udawany seks - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-19, 14:52   #1
robaczek17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19

udawany seks


czesc
Ja i mój chłopak kochalismy sie juz kilka razy ale ja nigdy wtedy nie czułam podniecenia,no moze delikatne nie mowiac juz o orgazmie,on sie stara jesli chodzi o pieszczoty gre wstepna itd.zachowuje sie wtedy jak kłoda,zednego rytmu zadnych doznan,i wyobrazam sobie jak on sie czuje gdy stara sie zebym cos poczuła a tu muka,nic.Inna sprawa jest jak to on mowi przy "seksie udawanym",ocierajac sie o siebie i pieszczac jestem maksymalnie podniecona i dochodze,on z reszta tez,bardzo mu sie to podoba ze reaguje na jego pieszczoty tylko dlaczego nie podczas seksu?wiecie cos na ten temat?
robaczek17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 14:55   #2
kwiatuszekk88
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszekk88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 263
Dot.: udawany seks

A może kiedy już jesteś tak maksymalnie podniecona pieszczotami niech on wejdzie w ciebie, może po prostu potrzebujesz długiej gry wstępnej
kwiatuszekk88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 15:04   #3
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: udawany seks

Ten żonaty chłopak?
Może się stresujesz, ze Was zona nakryje

a tak serio...to moze w psychice siedzi Ci ta cała sytuacja i poki się to nie rozwiąze to będziesz sie stresować i nigdy nie bedzie ok.
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 15:16   #4
Monifash34
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 235
Dot.: udawany seks

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Ten żonaty chłopak?
Może się stresujesz, ze Was zona nakryje

a tak serio...to moze w psychice siedzi Ci ta cała sytuacja i poki się to nie rozwiąze to będziesz sie stresować i nigdy nie bedzie ok.

Właśnie nie chłopak tylko kochanek.Oboje się stresujecie zaistniałą sytuacją i dlatego macie problemy z seksem!!!
__________________
Monika
Monifash34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 15:20   #5
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: udawany seks

Cytat:
Napisane przez Monifash34 Pokaż wiadomość
Właśnie nie chłopak tylko kochanek.Oboje się stresujecie zaistniałą sytuacją i dlatego macie problemy z seksem!!!
dobre, uśmiałam się
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 15:20   #6
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: udawany seks

Zbyt krótka gra wstepna albo stres.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 15:21   #7
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: udawany seks

Ja myślę, że to kwestia czysto techniczna. Przy tym "ocieraniu się" masz pieszczoną łechtaczkę, a przy stosunku nie. Tyle.

Przenoszę na Seks...
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-19, 15:33   #8
Monifash34
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 235
Dot.: udawany seks

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
dobre, uśmiałam się
no co? tak bywa
__________________
Monika
Monifash34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 15:39   #9
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: udawany seks

Cytat:
Napisane przez Monifash34 Pokaż wiadomość
no co? tak bywa
no bywa, bywa, to ze stresu, że zona się dowie
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 15:44   #10
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: udawany seks

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
dobre, uśmiałam się
Nie wiem, co w tym śmiesznego? Dziewczyna ma problem, a ty się śmiejesz. To, że jest kochanką żonatego faceta - nie jest śmieszne, to, że ma problem z seksem - również, więc o co chodzi?
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 15:47   #11
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: udawany seks

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Ja myślę, że to kwestia czysto techniczna. Przy tym "ocieraniu się" masz pieszczoną łechtaczkę, a przy stosunku nie. Tyle.

