Makijaż dla nastolatki - zbiorczy. - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Jakiego kosmetyku powinnam używac na codzień
tusz do rzęs 182 71,65%
cienie + tusz do rzęs 14 5,51%
kredka 13 5,12%
tylko podkład 45 17,72%
Głosujący: 254. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-20, 17:24   #601
m_adzia
Raczkowanie
 
Avatar m_adzia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 72
Dot.: podkład dla nastolatki

asik123456789, tak - płynną.
__________________
Uwielbiać to mało; to jedynie nakręcać swe pożądanie
m_adzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 15:59   #602
BulnaJJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 10
Dot.: podkład dla nastolatki

Revlon colorstay - skóra mieszana / tłusta, jak dla mnie od lat najlepszy.
BulnaJJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 17:19   #603
IzaS
Raczkowanie
 
Avatar IzaS
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 250
Dot.: podkład dla nastolatki

A może kuleczki?? Podobno są dużo lepsze od podkładu.

To i ja dorzucę swoje 3 grosze:
mam problem z podkładem, bo jak się maluję rano wszystko jest ok, a w ciągu dnia od podkładu robią mi się plamki (podkład się wyciera, rozmazuje...i stąd te plamki). Nie będę co 2 lekcje łaziła do łazienki i malowała się podkładem Mama poleca mi krem brązujący do twarzy, bo nie będę wtedy taka blada, więc podkład nie będzie mi potrzebny. Zainwestowałam również w kuleczki z Oriflame, wiele osób dobrze się o nim wypowiada....
Dodam, że podkładu używam dlatego, bo jestem strasznie blada i chcę być ciemniejsza, a i niektóre wypryski są mniej widoczne (ale od czego jest korektor...) Myślę, że mogłabym zrezygnować z podkładu, skoro nie spełniają one moich oczekiwań... Tak więc krem brązujący i kuleczki na policzki to dobry pomysł?
IzaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 18:30   #604
m_adzia
Raczkowanie
 
Avatar m_adzia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 72
Dot.: podkład dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez IzaS Pokaż wiadomość
mam problem z podkładem, bo jak się maluję rano wszystko jest ok, a w ciągu dnia od podkładu robią mi się plamki (podkład się wyciera, rozmazuje...i stąd te plamki).
Moze nakladasz podklad od razu po kremie czy cos w tym stylu

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

BulnaJJ czytalam o nim, pytalam w drogerii - faktycznie ma dobre recenzje,ale jest jak mocno kryjacy. Szukam czegos delikatniejszego
__________________
Uwielbiać to mało; to jedynie nakręcać swe pożądanie
m_adzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 18:34   #605
wata pomidorowa
Rozeznanie
 
Avatar wata pomidorowa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 584
Dot.: podkład dla nastolatki

bourjois 10 hour sleep effect - b. delikatny podklad, ktory wyrownuje koloryt i sprawia wrazenie ogólnie rozpromienionej cery polecam
__________________
They only want you when you're seventeen!


wata pomidorowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 19:02   #606
BulnaJJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 10
Dot.: podkład dla nastolatki

Zobacz podkład DAX /drogeria Natura, Rosman/ - nie pamiętam nazwy, wyrównuje koloryt skóry, łatwo się rozprowadza i jest lekki, zawiera silikon /taki jak w bazach wygładzających/ wystarcza minimialna ilość do pokrycia całej twarzy, dlatego nie ma efektu maski. No i przez ten silikon dłużej się utrzyma. Niestety bardzo mała paleta kolorystyczna.
BulnaJJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 20:10   #607
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: podkład dla nastolatki

Ja używam podkładu Bella z pompką i wydaje mi się, że jest dobry. Nie kryje zbyt mocno, ale wystarczająco. Nie wysusza skórek. Jest fajny
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-21, 22:48   #608
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: podkład dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez IzaS Pokaż wiadomość
A może kuleczki?? Podobno są dużo lepsze od podkładu.

