Tri-Regol moje nowe tabletki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-22, 19:40   #1
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965

Tri-Regol moje nowe tabletki


Witam nie znalazłam na forum wzmianki o Tri-regolu . Otóż mój ginekolog przepisał mi ta tabletki i mam je zacząć po 7 dniowej przerwie . Wcześniej Brałam Cilest a potem Yaminelle po których miałam mnóstwo skutków ubocznych (migreny , mdłości , suchość w pochwie , bóle brzucha , brak ochoty na seks) Ginekolog powiedział , że to dlatego , że jestem typem kobiety estrogenowej i każde wahnięcie w hormonach powoduje masę skutków ubocznych i że to moja ostatnia próba , że tabletki to nie dla mnie . Powiedzcie mi proszę czy któraś z was miała podobny problem ?? I czy te tabletki jej pomogły ?? Bardzo się boję , że będę musiała całkiem odstawić tabletki ;/
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 10:02   #2
xseniaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 121
Dot.: Tri-Regol moje nowe tabletki

Kiedys w przeszlosci jak bylam 20 latka bralam trinovum,i triquilar,one tez sa trojfazowe,bardzo dobrze je tolerowalam.Teraz biore qaira ale zobaczymy jak bede sie po nich czula.ja po trinovum nie przytylam nie mialam zadnych skutkow ubocznych,bralam je przez 4 lata.Triquilar przez 2 lata a potem byla przerwa i dzidzia.

Edytowane przez xseniaa
Czas edycji: 2010-09-23 o 10:07
xseniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 10:55   #3
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Tri-Regol moje nowe tabletki

Cytat:
Napisane przez xseniaa Pokaż wiadomość
Kiedys w przeszlosci jak bylam 20 latka bralam trinovum,i triquilar,one tez sa trojfazowe,bardzo dobrze je tolerowalam.Teraz biore qaira ale zobaczymy jak bede sie po nich czula.ja po trinovum nie przytylam nie mialam zadnych skutkow ubocznych,bralam je przez 4 lata.Triquilar przez 2 lata a potem byla przerwa i dzidzia.
A czyli wszystko dobrze Muszę być dobrej myśli , bo poprzednie tabletki nie były zbyt dobre mimo ze były drogie strasznie ;/ te są tańsze mimo , że z tego co Gin powiedział o wiele lepsze Podejrzane trochę
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 12:25   #4
xseniaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 121
Dot.: Tri-Regol moje nowe tabletki

W moich czasach byly drogie(92rok)i takze sie martwilam bo byly nowosciaa teraz zastanawiam sie zeby wlasnie do nich wrocic,ja z Q mi nie wypali.
xseniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 15:42   #5
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Tri-Regol moje nowe tabletki

Ponad 2 lata temu je brałam, ginekolog mówiła że te są podobno najlepsze bo po nich najmniej kobiet się skarży że coś jest nie tak. Mi niestety nie posłużyły bo miałam od nich okropne gule podskórne których się nawet wycisnąć nie dało. I przez to przestałam je brać.
__________________
Po prostu Gośka
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 14:44   #6
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Tri-Regol moje nowe tabletki

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
Ponad 2 lata temu je brałam, ginekolog mówiła że te są podobno najlepsze bo po nich najmniej kobiet się skarży że coś jest nie tak. Mi niestety nie posłużyły bo miałam od nich okropne gule podskórne których się nawet wycisnąć nie dało. I przez to przestałam je brać.
No ja największe skutki uboczne mam właśnie po tych naj prostrzych . Mam nadzieje ,że po tych właśnie będzie lepiej z tego co mówił gin to mają imitować cykl . A jak nie polepszy się to najwyżej wrócę do prezerwatyw;/
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 15:21   #7
adorable
Raczkowanie
 
Avatar adorable
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 108
Dot.: Tri-Regol moje nowe tabletki

moja lekarka zmieniła mi yaz na tri-regol właśnie i mam pytanko do dziewczyn, które może też przechodziły na tri-regol z innych tabletek. Ulotka mówi żeby pierwszą tabletkę tri-regolu przyjąć po skończeniu tabletek z substacjami czynnymi z poprzedniego opakowania lub najpóżniej tuż po przyjęciu 4 tabletek placebo. Natomiast gin powiedziała ze mam przyjąć yaz do końca, zaczekać na krwawienie i dopiero tri-regol w pierwszy dzień krwawienia. i bądź tu mądry człowieku
adorable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-18, 21:14   #8
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Tri-Regol moje nowe tabletki

Odkopuje wątek po pół roku brania Qlairy dostałam dziś receptę na Tri-Regol (muszę zmienić bo ciągle mam plamienia). Czy któraś z was bierze/brała te tabletki i może coś powiedzieć o ich wpływie na cerę i tycie?
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-18 22:14:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:58.