Przenoszę na Seks...
Też tak myślę. Też nieraz tak na 'grzecznie' łatwiej mnie podniecić, a nawet doprowadzić do orgazmu
Może to kwestia pozycji?
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-19, 15:49   #12
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: udawany seks

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
Nie wiem, co w tym śmiesznego? Dziewczyna ma problem, a ty się śmiejesz. To, że jest kochanką żonatego faceta - nie jest śmieszne, to, że ma problem z seksem - również, więc o co chodzi?
śmiałam się z odpowiedzi Monifash34, kochanka żonatego faceta, która ma problemy z sexem z tym żonatym facetem, dla mnie to jest zabawne i tyle , może dlatego, że właśnie takich kobiet nie toleruję.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 16:01   #13
Monifash34
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 235
Dot.: udawany seks

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
Nie wiem, co w tym śmiesznego? Dziewczyna ma problem, a ty się śmiejesz. To, że jest kochanką żonatego faceta - nie jest śmieszne, to, że ma problem z seksem - również, więc o co chodzi?
Owszem to nie jest śmieszne.Na pewno dla tej pary to jest problem.Wynika on z tego ,że obydwoje wiedzą,że zle robią.Facet poszukał sobie kochankę,ale żony nie ma zamiaru zostawić.Ech...

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
śmiałam się z odpowiedzi Monifash34, kochanka żonatego faceta, która ma problemy z sexem z tym żonatym facetem, dla mnie to jest zabawne i tyle , może dlatego, że właśnie takich kobiet nie toleruję.
Ja również nie toleruję takich przypadków
Dlatego ten fakt,że nie mają satysfakcji z seksu mnie śmieszy.Są po prostu zestresowani całą sytuacją w jakiej się znalezli i nie potrafią sie odprężyć.
__________________
Monika
Monifash34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 16:01   #14
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: udawany seks

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
śmiałam się z odpowiedzi Monifash34, kochanka żonatego faceta, która ma problemy z sexem z tym żonatym facetem, dla mnie to jest zabawne i tyle , może dlatego, że właśnie takich kobiet nie toleruję.
Tak, bardzo zabawne. Dziewczyna pisze o intymnych problemach, a ty się wyśmiewasz. To, że jest kochanką żonatego faceta nie oznacza, że nie jest człowiekiem i nie ma uczuć.
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 16:05   #15
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: udawany seks

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
Tak, bardzo zabawne. Dziewczyna pisze o intymnych problemach, a ty się wyśmiewasz. To, że jest kochanką żonatego faceta nie oznacza, że nie jest człowiekiem i nie ma uczuć.
ale mówi o niej wystarczająco dużo negatywnych rzeczy, np. to, że uczucia żony tego faceta miała gdzieś
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 16:08   #16
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: udawany seks

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
ale mówi o niej wystarczająco dużo negatywnych rzeczy, np. to, że uczucia żony tego faceta miała gdzieś
I dlatego trzeba postępować tak jak ona? Skopać czyjeś uczucia, gdy ktoś się wywnętrza?
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 16:16   #17
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: udawany seks

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
I dlatego trzeba postępować tak jak ona? Skopać czyjeś uczucia, gdy ktoś się wywnętrza?
autorka wątku pisząc raz o swoim żonatym facecie, a później o seksie z nim chyba nie spodziewała się pochwał i głaskania po główce, mam takie zdanie a nie inne, bo nie toleruje rozwalania małżeństw
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 16:21   #18
robaczek17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19
Dot.: udawany seks

wiecie co nie prosiłam o komentowanie mojego pierwszego watku tylko prosiłam o rade bo mam problem ale widze tylko niektóre z was na to zwróciła uwage
robaczek17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 16:22   #19
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: udawany seks

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
autorka wątku pisząc raz o swoim żonatym facecie, a później o seksie z nim chyba nie spodziewała się pochwał i głaskania po główce, mam takie zdanie a nie inne, bo nie toleruje rozwalania małżeństw
Na pewno spodziewała się, że ktoś się z niej będzie wyśmiewał szczególnie na forum intymnym.
Każdy ma jakieś zdanie...
Do tego, żeby rozwalić czyjeś małżeństwo nie wystarczy jedna osoba.

Gratuluję taktu.
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-19, 16:26   #20
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: udawany seks

Po pierwsze autorko wątku zastanów się, czy to tak powinno wyglądać.

Sporo stresów, coś cię jednak uwiera w tej całej sytuacji, że masz takie problemy.

Rozwiązując problemy obyczajowe powinnaś rozwiazać i ten, to transakcja łączona.