To i ja dorzucę swoje 3 grosze:
mam problem z podkładem, bo jak się maluję rano wszystko jest ok, a w ciągu dnia od podkładu robią mi się plamki (podkład się wyciera, rozmazuje...i stąd te plamki). Nie będę co 2 lekcje łaziła do łazienki i malowała się podkładem Mama poleca mi krem brązujący do twarzy, bo nie będę wtedy taka blada, więc podkład nie będzie mi potrzebny. Zainwestowałam również w kuleczki z Oriflame, wiele osób dobrze się o nim wypowiada....
Dodam, że podkładu używam dlatego, bo jestem strasznie blada i chcę być ciemniejsza, a i niektóre wypryski są mniej widoczne (ale od czego jest korektor...) Myślę, że mogłabym zrezygnować z podkładu, skoro nie spełniają one moich oczekiwań... Tak więc krem brązujący i kuleczki na policzki to dobry pomysł?

O jeju nie rob tego. To normalne, ze sa plamki skoro masz zle dobrany odcien podkladu. Podklad nie lsuzy do przyciemniania. Musi byc taki sam odcien co skory. Inaczej to wyglada brzydko i sztucznie. Polecam uzyc samoopalacza i dopiero na opalona skore opalony odcien podkladu-dobrany oczywiscie. Wtedy nie bedzie problemu bladosci i problemu plam. Bedzie tylko ladna cera
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 14:54   #609
IzaS
Raczkowanie
 
Avatar IzaS
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 250
Dot.: podkład dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez m_adzia Pokaż wiadomość
Moze nakladasz podklad od razu po kremie czy cos w tym stylu

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

BulnaJJ czytalam o nim, pytalam w drogerii - faktycznie ma dobre recenzje,ale jest jak mocno kryjacy. Szukam czegos delikatniejszego
nie, bo nie stosuję rano kremu, chyba że mam bardzo suchą skórę, ale wtedy podkład stosuję jakieś pół godziny po kremie.

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
O jeju nie rob tego. To normalne, ze sa plamki skoro masz zle dobrany odcien podkladu. Podklad nie lsuzy do przyciemniania. Musi byc taki sam odcien co skory. Inaczej to wyglada brzydko i sztucznie. Polecam uzyc samoopalacza i dopiero na opalona skore opalony odcien podkladu-dobrany oczywiscie. Wtedy nie bedzie problemu bladosci i problemu plam. Bedzie tylko ladna cera
mam bardzo dobry odcień podkładu!!! nie jest za ciemny, a podkład powinien być niewiele ciemniejszy od skóry.
IzaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 15:08   #610
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: podkład dla nastolatki

Dlaczego od razu sie tak unosisz, jeszcze wobec kogos kto chce pomoc ...
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 16:04   #611
kamalaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 446
Dot.: podkład dla nastolatki

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=5349 jezeli masz problemowa i tlusta cerę to panstic max factora polecam- http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=5364

Edytowane przez kamalaska
Czas edycji: 2009-05-23 o 16:06
kamalaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-23, 16:14   #612
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: podkład dla nastolatki

Nigdy w zyciu dla mlodej cery panstick. On jest dobry jako korektor. Jest ciezki, mocno kryjacy, przy tlustej cerze bedzie sie wazyl i splywal, ...
Ma dobre recenzje na KWC ale jeszcze raz podkresle ze jako korektor.
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 16:27   #613
kamalaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 446
Dot.: podkład dla nastolatki

tak? a ja go używam, i nic mi nie spływa, to mój KWC, polecam go każdemu, a nawet świetnie matuje, zwlaszcza młodą-przetłuszczoną cerę z problemami, która jest tak charakterystyczna dla mlodych dziewczyn dzisiaj bez obaw, nic się nie zrobi<font color="Silver">

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------
kamalaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 19:17   #614
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: podkład dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez kamalaska Pokaż wiadomość
tak? a ja go używam, i nic mi nie spływa, to mój KWC, polecam go każdemu, a nawet świetnie matuje, zwlaszcza młodą-przetłuszczoną cerę z problemami, która jest tak charakterystyczna dla mlodych dziewczyn dzisiaj bez obaw, nic się nie zrobi<font color="Silver">

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------
Jesli ty jestes zadowolona i tobie odpowiada to bardzo sie ciesze, jednak ciagle uwazam ze jest on dosc ciezkim podkladem. Autorka pisze ze nie ma wiekszych problemow z cera, wiec tak mocno kamuflujacy podklad jest jej zbedny. Zreszta tak kryjacy,ciezki podklad dla 16-latki ?!

