"Bydlo" na slubie - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-25, 09:26   #91
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: "Bydlo" na slubie

Cytat:
Napisane przez Teje Pokaż wiadomość
U nas tak naprawdę trochę nieprzyjemnie się zrobiło przez głupie komentarze pań w USC. Bo paniom widocznei potwornie przeszkadzało, że nie jestem ubrana w białą suknię, tylko w bardzo kolorowe ciuchy ( sukienek slubnych się w żyiu nanosiąłm z racji zawodu i miałam dość, poza tym, kiepsko mi się kojarzą, a jestem z pochodzenia tajką, więc się troche inspirowałam tradycyjna moda ślubną, a troche po prostu moją miłością do kolorów). Panion nie podobali się też nasi goście, to, że moj mąż nie zareagował , jak mówiąłm, że zostaję przy swoim nazwsiku, to, ze wiedziały, że slubu kościelnego nie będzie, to, że panna młoda jest azjtaką, to że jestem młodsza od mężą i to sporo, to, że to na pewno dla papieró ( a od lat mam poslkie obywatelstwo). Myślałam, że je zamorduję... Bo w sumie wspomnienia ze slubu takie sobie przez to mam...
Bardzo ci wspolczuje.. i pomyslec, ze ludzie moga tak zniszczyc nam ten najpiekniejszy dzien w zyciu swoim zawistnym gadaniem..
Przykro mi bardzo!
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 10:49   #92
AneczkaKoziol
Raczkowanie
 
Avatar AneczkaKoziol
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 213
Dot.: "Bydlo" na slubie

Heh - to do mojej mamy przyszedł sąsiad z petycją do podpisania z prośbą do administracji bloku o "wyrzucenie murzynów" (młode małżeństwo - z mieszkania które kupili chyba 2 miesiące przed moją mamą - bo wszystkie tam są własnościowe). Ale na "pocieszenie" powiem że my mamy problemy z obecnymi sąsiadami bo "dzieci się boją długich włosów mojego narzeczonego, to spokojny blok i oni nie chcą takich" - pomijając że koleżanka jak przyszła po swoją część zamówienia z allegro to odbierała je przez okno (mieszkamy na parterze) bo pod wejściem do klatki stało kilku dość mocno wstawionych i bardzo agresywnych młokosów - synów sąsiadów.

Oto polska właśnie - i niestety raczej takie opowiadania mnie nie dziwią :/
__________________
Informujemy że powyższy post jest wynikiem przemyśleń i samopoczucia w danym dniu i nie może być brana pod uwagę w innym terminie niż w chwili pisania.

_____________________
Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

Moja biżuteria
No i strona

AneczkaKoziol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 19:54   #93
ananna
Raczkowanie
 
Avatar ananna
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Z mojego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 280
Dot.: "Bydlo" na slubie

Ja będąc na kilku weselach doświadczyłam okropnego zachowania ze strony pijanych starszych wujków - takich po 50, przed 60. Zaczepiali do tańca młode dziewczyny, w zasadzie jeszcze dzieci, lub rzucali się (dosłownie) na tańczące pary, żeby "odbić" partnerkę. W efekcie awantura, bo nie chcieli wyjść, i trzeba było wyprowadzać siłą.
Ile rzeczy czasem trzeba zcierpieć, żeby się doczekać takiego ważnego dnia, a tu przyjdzie takie "coś" i nie liczy się, że zepsuło najważniejszą uroczystość w życiu dwojga ludzi...
ananna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 21:02   #94
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: "Bydlo" na slubie

kulbit, dziękuję Ci bardzo. Ale przyznam, że tak źle nie było, mieliśmy fantastycznych świadków ( śwaidek mojego męża od lat prowadzi kabaret) i gości, więc komentarze pań w urzędzie były odpowiednio... hmm... komentowane. Dzięki temu bardzo zabawnie było i nigdy bym nie przypuszczaął, że podczas własnego ślubu będę bliska tarzania sie po podłodze ze śmiechu. Co nie zmienai faktu, ze zachowanie tych pań było jakie było i inaczaej sobie ten dzień wyobrażałam.
Teje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 09:06   #95
Magdzia0108
Zadomowienie
 
Avatar Magdzia0108
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 411
Dot.: "Bydlo" na slubie

Dużo tych incydentów. Niektóre to nawet takie, że jakby film nagrywali... eh życie...
__________________
Ty jesteś mną i sobą, a tobą jestem ja i ty

Filcowo, biżutowo:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365901&p age=12


06.07.2004r razem
01.01.2010r zaręczyny
23.06.2012r Żonka
Magdzia0108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:21.