Chyba, że to nie ten i nie umie sobie poradzić z Twoim ciałem. Może on za bardzo skupia się na sobie? Wiesz, jak ktoś jest egoistą w normalnym życiu, to i spora szansa, że i w sferze intymnej będzie chciał tylko brać...

Ja zazwyczaj nie udzielam się na seksie, ale uważam, że Twój problem nie jest natury seksualnej tylko emocjonalnej
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 18:36   #21
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: udawany seks

Autorko wątku

Jesteś z żonatym mężczyzną, tzn. jesteś jego kochanką, on Twoim kochankiem i nie układa Wam się w seksie. To jaki jest sens bycia ze sobą?!?! nie lepiej znaleźć sobie kogoś wolnego, kogo pokochasz i kto Cię pokocha a nie tylko będzie się Tobą zabawiał?
To co teraz robisz można porównać do tego, jakbyś chodziła do fryzjera, który zawsze Cię źle strzyże, a Ty usilnie dalej do niego chodzisz, mimo, że każdy Ci mówi, że masz okropną fryzurę
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 07:38   #22
monikaja
Raczkowanie
 
Avatar monikaja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 91
Dot.: udawany seks

Do Robaczka17 :
Słuchaj, jeśli chodzi o sex:
to widocznie potrzebujesz takiej gry wstępnej jak pocieranie itp. Jeśli będziesz już podniecona maxmalnie, dopiero wtedy się kochajcie. Może wtedy też pieścić cię ręką. Musisz mu tylko powiedzieć co sprawia ci przyjemność.
A jeśli chodzi o ten twój związek:
to jeśli cię to męczy, daj mu warunek. Nie możecie ciągnąć tego w nieskończoność. Pamiętaj on ma żonę .....
A może tolerujesz, kiedy mąż zdradza żonę ( to możesz byc Ty .... )
A jak będziesz już z nim w legalnym związku, znów znajdzie se kochankę i będziesz tak samo oszukiwana jak ona.
Będzie ci to pasować ..... ?
Pomyśl..... oszukiwane jesteście przez jednego faceta, jemu pasuje, ze ma dwie ..... Jesteś przekonana, ze mu sie nie ukłąda w związku z żoną, czy tylko tak mówi .....
Widziałaś ich kiedyś razem ? Jak sie zachowywali ?
Opisz, jak możesz ......
monikaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 09:34   #23
robaczek17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19
Dot.: udawany seks

Cytat:
Napisane przez monikaja Pokaż wiadomość
Do Robaczka17 :
Słuchaj, jeśli chodzi o sex:
to widocznie potrzebujesz takiej gry wstępnej jak pocieranie itp. Jeśli będziesz już podniecona maxmalnie, dopiero wtedy się kochajcie. Może wtedy też pieścić cię ręką. Musisz mu tylko powiedzieć co sprawia ci przyjemność.
A jeśli chodzi o ten twój związek:
to jeśli cię to męczy, daj mu warunek. Nie możecie ciągnąć tego w nieskończoność. Pamiętaj on ma żonę .....
A może tolerujesz, kiedy mąż zdradza żonę ( to możesz byc Ty .... )
A jak będziesz już z nim w legalnym związku, znów znajdzie se kochankę i będziesz tak samo oszukiwana jak ona.
Będzie ci to pasować ..... ?
Pomyśl..... oszukiwane jesteście przez jednego faceta, jemu pasuje, ze ma dwie ..... Jesteś przekonana, ze mu sie nie ukłąda w związku z żoną, czy tylko tak mówi .....
Widziałaś ich kiedyś razem ? Jak sie zachowywali ?
Opisz, jak możesz ......
widziałam na festynie z daleka,on stał gadał z kolega a ona z daleka tylkiem do niego odwrocona i idac było zdenerwowanie na jej twarzy.dałam mu warunek wczoraj.ma MIESIĄC do załatwienia spraw,nie spotykamy sie przez ten czas,jesli tego nie zrobi kategoryczny konic.dowiem sie dopiero za miesiąc co naprawde czuł i mysłał przez cały czas
robaczek17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 12:22   #24
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: udawany seks