Edytowane przez feelin_soo_me
Czas edycji: 2009-05-23 o 19:22 Powód: p
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 19:26   #615
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: podkład dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez IzaS Pokaż wiadomość


mam bardzo dobry odcień podkładu!!! nie jest za ciemny, a podkład powinien być niewiele ciemniejszy od skóry.
Podkład powinien był identyczny jak skóra albo odrobinę jaśniejszy. I nie krzycz, bo Asik dobrze pisze To, że postawisz trzy wykrzykniki nie sprawi, że będziesz miała rację. Z resztą sama napisałaś, że:
Cytat:
Napisane przez IzaS Pokaż wiadomość
Dodam, że podkładu używam dlatego, bo jestem strasznie blada i chcę być ciemniejsza
Dobrze dobrany podkład nie sprawia, że wydajesz się być bardziej opalona.


A co do tematu: może podkłady w musie? Mi nie pasują, bo mam suchą cerę, ale dla mieszanej powinny być dobre A do tego są lekkie, więc nie tworzą efektu maski. Jeszcze na myśl mi przyszedł krem koloryzujący. Jeszcze nie używałam żadnego, ale planuję kupić na wakacje. Podobno daje bardzo ładny, naturalny efekt.
Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 14:20   #616
m_adzia
Raczkowanie
 
Avatar m_adzia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 72
Dot.: podkład dla nastolatki

Ooo widzę, że wątek się rozwija

Co do podkładu/pudru czy Bóg wie czego do twarzy - najważniejsze, żeby nie zatykał porów...
__________________
Uwielbiać to mało; to jedynie nakręcać swe pożądanie
m_adzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 19:23   #617
IzaS
Raczkowanie
 
Avatar IzaS
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 250
Dot.: podkład dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
Dlaczego od razu sie tak unosisz, jeszcze wobec kogos kto chce pomoc ...
Nie unoszę się wolę jednak jak mi się nie wmawia różnych rzeczy. a plamek nie mam od podkładu, tylko od jego braku (to tak jakbym się spociła, wtedy się podkład od potu rozmazuje, są plamki. ale tak nie jest, po prostu się ściera, jest za mało trwały) powiem wam jak mój eksperyment z kulkami
IzaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 19:41   #618
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: podkład dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez IzaS Pokaż wiadomość
Nie unoszę się wolę jednak jak mi się nie wmawia różnych rzeczy. a plamek nie mam od podkładu, tylko od jego braku (to tak jakbym się spociła, wtedy się podkład od potu rozmazuje, są plamki. ale tak nie jest, po prostu się ściera, jest za mało trwały) powiem wam jak mój eksperyment z kulkami
Skoro zatem piszesz, ze jego wada polega na tym, ze nie jest trwaly to po co pytasz co z nim jest nie tak?
Skoro podklad Ci sie maze to oznacza przewaznie 4 rzeczy: nie jest zbyt dobrej jakosci, nakladasz go w zly sposob, podklad jest zle dobrany do Twojej cery, nie fixujesz twarzy sypkim pudrem dla utwalenia podkladu. Prowadzi to do ogolnej konkuzji, ze niezbyt dobrze opanowalas sztuke makijazu. Z tego co piszesz jestes mloda, zdazysz sie tego nauczyc. Nie warto sie jednak oburzac na osoby, ktore chca Ci pomoc (o pomoc sama poprosilas) i znaja sie na tym lepiej od Ciebie. Podklad w zadnym wypadku nie powinien byc ciemniejszy niz odcien skory. Dochodzi wtedy do sytuacji, ze ciemna twarz od jasniejszej szyji odznacza okropna krecha przy linii brody lub plamy na szyji. Chesz by ciemniejsza? Samoopalacz. Wtedy do skory po samoopalaczu dobierz podklad. Podklad nie sluzy do przyciemnienia twarzy - to podstawowa zasada.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 19:55   #619
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: makijaż dla nastolatki

