i bede happy : )
psychosomatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 07:41   #354
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Aqua Slim

Cytat:
Napisane przez psychosomatyczna Pokaż wiadomość
czesc wszystkim
od jutra mam zamiar zaczac brac aqua slim razem z zastosowaniem diety dr dukana. raz juz bylam na tej diecie ale z racji swiat zakonczylam i jakos nie moglam sie za nia znowu zabrac. po waszych komentarzasz wierze ze moze mi to pomoc, cala nadzieja w chromie, bo niestety mimo diety ktora jest swietna (skorcza zoladek, mozna solic itp) to mialam straszne ataki slodyczowe ktorych nie moglam opanowac zupelnie. schudlam na niej ponad 10kg, ale po zaprzestaniu przytylam jakies 3-4. wracam na wakcje w wielkim stylu razem z zastosowaniem aqua slim, bo jezeli ma slodki posmak to swietnie, nie lubie pic samej wody w trakcie szkoly i zajec, wolalam pic cole albo soki. zastanawialam sie jeszcze nad coffie slim, bo bardzo lubie kawe a czytalam ze jest dosc smaczna. czeka mnie jeszcze jakies 15 kg do zrzucenia i bede happy : )
Jak długo byłaś na tej diecie dla takich rezultatów i poza kg czy duzo poszło w obwodach? Jak ogólnie oceniasz tą dietę?
Masz może jakieś przepisy, jesli tak to byłabym bardzo zainteresowana na Priva
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 22:06   #355
psychosomatyczna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7
Dot.: Aqua Slim

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Jak długo byłaś na tej diecie dla takich rezultatów i poza kg czy duzo poszło w obwodach? Jak ogólnie oceniasz tą dietę?
Masz może jakieś przepisy, jesli tak to byłabym bardzo zainteresowana na Priva
na diecie bylam od pazdziernika tak mniej wiecej w polowie do konca grudnia. w swieta nie jadlam pieczywa i takich macznych produktow. przy mojej wadze i wzroscie bylo bardzo widac, moja mama ma 170 prawie wazyla przed pojsciem na diete 65 kg a do konca grudnia miala juz 58 na wadze. u mnie bylo to wiecej dlatego, ze wazylam 82kg, a po przerwaniu wazylam ok 72 kg. wlasciwie to nie jest dieta tylko tak jak south beach zmiana stylu odzywania sie. ale jest naprawde swietna. bardzo dlugo meczylam sie z utrata wagi, jestem strasznym lasuchem i podjadaczem a dzieki tej diecie skorczyl mi sie zoladek bardzo, nie mialam popedu na slodecze. aha i odchudzalam sie bez zadnych wspomagaczy, a cwiczenia ograniczalam do zajec wf-u w szkole : ) najlepsze jest to ze jezeli ktos nie umie sie obyc bez chleba sa przepisy na rozne placki zbozowo-pszenne i chlebki ktore bez problemu mozna zrobic samemu w domu i rano np tak jak ja do szkoly robilam sobie na nich kanapki. uciazliwe bylo tylko ze nie mozna jesc owocow. dieta podzielona jest na 4 fazy. pierwsza bialkowa, druga bialkowo-warzywna, trzecia stabilizacyjna i czwarta wyjsciowa. chudniesz ile chcesz. najlepiej sobie kupic ksiazke tego pana 'nie potrafie schudnac' tam sa wszystkie rzeczy ktore mozesz jesc a ktore nie.
np. na pierwszej fazie mozna bylo sobie zrobic jajecznice z cebulka tylko ze zamiast oleju uzywasz wody i uwiezcie mi bez oleju jest o wiele wiele lepsza. na przykladzie mojego taty moge powiedziec ze probowal zrzucic kg od ok 10 lat oczywiscie z efektem jojo. przeszedl przez diete jak burza i schudl ze 120 kg do 90 i trzyma wage caly czas : )

zapomnialam napisac. z rozmiaru 44 bez problemu mieszcze sie w rozmiar 38 (wiem dziwne to przy mojej aktualnej wadze ale tak jest ;D ). moja mama z 38 zeszla na 34-36. nie mam nigdzie obwislej skory, stosowalam zwykle balsamy nawilzajace, skora nie szarzeje i nie jest sucha jak po niektorych dietach. powiem nawet ze po wcinaniu nadmiaru surowych marchewek poprawil mi sie kolor skory : )

Edytowane przez psychosomatyczna
Czas edycji: 2010-03-29 o 22:11
psychosomatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 07:13   #356
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema
Dot.: Aqua Slim