Cytat:
Napisane przez robaczek17 Pokaż wiadomość
widziałam na festynie z daleka,on stał gadał z kolega a ona z daleka tylkiem do niego odwrocona i idac było zdenerwowanie na jej twarzy.dałam mu warunek wczoraj.ma MIESIĄC do załatwienia spraw,nie spotykamy sie przez ten czas,jesli tego nie zrobi kategoryczny konic.dowiem sie dopiero za miesiąc co naprawde czuł i mysłał przez cały czas
I zaufasz mężczyźnie, który z premedytacją zdradza żonę, że będzie Ci wierny? Że weźmie z Tobą ślub i nigdy nie zakręci do młodszej i atrakcyjniejszej na boku? i że zacznie Tobie dogadzać w łóżku, a nie tylko sobie?
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 13:00   #25
TeQuiero
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 168
Dot.: udawany seks

No właśnie chyba potrzebna tu jest dłuższa gra wstępna...
__________________

I will always love you.
You, my darling you
....
TeQuiero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 21:25   #26
Blondyna20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: **KaToWiCe**
Wiadomości: 5 313
GG do Blondyna20
Dot.: udawany seks

Jak dla mnie to przesadzacie,dziewczyna pyta o radę w związku z sexem.A nie pyta o wasza opinię na temat jej związku,przynajmniej nie na tym wątku.
Ja też nie toleruję takiego zachowania i mam swoje zdanie na ten temat,ale nie widzę powodu od razu do wyśmiewania się czy negowania takiej osoby.
Jak dla mnie to mógłby byc to nawet kościelny że tak powiem...to jej sprawa,odbiegacie od tematu niepotrzebnie
Blondyna20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 12:47   #27
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: udawany seks

Cytat:
Napisane przez Blondyna20 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to przesadzacie,dziewczyna pyta o radę w związku z sexem.A nie pyta o wasza opinię na temat jej związku,przynajmniej nie na tym wątku.
Ja też nie toleruję takiego zachowania i mam swoje zdanie na ten temat,ale nie widzę powodu od razu do wyśmiewania się czy negowania takiej osoby.
Jak dla mnie to mógłby byc to nawet kościelny że tak powiem...to jej sprawa,odbiegacie od tematu niepotrzebnie
A tam to się wszystko ze sobą łączy moim zdaniem.
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 07:23   #28
monikaja
Raczkowanie
 
Avatar monikaja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 91
Dot.: udawany seks

Cytat:
Napisane przez robaczek17 Pokaż wiadomość
widziałam na festynie z daleka,on stał gadał z kolega a ona z daleka tylkiem do niego odwrocona i idac było zdenerwowanie na jej twarzy.dałam mu warunek wczoraj.ma MIESIĄC do załatwienia spraw,nie spotykamy sie przez ten czas,jesli tego nie zrobi kategoryczny konic.dowiem sie dopiero za miesiąc co naprawde czuł i mysłał przez cały czas
Widzę, że zrobiłaś krok do przodu !!!!!
Wiesz, tu nie chodzi tylko o tamten związek, ale też o Ciebie. Zasługujesz na kogoś, kto jest tylko dla Ciebie i o Ciebie się troszczy.
A nie wiecznie ustępować innej. Każdemu może małżeństwo się nie udać, wiec nie neguję Twojego zachowania.
Ale musisz coś z tym zrobić.
A mają dzieci ?
monikaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 15:50   #29
robaczek17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19
Dot.: udawany seks

Cytat:
Napisane przez monikaja Pokaż wiadomość
Widzę, że zrobiłaś krok do przodu !!!!!
Wiesz, tu nie chodzi tylko o tamten związek, ale też o Ciebie. Zasługujesz na kogoś, kto jest tylko dla Ciebie i o Ciebie się troszczy.
A nie wiecznie ustępować innej. Każdemu może małżeństwo się nie udać, wiec nie neguję Twojego zachowania.
Ale musisz coś z tym zrobić.
A mają dzieci ?


nie nie maja dzieci
robaczek17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:36.