Wyszukiwarka forum i katalog KWC na serio nie gryzą.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-25, 22:18   #620
jula4488
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: śląsk :D
Wiadomości: 11
GG do jula4488 Send a message via Skype™ to jula4488
Dot.: makijaż dla nastolatki

mam 15 lat używam lekkiego podkładu i korektora (skóra bardzo się przetłuszcza i błyszczy) brązowej lub (ostatni zakup) granatowej kredki tuszu i różu (cień od święta ) czy ten makijaż jest w miarę odpowiedni dla mnie?
jula4488 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 17:14   #621
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: makijaż dla nastolatki

róż też codziennie?
do szkoły bym zrezygnowała z malowania się kredką i różem
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 17:19   #622
CzarnaLandrynka
Rozeznanie
 
Avatar CzarnaLandrynka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 779
Dot.: makijaż dla nastolatki

W zależności czy to jest make-up-no-make-up, czy krechy/placki widoczne z odległości kilometra...
__________________
zdrowe odżywianie → ładna cera → nauka, nauka - LO czeka!

Ograniczamy kupowanie mazideł do ust i zużywamy stare!
kupionych - 1
zużytych - 1


House Addict.
Poniedziałek, wtorek, środa, House, piątek, sobota, niedziela.
CzarnaLandrynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 18:09   #623
jula4488
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: śląsk :D
Wiadomości: 11
GG do jula4488 Send a message via Skype™ to jula4488
Dot.: makijaż dla nastolatki

nie różu nie używam zawsze , kredki rysuję delikatnie a podkład- minimalna ilość :
jula4488 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 23:33   #624
liQidream
Raczkowanie
 
Avatar liQidream
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 189
Dot.: makijaz dla nastolatek

Ja nakładam lekki makijaż. Lekko pudruję twarz, żeby była matowa. Nakładam czarny tusz. Ewentualnie jakąś ochronną pomadkę.
Ogólnie to mój makijaż tylko na tym polega. Jeśli wyjdę na imprezę, dyskotekę, to ewentualnie podkreślam oczy cieniem. Nigdy nie lubiałam
" tapeciar ", które nakładają pełno pudru i myślą, że tego nie widać. Niektóre nawet nakładają na szyje, żeby się nie wyróżniała jednak to nie działa. Szyja - jak to szyja, poci się, a wraz z potem cały puder się zmywa, i wygląda to jeszcze gorzej, niż jakby w ogóle nie dała.
Dlatego absolutnie nie dawajcie pudru na szyję. Nie jest to dobry pomysł.
liQidream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 00:18   #625
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: makijaz dla nastolatek

Malowanie się w młodym wieku to proszenie się o przedwczesną starość skóry.
Zwłaszcza,że kosmetyki kolorowe zawierają masę konserwantów, które wnikają w skórę i często kumulują się w organizmie.
W mojej rodzinie jest sporo lekarzy.Jeden z nich powiedział mi ,że od 3 ostatnich lat ma klientki w wieku 30 lat , który twarz nadaje się do liftingu a jeszcze parę lat temu tego typu kondycję skóry miały jego pacjentki wieku 60 lat.
Sama mam 28 lat, do 21 roku życia nie malowałam się wcale,kupowałam tylko delikatne kosmetyki pielęgnacyjne, zero solarium itp.i mam teraz taką skórę jaką miałam w wieku 16 lat.Za to na ulicy często widuję 20 latki, a nawet 18 latki ze skórą 30-40 latki.Teraz już wiem skąd się biorą.
Pamiętajcie,ze skórę ma się jedną , na całe życie.

---------- Dopisano o 01:18 ---------- Poprzedni post napisano o 01:13 ----------

