Dziewczyny & Kobiety - WALCZYMY O PIĘKNĄ CERĘ!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-15, 19:48   #1
LuLila
Raczkowanie
 
Avatar LuLila
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 209

Dziewczyny & Kobiety - WALCZYMY O PIĘKNĄ CERĘ!!


Kochane kobietki!
Mam nadzieję, że chodź dwie przyłączą się do akcji!
Walczymy dla naszych chłopów i dla siebie samych.
CO TRZEBA ZROBIĆ? (regulamin)
1. Przez 30 dni nie jemy słodyczy (można podjeść kilka żelków i odrobinkę gorzkiej, ale malutko, MALUTKO! Dosłownie z 5 żelków i 6 kawałków gorzkiej czekolady!)
2. Przez pierwsze 2 tygodnie CODZIENNIE pijemy zieloną herbatę. Potem co drugi dzień.
3. Nie oszukujemy innych uczestników!
4. Odpowiadamy na zadane pytania.
5. Dwa razy dziennie myjemy twarz żelem do mycia.
6. Dzielimy się poradami, sposobami, ulubionymi kosmetykami itd.
7. KAŻDY może zadać pytanie i udzielić porady.

Prosiłabym o pisanie, który to dzień. Zaczynamy od zera, kończymy na 30. (nie, nie zaczynamy od 1)

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Dzień 0/30
Umyję twarz żelem Lirene. Muszę kupić nowy, ten jakiś taki... ni to złe, ni to dobre. Nie mogę powiedzieć, że złe, bo nic złego nie zrobił, a że dobre też nie, bo nic dobrego . Nakremuję Niveą, bo moja Nivea Soft ma w sobie AŻ 3 ALKOHOLE! Właśnie mam pastę na moich największych krostach. Zaraz zmyję. Pasta to mój sposób na upierdliwe krosty. Musze kupić PASTĘ CYNKOWĄ i KREM BAMBINO.
Moje pytanie: ZNACIE JAKIEGOŚ DOBREGO DERMATOLOGA W WARSZAWIE?
LuLila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 13:38   #2
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Dziewczyny & Kobiety - WALCZYMY O PIĘKNĄ CERĘ!!

Cytat:
Napisane przez LuLila Pokaż wiadomość
Kochane kobietki!
Mam nadzieję, że chodź dwie przyłączą się do akcji!
Walczymy dla naszych chłopów i dla siebie samych.
CO TRZEBA ZROBIĆ? (regulamin)
1. Przez 30 dni nie jemy słodyczy (można podjeść kilka żelków i odrobinkę gorzkiej, ale malutko, MALUTKO! Dosłownie z 5 żelków i 6 kawałków gorzkiej czekolady!)
2. Przez pierwsze 2 tygodnie CODZIENNIE pijemy zieloną herbatę. Potem co drugi dzień.
3. Nie oszukujemy innych uczestników!
4. Odpowiadamy na zadane pytania.
5. Dwa razy dziennie myjemy twarz żelem do mycia.
6. Dzielimy się poradami, sposobami, ulubionymi kosmetykami itd.
7. KAŻDY może zadać pytanie i udzielić porady.

Prosiłabym o pisanie, który to dzień. Zaczynamy od zera, kończymy na 30. (nie, nie zaczynamy od 1)

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Dzień 0/30
Umyję twarz żelem Lirene. Muszę kupić nowy, ten jakiś taki... ni to złe, ni to dobre. Nie mogę powiedzieć, że złe, bo nic złego nie zrobił, a że dobre też nie, bo nic dobrego . Nakremuję Niveą, bo moja Nivea Soft ma w sobie AŻ 3 ALKOHOLE! Właśnie mam pastę na moich największych krostach. Zaraz zmyję. Pasta to mój sposób na upierdliwe krosty. Musze kupić PASTĘ CYNKOWĄ i KREM BAMBINO.
Moje pytanie: ZNACIE JAKIEGOŚ DOBREGO DERMATOLOGA W WARSZAWIE?
ale uwazasz to za zalete;>(te alkohole?) pasta strasznie Cie wysuszy, krem bambino tez czesto przynosi wiecej zlego niz dobrego (tez wysusza na dluzsza mete:P)

moim zdaniem musisz sobie obrac lepszy arsenal do tej walki
new_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 05:49   #3
maleoreggaerockers
Zadomowienie
 
Avatar maleoreggaerockers
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 189
Dot.: Dziewczyny & Kobiety - WALCZYMY O PIĘKNĄ CERĘ!!