Aqua slim ma za zadanie wyrównać poziom cukru we krwi. a za tym idzie to, że nie czujemy się głodni a tym bardziej nie mamy ochoty na słodycze. Ja nie piję dlatego, stanie się cud i schudnę, ale w moim przypadku działa jak lekarstwo. Skoro AS wyrównuje poziom cukru to w moim przypadku nie podnosi insuliny. a jak nie podnosi insuliny, nie żre tyle. Naprawdę nie żre tyle, nie podjadam pomiędzy posiłkami a przy problemach z insuliną jest to ciężkie. Nie podjadam słodyczy. A jak ktoś tyle nie żre kiedy nie powinien to schudnie.
Zastanawia mnie czy czasem firma która wypuściła to "cudo" na rynek nie robiła badań jak zachowuje się insulina po piciu AS ? Dla mnie to jest " lekarstwo" Meridia na mnie nie działała a to działa w 100 % tak jak bym chciała.

I prawdą jest, że przy diecie bez węglowodanów zjada się dużo więcej dotąd aż się najesz.

Jednak ja nie stosuję metody MM Montignaca. Jem wszystko co mi nie podniesie cukru.

Edytowane przez bochema
Czas edycji: 2010-03-30 o 07:16
bochema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 23:16   #357
mariolci
Rozeznanie
 
Avatar mariolci
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 545
Dot.: Aqua Slim

ja pije od jakiegos czasu juz ok 2 tygodnie i troszke cwicze i jem duzo mniej i waga troche skacze, ale ogolnie troszke chudne nie duzo bo ok 1,5 kg ale to zawsze cos, tym bardziej ze bardzo ciezko jest mi zzucic co kolwiek, dawniej jak wazylam ok 65 to przy jakim kolwiek odchudzaniu szybko tracilam na wadze a teraz jak waze 55 to za ciula nie moge zejsc szybko. a i jeszcze pytanie, kiedys pisalam ale nikt nie odpowiedzial, jak wyglada wasza woda po rozpuszczeniu aqua slim, bo mi sie calkowicie nie rozpuszcza, taki jakby osad zostaje na dnie biały ???? hmmm
mariolci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 08:00   #358
madzikrulezz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 52
Dot.: Aqua Slim

Cytat:
Napisane przez mariolci Pokaż wiadomość
ja pije od jakiegos czasu juz ok 2 tygodnie i troszke cwicze i jem duzo mniej i waga troche skacze, ale ogolnie troszke chudne nie duzo bo ok 1,5 kg ale to zawsze cos, tym bardziej ze bardzo ciezko jest mi zzucic co kolwiek, dawniej jak wazylam ok 65 to przy jakim kolwiek odchudzaniu szybko tracilam na wadze a teraz jak waze 55 to za ciula nie moge zejsc szybko. a i jeszcze pytanie, kiedys pisalam ale nikt nie odpowiedzial, jak wyglada wasza woda po rozpuszczeniu aqua slim, bo mi sie calkowicie nie rozpuszcza, taki jakby osad zostaje na dnie biały ???? hmmm
no właśnie parę pierwszych saszetek rozpuściło mi się fajnie i nie było osadu a teraz jakos też zostaje taki osad ale też nie wiem od czego to zależy niestety, a chętnie bym się dowiedziała
__________________
pamiętaj że 1minuta gniewu odbiera Ci 60 sekund szczęścia
madzikrulezz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 10:55   #359
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema
Dot.: Aqua Slim

Cytat:
Napisane przez madzikrulezz Pokaż wiadomość
no właśnie parę pierwszych saszetek rozpuściło mi się fajnie i nie było osadu a teraz jakos też zostaje taki osad ale też nie wiem od czego to zależy niestety, a chętnie bym się dowiedziała

O tym osadzie napisane jest na oficjalnej stronie Aqua slimu. Mnie jaokoś to nie przeszkadza
bochema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 11:17   #360
madzikrulezz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 52
Dot.: Aqua Slim

Cytat:
Napisane przez bochema Pokaż wiadomość
O tym osadzie napisane jest na oficjalnej stronie Aqua slimu. Mnie jaokoś to nie przeszkadza
a to nie czytałam, muszę nadrobić no mnie to też w sumie nie przeszkadza tak tylko z ciekawości zapytałam heh
__________________
pamiętaj że 1minuta gniewu odbiera Ci 60 sekund szczęścia
madzikrulezz jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-29 08:29:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:57.