Cytat:
Napisane przez miracle567 Pokaż wiadomość
Ja w liceum się maluję, chętnie bym zrezygnowała z podkładu i pudru, ale w moim przypadku (cera wrażliwa i ze skłonnnością do rozszerzonych naczynek) nie byłoby to najlepszym pomysłem. Oczy-kredka na górnej powiece i tusz do rzęs, delikatnie podkreślone dolne rzęsy, może błyszczyk lub pomadka i to tyle. Jeśli mam zamiar zaszaleć z makijażem to poza szkołą
Jak masz cerę naczynkową to głupim pomysłem jest ukrywanie jej pod podkładem i pudrem-bo ją normalnie przegrzewasz i nie dajesz jej oddychać i męczysz naczynka i pękają jeszcze intensywniej.
Jak ktoś ma cerę naczynkową to trzeba ją leczyć dermokosmetykami a nie dusić pod tapetą.Wiem jak to jest bo sama mam taką cerę.
Lepiej sięgnij po serie apteczne-Flos Lek,Avene, Pharmaceris do cery naczynkowej zamiast męczyć skórę i zamiatać problem pod dywan.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 14:38   #626
Naaataaaleczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Naaataaaleczkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zach. Polski
Wiadomości: 3 864
Dot.: Kosmetyki dla nastolatki

ja używam kosmetyków wielu firm, ale ostatnio podpasowała mi ESSENCE
tanie, czasem naprawde ładne, zazwyczaj trwałe. zależy też z której limitowanki, nie każda mi się podobała, ale większość tak
mam też kilka rzeczy MANHATTAN, więc to też bym poleciła ^^
RIMMEL, wg. mnie niekoniecznie nadaje się dla nastolatek.
__________________
"Zrozum siebie i noś mniej.
Najlepszym sposobem, żeby się ubrać, jest dążenie do eleganckiej prostoty."
G. Armani




http://pajacyk.pl/
http://pustamiska.pl/
Naaataaaleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 19:28   #627
NatiXD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4
Wink Dot.: jaki podkład dla nastolatki?

Ja mam ten sam problem z podkładami.
wypróbowałam już chyba każdy z miss sporty.
i jeden z avonu.
Uzywam najjaśniejszych kolorów.
jak dla mnie to te podkłady trzymały sie około 2 godz.
odradzała bym je.
teraz używam mousse z Bell ( satin matt mousse) jak dla mnie perfect
jeszcze na to nakładam puder rimmel stay matte.
NatiXD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 13:01   #628
treeth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 152
Dot.: jaki podkład dla nastolatki?

Mam prośbę!! Jestem nastolatką, a używałam już kilku podkładów.
Wszytskie Nivea są beznadziejne, tak samo under twenty i wszystkie z serii 'dla nastolatek'. Niektóre poprostu nie trzymają, inne zatykają pory, po innych skóra świeci sie po godzinie, powstają smugi.
Chcę by podkład był delikatny, naturalny, ale dobrze matujący i wyrównujący kolor skóry na twarzy.

Ostatnio próbowałam Clinique w płynie 003, jak dla mnie rewelacyjny, no ale niestety nie bedę kupowała 30 ml za 80 zł

Jaki konkretnie polecacie?
Chciałabym abyście możliwie podały mi też kolor dobrego podkładu, prawie zawsze używałam 03, sand itp. ale niektóre mają dziwną numerację, a niestety nie mam możliwości przetestowania go na skórze twarzy w sklepie. Na podkład ( najlepiej w płynie ) moge wydać ( juz naprawdę maksymalnie ) do 50 zł .

Bardzo proszę o pomoc!!!!
mam już dość zatkanych porów i smug po taniej Nivei ( którą ostatnio, niestety kupiłam )

Edytowane przez treeth
Czas edycji: 2009-10-11 o 13:03
treeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 12:53   #629
treeth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 152
Dot.: jaki podkład dla nastolatki?

.

Edytowane przez treeth
Czas edycji: 2010-05-07 o 15:47
treeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 14:01   #630
Nadine94
Raczkowanie
 
Avatar Nadine94
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 315
GG do Nadine94
Dot.: jaki podkład dla nastolatki?

Heh ma podobne problemy jak wy tylko, ze moja skóra dość mocno "świeci". Słyszałam, że Ziaja Nuno sa dobre antybakteryjne i podobno dobrze kryją, ale może ktoś bardziej doświadczony się wypowie... Co poleciłybyście właśnie do takiej świecącej cery? Może matujący Lirene? Tak go chocolate_brown zachwalała Dzięki z góry
__________________

* Przyzwyczajam się do bycia Maleństwem...


* Bloguję... czasami >klik<
Nadine94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-11 17:26:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:16.