Cytat:
Napisane przez new_me Pokaż wiadomość
ale uwazasz to za zalete;>(te alkohole?) pasta strasznie Cie wysuszy, krem bambino tez czesto przynosi wiecej zlego niz dobrego (tez wysusza na dluzsza mete:P)

moim zdaniem musisz sobie obrac lepszy arsenal do tej walki
popieram koleżanke. Poza tym odradzam kremy nivea, strasznie zapychają pory:/

---------- Dopisano o 06:49 ---------- Poprzedni post napisano o 06:40 ----------

Cytat:
Napisane przez LuLila Pokaż wiadomość
Kochane kobietki!
Mam nadzieję, że chodź dwie przyłączą się do akcji!
Walczymy dla naszych chłopów i dla siebie samych.
CO TRZEBA ZROBIĆ? (regulamin)
1. Przez 30 dni nie jemy słodyczy (można podjeść kilka żelków i odrobinkę gorzkiej, ale malutko, MALUTKO! Dosłownie z 5 żelków i 6 kawałków gorzkiej czekolady!)
2. Przez pierwsze 2 tygodnie CODZIENNIE pijemy zieloną herbatę. Potem co drugi dzień.
3. Nie oszukujemy innych uczestników!
4. Odpowiadamy na zadane pytania.
5. Dwa razy dziennie myjemy twarz żelem do mycia.
6. Dzielimy się poradami, sposobami, ulubionymi kosmetykami itd.
7. KAŻDY może zadać pytanie i udzielić porady.

Prosiłabym o pisanie, który to dzień. Zaczynamy od zera, kończymy na 30. (nie, nie zaczynamy od 1)

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Dzień 0/30
Umyję twarz żelem Lirene. Muszę kupić nowy, ten jakiś taki... ni to złe, ni to dobre. Nie mogę powiedzieć, że złe, bo nic złego nie zrobił, a że dobre też nie, bo nic dobrego . Nakremuję Niveą, bo moja Nivea Soft ma w sobie AŻ 3 ALKOHOLE! Właśnie mam pastę na moich największych krostach. Zaraz zmyję. Pasta to mój sposób na upierdliwe krosty. Musze kupić PASTĘ CYNKOWĄ i KREM BAMBINO.
Moje pytanie: ZNACIE JAKIEGOŚ DOBREGO DERMATOLOGA W WARSZAWIE?
0/25
używam żelu Ivostin Purritin, jak dla mnie świetny, rano smaruje buźke kremem matującym Iwostin Purritin,wieczorem po umyciu buzki mleko na 30min, a na noc co 3dzien smaruje sie kremem Differin, co sobote robie kąpiel parową z rumiankiem i maseczke nawilżającą
słodyczy nie jem od ponad miesiąca pare dni temu tylko jakos mnie podkusiło i zjadłam czekoladę:p zieloną herbate pije aaa i polecam ograniczenie picia mleka..
__________________
My

Mój album włosowy <3
maleoreggaerockers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 21:47   #4
emwasilewska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Dziewczyny & Kobiety - WALCZYMY O PIĘKNĄ CERĘ!!

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

[/COLOR]0/30

A więc ja codziennie rano myje twarz wyłącznie wodą mineralną (lub ewentualnie przegotowaną) używając ulubionego żelu Effaclar. Twarz osuszam ręcznikami jednorazowymi lub chusteczki żeby nie rozprzestrzeniać bakterii. Następnie smaruje twarz zelem Normaclin(przepisanym przez dermatologa), po około 10-15 minutach na ten żel nakładam Cetaphil MD który pomaga wchłonąć mu się głębiej. Do codziennego makijażu używam kosmetyków mineralnych z EDM które mają bardzo dobry wpływ na skórę, oraz dodatkowo podkładu w sztyfcie Dermablend od Vichy. Makijaż spryskuje na koniec wodą termalną z La Roche-Posay. Makijaż zazwyczaj trzyma się cały dzień, bez poprawek.
Wieczorem do demakijażu używam płynu micelarnego z Biodermy Sebium oraz dodatkowo myje twarz żelem z LRP. Na tak oczyszczoną twarz nakładam żel Duac (również przepisany przez dermatologa), trochę wysusza ale jest bardzo skuteczny na wszelkie pryszcze i przebarwienia.
Dwa razy w tygodniu robię Peeling bardzo mocny z Ziaji, następnie parówkę z szałwii lekarskiej i nakładam zieloną glinkę firmy Argiletz. Taki zabieg znakomicie oczyszcza pory i pozbywa się wągrów.

Co do diety muszę to jest trudno ale nie jem nic z cukrem ani żadnych słodyczy. Codziennie pije herbatę zielona i dużo wody mineralnej. Ograniczyłam białko do minimum, jem wyłącznie razowe pieczywo, dużo warzyw i owoców. Dodam jeszcze że mam cere tradzikowa po wielu kuracjach dermatolicznych.

Edytowane przez emwasilewska
Czas edycji: 2012-05-18 o 07:27
emwasilewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:31.